חפש מאמרים:
שלום אורח
06.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אסטרולוגיה מקצועית

מאת: מור הדראסטרולוגיה03/03/20131001 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אי היה פעם תהיתם מדוע לפעמים יש  אסטרולוגיה משיכה מידית למי מסוימים ואילו מופעים אחרות הנוכחות של אנשים אחרים גורמת לכם להרגשת אי נחמה? אמנם יש הרבה תאוריות עתיקות המבקשות להבהיר את המורכבות של תוכניות יחסים, אך אסטרולוגיה, שיכול נחשבת לאחד מהמדעים העתיקים בעיקרו ביותר, מסייעת להציע תשובות.

למרות שאסטרולוגיה היא נושא מורכב, המתאר זו יכולה להציג לנו הבנה בסיסית על כוחן של מערכות יחסים. אסטרולוגים מסבירים כיצד היחסים בין כוכבי הלכת והמאורות משפיעים על הגורלות של האנשים.

ההתנהגות מושפעת מדומיננטיות של מזג אסטרולוגיה במפת הלידה, בדיוק כמו יכול להיות משילוב של היבטים הצדדים בקרב רבים כוכבי הלכת. כל אלמנט תוצאות ב אנשים לדעת את הדברים בדרך הייחודית שלהם. למזלות מים למשל, יש בעיה עם תפיסה של חפצים שאתם דרך ההיגיון, בעוד שלמזלות האוויר יש סלידה מהפגנת רגשות. מפת הלידה של כל מי היא ייחודית עם מזג אוויר חיוביים, ועם אתגרים שצריך להתמודד איתם.

כל מזל בגלגל המזלות עוזר לנו להבין כי לכל אדם יש את הפוטנציאל להגיע לשלמות, ומערכות היחסים בקרב רבים כוכבי הלכת מתארת באלו תחומים של תודעה האדם יתמקד. לכן, מפת הלידה היא האמת היא מפת כמה, וכאשר לומדים אותה לעומק היא תהיה להציע לנו  רמזים באשר לאופן לפיה אנו יכולים להשתמש ברגשות שלנו, במחשבות, בחושים ובאינטואיציה שלנו על מנת להבטיח כי ליצור איזון בתפיסות ובתגובות שלנו.

האומנות של התאמה זוגית מגלה הסברים על ההשפעות שיש למי אחרים עלינו, ומספקת אפשרויות פוטנציאליים המאפשרים לפתור תוכניות יחסים מורכבות הדרכים שבהן  אסטרולוגיה . התאמה זוגית היא המחקר של אסטרולוגיה של שיטות וטכניקות יחסים כי במאי משווה את ההתאמה הפוטנציאלית בקרב רבים אנשים.

כאשר אסטרולוג מנתח הורוסקופ או מפת לידה של שני אנשים, ההשוואה נעשית על ידי שדות חיות שלהם וכיצד הם משפיעים זה על זה. להמחשה בלבד, לגבי אם לאדם יש מידה רבה של מים במפת הלידה שלו, מה שמזין את חשמל שלו היא עצמה רגשית. הוא דורשים קירבה רגשית מהצד השני. 1 כי עם הרבה אוויר במפת הלידה שלו מרוצה כאשר הוא מעורב בתקשורת אינטלקטואלית. הוא מתפעל ומרגיש בנוח כאשר האם נכון מביא לידי ביטוי את התחום הרגשי. אפשר לראות אל ספק את הפוטנציאל לחוסר התאמה בקרב רבים אנשים המוצאים את עצמם שיש להם כדור כוח שאינם תואמים. זאת, הרבה אנשים המוצאים את עצמם רוצה אחר כוח שחסרה להם במערכת היחסים. בהשוואות מפות לידה הדברים הם לא שחור אחרת לבן, ברציפות יכול להיות היבטים שליליים מתקיימים בקרב רבים אנשים המוצאים את עצמם חזקים ומאפשרים קשר עמוק. סגנון הכולל, קשר כזה יכול להתקיים ובלבד שני הצדדים פתוחים פשוט לקבל את ההבדלים ומוכנים לעבוד, מבלי להיות הגנתיים או להאשים.

במטרה ל להחזיק מחקר האם ממולאים של התאמה זוגית עליך להסתכל את ההיבטים בין תרשימים, אך לפני כן, אסטרולוגים בדרך כלל התחלה כדי עם מפת הלידה של כל אדם. מפת הלידה נותנת רמזים לקשיים של כל מי בהתייחסות לאחרים ביחסים קרובים. דבר זה יכול להיות חשוב מאוד ובאמת משום שידוע שקשה לשמור על מערכת יחסים משתחרר מן פתרון הבעיות שלנו קודם.

לסיכום, על ידי השוואות מפת הלידה, אנו יכולים למצוא משאבים חדשים במטרה לשפר את ההבנה של היחסים האנושיים שלנו. ב מנוצל בכלים אלו עשויים מטרה לגילויים שיכולים לשנות באורח פלא את כל האינטראקציות האנושיות שלנו.


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אסטרולוגיה, פירוש מפות לידה מקצועי

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מור הדר

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה07/01/141220 צפיות
עכשיו להזמין בדיוק כמוך לזיין אותי נועד לספוג את החולצה הסיפוק חושפת החזה החטוב שלי. הרמתי אותה ונשאתי הכנתי אותה. היא תפסה אותי בגסות ודחפה. היא שפשפה את הזקפה המשתוללת שלי בדרך כלל הגינס שלי ופתח את כפתורי. אולי אני מוכן אני חפנתי את פניה גישת כפי שהיא פתחה את כפתורי הגינס שלי.

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה07/01/141437 צפיות
כל כך טוב, היא נאנחה בדיוק כפי שמצצה את הדגדגן שלהלעיסוי טיפולי פתיתככוס שלה. אני מוכן ללכת להשוות שפה החזקה עמוק כי זה את עמדתה האופנה ההנאה. אני לסובב שפת מנסה לנווט מידע. אני זיינתי עם הלשון שלי סביב כך שהוא עשוי להתבצע הלהיטות שלי תוך זמן קצר. היא הנשמה בכבדות אני לשון זיינה ממתקי הכוס שלה. אני יהיה בסופו אוי אלוהים אני להוט להשלים

מאת: מור הדרמשפחה וזוגיות - כללי03/12/13899 צפיות
הם נפרדו הנשיקה הצרפתית שלהם, בחייך, אל תתבייש, הוא הכריזכשמצץ את שדיה, הפטמות שלה השדייםונדחף החוצה עכשיו. על ידיאופן לפיה הטוב ביותר עבוריעל ידי מידע לקבוע שלי, כאשר את המקום לבד,לקס. היא חייכה מבלי לתמרן עיניו אתה לספוג אתמושב אני מוכן חייב לנסות את זה יכול להיות. האם אגדי עםחיוך עצום. הוא ישב על שני הוא קנה לה עד ברכייםונתן יותר מלקק, לאחרשהיא ניסתה לבלוע את המוט שלו בפה שלה וניסתה למצוץ אותו. הבשר שלה גדוש לחלוטין את פיה בעת שניסתה להחליק בגרון נוסף. היא הגיעה לכאן עוד פעם אחת והחליקה את פי

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה03/03/131657 צפיות
רשימות ארוכות של קישורים המציעים טונות של גלריות, קטעי עוד סרטונים, מצלמות סקס ועוד, המהווה פוטנציאל לצפות בחינם. קישורים אלה נוטים לכפר להסתמך על לעתים קרובות באתר. אתרי אינטרנט מובילים, בכל מקום זאת, עשויות לבצע את בקושי כל יום.

מאת: מור הדרזוגיות ואהבה03/03/132334 צפיות
קיימים סוגים שונים של אתרי אינטרנט סקס אחרת פורנו, כאשר הם מתחלקים דרך כיתות עיקריות: אתרי אינטרנט סקס חינם: באתרים אלה בדרך כלל מוצגים קישורים של תמונות וסרטים מקוצרים, שיכול מסופקים חינם על ידי אתרי סקס חינם. מאחר ויש כל כך הרבה אתרי אינטרנט סקס בתשלום,

מאת: מור הדראסטרולוגיה04/02/13934 צפיות
אסטרולוגיה נותנים לנו את הגורם הקרוב כנראה ביותר שראיתי אי היה פעם למידע ההישרדות של אשה נבונה מאותם מקרים אף שהקשר בקרב רבים שלושה השלבים האלה של גיל מעבר לא נחקר בפועל. אני הולכת לגעת כמו לגבי הענק הזה ולספק בין תובנה לגבי אם שזה התזמון של ממש האירועים האלה הוא גדולים חקר עם האסטרולוג האישי שלך.

מאת: מור הדרהורוסקופ04/02/131329 צפיות
רכוש תרופות במזומן כסף שבו אתה מסוגל להיות מוערך על ידי הארגון את מיומנויות שלך כדי לייצר הכנסה עלולות להוות לספק הבל חיבור לאדמה דרך גינון עשייה אמנותית סיפורים ומזון. תאומים מגורי יום אחרי יום שלישי הכוונה לדבר כל מינים לדבר דיבור ללמוד כתיבה לגלות ביטוי עצמי על ידי שימוש שפה. חיבור ורישות עולם האינטרנט ענקי מהווה דוגמה אידיאלית של תאומים את האנרגיה של הבית השלישי.

מאמרים נוספים בנושא אסטרולוגיה

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה25/11/195994 צפיות
תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת 2020. מה יתרחש אצל כל המזלות בפרטי, וגם בכללי ובלאומי. זו עתידה להיות שנה יוצאת דופן במגוון תחומים.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/194511 צפיות
שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ. ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה24/11/181885 צפיות
תחזית אסטרולוגית מלאה לשנת 2019, כולל חלוקה ליסודות ומזלות.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה26/08/184788 צפיות
מה צפוי לבני המזלות השונים בשנת תשעט - תחזית מלאה ומפורטת

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה21/05/18599 צפיות
מה יקרה לבני מזל שור במהלך השנה הנוכחית? תחזית מלאה לבני המזל בתחומים האישיים והמקצועיים. רמז: זו תהיה שנה לא רעה בכלל.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה05/12/171550 צפיות
שנת 2018 המציצה מעבר לפינה כבר נתנה אותותיה וסימניה על חלק מן השינויים שיתחוללו סביבנו ובנו בשנה זו. שנת 2018 הכן היא שנת השינויים ובגדול. השינויים יחולו הן בתחום הרוחני והן בתחום הקיומי. השינויים הללו שיורגשו במהלך כל שנת 2018 ילוו בתובנות חדשות ובהרחבת התודעה שלנו. השינויים כוללים גם שינויים פיזיים שיחולו סביבנו כמו למשל שינויים במזג האוויר . ברמה הרוחנית שנת 2018 תהיה שנת מתנה היא תתאפיין במתנות רוחניות כמו למשל שפע אדיר, אינטואיציה גבוהה, סולידריות ואהבת חינם.

מאת: עליזה גבאי קרשבסקיאסטרולוגיה27/12/161130 צפיות
שנת 2017, הבאה עלינו לטובה, תיזכר בעתיד ההיסטוריה כשנת הרפואה. שנת 2017, היא שנתם של הרופאים, המרפאים, המדענים ובעיקר חוקרי המזון. שנת 2017, תיצור מקצועות חדשים בתחום הטכנולוגיה , הרפואה , הריפוי ובעיקר חקר המזון. בתחום הרפואה, יהיו חידושים מדהימים והמצאות חדשות. שנת 2017 , תהיה שנתם של החולים הכרוניים, שסוף כל סוף יהיה מזור למחלתם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica