חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מסיבות לילדים

מאת: אקסטזה ברחתונות14/07/2013581 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתנפחים להשכרה גימבורי להשכרה שולחנות משחק לאירועים

מסיבות לילדים

אנו ההורים, מוצאים פעמים רבות הזדמנויות לערוך חגיגות ומסיבות לילדים שלנו. ימי הולדת, חופשות וכדומה הן הזדמנויות טובות במיוחד לעורך לילדים שלנו מסיבה מהנה, שבה יוכלו ליהנות עם חבריהם, להשתולל ולפרוק אנרגיות. הורים רבים מחפשים אטרקציות מתאימות לילדיהם למסיבות מעין אלו.

מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה הם דרך נהדרת להפעיל ילדים כמעט בכל שכבות הגיל. ילדים נהנים מאד לקפוץ ולהשתולל עם המתנפחים כבר מגיל צעיר מאד, וגם ילדים בוגרים – ואפילו בני נוער – יכולים ליהנות ממשחק ומהשתוללות במתנפחים. כיום אפשר למצוא מתנפחים להשכרה במחירים נוחים מאד, כך שהם הופכים לאטרקציה מתאימה מאד לכל מסיבה, הן לילדים והן להוריהם.

הוראות בטיחות במתנפחים להשכרה

חשוב מאד לוודא שלמשכיר ישנו ביטוח מתאים למתנפחים, ולא להסתפק בביטוח צד שלישי לעסק. כאשר שוכרים את המתנפחים, כדאי לוודא שאתם יודעים כיצד לתפעל אותם. אם יש חשש, מומלץ מאד לשכור גם מפעיל, אשר ידאג למקם את המתנפחים במקום המתאים, לנפח אותם היטב ולשמור על הילדים במהלך הפעילות. שמירה על הבטיחות במהלך הפעילות היא חשובה מאד, למניעת פגיעות. אסור לעלות על המתנפחים לפני שהושלם הניפוח שלהם. כמו כן, אסור לעלות על המתנפחים עם נעליים או עם חפצים קשיחים, משום שאלו עלולים לעוף ולפגוע בילדים אחרים, ולעיתים הם אף עלולים לפגוע במתקן עצמו. כמו כן, אסור לקפוץ מהמתקן ישירות לרצפה, מכיוון שכאשר המתקן מנופח, גובהו גדול מאד ומהווה סכנה. בנוסף, חשוב להקפיד שהילדים יחבשו כובעי שמש וישתו הרבה במהלך הפעילות.

התאמת המתנפחים

חשוב להתאים את המתנפחים לצרכים השונים. ראשית, מבחינה טכנית, חשוב לוודא שיש בשטח די מקום למתנפחים, כולל המפוחים שלהם. בנוסף, כדאי לדעת מראש כמה ילדים אמורים להגיע למסיבה, ולבדוק אם יש די מקום במתנפחים עבור כולם. לעיתים, אם יש די מקום, מומלץ לשכור שני מתנפחים על מנת לספק הנאה מלאה לכל הילדים. שנית, כדאי להתאים את סוג המתנפחים לגיל הילדים. בגילאים צעירים ישנם מתנפחים המפתחים את הדמיון כמו ארמונו, טירות וכדומה. בגילאים בוגרים ישנם מתנפחים אתגריים כמו קירות טיפוס.

פעילויות נוספות

מלבד מתנפחים, ישנן פעילויות רבות נוספות שמתאימות למסיבות של ילדים. לגילאים צעירים מאד, למשל, גימבורי להשכרה יהווה אטרקציה נפלאה והנאה מרובה. לילדים בוגרים ובני נוער, ניתן לשכור שולחנות משחק לאירועים, ולהעניק להם שעה של בילוי מרתק, אשר גם גורם להם להרגיש כמבוגרים ממש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקסטזה בר- שרותי בר אקטיבי לאירועים

www.xbp.co.il שירותי בר שייקים לאירועים

0528083316-viki

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אקסטזה בר

מאת: אקסטזה בראדריכלות09/08/161299 צפיות
צבעי בא מהלשון צבע, שיפוצניק בא מהמילה שיפוץ וכאשר אדם אינו מבין בכל אותם תחומים אינו יכול לקרוא לעצמו בשמות מקצוע. תמיד יש פרסומים של צבע את ביתך ב1000 ש"ח חשוב לזכור כי המחיר כמובן יכול להתבטא בחומר, וברשלנות מקצועית. בעל בית שהשקיע את רוב ממונו בנכס בו הוא מתגורר אינו היה רוצה לגרום לעצמו נזק בגלל אחד שהגדיר את עצמו כבעל מקצוע. משפט שחשוב לדעת הזול הוא היקר והיקר הוא הזול.

מאת: אקסטזה ברבית חכם20/10/15917 צפיות
1.בניית הממ"ד תהיה מחוברת לביתנו על ידי ביסוס חזק ואיתני המחבר ביציקה בין המבנים. 2.שיהיה מזגן בממ"ד בכדי שיוכל להיות סירקולציה של אוויר בממד שכולו אטום. 3.שיהיה כמה וכמה נקודות חשמל בקיר , מכיוון שנוכל לחבר את הרדיו, המקרר, המזגן, וכמובן את הניידים. 4.בבניית ממ"ד חשוב לעצב אותו בכדי שהילדים לא ירגישו בכלל סכנה. 5.חשוב שהחלון יעמוד בהדף ותהיה פנימית לדלת הפלדלת החיצונית. 6.דלת הכניסה חייבת להיות פלדלת היא שוקלת כ200 קילו ואפשר להרימה אך ורק עם מנוף.

מאת: אקסטזה בראירועים וחתונות – כללי14/07/13652 צפיות
כן, אתם מתכננים לחגוג לילד שלכם מסיבת יום הולדת בקרוב, ואתם מוצאים את עצמכם מתלבטים – מה יהיה אופי המסיבה? איך להעסיק את הילדים ולגרום להם להנאה? איך להפוך את היום הזה ליום מאושר ושמח עבור ילדכם? אספנו עבורכם שלושה רעיונות לאטרקציות מלהיבות המתאימות לימי הולדת, בהתאמה לשכבות הגיל השונות.

מאת: אקסטזה בראירועים וחתונות – כללי14/07/13725 צפיות
ימי הולדת, חופשות והזדמנויות אחרות מהווים זמנים שבהם אנו מעוניינים לספק לילדים בכל הגילאים אטרקציות ופעילויות מעניינות. ימי הולדת הם הזדמנות להעניק לילדים יום כיף עם חברים, ובקיץ אנחנו פשוט מחפשים דרכים להעסיק את הילדים ולגרום להם הנאה. הדבר נכון בכל גיל, החל מהגילאים הצעירים ביותר ועד לבני נוער. הנה כמה רעיונות לאטרקציות מהנות.

מאת: אקסטזה בראירועים וחתונות – כללי14/07/13696 צפיות
הילדים שלכם יצאו השבוע לחופשת הקיץ. הורים רבים, וגם מרכזים ומורים, מחפשים בתקופה זו רעיונות להפעלות ייחודיות, אשר יגרמו לילדים הנאה ושחרור בקיץ, לאחר שנת הלימודים הארוכה. ההפעלות השונות שנציע במאמר זה מתאימות לקייטנות, למסיבות ואירועים, וגם לאחר צהריים פנוי שבו מגיעים חברים רבים לשחק יחד. הנה מספר רעיונות מקוריים להפעלות.

מאת: אקסטזה ברחתונות14/07/13604 צפיות
כאשר מתכוננים ליום הולדת של ילד, הורים רבים מעוניינים לערוך עבורו מסיבה גדולה, עם כל החברים, ולמצוא פעילויות מרתקות אשר יעסיקו את הילדים המגיעים למסיבה בהנאה גדולה. ישנן הפעלות רבות מסוגים שונים, אשר מתאימות לגילאים שונים, לתנאי שטח שונים ולסגנונות שונים של אירועים. נביא כאן מספר רעיונות, אשר מתאימים למסיבות יום הולדת ומסיבות דומות, וגם לקייטנות ולהפעלות בחופש.

מאת: אקסטזה ברמסיבות14/07/13634 צפיות
חודשי הקיץ הגיעו, ואיתם התהייה – מה עושים עם הילדים בימי החופשה הארוכים? הורים רבים מחפשים לילדיהם תעסוקות מרתקות, הפעלות מהנות וכדומה. גם במסיבות יום הולדת וכדומה ישנו צורך ברעיון להפעלה אשר תיהנה את הילדים ותעסיק אותם למשך זמן רב. נביא לכם כאן מספר המלצות לאטרקציות והפעלות לטווח גילאים רחב, כדי שתוכלו לבחור את ההפעלות שמתאימות לכם.

מאמרים נוספים בנושא חתונות

מאת: אבי דוידיחתונות23/12/181968 צפיות
היא רוצה לימוזינה ואתה רצת פחות. למה כדאי לך להשתכנע או מדוע היא שוב צודקת?

מאת: shiritחתונות11/06/18493 צפיות
כשאתם מתחתנים בקיץ או בחורף – ישנם הבדלים גדולים מאד בין 2 סגנונות החתונה.

מאת: רוני הכהןחתונות14/03/18661 צפיות
קראו הלאה את הדברים החשובים הבאים טרם ההחלטה לגבי השכרה של לימוזינה או כל רכב יוקרה אחר.

מאת: SEOMANחתונות16/01/18759 צפיות
מהו המקום המושלם לאירועים במרכז ואיך גם אתם יכולים לשריין לעצמכם מועד לחתונה באחד מאולמות האירועים המובילים בישראל מבלי לבזבז את זמנכם היקר בהתרוצצויות מיותרות בין גני אירועים.

מאת: בני דואניחתונות05/09/171248 צפיות
מה יכול להיות משמח, שונה ומיוחד כמו להחליט על איחוד עם בן הזוג ולהתחתן בצורה מכובדת ויפה?

מאת: moraleחתונות08/08/171378 צפיות
כל זוג שעומד להתחתן, לא משנה באיזה גיל, עומד בפני שורה של שאלות לגבי אופי האירוע אותו הוא רוצה לערוך. שאלות אלו, במקרים רבים, הן בסיסיות ומהותיות שכן הן יקבעו את כל אופי התכנון של האירוע, וכן את כל מהלך האירוע עצמו. במאמר זה ננסה לענות על השאלות השונות על מנת להעניק לזוגות מענה שלם וכולל, מענה אשר יאפשר להם לערוך אירוע כפי שהם רוצים וחולמים

מאת: שרון צרפתיחתונות08/06/171240 צפיות
כאשר מגיעים אל השלב הזה של החתונה מגלים עד כמה כל מה שהיה עד עכשיו נראה כמו משחק ילדים מפני שכל העבודה שצריכים לבצע עבור הקמה של חתונה מצריך התמקדות ביעד והבנה במורכבות של איך לארגן חתונה מבלי להגיע אל מצב של ריבים ופרידה סופית...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica