חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

המדביר וחומרי ההדברה העומדים לרשותו

מאת: Eli Levyהדברה21/05/2013515 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
המדביר וחומרי ההדברה העומדים לרשותו

השוק משופע בחומרי הדברה שונים, כאשר לכל חומר יש תפקיד שונה, בהתאם למה שרוצים להדביר. כך למשל , חומר להדברת עכברים שונה מחומר מדביר נמלים . מדביר  בקי ומיומן בחומרי ההדברה שעומדים לרשותו, ומתאים את חומר הדברה הרצוי בהתאם למנה שהוא נתבקש להדביר. השוק משופע בחומרי הדברה גם למדברים מקצועיים וגם לצרכנים פרטיים המעוניינים לטפל בבעיית החרקים שבביתם באופן עצמאי. קחו בחשבון, חומרים בהם משתמש מדביר  הם חזקים יותר ובעלי עמידות גבוהה יותר, בעוד שחומרים לשימוש כלל הציבור- חומרים שאינם דורשים ידע מקצועי (למשל "פליט"), הם בעלי עמידות נמוכה יותר ומכאן שהם גם מספקים פתרון זמני.

למה הכוונה בפתרון זמני?

מדביר  מגיע אחת לשנה בכדי לבצע הדברה, ובכך יש לכם "ראש שקט" לאורך כל השנה. באם תקפידו ליהנות משירותיו של מדביר שיבצע הדברת ג'וקים באופן קבוע, אחת לשנה, לא תוטרדו מבעית חרקים, נמלים וג'וקים בבית שלכם. במובן זה, מדביר מספק לכם פתרון קבוע. באם תזמינו אותו אחת לכמה שנים, אזי פעולת ההדברה תיתן לכם "פטור מחרקים" למשל חצי שנה. בדרך כלל, מדביר שמבצע הדברת פרעושים או ג'וקים נותן אחריות של חצי שנה עבור  פעולת הריסוס הביתי. תרסיסי הדברה ביתיים הם בגדר פתרון זמני במובן שהם אינם נותנים בכלל שקט נפשי אלא פשוט קולטים את החרק שמצאתם, אבל לא מונעים מחרק נוסף להתייצב בביתכם כעבור חמש דקות.

האם פעולת הדברת ג'וקים יכולה  לגרום נזק לסביבה?

חומרי ההדברה המשמשים לצורך הדברת ג'וקים מאושרים ע"י משרד הבריאות ומיוצרים תחת פיקוח ותקנות מחמירות. חומרי הדברה בידיים לא אמונות בהחלט יכולים לגרום נזק לסביבה, נזק לכם ונזק למי שמשתמש בהם. חומרי הדברה שמיועדים לשימוש בענף החקלאות מיועדים אך ורק לצורך זה, בעוד שחומרי הדברה שמיועדים לשימוש לצורך הדברת מכרסמים מתאים אך ורק לעניין זה. מדביר  מקצועי, בהחלט מקפיד על עניין זה והיא בקי ומנוסה בשימוש בחומרי הדברה שונים ומגוונים. כל חומרי ההדברה נמכרים בליווי הוראות שימוש ברורות ומחמירות, על מנת שלא לגרום לנזקים מיותרים חלילה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyהדברה14/10/132188 צפיות
תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/132882 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132193 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132108 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132073 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132151 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132170 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/191149 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18856 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18723 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18724 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18781 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18767 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18733 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica