חפש מאמרים:
שלום אורח
28.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אסתטיקה מול פונקציונאליות

מאת: דיבאני סנטראמנות פלסטית04/08/20131918 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אסתטיקה מול פונקציונאליות

תמיד היה לנו חלום כל מטבח חדיש אך עם זאת גם ביתי, מעוצב ופרקטי, בעל הרבה מקום לאחסון אך עושה רושם קומפקטי ועוד כל מיני ניגודים שלא תמיד מתאימים. תמיד חלמנו על מטבח יפה ומרוהט, רחב ידיים ומעוצב בשעה שבפועל המטבח שלנו קטן ובנוסף אין לנו את סכום הכסף הדרוש לעצב אותו כרצוננו. אז מה יהיה?

פה נכנסת דילמת האסתטיקה מול פונקציונאליות - בחלומנו אנו רואים מטבח מעוצב ורחב ידיים אבל בפועל אנו  צריכים לבדוק אם מטבח כזה אכן יהיה שימושי ונח לעבודה. אז איך פותרים בעיה זו ומצליחים ליצור מטבח שהוא  גם יפה ומשרה אוירה כמו בחלום וגם פרקטי  ונח לשימוש?

ראשית כמו בכל תחום פגישה עם מעצבי פנים ומטבחים אף פעם לא יכולה  להזיק. עלינו להציג בפניהם את התנאים העומדים לרשותינו מבחינת גודל, אמצעים כלכליים, האופן הרצוי של עיצוב המטבח, והחלום שלנו לגבי המטבח כמובן. הם בחכמתם וע"י הניסיון והכלים שעומדים לרשותם יוכלו להתאים רעיונות לעיצוב פנים ותוכנית שיפוץ ובניית מטבח שתתאים באופן גורף כמעט.

התפקיד שלנו לאחר מפגש זה היא  העלאה על הכתב של כל מה שאנחנו  צריכים במטבח באופן מעשי. כל מה שאי אפשר לחיות בלעדיו  במטבח וכל הדברים האחרים שאנחנו רוצים בו, כגון  נקודות חשמל, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, מקום לפינת אוכל וכו... צריך לזכור להתאים  את מספר וגודל ארונות המטבח למספר וגודל החפצים והמוצרים שהם יאחסנו, מה שימנע אי נעימות בעתיד וצורך לאחסן כלי מטבח במקומות אחרים.

עם כל זאת, וגם לאחר תכנון קפדני תמיד ייתכנו אי אלו שינויים של הרגע האחרון או דברים שבתום לב שכחנו ולא חשבנו עליהם. אי לכך ובהתאם לזאת עלינו להיות גמישים וזורמים בנוגע לכל שינוי או שינויים שעלולים  לצוץ. אל לנו לחשוב  שסוף העולם הגיע אם ארונות המטבח לא מוקמו כמו שראינו בחלומנו ולו  בגלל כמה נקודות חשמל קריטיות שחשובות לא  פחות. לעיתים המציאות עולה על  כל דמיון ביופייה ואף מוסיפה  לחלום שרצינו להגשים בהתחלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://www.divanicenter.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיבאני סנטר

מאת: דיבאני סנטררהיטים30/12/131412 צפיות
אם גם אתם לפני חיפוש כורסאות בד חלומיות שיאפשרו לכם נוחיות ותשוקה רבה לשהות בסלון שלכם לזמן ממושך, זה המאמר בשבילכם. מאמר זה יעסוק כולו באיתור ורכישת כורסאות בד.

מאת: דיבאני סנטרעיצוב02/10/131315 צפיות
אם אתם מחפשים ספות לבית לפינת הישיבה במשרד אז אתם יכולים לשכוח לגמרי מספות בד פרחוניות או ספות מזמש בצבעים בהירים. ספות למשרד הן ספות שונות לגמרי מהסוג הביתי שאתם מכירים. ספות למשרד, חייבות להיות רשמיות יותר ואולי עדיף בכלל שהן תהיינה עשויות מחומרים כמו עור. קשה לשמור על תחזוקה של ספות משרד, היות ומאות אנשים עלולים לשבת עליה אפילו מדי יום. אפילו אם יש לכם אנשי ניקיון במשרד ממש קשה לשמור על הבלאי והתחזוקה של הספות. אם יש לכם את התקציב המתאים, וכבר התחלתם להשקיע בעיצוב המשרד, כדאי שתרכשו ספות חזקו

מאמרים נוספים בנושא אמנות פלסטית

מאת: ענת עין גדיאמנות פלסטית25/01/153410 צפיות
- מאמר זה עוסק בשילוב האמנות הפלסטית בגן הילדים ביחס לגישות החינוכיות שקיימות בחינוך לגיל הרך. מטרת המאמר הייתה להבין את חשיבות שילוב האמנות בגיל הגן ואת תרומתה הרבה להתפתחות הילד דרך תפיסותיהן החינוכיות של הגננות. המאמר נבע מתוך עבודה מקיפה אשר בדקה את התפיסות, הגישות והאמונות של מחנכות לגיל הרך בעניין שילוב אמנות פלסטית בגן הילדים במדינת ישראל ,וכן את מקומה של האמנות הפלסטית בהווי הגן, ושילובה בעשייה החינוכית אמנותית בגן. לאור זאת אתמקד במאמר בסוגיות המרכזיות הבאות: גישתן של המחנכות לאמנות הפלסטית בגן, בחירתה של הגישה החינוכית, שילובה בעבודת הגננות בנן, וכן האופנים ודרכי העבודה בהם מועברת האמנות הפלסטית בגן. המאמר מביא ממצאי מחקר משולב, בגישה האתנוגראפית, וכלל 50 גננות.

מאת: גיל שושיאמנות פלסטית17/11/137972 צפיות
מכיוון שסוגיות של תכנון פרישה הן מקיפות למדי אנחנו ממליצים לכם בחום להשתמש בשירותים של אנשים שזאת ההתמחות

מאת: נורית שניאמנות פלסטית19/06/131797 צפיות
על חופש הביטוי- על דימויים הנקברים בתוכנו כתל ארכאולוגי וירטואלי -על זכויות יוצרים. על הרשות לדלות אסוציאציות חופשיות בזמן יצירה בעולם גדוש ומוצף דימויים ועל הרפרנס הבלתי אפשרי לתיעוד.

מאת: נורית שניאמנות פלסטית16/06/131821 צפיות
נורית שני היא ציירת מתל אביב. מציירת בסטודיו, ברחוב פוריה 12. המאמר מתאר ומנסה להמחיש תהליך יצירה מדימוי לציור . במאמר נורית שני מראה איך, כאשר תבנית חשיבה משתבשת, כשלא מתקיים חוק שימור הצורה וחשים ורטיגו תודעתי נולד צירוף חדש. מתוך "סדק" תודעתי נוצר דימוי חדש של השפעה על התודעה. הציור המצורף בקישור עוסק באסוציאציה לדמות העולה מן החול הרטוב, רקדן שנורית שני ראתה בריקוד "הולדת הפניקס" של להקת ורטיגו, הופך בציורה, ליצירת אמנות עשויי מרשת, המייצגת רשת וירטואלית, עידן חדש ואת ושינוי חברתי.

מאת: נורית שניאמנות פלסטית16/06/131847 צפיות
נורית שני היא ציירת מתל אביב. מציירת בסטודיו, ברחוב פוריה 12. המאמר מתאר ומנסה להמחיש תהליך יצירה מדימוי לציור . במאמר נורית שני מראה איך, כאשר תבנית חשיבה משתבשת, כשלא מתקיים חוק שימור הצורה וחשים ורטיגו תודעתי נולד צירוף חדש. מתוך "סדק" תודעתי נוצר דימוי חדש של השפעה על התודעה. הציור המצורף בקישור עוסק באסוציאציה לדמות העולה מן החול הרטוב, רקדן שנורית שני ראתה בריקוד "הולדת הפניקס" של להקת ורטיגו, הופך בציורה, ליצירת אמנות עשויי מרשת, המייצגת רשת וירטואלית, עידן חדש ואת ושינוי חברתי.

מאת: הילה אמנות פלסטית02/06/131698 צפיות
במקומות עבודה רבים אנשים נוטים להתלונן כי אף על פי שמקום העבודה הוא מושך ומרכזי, העבודה עצמה מרתקת ושעות העבודה מאוד נוחות, עדיין קשה להם במקום העבודה שלהם והם אינם מרוצים משום שהאנשים שעמם הם עובדים אינם לטעמם. כאשר בדקו את התלונות האלה לעומק, הסתבר כי אנשים מתלוננים על אנשים אחרים העובדים עמם משום שהם לא באמת מכירים אותם. השיחות בדרך כלל לא עוברות מעבר לענייני עבודה או פרטים סתמיים של יום חולין.

מאת: יואב תוכןאמנות פלסטית09/05/132029 צפיות
האמנית טליה קינן סיימה את לימודיה באקדמיה הגבוהה לאמנות ולעיצוב בהצטיינות יתרה בשנה 2003, אך אין זה אומר כי מאז הפסיקה לגדול ולהתפתח במישור האמנותי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica