חפש מאמרים:
שלום אורח
03.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עיצוב אירועים

מאת: גיא אלוןהפקת אירועים14/11/2009609 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תנסו לחשוב מתי פעם אחרונה, הייתם באירוע חגיגי, שהיה רגיל. בלי אטרקציות, בלי דברים מיוחדים, אירוע כמו שהכרנו פעם. אירוע שכולם התפעלו מהבגדים של חתן וכלת השמחה, מהאוכל או מהמוסיקה ולא היתה להם סיבה להתפעל ממשהו אחר. סביר להניח שזה היה מזמן.

נדמה שהיום אנחנו נמצאים בתחרות אינסופית עם עצמנו ועם אחרים, כיצד להפוך את האירוע שלנו לאירוע מיוחד יותר ממה שעשינו או שאחרים עשו בעבר. במילים אחרות, כיצד נעצב את האירוע שלנו כך, שהוא לעולם לא יישכח. לפחות לא עד שמישהו אחר יבוא וייקח מאיתנו את הבכורה.

לא ברור מתי זה התחיל, ייתכן שעוד בימי קדם, עם המשתה הגדול והחתונות העצומות. ייתכן שזה נובע מהחשיפה שלנו לחתונות של סלבריטאים מעבר לים ומעבר לפינה, אשר מנסים לעשות את האירוע הכי גדול והכי מושקע, אחרת יזכרו להם את זה כל החיים. ייתכן גם, שזה פשוט משהו באופי שלנו, הרצון לעשות אירוע גדול, ענק, כדי שאיש לא ישכח את החגיגה שלנו.

עיצוב אירועים בימינו, כבר לא כוללת רק סידור שולחנות, סידור פרחים או שטיח אדום. היום כבר מדברים על זיקוקים, מפלי מים, לפידים, כתוביות בשמיים, כתוביות בחול, רקדנים, דרשות בראפ ומה לא. נדמה שכל מה שאנחנו רואים קצת כחריג מהנוף הקיים באירועים נכנס לתוך המשבצת של אירוע מיוחד ומיד אנו מאמצים אותו.

האמת שיש בזה היגיון מסוים, אך זה גם מעלה תמיהה. ההיגיון הוא פשוט. רוב האירועים שאנו חוגגים כך, הם אירועים שאנו חוגגים פעם אחת בחיים (זאת בהנחה ואין לנו כוונה להתחתן יותר מפעם אחת), על כן, למה שלא נחגוג אותם בצורה גדולה? למה שלא נעשה מהם מסיבה מושקעת, עם עיצובים מיוחדים? העיצוב הוא לא רק בשביל שיראו כמה אנחנו מקוריים או בשביל שיזכרו לנו את זה כל החיים, אלא בשבילנו, קודם כל. הם מבטאים את השמחה שלנו באירוע, את החשיבות שאנחנו רואים ביום הזה ובעיקר את השוני שאנחנו חווים ביום הזה להבדיל מימים אחרים. במילים אחרות, עיצוב אירועים בצורה מיוחדת מאפשר לנו להעביר את המסר, מה זה היום הזה בשבילנו.

אך כאן גם מגיעה התמיהה. האם אנחנו צריכים לרדת ממסוק, לעלות על גמל ולצלול עמוק במים בדרך אל החופה, כדי שאנשים ידעו שיום זה אכן מיוחד עבורנו? אם נעשה את זה בדרך הרגילה, הם לא יבינו זאת? עיצוב אירועים יכול להיות גם דבר צנוע, פשוט. שולחנות מסודרים יפה, נוף צנוע, פרחים בצבעים שונים, הכל באווירה פשוטה מאוד. גם אז אנשים ידעו שמדובר באירוע חשוב עבורנו. אחרי הכל, הם באו אליו, השקיעו בו לא מעט כסף והם יזכו לראות אותנו מתחת לחופה. סביר להניח שהם יבינו לבד, עד כמה היום הזה חשוב לנו.

למען הסר ספק, שני הצדדים נכונים. אין דבר נורא בחגיגה ראוותנית של היום הכי גדול בחיינו ואין זה רע לחגוג אותו בצניעות. מה שחשוב הוא, שנמשיך לחגוג את היום הזה, גם בשארית חיינו.

אתר תגובות הוא מדריך עסקים שמביא לכם בנוסף למאגר עסקים מלא ומעודכן גם תגובות שכתבו גולשים על העסקים המופיעים בו.

בתחום עיצוב אירועים תוכלו למצוא עשרות עסקים ברחבי הארץ, כולל דירוגים של גולשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא אלון

מאת: גיא אלוןהחזרי מס28/07/112980 צפיות
מרביתכם בוודאי לא מודעים לעובדה כי עד 80% מהעובדים במדינה זכאים להחזר מס, כל שכן כשאותם עובדים מקבלים הכנסה משני מקומות שונים. אם בעבר החזר מס היה כרוך בבירוקרטיה ארוכה ומפרכת, הרי שהיום אפשר לבצע בדיקת החזר מס אונליין האורכת בסך הכל כמה שניות. הזדמנות נוספת לבדוק האם הנכם זכאים להחזר מס תתרחש בזמן הגשת טופס תיאום המס השנתי, פרוצדורה שאפשר כיום לבצע אונליין גם כן.

מאת: גיא אלוןמשכנתא14/04/111124 צפיות
כפי שכולנו שומעים בלא הרף, משכנתא היא ההשקעה הגדולה ביותר שרוב רובם של משקי הבית יעשו בימי חייהם, ולכן יעוץ משכנתאות מקצועי הוא כמעט בגדר הכרח. יעוץ משכנתאות יכול לא רק לעזור לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, או לתפור לכם משכנתא מותאמת להעדפות האישיות שלכם מבחינת גובה תשלום, תקופת ההתחייבות וכו'.

מאת: גיא אלוןהפקות אירועים14/04/111240 צפיות
מעצבי אירועים יכולים לא רק לתרום להצלחת אירוע מסויים אלא גם לחסוך בהוצאות. עם זאת, מהתרשמות אישי של כותב שורות אלה, רבים מאיתנו לא מודעים הייטב לסוג ההתקשרות עם מעצבי אירועים, מה נכלל תחת החוזה שלהם, ומה עושים במידה ומתגלים חילוקי דעות. על נושאים אלו, ואספקטים אחרים של חוזה עם מעצבי אירועים, בשורות הבאות.

מאת: גיא אלוןפרסום14/04/111689 צפיות
מזל טוב! אתם חוגגים חתונה / בר מצווה / יום הולדת / ברית / בריתה או אירוע אחר. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אתם רוצים ליהנות ורוצים שהאורחים שלכם ייהנו ויזכרו את האירוע שלכם כאחד האירועים המוצלחים והמהנים היותר שהיו בהם. על מנת שהאורחים יזכרו דווקא את האירוע שלכם עליכם להשקיע באירוע, בעיצוב, באוכל, במוסיקה ובאטרקציות מיוחדות, אך יותר מכל על מנת שהאורחים יזכרו את האירוע צריך להעניק להם מתנה קטנה שכל פעם שיביטו בה יזכרו באירוע המיוחד שלכם, בשביל זה הומצאו סוגים שונים של מזכרות לאירועים.

מאת: גיא אלוןתכשיטים01/11/101875 צפיות
צורפות הוא מקצוע עתיק מאוד, תפקידו של הצורף הוא לעבד מתכות כמו זהב, פלטינה וכסף במטרה ליצור מהם תכשיטים. הצורף מעבד את המתכות לתכשיט ומשלב עליהם אבנים יקרות.

מאת: גיא אלוןבריאות ורפואה כללי01/11/1011868 צפיות
רופא תעסוקתי תפקידו לבדוק את בריאותם של אנשים שאינם נמצאים בקו הבריאות ובשל כך לא יכולים לצאת לעבוד. הרופא התעסוקתי יכול לאשר היעדרות ממושכת מהעבודה בעקבות מחלה ולקבוע אובדן כושר עבודה.

מאת: גיא אלוןבניין ואחזקה - כללי01/11/101888 צפיות
כמה פעמים חיכיתם ימים או שבועות לחשמלאי שיבוא לתקן מוצר חשמלי שהתקלקל לכם בבית? התקשרתם אליו כמה פעמים והוא דחה אתכם שוב ושוב בינתיים התחלתם לכבס במכבסה, התחלתם לבשל מאכלים שלא דורשים אפייה או חימום בתנור ועוד. לפעמים מספיק שמוצר חשמל אחד לא יעבוד כדי שנבין עד כמה אנחנו תלויים בחשמל. במקרים כאלו או שאנחנו מנסים את החוש הטכני שלנו או שאנחנו קוראים לאיש מקצוע המתעכב - חשמלאי.

מאמרים נוספים בנושא הפקת אירועים

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים02/09/19679 צפיות
מה הופך ערב גיבוש עובדים לאירוע בלתי נשכח? אווירה משוחררת, אוכל טעים, הפעלה מתאימה וקונספט שמוביל את הערב למקומות מפתיעים. ערב גיבוש יווני יכול להפוך לטוויסט מעניין.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים06/02/19811 צפיות
שנת 2019 משופעת באירועי לילה כמו חוגי בית לגיבוש בזמן בחירות, ערבי גיבוש משפחתיים עם הכלה מאיסטנבול ואירועים כמו הקמתו של מפעל אינטל החדש. הרצאה מצחיקה לערב גיבוש קבוצת עובדים היא חלק חשוב מאוד משמירת התלכיד הקבוצתי ושמירה על הצביון הייחודי של צוות עובדים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים28/01/19628 צפיות
הפקת יום כיף לעובדים בדרום מפסטיבל "דרום אדום" ועד ים המלח -אילת. זאת הזדמנות לשלב בין ערכי ציונות לבין אטרקציות לעובדים, פעילות גיבוש בשטח, טיולים ולינה.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים27/01/19609 צפיות
כאשר בנו את החומה הסינית בין המאה החמישית לפני הספירה ועד המאה השש עשרה לא בטוח שעשו שם סדנאות גיבוש לעובדים החומה משתרעת על פני 8851 ק"מ. סדנאות גיבוש לצוותים הם חלק מהז'רגון התרבותי של חברות, מוסדות וארגונים במדינה ובעולם.

מאת: עידן אברהמיהפקת אירועים21/02/18683 צפיות
אצל איזו חברה כדאי לשכור אוהלי אבלים? צריכים לשכור אוהל אבלים? חשוב לדעת כי יש מספר חברות שמציעות שירות בתחום זה. כמה חשוב לכם לבחור בחברה טובה ומומלצת בה תקבלו שירות מושלם שעונה על הצורך שלכם. כאשר נזקקים לשכור מוצר חשוב למצוא את נותן השירות שיש בידו את היכולת לספק את המוצר ואת השירות בצורה מושלמת. שימו לב שזה נכון גם באשר לשכירת אוהלי אבלים. ניתן לברר ולמצוא את החברה המומלצת בה תוכלו לקבל מענה מושלם לצורך שלכם. קראו על כך בשורות הבאות.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים26/09/171328 צפיות
רעיון למסיבת רווקות בחוץ הוא מעולה לחודשי הקיץ אבל מסתבר שלא כל בחורה מעדיפה לחגוג אותו. 9.5% סרבו בכלל לחגוג בחוץ. איפה כן? במקום הראשון 59 נשים שהן (29.5%) מכלל הסקר מעדיפות לחגוג במסיבת בריכה מתוך מאתיים נשים. כנראה שיש משהו בבריכה שגורם לתחושה של חופש. מספיק להיזכר בתמונות מהבריכה במסיבת הרווקות של הדוגמנית שלומית מלכה כדי להבין את תחושת השמחה והכיף.

מאת: דוד דרומרהפקת אירועים08/09/171491 צפיות
להקת "דוסה נובה" הינה להקת אירועים וחומר מקורי הקיימת כשמונה שנים ומופיעה בארץ ובחו"ל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica