חפש מאמרים:
שלום אורח
10.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בצעתם הדברה וחיית המחמד שלכם אינה כתמול שלשום

מאת: Eli Levyהדברה28/05/2013711 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
בצעתם הדברה וחיית המחמד שלכם אינה כתמול שלשום?

הדברה בחדרה בבתים בהם מגדלים חיות מחמד דורשת היערכות מוקדמת: מדביר מקפיד להנחות את בני הבית בהכנות לקראת ביצוע ההדברה. על בני הבית להרחיק את הצעצועים של חיית המחמד, את כלי אוכל ואת כלי השתיה שלהם. לאלו אסור לבוא במגע עם חומר הריסוס בשום פנים ואופן! במידה ואתם מגדלים כלב או חתול, שאוהבים לרבוץ על מזרן או שמיכה, רצוי לרסס היטב גם את סביבת הכלב או החתול בחומר נגד פרעושים וקרציות (וזאת כמובן בנוסף לטיפול שוטף נגד טפילים שמומלץ לכם לעשות באופן קבוע). אין להחזיר את חיות המחמד לתוך הבית טרם התייבש חומר ההדברה. בהתאם לחומרי ההדברה שהשתמש מדביר, כך גם ההנחיות שתקבלו בנוגע לפרק הזמן בו עליכם להיעדר מהבית יחד עם חיות המחמד שלכם- עליכן להיערך  בהתאם. במידה ופעלתם בהתאם להנחיותיו של מדביר בחדרה, וחיית המחמד שלכם אפאטית, מקיאה, סובלת מעיוותים, משלשת או חסרת תיאבון- יש לקחת אותה לאלתר לווטרינר, וליידע אותו בנוגע להדברה שנעשתה אצלכם בבית. למותר לציין כי אם אתם או מישהו מבני משפחותיהם חש ברע לאחר הדברה, גם אם נצמדתם באדיקות להנחיות- יש לגשת לרופא באופן מיידי!

הדברת ג'וקים ופרעושים - כמה היא מסכנת את חיית המחמד?

הדברת פרעושים שנעשית בידיים אמונות אינה מסכנת חיות מחמד. קחו בחשבון כי חומרי ההדברה לשימוש ביתי מיועדים בדרך כלל לתיקנים, נמלים וחרקים שונים.  חומרי הדברה אלו מפחות מזיקים ליונקים כגון כלב או חתול. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי ככל שהיונק קטן יותר, כך הוא חשוף יותר להשפעת חומרי ההדברה. זו הסיבה שבמקרים של חיות מחמד, מדביר מקפיד ומחמיר עם הנחיותיו שבעתיים. כך או כך, בסופו של דבר בכל זאת מדובר בחומרים כימיים ולכן מדביר בחדרה שמשתמש בהם מחמיר עם הנחיותיו לבעלי הבית. מוטב להחמיר ולא לקחת סיכונים מאשר לזלזל או להתרשל.

הדברת פרעושיםמקצועית מלווה בהנחיות לקראת ההדברה עצמה: יש להרחיק צעצועים של חיות מחמד, ובטח ובטח שלך ילדים מחומר ההדברה. יש להרחיק כלי מזון ושתיה של חיות המחמד מחומר ההדברה. את מקום מרבצם מומלץ לרסס בחומר קוטל קרציות ופרעושים. יש לצאת מהבית בזמן הריסוס ולחזור רק לאחר פרק הזמן שאמר לכם מדביר בחדרה. כך למשל, מי שמגדל חתול פרסי , מומלץ לו להחזיר את החתול הבית רק יום לאחר ההדברה, בשעה שמי שמגדל כלב יכול להחזיר את הכלב הביתה כמה שעות לאחר הריסוס. מובן שלאחר הריסוס יש לאוורר היטב את הבית, גם אם מדביר בחדרה השתמש בחומרים נטולי ריח.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyהדברה14/10/132125 צפיות
תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/132821 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132133 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132053 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132012 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132084 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132105 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19906 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18562 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18479 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18480 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18534 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18519 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18496 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica