חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה טומי הילפיגר הוא מותג אהוב בישראל

מאת: שירה טאופנה13/02/2013820 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

למה טומי הילפיגר הוא מותג אהוב בישראל

על אף שמדובר במותג אמריקאי לכל דבר, טומי הילפיגר השתלב מאוד יפה בנוף הארצישראלי והתקבל על ידינו בברכה ובזרועות פתוחות. מה יש בבגדים של הילפיגר שאנחנו כל כך אוהבים? אז דבר ראשון אנו הצרכנים הישראלים מזהים איכות כשאנחנו רואים אותה. אנחנו יודעים להעריך תפירה טובה, גזרות נוחות, בדים איכותיים וכמובן חווית קנייה מהנה. כיום  ישנם מותגים שהם רק שם, וכאשר האיכות מתבררת כלא מספקת, לא נשוב ונרכוש את המוצרים. טומי הילפיגר לעומת זאת מוכיח לנו בכל קולקציה מחדש שעל האיכות אין לו פשרות, ואנו מצדנו שבים לחנויות.

סיבה נוספת שבגללה טומי הילפיגר מצליח לשבות אותנו בקסמי בגדיו כאן בארץ, היא בזכות העובדה שמדובר בקולקציות שאין להן זמן, הן תמיד יפות וטובות, בלי קשר לאופנה כזו או אחרת. הקו הוא קלאסי, אפילו מעט שמרני יחסית למה שאנחנו רגילים לראות אצל רשתות אחרות. הבגדים מתאימים בשל כך לתרבויות רבות, לאוכלוסיות השונות זו מזו, וההוכחה לכך היא שהמותג מצליח במדינות רבות בכל רחבי העולם. כאן אצלנו קולקציה של טומי הילפיגר מצליחה לקרוץ לאנשים רבים מסוגים שונים ובחברה הטרוגנית כשלנו זה בהחלט לא מובן מאליו.

עוד סיבה שבגללה טומי הילפיגר כה אהוב עלינו כנראה קשורה לעובדה שכולנו חשופים כיום למה שקורה בעולם ומכירים את המגמות השונות. אנחנו רואים את האופנה בחו"ל, עוקבים אחרי מה שקורה על המסלולים הנחשקים, קוראים על מפורסמים מעבר לים. כמותג בעל שם עולמי טומי הילפיגר מייצג עבורנו פיסת חו"ל קטנה, בגד שמגיע עד אלינו הישר מאמריקה.

הסיבה האחרונה היא שהמותג של טומי הוא סמל, הבגדים הם לא רק פיסת בד, אלא בעלי ערך מוסף הכולל את חותמת ידו של מעצב בינלאומי נחשק. כולנו אוהבים ללבוש בגד שהשם שלו נחשב, ועם הילפיגר אנחנו מקבלים זאת בגדול. בנוסף, הבגדים מתאימים לכל מאורע ושימושיים בארון למשך שנים, כך שבהחלט מרגישים את התמורה הכספית. התחושה היא שאומנם הבגד לא היה זול אך שהוא ישרת לזמן רב ובמשך שנים לא מעטות.

 תגיות המאמר: טומי הילפיגר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שירה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה ט

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/132075 צפיות
לא אחת קיים בלבול בקרב האוכלוסייה בין עולם הפסיכולוגיה לתחום הפסיכיאטריה, וזאת ככל הנראה משום ששני המקצועות נוגעים לנבכי הנפש. אולם, למען האמת מדובר בשני מקצועות שונים לחלוטין, שלכל אחד מהם מסלול לימודים משלו והכשרה מקצועית אחרת. אז מהם בדיוק ההבדלים בין השניים ואיך יודעים למי לפנות כשיש בעיה הדורשת טיפול?

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/132021 צפיות
פסיכולוג הוא מטפל בעל הכשרה מקצועית, ויש בידיו את הניסיון והכלים לעזור בבעיות נפשיות שונות ומגוונות. הפסיכולוגים משתמשים בגישות טיפוליות שונות, אך המשותף לכולם היא המטרה לעזור לפתור בעיה של המטופל או למנוע אותה מראש. בבואכם לבחור אישיות טיפולית מקצועית רצוי לפנות אל פסיכולוג מומלץ שנבחר בקפידה. הנה כמה סיבות טובות לכך:

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/132001 צפיות
לא פשוט למצוא פסיכולוג מתאים, בעיקר אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים איש מקצוע בתחום זה. קיימים מבחר פסיכולוגים מומלצים, אבל איך בעצם יודעים שהם מתאימים לכם ואיך בוחרים? כדי לעזור ערכנו עבורכם מספר המלצות בדרך אל הטיפול, הכוללים דברים שכדאי לעשות או לחלופין שעדיף להימנע מהם.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/131967 צפיות
כאשר ילד צריך טיפול פסיכולוגי, הדבר עלול להרתיע ולהבהיל את ההורים, במיוחד אם עד כה מעולם לא היו זקוקים לשירות של פסיכולוג ואינם נתקלו בילדים שזקוקים לטיפול כזה בסביבתם הקרובה. אולם, טיפול פסיכולוגי בילדים הוא שכיח ונפוץ, ויכול לסייע רבות לילד, כך שכלל אין צורך להירתע ורצוי שלא לדחות את הפנייה. ניתן לטפל בילדים כבר בגיל הרך, וכן לטפל בילדים גדולים יותר בגילאי בית ספר וילדים בשלב גיל ההתבגרות, כאשר סוג הטיפול מותאם כמובן ספציפית לגיל ולמקרה.

מאת: שירה טבריאות הנפש01/08/132000 צפיות
נפש האדם היא סבוכה ומורכבת, וכאשר קיימת בעיה כלשהי, ניתן לפנות אל פסיכולוג, מטפל מקצועי שבידיו ארגז כלים להתמודדות עם מגוון קשיים נפשיים. במקרים רבים טיפול פסיכולוגי נוחל הצלחה, גם אם לעיתים לוקח זמן ארוך עד שהן המטופל והן הסביבה מרגישים בשינוי חיובי. אולם, גם לטיפולים אצל הפסיכולוג אין מאה אחוזי סיכויי הצלחה, כאשר לאי הצלחה יכולות להיות סיבות רבות.

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/131939 צפיות
הורות זה דבר טבעי, מאז ומעולם הולידו בני האדם צאצאים ולא נדרשו ללימוד מיוחד על מנת למלא את התפקיד נאמנה. מצד שני הדרכות הורים הפכו לנפוצים מאוד ומבוקשים על ידי הורים רבים בכל רחבי הארץ. אז מדוע בעצם ללכת אל הדרכה כזו? הנה כמה סיבות טובות:

מאת: שירה טמשפחה וזוגיות - כללי01/08/132076 צפיות
טיפול משפחתי הוא טיפול פסיכולוגי שנועד לפתור בעיות שונות ומגוונות בתוך הגרעין המשפחתי. הנחת היסוד של טיפול כזה היא שהיחיד או הפרט הוא לא אטום בודד, אלא חלק ממערכת גדולה יותר, ושבכוחה של אותה מערכת משפחתית להשפיע על הפרטים המרכיבים אותה. הטיפול שם דגש הן על הפרט והן על מערכות היחסים בין הפרטים בתוך המשפחה, ולפיכך כולם יחד שותפים לתהליך. הדגש יכול להיות על מערכת היחסים שבין ההורים, על מערכת היחסים שבין ההורים לילדים, על מערכת היחסים בין הילדים, או שילוב של מערכות היחסים השונות.

מאמרים נוספים בנושא אופנה

מאת: דניאל מלמדאופנה16/02/222853 צפיות
האם שמלות חורף זה פריט לבוש שניתן לקנות אונליין?

מאת: רוני הכהןאופנה07/11/195563 צפיות
היכן רוכשים שמלות ערב לחתונה בתל אביב שגדולה עד מאוד? כאן התשובות

מאת: ניב אבןאופנה27/02/193727 צפיות
מה צריכים לצפות מבחינת טרנדים לראות כאשר יוצאים אל סיבוב חיפוש שמלות ערב לחתונה בתל אביב שמציעה מבחר רחב של בגדים לכל אישה?

מאת: רוני הכהןאופנה07/02/181658 צפיות
מכיוון שמחיר לא משקף איכות, ובהחלט יכולים למצוא אפילו מיטה במבצע נהדר שאיתה יהיה נעים ונוח ללכת לישון מידי לילה למשך של שנים רבות הלאה. איך יודעים לעשות בחירה נכונה? קראו את הדברים הבאים.

מאת: רוני הכהןאופנה23/01/181608 צפיות
מה יכולים לעשות כאשר אירוע חשוב מתקרב וצריכים את השמלה החגיגית מוקדם ככל האפשר? קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןאופנה22/12/171726 צפיות
האם זה אומר כי רכישת טלפון חכם מבטלת גם את הצורך ברכישה של שעון ליד? ובכן, רבים רואים כי רכישה של שעון לגבר היא עדיין פעולה שמביאה איתה יתרונות שאי אפשר לבטל בקלות שכזו. קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןאופנה18/11/171905 צפיות
איזה מקום יכול להכיל מלאי נהדר של שמלות יותר מעניינות שכאלה? קראו הלאה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica