חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בית חולים השרון

בית חולים השרון

 השפעת אינה פוסחת גם על הקרובים לנו.כך כתוב בעיתונים כדוגמא להתפשטותה הרחבה של השפעת בארץ ובעולם.אתה קורא זאת וממשיך הלאה.יש לנו תכונה טובה לבני האדם , להתעלם ממה שאינו ממש קרוב לנו."לנו זה לא יקרה" אנחנו ממלמלים בסלחנות וממשיכים הלאה בפעילותינו.

 הייתי שם.הוגדרתי כחולה שפעת,לא ברור מאיזה מין וסוג.היה לי גם את העונג המעט מפוקפק להיות חלק מהסטטיסטיקה הרפואית.אושפזתי בבית החולים וגם זכיתי לקבל את תרופת הפלא תמיפלו  כחלק מתהליך הריפוי.

 לאחר מספר ימים של חום שאינו יורד החליטה זוגתי (אחות בחדר מיון בבית חולים השרון) שאנו נגיע לשם.לחדר המיון של בית החולים.קיבלו אותי בצורה מקצועית, יעילה ואפילו במעט חיבה ככל שהצוות הרפואי יכול להרשות לעצמו. ד"ר רוטמן סגן מנהל המחלקה לקח את הטיפול בי באופן אישי.אישי במובן המקצועי והיעיל  כפי שהוא יכול להרשות לעצמו במחלקה לרפואה דחופה שהיא כה עמוסה בימים טרופים אלו של שפעת החזירים.יפה לוי האחות חייכה וטיפלה תוך כדי כך שהיא מנסה לעודד אותי שאין זה נורא.זה אכן אינו נורא אבל שהייה בחדר מיון עם אינפוזיה  צמודה אינה נעימה באופן מיוחד.סימתי שלא משה ממיטתי,הייתה כרגיל מקור עידוד ודבר יפה שנעים לצפות בה.גם שושי שוורץ האחות  התעניינה, ניפקה מידע ושאלה שוב ושוב במה היא יכולה לסייע.הרגשתי מוגן ורצוי.

 בצהרי היום נלקחתי לפנימית א' בבית החולים.זה היה מוזר,סימה עבדה במיון ואני שתי קומות מעליה שוכב במיטה , מחובר לאינפוזיה,מסיכה צמודה לאף  ולפה ואני חלק מעשרות חולים בשפעת.חשבתי על השבריריות בחיים.עד כמה הם יכולים להשתנות בתוך  זמן קצר.לפתע, אני עוד אחד מיני רבים במחלקה בבית החולים.עוד  אדם אנונימי הנדרש לטפול.

  רוב האחיות במחלקה היו נעימות. היה נעים לקבל שרות,לענות לשאלות ולקוות לטוב.שתי אחיות במחלקה הפתיעו אותי לרעה בהתנהגות שאינה מתאימה לבית החולים הזה וחבל.קשה לשפוט על סמך שהייה קצרה במקום.,יכול להגדיר ולא על סמך ידע רפואי, שבית חולים השרון הוא מקום קטן פיזית אך ענק באיכות עובדיו.האחיות העמלות  גם בלילה.הרופאים המקפידים לבדוק, להתעניין, להסביר ולסייע.

 איני יכול שלא להזכיר באופן מיוחד את צוות העזר.אותן נשים(בדרך כלל הן נשים) שלהן  יש  את אותה נשמה יתרה.ויש להן אותה ברמות אדירות.הן תמיד שואלות במה ניתן לעזור.מקפידות להציע את המיטה,מציעות כוס שתייה חמה."נוזפות" בך באם לא אכלת מספיק.פשוט מראות שאיכפת להן.יש דבר אחר שהחולה רוצה בו יותר מכך?

 חזרתי בשישי בצהריים הביתה.טוב לחזור לכאן.

 ד"ר אבי זלבה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 סגן ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

משטרת ישראל

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת סגן ניצב ד"ר אבי זלבה

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111325 צפיות
אני מבקש לציין במיוחד את דבריו החמים של הממ"ז על מתנדבי המחוז, האק"מ בהחלט כיכב בנאומו כמו גם בסרט שהוקרן על המחוז, את הכנס כיבדו בנוכחותם מספר ראשי ערים הנמצאות בתחומי המחוז, מפכלי"ם לשעבר וממ"זים לשעבר,

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111714 צפיות
שומרים על הקהילה ועל הבית- אגף קהילה ומשמר אזרחי, מספק מסגרת חברתית קהילתית המאפשרת לכל אזרח לשמור על ביתו, על משפחתו ועל המדינה. האגף מפעיל מערך של כ 40,000 מתנדבים מהם 36,000 בגירים. מידי יום מעורבים 2,000 אזרחים בעשייה קהילתית מאתגרת, במגוון תפקידי שיטור בליבת העשייה של משטרת ישראל, כתף אל כתף עם שוטרי משטרת ישראל.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות15/03/111650 צפיות
בשנים האחרונות התפרסמו דו"חות ביקורת וסקרים רבים, שהעידו על הצורך בביצוע שינויים מהותיים בפעילות האגף. תכנית העבודה של אגף קהילה ומשמר אזרחי לשנת 2011 מהווה תוצר של תהליך עיבוד וניתוח מורכב של צורכי העבודה, כפי שעלו בממצאי הדו"חות, ולאור דיונים מקיפים עם יחידות השטח ובמטות.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111473 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהאקטואליה13/03/111244 צפיות
הכיכר היחודית והיחידה בארץ "כיכר המישמר האזרחי "הוקמה על ידי ובמימון עמותת"ידידי המישמר האזרחי "באר שבע שגם היא בודדה מסוגה בישראל. הח"מ היה בין מקימיה (של הכיכר)בסיוע של הרשות . הכיכר נחנכה במסגרת ארועי 35 שנה לאק"מ שהתקיימו בעירי.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהשיווק מגזרים13/03/118594 צפיות
רפ"ק חן ערך סקירה מסכמת על הפעילות האכיפתית בשנה שחלפה ושם דגשים לגבי האכיפה בשנה הנוכחית. השנה הכריז ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי על כל רובעי העיר כאיזור סטרילי מבחינת ההתייחסות לתרבות הנהיגה. משטרת התנועה של אשדוד תשים דגשים של אכיפה עם הסברה ומניעה תוך הסתייעות בתגבור של משטרת התנועה הארצית.

מאת: סגן ניצב ד"ר אבי זלבהעזרה והתנדבות13/03/112006 צפיות
המתנדבים עיכבו את הנהג לצורך זיהוי ובעוד שהם ממתינים לניידת שבדרך הנ"ל החל לפתע לרוץ לעבר שדה החיטה הרטוב והחשוך. המתנדבים דלקו אחריו בריצה והצליחו לתפוס אותו מנסה לשכב ולהסתתר בחיטה, כמובן שהבחור נעצר ואז הוחלט לערב גם את מתנ"א דרום בתמונה

מאמרים נוספים בנושא בריאות ורפואה כללי

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי31/05/20303 צפיות
חושדים שיש לכם סינוסיטיס? הכנסו וקיראו על התסמינים והאבחון ועל דרכי ההתמודדות עם המחלה.

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/03/20508 צפיות
אחת הבעיות שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה במהלך החורף, זה שיעול עם ליחה. מדובר בשיעול טורדני שיכול להפריע על איכות החיים ביום יום וכן על איכות השינה. ד"ר דויטש מביא לכם כמה טיפים לטיפול

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי09/02/20701 צפיות
כל אחד מאיתנו, בשלב כזה או אחר בחיים מתמודד עם נזלת. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מקוררים, מצוננים, כשאנחנו חוטפים מחלה כזו או אחרת. אך מדוע אנשים מתמודדים עם נזלת כרונית? הבאנו כמה נקודות חשובות

מאת: שלום כהןבריאות ורפואה כללי27/09/191038 צפיות
כל מי שסובל מאקנה, וכבר התחיל לחפש דרכי טיפול או אפשרויות התמודדות עם האקנה, יודע כי מדובר בתחום רחב מאוד.

מאת: רוני הכהןבריאות ורפואה כללי25/12/18858 צפיות
איך כרית נגד פצעי לחץ יכולה לעשות זאת?

מאת: דוד כהןבריאות ורפואה כללי30/10/181007 צפיות
עומדים לעשות ניתוח ליישור מחיצות האף בקרוב וחוששים? במאמר להלן נסקור מהו הניתוח, למי הוא נועד ולאיזו מטרה וגם קצת על ההתאוששות מהניתוח.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/181991 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica