חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מלכודת ההצלחה - שיפור מתמיד הוא המפתח

מאת: אפרת אלעמרי יזמות עסקית17/09/20131313 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
שהייתי שכירה כול פעם שקודמתי זה לא הרגיש מספיק טוב, נכון זה היה כיף לזמן קצר וההרגשה הייתה טובה, פתאום מצאתי את עצמי הולכת לפגישות שלא הוזמנתי אליהם בעבר והיה לי עוד חברים בכירים שיכלתי להתחבר איתם וליצור קשרים חברתיים מועילים אבל בסופו של דבר השאפתנות האנושית השתלטה ומצאתי את עצמי שואלת מה יש לאנשים שהם בדרגה בכירה ממני שלי אין. למרות שהיום ברשותי עסק עצמאי מצליח אני תמיד משווה את עצמי לשוק ומנסה להבין מדוע חברות מצליחות יותר מהחברה שלי.  הצלחה היא מדרון תלול ככול שיש לנו יותר ממנה אנחנו רוצים יותר אבל יש מספר כללים פשוטים לנהל את המרוץ אחרי ההצלחה.

1. תגדיר מה זה אומר מבחינתך הצלחה.

זה מאוד פשוט, אתה לא יכול להצליח אם אתה לא יודע מה זה אומר הצלחה מבחינתך. שהתחלתי את העסק כל מה שרציתי הייה להיות עצמאית ולנהל את העניינים הפיננסים של לקוחות של משקי בית ועסקים קטנים ובהמשך עם האוכל בא התיאבון ולאחר ההצלחה הגדולה עם עם משקי בית ועסקים קטנים, עסקים בינוניים היה השלב הבא. הסוד הוא להגדיר כבר מהתחלה מה זה הצלחה מבחינתך ולהישאר מחובר לקונספט הזה.

2. שיפור מתמיד

בתקופתי כשכירה למדתי הכול על שיפור מתמיד ביכולות שלי ואני מרגישה שהקונספט יכול להיות מיושם גם ככלל לחיים באופן כללי. שיפור מתמיד דורש מאיתנו לנטר ולהעריך את ההתקדמות שלנו ולהטמיע את השיפור אותו אנחנו מבקשים לעצמנו. כלומר במקרה שלנו חייבים להיות עם אצבע על הדופק, האם המסר הוא ממוקד, האם אנחנו משווקים לקהל היעד, האם אנחנו בדרך ליצור קהל לקוחות חדש של עסקים בינוניים, האם החברה ממוקדת מטרה.

ללא שיפור תמידי אנחנו נישאר במקום ונאבד את הכיוון ואת המטרות שלשמם אנו עובדים. השיפור והצמיחה מגיעים מעבודה עקבית ועם הסתכלות קדימה בצורה טבעית ואורגנית לעבר חזון ההצלחה שלנו.

3. בחן את עצמך מול תוצאות לא מול אנשים

חייבים להבין שלכול חברה מטרה שונה ואין טעם להשוות מול אנשים שונים אלא על מול תוצאות רצויות, כול דרך להצלחה שונה מאחרת. מעל לכול הדברים אני מחפשת שהמסר שלי יהיה מותאם לקהל היעד אליו אני מכוון ומכיוון שכך שאנו בוחנים את עצמנו מול אנשים אחרים אנחנו לעולם לא נגיע לאלמנט ההצלחה – תמיד יהיה מישהו מוכשר מאיתנו, עם ניסיון גדול יותר וכן גם מצליח יותר מהעסק שלנו אבל ברגע שאנו נפסיק להשוות ונראה אם אנחנו מגשימים אתה המטרות של החברה נוכל לחגוג וליהנות מההצלחה בצורה טובה יותר.

4. שמור על הייחודיות שלך

בתחילת המאמר דיברתי על המאבק התמידי לא להשוות את העסק שלי למול עסקים אחרים. אם נחקה את המתחרים ונעשה בדיוק את מה שהם עושים נאבד את הייחודיות ואת היתרון היחסי שלנו והיתרון היחסי שלנו הוא האלמנט שמבדל אותנו. אם נהפוך את הסגנון של החברה שלנו לסגנון של חברה אחרת אנו נהיה פשוט חיקוי חיוור ועלוב של עוד חברה בשוק. אנו מציעים הסתכלות שונה על דברים ויעוץ פיננסי שיווקי ניהולי אחר בכול ההיבטים שמייחד אותנו.

הצלחה היא באמת מושג חמקמק ולא תמיד קל להגדיר אותה, בתקופתי כשכירה לא יכולתי לממש את החזון שלי להצלחה מכיוון שמעצם המקום במערכת בה הייתי הצלחה הוגדרה על ידי מישהו אחר בארגון אבל ברגע שהלכתי לדרך עצמאית ומימשתי את החזון שלי ההצלחה לא איחרה להגיע והייחודיות שלי החלה לבלוט וזה בדיוק מה שמייחד עסקים מצליחים שהם מצליחים לשמור את היתרון היחסי שלהם במציאות תחרותית וסבוכה ושאותם צריכים רוצים לחקות ולא להפך.

 

 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אפרת אלעמרי היא יועצת עסקית אינטגרטיבית ומקימת חברת ויזין ייעוץ כלכלי ועסקי המתמחה בליווי וביישום פתרונות ייחודיים לעסקים ולמשקי בית בהתמודדות עם הקשיים הכלכליים במשק הישראלי. חברת Vision עושה זאת באמצעות תהליכי ייעוץ ייחודיים המשלבים אימון ושינוי חשיבה. ויזין - ייעוץ פורץ דרך:

http://www.iqfinancy.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אפרת אלעמרי

מאת: אפרת אלעמרי מיסים - כללי09/07/151983 צפיות
אי-תשלום מס הכנסה היא עבירה פלילית,אך תכנון מס נכון הוא לא רק חוקי ולגיטימי אלא יכול להקטין בצורה משמעותית את גובה המס המשולם ולהגדלה משמעותית של הרווח הנקי מפעילות העסק.

מאת: אפרת אלעמרי שיווק ואסטרטגיה11/01/148473 צפיות
הסטטיסטיקה מראה שרק עשירית האחוז (0.1 אחוז) מהחברות שנפתחות בשנה יגיעו למחזור שנתי של 50 מיליון שקלים ויותר. במילים אחרות רוב העסקים הקטנים יישארו קטנים לתמיד. אמנם רוב בעלי העסקים יסתפקו במה שיש להם ולא ירקמו חלומות גבוהים אבל לאחוז הקטן שלא רוצים להשלים עם רוע הגזרה ורוצים להפוך את החברה הקטנה שלהם לאימפריה המשיכו לקרוא עד סוף המאמר.

מאת: אפרת אלעמרי שיווק ואסטרטגיה17/09/132478 צפיות
לחשוב על רעיון זה מטלה קשה מלכתחילה אבל לשכנע אנשים לעשות משהו עם הרעיון זה קשה עד כמעט בלתי אפשרי. בהרבה מאוד תחומים המשימה שמטרתה להביא רעיון לאדם בעל השפעה שיש באפשרותו לממש את הרעיון נקראת "הצעה"

מאת: אפרת אלעמרי שיווק ואסטרטגיה17/09/132071 צפיות
למוצרים או שירותי נישה יש את הפוטנציאל לייצר כסף גדול מהר מאוד אם הם תופסים את לב הקהל המתאים ואת הכיס שלו. בניגוד גמור לקונגלומרטים שמכוונים למסה העיקרית בשוק, עסקים שעובדים על נישה ספציפית מכוונים ל

מאת: אפרת אלעמרי מיתוג17/09/131345 צפיות
בחינה אינטואיטיבית זה נוגד כול תפיסה לחשוב שמיתוג יכול להיות אלמנט קריטי במהלך היצירה של ערך מוסף למוצר שמוגדר כסחורה (ברזל, תירס) ואינו ממותג. למרות הדעה הרווחת המיתוג של המוצר שלך יכול להיות הערך הי

מאת: אפרת אלעמרי יזמות עסקית17/09/131213 צפיות
מותגים כמו דיסני שידם נמצאת בכול מקום החל מפארקי שעשועים לכרטיסי אשראי ואולפני סרטים מצטיירות בעיני הלקוחות כחברות ששולטות בכול. רוב המשקיעים והעסקים יסכימו עם העבודה ששיוך מותג האם עם עסקים חדשים מחו

מאת: אפרת אלעמרי יזמות עסקית17/09/131460 צפיות
כול כך הרבה דברים קורים בתחום השיווק כיום, כולם נאבקים לשרוד ולהישאר על הרגלים. באותו הזמן כול איש שיווק בכול חברה מרגיש את הלחץ להיות "מתקדם ומתוחכם"

מאמרים נוספים בנושא יזמות עסקית

מאת: ישראל רף יזמות עסקית31/07/232253 צפיות
מתנות אישיות ממותגות לראש השנה ללקוחות ולעובדים, ההצלחה מובטחת, נשמח לעזור. מסר אישי שלכם ממותג בעציץ, מזכרת בלתי נשכחת תוצג תמיד על השולחן ולא במגירה. המטרה לחבר בין אנשים בקשריכם העסקיים והאישיים להביע את הערכתכם ואהבתכם בדרך מקסימה הזוכה ל-100% הצלחה! מוזמנים להעביר מסר אישי חם ממותג בעציץ לאנשים החשובים לכם העובדים והלקוחות נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יזמות עסקית20/07/232277 צפיות
מתנות לראש השנה, מחפש דרך מקורית להעביר מסר של הצלחה לעובדים והלקוחות אתם משקיעים מחשבה ומשאבים רבים לקראת ראש השנה שהלקוחות והעובדים יצאו מרוצים שהקשר ביניכם יתהדק יש דרך לעזור לכם להשיג את המטרה הזו! בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: ישראל רף יזמות עסקית13/07/231519 צפיות
מתנות לראש השנה, עציצים ממותגים, שיבטיחו לך הצלחה עסקית כל השנה. המטרה של כל עסק, למצוא מתנה לראש השנה שתשלב את הרצון לשמח את העובדים והלקוחות שתקדם את העסק עם תוצאות מעולות לטווח ארוך, וזאת בהשקעה כספית קטנה יחסית. עציץ ממותג עם הלוגו והמסר שלכם, משפט קצר או מוטו המאפיין את העסק, זו דרך מצוינת להעניק תשומת לב – לעובדים וללקוחות כאחד. נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: אמיר לניאדויזמות עסקית11/01/232384 צפיות
העלתי את השאלה בכותרת לדיון מכיוון שאני נתקל ביזמים רבים שמגיעים אלינו לאחר שבצעו רישומי פטנטים באלפי שקלים/ דולרים ורק לאחר מכאן הגיעו לשלב של פיתוח המוצר ובניית האנפורמציה העסקית הדרושה. מטרתי במאמר זה הוא להאיר את עיני היזמים שבכוונתם לפתח מוצר או לקדם פטנט או רעיון שיש להם – תהליך שאני קורא לו 'בניית ערך כספי לרעיון'. אז איך בונים ערך כספי לרעיון/ למוצר/ לפטנט?

מאת: בנימין קלינגריזמות עסקית13/12/222755 צפיות
ידוע כי בנייה בשטחים המשותפים בבית משותף, תתאפשר רק בהסכמת 75% ומעלה מכלל דיירי הבניין בבית המשותף, וזאת עפ"י חוק המקרקעין, תשכ"ט-1969. אך מה הדין כאשר דיירים הרחיבו את דירת הגג שלהם תוך ניצול שטח המוצמד לדירת גג זו על חשבון השטח המשותף של הבית המשותף, בלא הסכמה של 75% מכלל דיירי הבית המשותף? ודוק – האם הצמדתו של שטח משותף לדירה, מקנה לבעלי הדירה זכות בנייה בשטח זה?

מאת: ישראל רף יזמות עסקית16/03/221306 צפיות
מתנות לעובדים, העובדים הם המנוע של העסק פנקו את העובדים ב עציצים ממותגים, מתנות לחג הפסח, ותקבלו מנוע טורבו עבור העסק שלכם. מסרים ממותגים בעציצים בערכים של העצמה, שגשוג, הצלחה, פריחה, בריאות, אהבה, אושר, שפע ועוד. בעציצי קרמיקה, בטון וזכוכית. אנו מציעים להעניק חוויה בלתי נשכחת לחיזוק הקשר עם העובדים והלקוחות שלכם. פנו אלינו נשמח לעזור ישראל רף 052-2978583

מאת: בנימין קלינגריזמות עסקית27/02/221361 צפיות
רקע רשיון בישראל עשרות אלפי עסקים הפועלים ללא עסק . ניכר חלק מעסקים אל ה) לפי הערכה-כרבע ( אינם לקבל זוכים רשיון ב עסק של אי עמידה בהוראות חוק התכנון והבניה,התשכ 1 , "ה 965. רשיון בעסק הפועל ללא לא ניתן לפקח על המטרות האמורות בסעיף לחוק רישוי עסקים,התשכ 1 , "ח . הן 968 המטרות :הסביבה איכות נאותה של , מניעת סכנות לשלום הציבור ,במקום בטיחות הנמצאים , מניעת מחלות בעלי חיים וזיהום מקורות מים , בריאות הציבור וקיום דיני התכנון והבניה ודיני הכבאות.והבניה כתוצאה מכך הליקוי מתחום דיני התכנון , המונע קב

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica