חפש מאמרים:
שלום אורח
09.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תעסוקה לחופש לכל המשפחה

מאת: משה אלוןאטרקציות02/07/2013533 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

החופש הגדול הגיע. הילדים מבסוטים, ההורים הרבה פחות, ולקול קריאות הצהלה של הילדים, הם תוהים בשקט: "מי צריך את החופשה הזו?". אם אתם ממשיכים לעבוד בחופשה הגדולה, סוגיית התעסוקה לילדים הינה קריטית. אך גם אם אתם לוקחים חופש ומצטרפים לחגיגה, חשוב לאפשר לילדים לשמור על סדר יום מוגדר ועל שגרה חווייתית וחיובית, ולרשום אותם לקייטנה איכותית המתאימה לגילם. וכדי שגם אתם, ההורים, לא תשתעממו, מומלץ לעסוק בחופשה בתחומים אליהם אינכם מגיעים במהלך מרוץ החיים השוטף וללמוד אודות כלים יעילים לניהול פיננסי נכון, כמו למידת תחום ההשקעות, מה שעשוי לתרום לכם רבות מבחינה כלכלית לטווח הרחוק.

תעסוקה להורים

נתחיל בכם, הורים יקרים. לרבים מאתנו שוכבים סכומי כסף גדולים יותר או פחות, אותם היינו רוצים להשקיע באופן נכון ובטוח, למקסום הפוטנציאל הכלכלי הגלום בהם. עם זאת, בלחץ החיים של עבודה – בית – ילדים, למי יש זמן להתעמק בסוגיות שאינן קיומיות? החופשה הינה הזדמנות נהדרת ללימוד תחומים פיננסיים שונים שיסייעו לכם להתנהל בעתיד ביעילות יתר. לצורך כך, תוכלו להיעזר במידע ובייעוץ המוצע באדיבות החברות המובילות בשוק, כמו חברת אופנהיימר, הנחשבת למובילה בשוק ההון הישראלי בתחום שירותי המסחר בבורסות בעולם, ומתמחה במניות, באג"ח ובאופציות הנסחרות בארה"ב. חברת אופנהיימר פועלת בשוק ההון הישראלי משנת 1968 ומעסיקה אנשי מקצוע בכירים ומנוסים. תוכלו להיעזר במגוון המוצרים המתפרסמים תחת מחלקת המחקר של אופנהיימר ישראל: מחקרי מאקרו והקצאת השקעות, סקירת סקטורים ורעיונות השקעה נסיבתיים, אופקים רחבים - תיק מניות large cap, ניתוח מניות ישראליות הנסחרות בארה"ב, ישראליסט – רשימת המניות הישראליות המומלצות, ו"זרקור שבועי" – ריכוז שבועי של מחקר אופנהיימר. מוצרים אלה עשויים להעניק לכם את הרקע הנדרש לשיפור ההבנה פיננסית שלכם, לעתיד כלכלי משופר.

תעסוקה לילדים

ילדים משועממים הם עם מסוכן, אין הורה שלא יסכים עם הקביעה הזו. אז במקום להניח לילדים לטפס על הקירות ולשאת בתוצאות, שלחו אותם לקייטנה חווייתית שתאפשר להם לנקז את עודפי המרץ באופן חיובי ותהפוך את החופשה הגדולה למבטיחה מתמיד. חשוב לדעת: קייטנה לילדים יש לבחור בשיקול דעת מרבי, תוך התאמתה לגילו של היליד, לרמתו הכללית, ולצרכים הספציפיים שלו. לבחירת קייטנת קיץ 2013, ערכו בירור מקיף ועמדו על הנקודות החשובות. בדקו: האם המבנה בו תערך הקייטנה תקין ובטיחותי? מהי רמת המזון שתוגש לילדים? מהי רמת ההיגיינה של המבנה ושל המטבח המייצר את האוכל? האם הפעילויות העתידות להיערך בקייטנה, הן בתוך המתחם והן מחוצה לו, בטיחותיות דיין? כמו כן, בררו את סוגיית ההעשרה המוצעת לקייטנים הצעירים בקייטנת קיץ 2013.


בקשו להתרשם מהתוכנית הכללית ובדקו עד כמה היא עתידה לתרום לאינטליגנציה של ילדכם, לפיתוח המוטוריקה העדינה והגסה שלו, ולפיתוח מיומנויות אחרות, בדגש על מיומנויות חברתיות חשובות, אשר ברקע של קייטנת קיץ 2013 הינן בעלות פוטנציאל ממשי לקידום. העדיפו לבחור בקייטנת קיץ 2013 המעודדת פיתוח כישרונות צעירים ופיתוח יצירתיות, תוך מתן יחס אישי לכל ילד וילד. הסעיף הכלכלי עשוי בהחלט להקשות על התקציב, אשר בדרך כלל סובל מספיק בחודשי החופשה, כתוצאה מההוצאות כאלה ואחרות הכרוכות בה. אולם, אם הנכם מעוניינים בקייטנה איכותית לילדיכם, האיכות תהיה שווה את משקלה בשקלים. עם זאת, החלופות המוזלות, בדמות קייטנות פיראטיות אשר אינן מאושרות על ידי גורם מוסמך, אינן נתונות לכל בקרה, ואינן מחויבות לכלום, עשויות להיות מסוכנות לשלום ילדיכם. ובינינו, במה נשקיע אם לא בילדינו היקרים (תרתי משמע)?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

משה אלון

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת משה אלון

מאת: משה אלוןבתי מלון27/08/152955 צפיות
אם תהיו מעוניינים לנפוש בארץ וליהנות מכל מה שיש למדינה הנפלאה שלנו להציע, וודאי תהיתם ושאלתם את עצמכם בנוגע למגוון רחב של שאלות הנוגעות לחופשה.

מאת: משה אלוןבריאות ילדים23/08/152068 צפיות
הפרעת קשב וריכוז הינה אחת התופעות הפופולאריות ביותר כיום. אט אט ניתן לראות כי כמות המאובחנים כבעלי הפרעה זו רק הולכת וגודלת, ואחת הסיבות העיקריות לכך היא דור המסכים של היום. כפי שהוכח במחקרי עבר, השימוש הממושך במכשירים הללו רק מגביר את הסיכויים לפיתוח הפרעת קשב וריכוז.

מאת: משה אלוןרכב19/08/153173 צפיות
מוסך בירושלים יתאפיין בדרך כלל באנשי מקצוע רבים אשר יוכלו לסייע לכם ולהתגבר על התקלה שחווה רכבכם. כמו כן, חשוב לדעת שהמוסך המורשה עדיף על פני מוסכים אחרים

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/152009 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/151093 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: משה אלוןעסקי מזון29/06/153232 צפיות
גם לכם קרה שקניתם פירות עסיסיים, אך כשבאתם לאכול אותם הופתעתם לגלות שנרקבו? כולנו נאלצים להתמודד עם סוגיית שמירת טריות המזון בצורה כזו או אחרת. הרי אף אחד מאתנו לא היה רוצה לשלם סכומי כסף גדולים על מבחר פירות טעימים, ובסוף לגלות שהכסף שהושקע היה לשווא.

מאת: משה אלוןרכב04/11/142058 צפיות
אחד הדברים שפחות אהובים על רובנו הוא לנסוע בכביש בדרך לעבודה או בדיוק כשחוזרים מאירוע משפחתי ולפתע לגלות שהמנוע שבק חיים. לכן, חשוב ביותר לקחת את הרכב בו אתם נוסעים לבדיקות תקופתיות אצל המוסך הקבוע שלכם, על מנת שתוכלו לנסוע ללא כל חשש ולדאוג כי הנסיעה הבאה שלכם תהיה אמורה לעבור ללא שום דאגה.

מאמרים נוספים בנושא אטרקציות

מאת: קוביאטרקציות08/12/19998 צפיות
כולנו מגיעים לרגע בו יש לבן או בת הזוג שלנו יום הולדת או יום נישואין ומה שבנהם ואנחנו רוצים לעשות משהו מיוחד שיתאים לשנינו גם מבחינה רומנטית וגם מבחינת התחביבים , בגדול אנחנו רוצים לקחת חופש ולארגן יום כיף זוגי יום קצת ארוך שלא מתחיל ומסתיים במסעדה או ככה בטיפול ספא וכדומה , כאשר מגיעים למקום הזה של להחליט אז קצת מתחילים להתבלבל , איזה חוויה לעשות, מה מתאים למה , ואיך באמת ממלאים יום שלם או לפחות חצי יום בפינוק זוגי מושלם.

מאת: יובל בן בסטאטרקציות28/01/191762 צפיות
הלן גרינר ייסדה את IROBOT בזכות פיתוח של רובוטים לשימוש צבאי ואזרחי. סדנאות גיבוש הינם אחד מהגורמים החברתיים החשובים ביותר לשיפור יחסי הגומלין ושיתוף הפעולה בין העובדים/ות.

מאת: tiloniאטרקציות01/02/18961 צפיות
נער ליווי מספק שירותי מין לנשים ולגברים. נשים הצורכות שירות זה צמאות לא רק למין אלא ליחס, לשיחה, לתשומת לב. נשים לא מחפשות מין חפוז, זנותי, אלא דווקא קשב והתחשבות, אינטימיות שחסרה להן ביחסים הזוגיים שיש- אם יש להן.

מאת: tiloniאטרקציות12/12/17690 צפיות
ישראל מאירה ומסבירה פניה לתיירים מהארץ ומחוץ לה. היא מהווה יעד תיירותי מבוקש ואטרקטיבי. כל אזור בה- צפון, מרכז ודרום- טומן בחובו שפע של אטרקציות לבילוי, עם ילדים ובלעדיהם, חופשות ונופשים בטווח רחב של מחירים.

מאת: articlestbdאטרקציות27/07/171478 צפיות
איך תשדרגו משמעותית את הנופש או הבילוי המשולב הקבוצתי שלכם? תשובות במאמר שלפניכם

מאת: רוני הכהןאטרקציות12/07/171079 צפיות
היום? כבר אפשר למצוא חבילות נופש בעלות של כמה מאות דולרים בסך הכל, כולל חבילות נופש הופעות בחול למי שמחפש אחר הופעה טובה של זמר או להקה מאוד אהובים שממש לא מראים סימני הגעה אל ארץ ישראל הקטנה.

מאת: SEOMANאטרקציות25/06/171106 צפיות
חדרי הבריחה נכנסו לתודעה בשנים האחרונות והפכו לאחת מהאטרקציות האהובות ביותר בקרב האוכלוסייה. היכולת לשלב משחקי חשיבה, מתח ואתגר בבילוי הפך לאהוב בקרב המשפחות השונות שנהנות כל המשפחה מבילוי יוצא דופן. סקרנו את חדרי הבריחה השונים ומצאנו את המתחם של חדרי הבריחה שכדאי לכם לבקר כל המשפחה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica