חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פתיחת חשבון בנק

להלן מקבץ שאלות ותשובות שינחה אותך כיצד יש לבחור חשבון בנק. השאלות נשאלו על ידי סוגים שונים של צרכנים בנקאיים – ולכן ישנו סיכוי רב כי הן יכסו גם את אי הבנותייך. לפיכך, מומלץ לקרוא שאלות אלו וגם לעיין בתשובות להן, כדי לבצע פתיחת חשבון בנק בבנק כמו בנק ירושלים בצורה יעילה וחכמה:

מה עלי לבדוק בטרם אני פותח חשבון בנק ?

עלייך לבדוק מה הן הריביות והעמלות השונות בפעולות בנקאיות: הלוואות סטודנטים, הלוואות משכנתא, אוברדרפט בחשבון העובקר ושב, ריביות על פקדונות, ועוד. מומלץ לבחור בבנק עם הריביות הנמוכות ביותר, אך יש לקחת בחשבון כי מדובר במצב זמני שיכול להשתנות ולעבור תהפוכות באחת. לא תמיד מומלץ לבחור בבנק מפורסם, גדול ויציב. לעתים הבקנים הקטנים עשויים לספק לך סחורה זו בצורה זולה יותר מאשר הבנקים הגדולים.

האם יש מסלולים ייעודיים לעסקים עצמאיים ?

לכל חברה בנקאית יש סניף עסקי האמון על מסלולים ייחודיים אלו. מסלולים אלו יציעו לך ריבית נמוכה על האוברדרפט, ומסגרת אשראי גדולה יותר מאשר חשבון עובר ושב סטנדרטי, על מנת שתוכל לשלם את חובותייך העסקיות כגון – משכורות עובדים, שיפוצים, עבודות ניקיון וכו'.

הפקדון שלי הועבר לחברת השקעות במסגרת נהלי ועדת בכר מתחילת שנות האלפיים. כיצד אני יכול להעבירו למסלול בנקאי בחזרה ?

עלייך לסור לחברת ההשקעות אליה הועבר כספך, ולמלא טופס עזיבה מרצון. במקביל, ניתן להתעניין בבנק שלך במסלולים השונים המציעים פקדונות מניבים. הסוג הראשון הוא פקדון סגור: הכסף נסגר לתקופה של שנים, חודשים, שבועות או ימים, תלוי בהיקף התשואה שאתה מבקש להפיק עבור כספך. מסלול שני היכול להילקח בחשבון הוא מסלול מניות, בו אתה יכול להשקיע במניות בעצמך, או לתת לבנק להשקיע עבורך במניות אלו. מסלול זה נחשב למסוכן מקודמו אך יכול להניב תשואה מאד גדולה  במקרה של הצלחה.

האם ניתן לקבל משכנתא עם לוח סילוקין שאיננו שפיצר ?

בקנדה וארה"ב קיימת שיטה מתחרה הנקראת FAIR FUND. בשיטה זו אתה משלם על הקרן ועל הריבית בו זמנית, עד לתום תשלומי הריבית. לאחר מכן, הקרן משולמת בתשלומים שווים. יתרון השיטה היא חוסר יכולתה של הריבית לגדול, ושילומה לפי חוזה המשכנתא מול הבנק. החסרון – שיש צורך בהון עצמי רב, שכן בתחילת תקופת הגבייה – נגבית גם הריבית וגם הקרן, וההון העצמי הגדול יסייע לך לשרוד את תקופת הגבייה.

הבנקים לא יציעו לך מסלול זה כאשר אתה מבקש מסלול משכנתא, אלא יבקשו להציע לך את שיטת שפיצר. עלייך לבקש זאת בעצמך. דומני כי רק ל 2 – 3 בנקים בישראל יש מסלול זה.

האם יש מסלולים ייעודיים לסטודנטים ?

המסלולים קיימים בבנקים רבים. משדובר במסלולים עם עמלות מופחתות וריביות נמוכות, כך שניתן להלוות כסף בזול, תוך קיום מסגרת בנקאית ומסגרת אשראי גדולות.

האם מומלץ לבדוק אפשרויות לניוד חשבון הבנק שלי לבנק אחר ?

מומלץ לעשות זאת כל פעם שמתרחשות תמורות כלכליות בארץ ובעולם. הבנקים ישנו את נהלי הגבייה והריבית שלהם בהתאם לתמורות אלו, ולכן אם ידוע לך על בנק שגובה ריבית נמוכה מן הריבית של הבנק שלך, מוטב לעבור לבנק זה. כמובן שתהליך המעבר כרוך בביורוקרטיה אך בסופו של דבר כספך שומר על ערכו באופן יחסי כתוצאה מן המהלך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20124 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20269 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19415 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19517 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19525 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19576 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19562 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/2080 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/19952 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18624 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18827 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171213 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174411 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171088 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica