חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הדברה מקצועית מביאה לעיר נקייה מחרקים ומכרסמים

מאת: Eli Levyהדברה27/04/2013501 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
הדברה מקצועית מביאה לעיר נקייה מחרקים ומכרסמים

אפשר להשאיר את החרקים ואת המכרסמים בחיק הטבע- לשם הם שייכים. שם מקומם הטבעי. הדברה עוסקת בכמה רבדים: ברובד הביתי והפרטי, לרוב מדובר באנשים שמעוניינים לעבור את הקיץ ללא נמלים על השיש, ג'וקים שמתרוצצים באישון לילה , צווחות ילדים, עקיצות יתושים או טרדות זבובים. ברובד הציבורי או העירוני, הדברה עוסקת יותר בהדברת מכרסמים כגון חולדות ועכברים. מובן שמכרסמים אלו מגיעים גם לבתים שלנו, וכדי למנוע זאת, מדביר מקפיד להדביר במקומות אסטרטגיים ברחבי העיר עצמה. למשל, במערכות ביוב.

הדברת חולדות ועכברים ולא רק הדברת פרעושים

גם אם אתם מגדלים עכברים בכלוב אצלכם בבית, בוודאי תסכימו איתנו שאין לכם עניין בעכברי שדה מתרוצצים אצלכם ברחבי הבית, נוברים בארונות המטבח או מכרסמים מזון שעל השיש, שלא לומר חולדות. הדברה נגד מכרסים, שמבוצעת מטעם העירייה, מטרתה להעניק לתושבי העיר "ראש שקט" מעכברים וחולדות בשטחי מגורים. עכברים וחולדות שחיות בטבע יכולות לשאת מחלות ולהדביק בני אדם כאשר הם באים איתם במגע.

הדברה אינה עניין לחובבניים. מדביר חייב להיות מוסמך ובעל רישיון לעסוק בהדברה. באופן זה, אתם יכולים להיות בטוחים כי המדביר בעל ידע ומיומנות בעבודה עם חומרי הדברה חזקים, באופן כזה שלא יגרם נזק לבני אדם.

ומה עם יתושים?

מי מאיתנו אינו מוטרד מעקיצות יתושים בימות הקיץ? גם אלו מכם שפחות רגישים, בוודאי היו מוותרים על התענוג בשמחה רבה. הדברה מטעם הרשות המקומית עוסקות גם בהדברת יתושים ברחבי העיר. במקרים אלו, המדביר מדביר במקומות בהם יש ריכוז של מים ו / או מים עומדים.

הדברה פותרת גם טרדות יונים ובעלי כנף אחרים:

לאף עירייה אין שום דבר נגד בעלי כנף, נהפוך הוא מלבד הדברת ג'וקים יש לטפל גם בבעיית בעלי הכנף. עם זאת, ישנם בעלי כנף שיכולים לגרום להרס באזורי מגורים ולכן אין ברירה אלא להרחיקם ולפחות לבצע הדברת פרעושים אשר יכולים לנבוע מנוצות בעלי הכנף יונים הן דוגמא מצוינת- יונים, לא רק שהן מתרבות מהר, ומלכלכות את סביבתם בלשלשת, אלא שלשלשת זו גורמת נזק למבנים. נזק הדרגתי ואיטי.  הדברה בעניין של יונים אינה משמידה אותן אלא פשוט מרחיקה אותן, או יותר נכון לומר, מאלצת אותן לנטוש את איזור המגורים בו הן מקננות ולעבור לאזור חלופי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyהדברה14/10/132174 צפיות
תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/132866 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132182 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132097 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132061 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132135 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132159 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191133 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18827 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18707 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18703 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18765 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18752 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18718 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica