חפש מאמרים:
שלום אורח
07.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פיקדון בבנק ככלי השקעה סולידי

בנקים רבים מציעים מסלולים בסיסיים מאוד ולא גמישים בכול הנוגע אל פיקדון. בנק ירושלים יודע כי פיקדון בבנק צריך להיות תפור בצורה מדויקת למידותיו של הלקוח ולכן בנק ירושלים בנה סוגים מגוונים של פיקדון לטובת לקוחותיו. בנק ירושלים מאפשר למפקידים להפקיד סכום חד פעמי ולצבור בגינו ריביות אך גם להפקיד הפקדה חודשית בסכום אשר נוח ללקוח. בנק ירושלים מציע ללקוחותיו וכן ללקוחות חדשים תנאים מועדפים נוחים וחכמים שמתאימים באופן אישי לכול לקוח. בנק ירושלים הוא תחרותי מבחינת ריביות ומציע הצעות טובות של ריבית אטרקטיבית במסלולי פיקדון שונים יש גם פיקדונות אשר נהנים אפילו מפטור בעמלות מה שמגדיל את הרווחים ומצמצם עלויות עבור הלקוחות. ישנם סוגים רבים של פיקדונות אשר מציע בנק ירושלים.

1. מהו פיקדון שקלי? פיקדון שקלי מתאפיין בכך שהוא נלקח בצורה בלתי צמודה למדד עם ריבית קבוע או משתנה לתקופה של שבוע או יותר. פיקדון זה של בנק ירושלים ניתן לחידוש על ידי הלקוח, אך הלקוח אינו חייב לחדשו, וזאת לפי בחירת הלקוח.

2. מתי כדאי לקחת פיקדון שקלי של בנק ירושלים? פיקדון שקלי מתאים אם בבעלותכם סכום כסף שאתם רוצים להפקיד לתקופה קצרה. ניתן להשקיע כך כסף גם לתקופה ארוכה יותר או לתקופה בינונית. פיקדון שקלי כולל יתרון חשוב של בחירת סוג הריבית, אתם הלקוחות יכולים לבחור אם ליהנות מריבית קבועה סולידית וידועה או ריבית משתנה שיכולה לצפון רווחים גדולים יותר בתנאי שוק מסוימים. פיקדון שקלי הוא השקעה סולידית ובטוחה ערך הכסף, נשמר, נהנים מריבית סבירה והכסף נזיל וניתן למשיכה ללא עלויות שבירה בתדירות גבוהה ובתחנות רבות.

3. מהם היתרונות של פיקדון שקלי? פיקדון שקלי עם תחנות יציאה רבות מאפשר לכם הלקוחות למשוך את הכסף בלי תנאי שבירה במועדים רבים במהלך תקופת החיסכון. בזמן של כול חידוש של הפיקדון אתם יכולים למשוך את כול הכסף או חלקו לפי הצורך שלכם כך שהכסף שלכם זמין מחד ומאידך צובר ריבית שבעובר ושב לא היה צובר. יתרון נוסף הוא שפיקדון שקלי יכול להתחדש אוטומטית גם בסוף התקופה כך שרק אם אתם רוצים למשוך את הכסף עליכם לפנות לבנק בערוצים השונים אחרת הפיקדון מתחדש וממשיך לצבור ריבית לטובתכם. יש גם אופציה בה אתם מבקשים להשאיר את הפיקדון ולהעביר את הריבית לבנק. כך נשמרת לכם הקרן ואתם נהנים מהריבית בסכומים בינוניים וגבוהים הכסף הזה מייצר לכם ממש משכורת חודשית נוספת וזאת מבלי לצמצם את הקרן שממשיכה לצבור כול תקופה ריבית חדשה בבנק.

4. איזה עוד פיקדונות יש? בנק ירושלים מציע עוד מגוון פיקדונות מסוגים שונים כך שכול לקוח ימצא וייהנה מפיקדון אשר מתאים לו. בנק ירושלים מציע לדוגמא פיקדון ברירה שמאפשר להרוויח גם כאשר מצב השוק תנודתי ולא ברור או למשל פיקדון זמין שהוא פיקדון שקלי שמאפשר למשוך בהתראה קצרה את הפיקדון כולו או חלק מהפיקדון בתנאים טובים ולא בתנאי שבירה. פיקדון נוסף של בנק ירושלים הוא פיקדון יתרון למתמיד שכשמו כן הוא כול שתקופת החיסכון ארוכה יותר כך התנאים משופרים ומשודרגים יותר. פיקדון נוסף הוא חסכון חודשי כלומר פיקדון שמאפשר לכם להפקיד סכומים קטנים כול חודש שמצטברים לאט לסכום גדול ויפה שתוכלו לנצל או להשתמש בו במצבי חירום חלילה.

 תגיות המאמר: פיקדון, בנק ירושלים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20148 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20293 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19432 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19533 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19530 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19600 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19586 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20103 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/19976 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18627 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18829 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171217 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174413 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171091 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica