חפש מאמרים:
שלום אורח
22.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תואר ראשון ושני במשפטים - המסלול המהיר

אין ספק כי התואר במשפטים הינו מהמבוקשים בשוק העבודה, ורבים מקרב הסטודנטים פונים להשיגו. לכן, על מנת להשיג יתרון התחלתי על פני בוגרי מגמת התואר הראשון במשפטים, בחירה בלימודי תואר שני מהווה אופציה מצוינת. יחד עם זאת, אנשים רבים אינם בוחרים במסלול זה עקב שנות הלימוד הרבות. חשוב לדעת שניתן לגשת אל לימודי תואר ראשון ושני במשפטים לא הגשת עבודת תזה, המקצרים באופן משמעותי את משך הלימודים ומהווים מסלול לימודים וקידום מהיר עבור לסטודנטים למשפטים.

למי מיועדת תוכנית לימודי תואר ראשון ושני במשפטים

לתוכנית לימודי משפטים ישירה לתואר שני מתקבלים סטודנטים למשפטים בוגרי שנה ראשונה, שהינם בעל ממוצע ציונים גבוה, המשתנה בין מוסדות הלימוד השונים ועומד בממוצע על ציון מסכם של בין שמונים לתשעים. מכיוון שמספר המקומות בתוכנית מוגבל, בכל שנה מתקבלים הסטודנטים הטובים ביותר מבין המועמדים. כמו כן, הסטודנט נדרש להציג ממוצע ציונים גבוה לאורך כל לימודי התואר הראשון על מנת שיוכל להמשיך ישירות לתואר השני במשפטים. חשוב לציין שהזקוקים לסיוע יוכלו למצוא מגוון מלגות לימודים לתואר ראשון ושני, המיועדות לתלמידים מצטיינים.

אודות הלימודים עצמם

לימודי משפטים במסלול ישיר לתואר שני יכללו במהלך לימודי התואר הראשון, מלבד את תוכנית הלימודים הרגילה, גם מקצועות בחירה נוספים והגשת עבודת סמינריון נוספת. ואולם, הלומדים בתוכנית זו זוכים לפטור מלימודי אנגלית ומקצועות יסוד הנדרשים לתואר שני. התוכנית עצמה כוללת מגוון גדול של קורסים ונושאי לימוד שניתן להתמחות בהם  כדוגמת משפט פלילי, דין אזרחי, דיני חוזים, משפט מנהלי, דיני ביטוח, דיני משפחה, משפט חוקתי, משפט ישראלי, משפט ימי, משפט בינלאומי, קניין רוחני, דיני עבודה ודיני נזיקין. יש לציין כי לימודי התואר שני ייערכו במהלך שנת הלימודים הרביעית של הסטודנטים

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאורה פז

מאת: ליאורה פזשיווק29/07/13828 צפיות
עסקים רבים, ובעיקר בקנה מידה קטן או בינוני, מוצאים כי שיווק מוצרים מהווה משימה קשה וסבוכה המצריכה גיוס כוח אדם הולם, בניית אסטרטגיה ומערך שיווקי, וכן פיקוח וניהול קמפיין.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים29/07/13683 צפיות
שיווק בסלולר, או באנגלית mobile Marketing, נמנה על הענפים המצליחים והמבוקשים ביותר בימינו. זאת לאור המעבר של מרבית האוכלוסייה למכשירים חכמים.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים30/05/13726 צפיות
לימודי מנהל עסקים וחשבונאות מהווים מסלול מבוקש ויוקרתי, המאפשר לבוגריו להשתלב בתפקידי ניהול בכירים ומכניסים בתחומי המימון והחשבונאות במשרדי רואי חשבון, בבנקים, בחברות הביטוח, בשוק ההון ובחברות השקעות. כמו כן, בוגרי המסלול זה יוכלו להשתלב בחברות ציבוריות, במשרדי ממשלה, ברשויות המס וברשויות מקומיות, או בחברות פרטיות.

מאת: ליאורה פזייעוץ עסקי29/04/13655 צפיות
בכל חברה וארגון רציניים מועסקים אנשי שיווק המכירים את מבנה ואופי הארגון, ואת צרכי השיווק הייחודיים שלו לפרטיהם. בד בבד, ייעוץ שיווקי הינו כלי עזר חשוב ביותר בעולם העסקים העשוי לסייע גם למנהלי שיווק מצליחים למנף את המכירות, וזאת בכיוונים ודרכים אשר איש השיווק לא העלה על דעתו בשל היותו חלק מהמערכת ונתון לתכתיביה.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים25/04/13726 צפיות
דוחות כספיים הינם תחום אינטגראלי הכלול בתוך לימודי חשבונאות ומשמשים כמובן גם בעיסוק השוטף בשוק ההון. דוחות אלו שנועדו לתאר את מצבו הפיננסי של הארגון מופקים בסופה של כל תקופה חשבונאית, כלומר בכל רבעון, חצי ושנה כספית. ישנם ארבע סוגי דוחות בסיסיים

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים21/03/13730 צפיות
בעשור השני של שנות האלפיים מקדמים חברות וארגונים את מוצריהם ושירותיהם באופן נרחב, בעוד הפרסומות מקיפות אותנו מכל עבר בטלוויזיה, ברדיו, בשלטי חוצות, בעיתונות הכתובה וגם ברשת האינטרנט.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים20/03/13781 צפיות
מבין מסלולי הלימודים הרבים המוצעים כיום באוניברסיטאות ובמכללות ישנם כאלו המבוקשים יותר מאחרים. ההבדלים בביקוש נוצרים עקב שילובם של מספר גורמים, וביניהם היותו של המקצוע בעל ביקוש בשוק העבודה, קיומן של אפשרויות קידום ושכר גבוהות, וכמו כן כאשר מדובר בתחום תעסוקה מעניין, מאתגר ויוקרתי. חלק ממסלולי הלימודי המבוקשים הינם תחומים ותיקים ומוכרים יותר, כמו לימודי חשבונאות ומשפטים, וחלקם מקצועות חדשים ועולים כמו ניהול משאבי אנוש, מנהל עסקים ולימודי שיווק.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/191330 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/182072 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181919 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/181383 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/181269 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/171006 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171578 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica