חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קייטרינג חלבי אחר

מאת: ספיר ספירהפקות אירועים22/08/2013559 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

רצינו להקים יחד קייטרינג חלבי. דווקא קייטרינג חלבי, כי שנינו צמחונים, וידענו שאם נלך על צמחונות נטו, יהיה לנו הרבה יותר קשה לשרוד. אז במובן מסוים זו היתה פשרה, אבל היינו מוכרחים לחשוב כלכלית. קייטרינג חלבי הוא רעיון שגלגלנו הרבה זמן, ואחרי שהרכבנו תפריט עשיר עם מספר עצום של מנות בחירה, ידענו שנוכל להציע גם אירועים שלמים שיתבססו רק על צמחונות, למקרה שיהיו משוגעים לדבר, כמונו.

קראנו לעסק שלנו קייטרינג חלבי אחר, וכתבנו שאנחנו מציעים גם תפריט שהוא לחלוטין צמחוני. מצאנו שלא רק קייטרינג חלבי הוא הבחירה החזקה יותר כיותר, אלא יותר ויותר אנשים מחפשים עוד ועוד תפריטי בריאות. קייטרינג חלבי אחר הפך להצלחה לא קטנה כאשר מצאנו את עצמנו מוסיפים עוד מנות בריאות לתפריטים הבריאים ממילא.

קייטרינג חלבי אחר, שיועד במקור לאירועים קטנים עד בינוניים, מצא עצמו מתמודד עם הכנות לאירועים יותר ויותר גדולים. התרחבנו ברמת הציוד וברמת המטבח, אבל החלק המורכב יותר היה הבישול בכמויות גדולות יותר. בישול בריאותי נעשה בדרך כלל בכמויות קטנות יותר, וכאן, לפני אירועים גדולים, מצאנו עצמנו מכינים כמויות עצומות של מצרכים, כפי שלא הכרנו בעבר.

את הרעיון לארח אירועים אלטרנטיביים העלה השותף שלי. הוא טען שאירוח כזה יעלה את רמת ההכנסות שלנו מכיוון ואז הרעיון של קייטרינג חלבי אחר יהיה ייחודי ומיוחד ונוכל להציע תפריט שלאף קייטרינג חלבי אחד אין ונוכל לפתח לעצמנו נישה בתוך הנישה הקיימת של השוק הקיים של קייטרינג חלבי.

כמובן שהתחלנו לפתח את הרעיון, גלגלנו תפריטים, יצרנו מנות, חיברנו רעיונות ויצאנו עם קונספט חדש לגמרי לעסק. המשכנו להיות קייטרינג חלבי לכל דבר ועניין, אבל פתחנו לנו נישה נוספת של אירועים שנוגעים יותר בבריאות, מעדיפים אירוח על בסיס מזון בריאותי, וכל הסובב והנוגע לבריאות.

אנחנו מתנהלים כעסק אחד והכל עובד תחת גג אחד, אבל אנחנו מקווים כי הנתח של החלק ה"בריאותי" בעסק ילך ויגדל ונמצא את עצמנו עוד ועוד בתחום הזה. מי יודע, אולי נכניס גם הרצאות וסדנאות בישול...?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ספיר ספיר

מאת: ספיר ספיראירועים וחתונות – כללי11/05/14600 צפיות
קייטרינג חלבי בכל הארץ נותן לכם את השירות ואת האוכל הטוב ביותר בייחוד כיום עם הביקוש הגודל לאוכל חלבי גורמה איכותי טרי וטעים .

מאת: ספיר ספירקייטרינג11/05/14531 צפיות
חברות שמנוסות בהכנת אוכל של קייטרינג חלבי ידעו להכין ולקבל כל בקשה שלכם גם היא הא מיוחדת וקשה במיוחד והאמת זה סוג של סינון ראשוני לקבלת החלטה טובה ביותר .

מאת: ספיר ספירמתכונים ואוכל - כללי29/03/14631 צפיות
אזור השרון ידוע בביקוש הגדול לחברות קייטרינג חלבי ולכן הרבה מאוד מחברות קייטרינג חלבי מכוונות את מאמציהם לכיוון אזור השרון מה שמבטיח אוכל חלבי איכותי עם תחרות בריאה .

מאת: ספיר ספירעסקי מזון29/03/14756 צפיות
ברצונכם אירוע קצת יותר מפתיע ? הפתרון חברת קייטרינג חלבי לשבת חתן שתעניק תחושה של עוד באירוע .

מאת: ספיר ספירמתכונים ואוכל - כללי04/12/13778 צפיות
מנות של קייטרינג חלבי מתאימות לכל בילוי כזה אפילו שאתם לא חושבים שמתאים לכם ככה אפילו לסוג של בילוי .

מאת: ספיר ספירקייטרינג27/11/13583 צפיות
רעיון של הקמת קייטרינג חלבי כעסק משפחתי זהו רעיון טוב למדי בייחוד אם אתם כמשפחה מסתדרים ביחד .

מאת: ספיר ספירעסקי מזון27/11/13836 צפיות
לבחון הקמת עסק של קייטרינג חלבי לכאילו שיודעים את המטבח וגם את העולם העסקי זהו רעיון טוב עבורם רק יש לקחת בחשבון את ההקרבה בפתיחת עסק משלכם .

מאמרים נוספים בנושא הפקות אירועים

מאת: אלעד אוחנההפקות אירועים23/11/19720 צפיות
לא כל אירוע חייב להיערך באולם אירועים; לעתים אנו מבקשים לערוך אירוע קטן ואינטימי יותר בחצר הבית, בגן הציבורי הקרוב או בשכיית חמדה כלשהי בחיק הטבע. לעתים לאירוע שלנו אין דרישות רבות ומורכבות ואנו עשויים להזדקק רק לציוד משלים שיסייע לנו בארגון האירוע החביב שלנו. במקרים כמו זה, תוכלו לפנות לחברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/01/191952 צפיות
הרשימה הבאה תעשה לכם סדר בכל מה שאתם צריכים לארגן לימי השבעה, מסוכות אבלים להשכרה ועד פתרונות חימום וקירור.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים22/07/181294 צפיות
אוהלים להשכרה | מסוככים עליכם בכל תנאי אוהלים יכולים לשמש למטרות שונות, לפניכם מספר מדדים שיוכלו לסייע לכם לבחור את האוהל הטוב והמתאים ביותר עבורכם. אין ספק שמשפחת האוהלים עברה תמורות במהלך ההיסטוריה, האוהלים הקדמונים ששימשו למגורים הפכו למבנים ארעיים לאנשים הנודדים בדרכים ונראה כי עד השנים האחרונות אנשים הכירו בעולם המערבי רק את אוהלי הקמפינג, אבל היום זה נראה אחרת אוהלים של היום הינם מבנים שיכולים לשמש כמבני קבע בגני אירועים או במסעדות, אנשים נהנים מאוהלים להשכרה לעריכת אירועים או למטרה של מפ

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים17/06/18646 צפיות
אוהלי אבלים הם מוצר נפוץ בקרב היושבים שבעה, כבר הורגלנו לראות את האוהלים כאשר אנו הולכים לנחם מכרים, מחיר אוהלי אבלים הם טווח רחב וחשוב להתמצא.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים03/06/18623 צפיות
הסוכה שאתם שוכרים תשמש אתכם ותענה על הצרכים שלכם. כדי שכך יקרה ואתם תהיו מרוצים עליכם לזכור מספר נקודות חשובות. כאשר עומדים לשכור סוכות אבלים להשכרה יש לזכור מספר נקודות חשובות. וזאת כדי שתוכלו להפיק תועלת מקסימלית מהשירות ותהיו מרוצים מהמוצר שקבלתם. קראו להלן על הנקודות המשמעותיות שיעזרו לכם לכוון את עצמכם לחברה המומלצת, ולקבלת השירות ההולם והרצוי לכם.

מאת: tiloniהפקות אירועים08/04/18571 צפיות
הפקת לוויות זהו תהליך הדורש הקפדה על פרטים טכניים מרובים. לפני הכל, יש להעביר את גופת המת אל בית הלוויות, תוך תיאום ההלוויה עם חברה קדישא. בנוסף, צריך לתקשר עם הגורמים הרלוונטיים ולסדר עניינים של רישיון קבורה, פרסום מודעות אבל ועוד

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/02/18790 צפיות
חשבם לשכור סוכות אבלים להשכרה? עליכם לברר על החברה לפני שאתם סוגרים עסקה. כדי שתקבלו מענה מתאים לצורך שלכם ותהיו מרוצים. כאשר שוכרים מוצר, חשוב מאוד להיות בטוחים שאתם מתנהלים מול משכיר אמין והוגן. כך שאתם תקבלו את המוצר הרצוי לכם, ותהיו מרוצים משירות מתאים שעונה על הצורך שלכם. קראו להלן על הפרטים שצריך לברר אודותיהם לפני שפונים לשכור מוצר מחברה. כך תדעו כיצד להתנהל ולהשיג את התוצאה המקסימלית והמתאימה לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica