חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

במה מסייע ייעוץ שיווקי

מאת: ליאורה פזייעוץ עסקי29/04/2013539 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בכל חברה וארגון רציניים מועסקים אנשי שיווק המכירים את מבנה ואופי הארגון, ואת צרכי השיווק הייחודיים שלו לפרטיהם. בד בבד, ייעוץ שיווקי הינו כלי עזר חשוב ביותר בעולם העסקים העשוי לסייע גם למנהלי שיווק מצליחים למנף את המכירות, וזאת בכיוונים ודרכים אשר איש השיווק לא העלה על דעתו בשל היותו חלק מהמערכת ונתון לתכתיביה.

לאילו סוגי שווקים מיועד הייעוץ השיווקי


ייעוץ שיווקי נוגע בכל תחומי השיווק של העסק תוך התאמה לצרכיו ולאופיו הספציפיים. הייעוץ מתאים לכל סוגי השווקים ועוסק בין היתר בשוקי משאבים כדוגמת שוק ההון, שוק העבודה ושוק חומרי הגלם, שוקים ממשלתיים, שוקי מוצרים כגון חנויות, רשתות וחנויות אינטרנטיות, שווקים בינלאומיים ומקומיים, שוק התיווך, וכן שווקי צריכה המורכבים משירותים או מוצרים. במהלך הייעוץ השיווקי מסופק עבור כל סוג של שוק ייעוץ אסטרטגי מקיף לפרסום, לשיווק, ולקידום האינטרסים, המוצרים והשירותים של החברה.

בניית אסטרטגיה שיווקית

תכנון ובניית אסטרטגיה שיווקית מתחילה בהגדרת מטרות ויעדי הארגון. ואולם, על מנת להציבם באופן מעשי יש להבין את מצב החברה כיום, האם היא עומדת בחזון ובשאיפות מנהליה, מהווה עסק משגשג ומוביל בתחומה, וזוכה לחשיפה מרבית בקרב קהל הלקוחות הפוטנציאליים. לאחר שהובן מצב החברה יש להגדיר מטרות עתידיות עבורה לטווח הקצר והארוך, ולאחר שגובש החזון ניתן להתחיל בתכנון האמצעים והאפשריות שיובילו למימושו. יש לציין כי יועץ שיווקי יעניק לארגון ליווי עסקי מלא לכל אורך תהליכי השיווק והשינוי, עד להטמעתם ויישומם המלאים בחברה.

צוות ייעוץ שיווקי


תוכנית ייעוץ שיווקית מורכבת מאנשי מקצוע נוספים המלווים את הפרויקט ומסייעים בבנייתו, ביניהם מעצבים גראפיים, קופירייטרים, חברות סקרים, מעצבי ומקדמי אתרים, מפיקי דפוס, מומחי שיווק ברשתות חברתיות ואנשי שיווק המתמחים במגזרים מסוימים באוכלוסיה. מדובר בצוות בעל ידע וניסיון רב הפועל תחת ניהולו של יועץ השיווק, ושעבודתו המשותפת  מובילה את החברה לפיתוח יכולות שיווק מתקדמות ופוריות.

 



תגיות המאמר: ייעוץ אסטרטגי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ליאורה פז

מאת: ליאורה פזשיווק29/07/13697 צפיות
עסקים רבים, ובעיקר בקנה מידה קטן או בינוני, מוצאים כי שיווק מוצרים מהווה משימה קשה וסבוכה המצריכה גיוס כוח אדם הולם, בניית אסטרטגיה ומערך שיווקי, וכן פיקוח וניהול קמפיין.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים29/07/13569 צפיות
שיווק בסלולר, או באנגלית mobile Marketing, נמנה על הענפים המצליחים והמבוקשים ביותר בימינו. זאת לאור המעבר של מרבית האוכלוסייה למכשירים חכמים.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים30/05/13586 צפיות
לימודי מנהל עסקים וחשבונאות מהווים מסלול מבוקש ויוקרתי, המאפשר לבוגריו להשתלב בתפקידי ניהול בכירים ומכניסים בתחומי המימון והחשבונאות במשרדי רואי חשבון, בבנקים, בחברות הביטוח, בשוק ההון ובחברות השקעות. כמו כן, בוגרי המסלול זה יוכלו להשתלב בחברות ציבוריות, במשרדי ממשלה, ברשויות המס וברשויות מקומיות, או בחברות פרטיות.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים25/04/13560 צפיות
אין ספק כי התואר במשפטים הינו מהמבוקשים בשוק העבודה, ורבים מקרב הסטודנטים פונים להשיגו. לכן, על מנת להשיג יתרון התחלתי על פני בוגרי מגמת התואר הראשון במשפטים, בחירה בלימודי תואר שני מהווה אופציה מצוינת.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים25/04/13577 צפיות
דוחות כספיים הינם תחום אינטגראלי הכלול בתוך לימודי חשבונאות ומשמשים כמובן גם בעיסוק השוטף בשוק ההון. דוחות אלו שנועדו לתאר את מצבו הפיננסי של הארגון מופקים בסופה של כל תקופה חשבונאית, כלומר בכל רבעון, חצי ושנה כספית. ישנם ארבע סוגי דוחות בסיסיים

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים21/03/13614 צפיות
בעשור השני של שנות האלפיים מקדמים חברות וארגונים את מוצריהם ושירותיהם באופן נרחב, בעוד הפרסומות מקיפות אותנו מכל עבר בטלוויזיה, ברדיו, בשלטי חוצות, בעיתונות הכתובה וגם ברשת האינטרנט.

מאת: ליאורה פזלימודים אקדמאיים20/03/13686 צפיות
מבין מסלולי הלימודים הרבים המוצעים כיום באוניברסיטאות ובמכללות ישנם כאלו המבוקשים יותר מאחרים. ההבדלים בביקוש נוצרים עקב שילובם של מספר גורמים, וביניהם היותו של המקצוע בעל ביקוש בשוק העבודה, קיומן של אפשרויות קידום ושכר גבוהות, וכמו כן כאשר מדובר בתחום תעסוקה מעניין, מאתגר ויוקרתי. חלק ממסלולי הלימודי המבוקשים הינם תחומים ותיקים ומוכרים יותר, כמו לימודי חשבונאות ומשפטים, וחלקם מקצועות חדשים ועולים כמו ניהול משאבי אנוש, מנהל עסקים ולימודי שיווק.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20196 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20101 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20177 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20449 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191128 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18449 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

מאת: אלכסיי קוגןייעוץ עסקי29/04/18548 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה מחייב אשר נחתם בין הרשת שמציעה למכירה זיכיון לבין יזם שמעוניין לחבור אל אותה רשת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica