חפש מאמרים:
שלום אורח
18.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מלכודת ההצלחה - שיפור מתמיד הוא המפתח

מאת: אפרת אלעמרי יזמות עסקית17/09/2013953 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
שהייתי שכירה כול פעם שקודמתי זה לא הרגיש מספיק טוב, נכון זה היה כיף לזמן קצר וההרגשה הייתה טובה, פתאום מצאתי את עצמי הולכת לפגישות שלא הוזמנתי אליהם בעבר והיה לי עוד חברים בכירים שיכלתי להתחבר איתם וליצור קשרים חברתיים מועילים אבל בסופו של דבר השאפתנות האנושית השתלטה ומצאתי את עצמי שואלת מה יש לאנשים שהם בדרגה בכירה ממני שלי אין. למרות שהיום ברשותי עסק עצמאי מצליח אני תמיד משווה את עצמי לשוק ומנסה להבין מדוע חברות מצליחות יותר מהחברה שלי.  הצלחה היא מדרון תלול ככול שיש לנו יותר ממנה אנחנו רוצים יותר אבל יש מספר כללים פשוטים לנהל את המרוץ אחרי ההצלחה.

1. תגדיר מה זה אומר מבחינתך הצלחה.

זה מאוד פשוט, אתה לא יכול להצליח אם אתה לא יודע מה זה אומר הצלחה מבחינתך. שהתחלתי את העסק כל מה שרציתי הייה להיות עצמאית ולנהל את העניינים הפיננסים של לקוחות של משקי בית ועסקים קטנים ובהמשך עם האוכל בא התיאבון ולאחר ההצלחה הגדולה עם עם משקי בית ועסקים קטנים, עסקים בינוניים היה השלב הבא. הסוד הוא להגדיר כבר מהתחלה מה זה הצלחה מבחינתך ולהישאר מחובר לקונספט הזה.

2. שיפור מתמיד

בתקופתי כשכירה למדתי הכול על שיפור מתמיד ביכולות שלי ואני מרגישה שהקונספט יכול להיות מיושם גם ככלל לחיים באופן כללי. שיפור מתמיד דורש מאיתנו לנטר ולהעריך את ההתקדמות שלנו ולהטמיע את השיפור אותו אנחנו מבקשים לעצמנו. כלומר במקרה שלנו חייבים להיות עם אצבע על הדופק, האם המסר הוא ממוקד, האם אנחנו משווקים לקהל היעד, האם אנחנו בדרך ליצור קהל לקוחות חדש של עסקים בינוניים, האם החברה ממוקדת מטרה.

ללא שיפור תמידי אנחנו נישאר במקום ונאבד את הכיוון ואת המטרות שלשמם אנו עובדים. השיפור והצמיחה מגיעים מעבודה עקבית ועם הסתכלות קדימה בצורה טבעית ואורגנית לעבר חזון ההצלחה שלנו.

3. בחן את עצמך מול תוצאות לא מול אנשים

חייבים להבין שלכול חברה מטרה שונה ואין טעם להשוות מול אנשים שונים אלא על מול תוצאות רצויות, כול דרך להצלחה שונה מאחרת. מעל לכול הדברים אני מחפשת שהמסר שלי יהיה מותאם לקהל היעד אליו אני מכוון ומכיוון שכך שאנו בוחנים את עצמנו מול אנשים אחרים אנחנו לעולם לא נגיע לאלמנט ההצלחה – תמיד יהיה מישהו מוכשר מאיתנו, עם ניסיון גדול יותר וכן גם מצליח יותר מהעסק שלנו אבל ברגע שאנו נפסיק להשוות ונראה אם אנחנו מגשימים אתה המטרות של החברה נוכל לחגוג וליהנות מההצלחה בצורה טובה יותר.

4. שמור על הייחודיות שלך

בתחילת המאמר דיברתי על המאבק התמידי לא להשוות את העסק שלי למול עסקים אחרים. אם נחקה את המתחרים ונעשה בדיוק את מה שהם עושים נאבד את הייחודיות ואת היתרון היחסי שלנו והיתרון היחסי שלנו הוא האלמנט שמבדל אותנו. אם נהפוך את הסגנון של החברה שלנו לסגנון של חברה אחרת אנו נהיה פשוט חיקוי חיוור ועלוב של עוד חברה בשוק. אנו מציעים הסתכלות שונה על דברים ויעוץ פיננסי שיווקי ניהולי אחר בכול ההיבטים שמייחד אותנו.

הצלחה היא באמת מושג חמקמק ולא תמיד קל להגדיר אותה, בתקופתי כשכירה לא יכולתי לממש את החזון שלי להצלחה מכיוון שמעצם המקום במערכת בה הייתי הצלחה הוגדרה על ידי מישהו אחר בארגון אבל ברגע שהלכתי לדרך עצמאית ומימשתי את החזון שלי ההצלחה לא איחרה להגיע והייחודיות שלי החלה לבלוט וזה בדיוק מה שמייחד עסקים מצליחים שהם מצליחים לשמור את היתרון היחסי שלהם במציאות תחרותית וסבוכה ושאותם צריכים רוצים לחקות ולא להפך.

 

 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אפרת אלעמרי היא יועצת עסקית אינטגרטיבית ומקימת חברת ויזין ייעוץ כלכלי ועסקי המתמחה בליווי וביישום פתרונות ייחודיים לעסקים ולמשקי בית בהתמודדות עם הקשיים הכלכליים במשק הישראלי. חברת Vision עושה זאת באמצעות תהליכי ייעוץ ייחודיים המשלבים אימון ושינוי חשיבה. ויזין - ייעוץ פורץ דרך:

http://www.iqfinancy.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אפרת אלעמרי

מאת: אפרת אלעמרי מיסים - כללי09/07/151625 צפיות
אי-תשלום מס הכנסה היא עבירה פלילית,אך תכנון מס נכון הוא לא רק חוקי ולגיטימי אלא יכול להקטין בצורה משמעותית את גובה המס המשולם ולהגדלה משמעותית של הרווח הנקי מפעילות העסק.

מאת: אפרת אלעמרי שיווק ואסטרטגיה11/01/147996 צפיות
הסטטיסטיקה מראה שרק עשירית האחוז (0.1 אחוז) מהחברות שנפתחות בשנה יגיעו למחזור שנתי של 50 מיליון שקלים ויותר. במילים אחרות רוב העסקים הקטנים יישארו קטנים לתמיד. אמנם רוב בעלי העסקים יסתפקו במה שיש להם ולא ירקמו חלומות גבוהים אבל לאחוז הקטן שלא רוצים להשלים עם רוע הגזרה ורוצים להפוך את החברה הקטנה שלהם לאימפריה המשיכו לקרוא עד סוף המאמר.

מאת: אפרת אלעמרי שיווק ואסטרטגיה17/09/131819 צפיות
לחשוב על רעיון זה מטלה קשה מלכתחילה אבל לשכנע אנשים לעשות משהו עם הרעיון זה קשה עד כמעט בלתי אפשרי. בהרבה מאוד תחומים המשימה שמטרתה להביא רעיון לאדם בעל השפעה שיש באפשרותו לממש את הרעיון נקראת "הצעה"

מאת: אפרת אלעמרי שיווק ואסטרטגיה17/09/131637 צפיות
למוצרים או שירותי נישה יש את הפוטנציאל לייצר כסף גדול מהר מאוד אם הם תופסים את לב הקהל המתאים ואת הכיס שלו. בניגוד גמור לקונגלומרטים שמכוונים למסה העיקרית בשוק, עסקים שעובדים על נישה ספציפית מכוונים ל

מאת: אפרת אלעמרי מיתוג17/09/131078 צפיות
בחינה אינטואיטיבית זה נוגד כול תפיסה לחשוב שמיתוג יכול להיות אלמנט קריטי במהלך היצירה של ערך מוסף למוצר שמוגדר כסחורה (ברזל, תירס) ואינו ממותג. למרות הדעה הרווחת המיתוג של המוצר שלך יכול להיות הערך הי

מאת: אפרת אלעמרי יזמות עסקית17/09/13903 צפיות
מותגים כמו דיסני שידם נמצאת בכול מקום החל מפארקי שעשועים לכרטיסי אשראי ואולפני סרטים מצטיירות בעיני הלקוחות כחברות ששולטות בכול. רוב המשקיעים והעסקים יסכימו עם העבודה ששיוך מותג האם עם עסקים חדשים מחו

מאת: אפרת אלעמרי יזמות עסקית17/09/131105 צפיות
כול כך הרבה דברים קורים בתחום השיווק כיום, כולם נאבקים לשרוד ולהישאר על הרגלים. באותו הזמן כול איש שיווק בכול חברה מרגיש את הלחץ להיות "מתקדם ומתוחכם"

מאמרים נוספים בנושא יזמות עסקית

מאת: ישראל רף יזמות עסקית23/07/21342 צפיות
מוזמנים להעביר מסר אישי שלכם ממותג בעציץ לאנשים החשובים לכם עציץ ממותג מסר של פריחה אישית ועסקית מתנה אישית ממותגת לראש השנה, לשמח את העובדים והלקוחות לקדם את העסק לתוצאות מעולות לטווח קצר וארוך בהשקעה כספית קטנה יחסית. מזכרת אישית נפלאה לשנים רבות. נשמח לעזור לכם ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יזמות עסקית05/07/21406 צפיות
מארזי שי לראש השנה, עציצים ממותגים בשילוב יין, ליקר, שמן זית ועוד ברוח החג עם מסר אישי ממותג, מתנה שמרחיבה את הלב ומעלה חיוך תיצור אווירה נפלאה לשמירה על הקשר עם הלקוחות, צוות העובדים, הספקים, ונותני השירות. זו הדרך הנכונה עבורכם לגרום שהלקוחות והעובדים יצאו מרוצים והקשר ביניכם יתהדק. יש לנו דרך לעזור לכם ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יזמות עסקית21/06/21506 צפיות
העובדים הם המנוע של העסק פנקו את העובדים ב מארז שי בשילוב עציץ ממותג, ותקבלו מנוע טורבו עבור העסק שלכם. בערכים של העצמה, שגשוג, הצלחה, פריחה, בריאות, אהבה, אושר, שפע ועוד. בעציצי קרמיקה, בטון וזכוכית. להעניק חוויה בלתי נשכחת לחיזוק הקשר עם העובדים והלקוחות שלכם. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יזמות עסקית16/04/21347 צפיות
כנסים עסקיים ואירועים עסקיים הם אחד מכלי הפרסום החזקים ביותר של העסקים. כיצד תוכלו להיערך לכנס ולהפיק את התועלת המירבת באמצעות מוצר פרסומי, עציץ עם מסר אישי ממותג ייתן לכם את התוצאה הטובה ביותר לזמן ארוך נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20681 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20862 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

מאת: דניאל מלמדיזמות עסקית12/02/20627 צפיות
איש העסקים והיזם המצליח, בוריס וולפמן בואו לגלות מה הסוד של איש העסקים, איך הצליח בעולם העסקים. קריאה נעימה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica