חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פינוי ירושה

פינוי ירושה הינו תהליך לא קל מבחינה נפשית. זוהי חוויה קשה אשר תמלא אתכם בזיכרונות על קרובי משפחתכם, שהשאירו לכם את הדירה בירושה. כך, עלינו להיפרד מכל המזכיר לנו את גורל היקרים לנו, בדירה שנתקבלה בירושה.

הבעיה הרגשית

בשל האופי המיוחד והרגיש של פינוי ירושה, מבחינת רגישות היתר המיוחסת לקבלת דירה בירושה מקרובינו, כדאי להימנע מלבצע את פינוי הדירה באופן עצמאי. כי הדבר יקשה על היורשים מבחינה רגשית. לכן, עדיף במקרים אלה  לבצע פינוי ירושה באופן מקצועי, שיחסוך מכם את הסבל הנפשי הכרוך במגע עם חפצי אהוביכם.

הכנת רשימה מפורטת

יש חשיבות רבה להכנה של רשימה מפורטת של כל החפצים שמכילה הדירה. עלינו לבצע זאת כדי לעשות אבחנה, ולחשוב תחילה, מה ברצוננו להשאיר בדירה. את יתרת החפצים ניתן לתרום לנזקקים. גם כאן,, חובה להתייעץ בקשר לכך עם בעל מקצוע בתחום זה. יש לזכור כי תהליך פינוי ירושה הוא תהליך שצריך להתבצע בכובד ראש.

בירור מה מכילה הדירה

מיון החפצים שעלינו לבצע בפירוט רב, נובע מן העובדה הפשוטה, שבעצם לא ידוע לנו מה באמת מכילה הדירה שהתקבלה בירושה. משום כך, בעת פינוי דירה, חשוב לבצע פירוט של החפצים שנרצה להשאיר כמזכרת מקרובי משפחתנו, אילו חפצים נוכל לתרום, ומהם החפצים שנפנה מן הדירה מפני שהם כבר ישנים.

משך זמן הפינוי

תהליך הפינוי של הדירה במקרה של דירה העוברת בירושה, דורש זמן רב יותר לשם פינוי כל תכולת הדירה, עד להתרוקנותה המוחלטת. כך, שלעיתים קרובות, משך הזמן הנדרש לתהליך פינוי ירושה הוא ארוך יותר, בהשוואה לזמן הנדרש לפינוייה של דירה רגילה. הסיבה לכך היא, ערימות החפצים  שהדירה התמלאה בהם במשך הזמן. דבר זה מקשה לא מעט על תהליך הפינוי עצמו.

תהליך של מאמץ וסבלנות

התהליך של פינוי ירושה נחשב לבעל אופי רגשי ביותר. אנו נדרשים להיפרד מן הזיכרונות הקשורים בקרובי המשפחה היקרים לנו. מדובר כאן גם בתהליך של חידוש פני הדירה והתאמתה לנו. מדירה עמוסה בחפצים מעוררי זיכרונות, אנו אמורים להפוך אותה לדירה בה נגור בעצמנו. לכך נדרשים מאמץ וסבלנות רבה.

את שלבי תהליך הפינוי יש לבצע כנדרש ובמקצועיות. במקרים בהם הבית ישן, החברה גם מבצעת ניקיון יסודי מקיף של הבית כולו. בכך מסתיים תהליך פינוי ירושה.

 תגיות המאמר: פינוי דירה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שי טופיגן

מאת: שי טופיגןמתכונים ואוכל - כללי05/07/161208 צפיות
מים מסוננים של תמי 4 הם מים באיכות גבוהה במיוחד. מים מסוננים של תמי 4 בתוך בר מים תמי 4 עומדים בתקן 1505 שהוא תקן בין לאומי לאיכות המים במסנני מים. המים של מסנני תמי 4 עוברים באופן תדיר בדיקות של המכון המיקרוביולוגי. מכון שבודק איכות מזון ומשקה של מגוון מוצרים שאנו אוכלים ושותים ומוסמך מטעם רשויות המדינה לספק חוות דעת לגבי איכות מוצרי מזון שונים.

מאת: שי טופיגןניקיון07/04/14523 צפיות
העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם, ואתם משקיעים זמן רב, מאמץ רב וכסף רב כדי להפוך אותו למקום אטרקטיבי ללקוחותיכם.

מאת: שי טופיגןבניין ואחזקה - כללי17/09/13637 צפיות
בכל הנוגע לנושא פינוי ירושה, הרי שאם השאירו לכם בירושה דירה, בדרך כלל היא אינה מסודרת ודורשת ביצוע של ניקיון יסודי. מראה הדירה דוחה ולא אסתטי, לכן תעלה בכם המחשבה, האם כדאי בכלל לגור בדירה זו.

מאת: שי טופיגןבניין ואחזקה - כללי17/09/13583 צפיות
אספנות כפייתית היא אכן תופעה שלא קל להתמודד עמה בכל קנה מידה שהוא. רבים מוצאים עצמם נודדים מטיפול לטיפול ומבעיה לבעיה במטרה לפתור את הפרעת האספנות כפייתית ובייחוד כאשר לזו היבטים חברתיים רבים ולא רק היבטים פסיכולוגיים נפשיים. האגרנות הכפייתית מהווה הפרעה סביבתית וחברתית ולא פלא כי רבים מבקשים להיפטר מצברי חפצים של אספנים כפייתיים שונים. לכן חשוב ביותר לתת את הדעת ולחפש חברה מקצועית המעניקה שירותי אספנות כפייתית לזקוקים לשירות זה. כיצד ניתן למצוא את החברה הטובה ביותר המציעה שירותים של פינוי אספנו

מאת: שי טופיגןעסקים - כללי07/04/13622 צפיות
אני גרה בתל אביב בדירה חמודה. קומה רביעית וקרובה לים נהנית מכל מה שיש לעיר הנפלאה והמיוחדת הזו להציע לי ללא הפסקה, ומקטרת, גם בלי הפסקה, על שכר הדירה הגבוה.

מאת: שי טופיגןבניין ואחזקה - כללי04/04/13877 צפיות
למי מאתנו זה לא קורץ? פינוי דירה בחינם שירות שהוא די קשה ותמיד יקר, אך אנו מתפטרים מהחפצים המיותרים שלנו, תורמים חלק מהם למשפחות נזקקות, מפנים לנו את הפסולת עם מכולות לאזור בטוח שלא נקבל קנס כספי, ובתמורה לוקחים מאתנו את הריהוט המיותר כי גם כך רצינו לקנות ריהוט חדש!

מאת: שי טופיגןבניין ואחזקה - כללי10/03/13657 צפיות
בגלל סיבות כאלה ואחרות בארץ תמיד היה מחסור בדירות. גלי עלייה רבים פקדו את המדינה לאורך ההיסטוריה.

מאמרים נוספים בנושא בניין ואחזקה - כללי

מאת: בנימין קלינגרבניין ואחזקה - כללי04/01/21105 צפיות
מהו ההבדל בין קונסטרוקטור למהנדס בניין? ראשית חשוב להבין, שמהנדס קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין שהתמחה בתכנון והוא בעל ניסיון עבודה של מספר שנים במשרד של קונסטרוקטור ותיק ומנוסה. מהנדס בניין, יכול לעבוד בתחום הביצוע (מהנדס ביצוע אצל קבלן) וכן יכול לשמש כמפקח בנייה.

מאת: אבי דוידיבניין ואחזקה - כללי04/01/2199 צפיות
עבודה נכונה עם צבע באבקה להשגת התוצאות הטובות ביותר. צביעה באבקה היא העמידה והאחידה ביותר. אידאלי בעבור מתכות ופלסטיק.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי30/11/20521 צפיות
משרד נקי מתחיל בניקיון שבו

מאת: ניב אבןבניין ואחזקה - כללי29/10/20585 צפיות
צביעה נעשית גם לפי סוג החומר, וכאן חומר כמו ברזל מקבל מדף שלם של צבעים מתאימים.

מאת: רוני הכהןבניין ואחזקה - כללי28/10/20536 צפיות
רגע לפני החורף כדאי לבחון את מצב הגדר וקירות החוץ שאולי זקוקים לצבעי הגנה חדשים.

מאת: שמריהו יונהבניין ואחזקה - כללי09/07/20580 צפיות
חברת נסיב חלבי ובניו מתמחה בעבודות איטום גגות בחיפה, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי ואדיב. החברה מחזיקה בניסיון של למעלה מ – 50 שנים ודוגלת בתמחור אטרקטיבי, עבודה עם רישיונות ותו תקן והענקת אחריות לכל לקוח. רוצים לאטום את גג הבית ולעשות את זה כמו שצריך? פשוט פנו אל נסיב חלבי ובניו.

מאת: עידן שלומןבניין ואחזקה - כללי24/05/20689 צפיות
מוצר שתמצאו בכל בית ישראלי ונחשב אחד החיוניים ביותר הוא המזגן הביתי. קשה לדמיין את החיים המודרניים שלנו ללא מזגן בקיץ או בחורף וכאשר יש תקלה במזגן רובנו ממהרים להזמין טכנאי מזגנים שיגיע כמה שיותר מהר לתקן את המזגן המקולקל. הבעיה שלא תמיד יש טכנאי מזגנים מומלץ שפנוי להגיע באותו היום או אפילו למחרת לשירותי תיקון מזגנים ובחודשי הקיץ הלוהטים טכנאי המזגנים הפופולאריים תפוסים לפחות שבוע ימים מראש. אז מה הפתרון ?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica