חפש מאמרים:
שלום אורח
20.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למי מתאימות סדנאות גיבוש לעובדים

כל מנהל יודע שלהצלחה עסקית גורמים רבים. כדי להצליח בעסקים צריך לשלוט בהוצאת, לנהל קשרי לקוחות, לתת שירות טוב, למצוא ספקים טובים וגם לגייס עובדים טובים. למעשה, כל עסק שמעסיק עובדים יודע שהמרכיב האנושי הוא הגורם הראשון במעלה שיכול לקדם את העסק ולתרום לשגשוגו. ללא השקעה בגורם האנושי, קשה מאוד לייצר, לשווק ולמכור. על רקע זה, חלק ניכר מהארגונים המובילים בוחרים להעניק לעובדים חוויה מיוחדת ומעצימה - השתתפות במסגרת של סדנאות גיבוש מיוחדות. מעבר לתרומה של סדנאות כאלה לשביעות הרצון של העובדים, יש להם גם תרומה חשובה לארגון ולאווירה החברתית שבו.

מצליחים כגוף אחד

ארגונים רבים נוטים לנצל את העובדה שהם מעסיקים עובדים רבים ומגוונים כמקור לעוצמה ארגונית. באמצעות זיהוי נכון של תכונות אנוש שונות, אפשר להצליח בצורה טובה יותר. עם זאת, לא תמיד היכולת להפוך את האינדיבידואלים שעובדים בארגון לקבוצה אחת מגובשת קלה ופשוטה. במקרים רבים ישנם אנשים המתפקדים שעות ואף ימים מחוץ לארגון, עם לקוחות או ספקים. לעיתים מדובר על ארגונים שמחזיק סניפים או מרכזים מרוחקים, כאשר הקשר האנושי ביניהם חלש או רופף.

על מנת להפוך את הפעילות הארגונית לטובה יותר או במילים אחרות להפוך את הארגון לגוף אחד, משגשג, מחויב ומצליח יותר, חשוב להפוך את האווירה הארגונית ואת התרבות הארגונית למלוכדת ונעימה יותר. לכן, אין כל פלא לגלות שאת המטרה הזו ניתן להשיג ביעילות באמצעות סדנת גיבוש איכותית.

השתתפות פעילה

הכח המאחד, זה שמוציא מאנשים את המרב ומאפשר להם לעבוד יחד טמון לא פעם במטרה משותפת. ארגונים שמשכילים לתת לעובדים הרגשה של פעולה שכזאת, תחושה שהם חותרים יחד למטרה, מתפקדים בצורה מעוררת הערכה. באופן דומה, סדנאות הגיבוש הטובות ביותר הן אלה שמעניקות למשתתפים בהן חווייה מהנה עם למידה ותחושה של השגת מטרה משותפת. בין אם מדובר על סדנה שבה מכינים ארוחת גורמה ובין אם מדבור על סדנה שבה כמה קבוצות מתחרות אלה באלה בהכנת מיצג או דבר מה אחר, העבודה המשותפת שכוללת יציאה מהשגרה משאירה את חותמה על המשתתפים. למעשה, חוויית היחד והפעילות המשותפת נשארת עם כל משתתף בפני עצמו ועם כלל המשתתפים גם יחד למשך חודשים ארוכים.

למי זה מתאים

כאמור, השתתפות בסדנאות גיבוש מתאימה לארגונים ולעסקים שרוצים להעניק לעובדיהם חוויה מיוחדת ולחזק תוך כדי כך גם את הקשר בין העובדים לבין עצמם ובינם לבין הארגון. כאן עולה השאלה לאילו ארגונים מתאימים ימי גיבוש שכאלה? התשובה - כמעט לכולם. פעילות מגבשת יכולה להתאים למחלקה קטנה של אנשים שעובדים יחד אבל היא יכולה להתאים לא פחות גם כפעילות בין מחלקתית לארגונים גדולים. בין אם מדובר בארגון קטן ובו לא יותר מעשרים איש, ובין אם מדובר בארגון בינוני או גדול שבו מאה עובדים או אפילו מאתיים ויותר, סדנה איכותית שנבחרת בקפידה תשיג את המטרה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי

מאת: מיכאל רומנסקירכב30/06/144381 צפיות
אחת למספר שנים, זה קורה. דגם משמעותי של אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם יוצא לשוק, ומציע שורה ארוכה של חודשים שמאפשרים לו להתבלט בו. כזה בדיוק הוא המקרה של דגם אאוטלנדר phev, מבית מיצובישי, אשר נכנס לקטגורייה של כלי הרכב החשמליים ההיברידיים הנטענים. כפי שתראו מיד, מדובר ברכב יעיל, חסכוני, בטיחותי ומאובזר לעילא ולעילא.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144409 צפיות
קבלו את מיצובישי אאוטלנדר phev החדשנית. המכונית, שמגיעה אלינו ומצטרפת אל מכוניות הדור החדש שקשה להתעלם מהן, היא מכונית מיוחדת במינה. מיצובישי זו, שנחשבת למכונית פורצת דרך, מציעה לנו עיצוב מיוחד במינו וגם לא מעט פינוקים, הלוקחים בה חלק.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/146966 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות29/06/144415 צפיות
בנק ירושלים הוא אחד הותיקים בישראל, שעה שהוא פועל החל מ-1963. במהלך השנים, הוא עבר לא מעט תמורות: ב-1998, הפך ברישיונו של בנק ישראל לבנק מסחרי, אשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות נדל''ן, שוק ההון ובנקאות בין לאומית. כעת, משיק הבנק שירות חדש, שמתאים כמו כפפה ליד למאפיינים של העת הנוכחית. המדובר הוא בשירות המאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרך בנק ירושלים הלוואות, בסכומים גבוהים, בהליך פשוט המבוצע דרך האינטרנט.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144316 צפיות
יצרנית הרכב יונדאי, המוכרת היטב לצרכני הרכב בישראל, מספקת מזה שנים ארוכות מבחר כלי רכב חסכוניים ויעילים. לאחר לא מעט שנים שבהן התרחק הנהג הישראלי מכלי רכב קטנים וקומפקטיים, הרי שכיום המצב שונה למדי.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144443 צפיות
חברות הרכבים מעמידות לרשותנו כיום שלל של דגמים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשר למצוא רכבי שטח איכותיים, מכוניות משפחתיות טובות וגם מכוניות מיני נפלאות, הנחשבות לפופולאריות. בחברת יונדאי, אחת החברות המובילות בשוק כיום, מוצעות לכם שתי מכוניות טובות, מכוניות מיני משוכללות, המשלבות במסגרתן את כל מה שצריך להיות במכוניות. בין אם זו יונדאי i10 או אולי יונדאי i20, מדובר במענה מצוין לצרכים שונים. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? על כך, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח דירה27/06/147875 צפיות
מבין שלל הביטוחים, שאותם מציעות לנו חברות הביטוח, ישנו ביטוח דירה. ביטוח זה, הכולל במסגרתו, שני ביטוחים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, מוצע בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח דירה, הנה, לפניכם, פרטים חשובים ומידע שיעזור לכם בבחירה.

מאמרים נוספים בנושא הפקות אירועים

מאת: אלעד אוחנההפקות אירועים23/11/191017 צפיות
לא כל אירוע חייב להיערך באולם אירועים; לעתים אנו מבקשים לערוך אירוע קטן ואינטימי יותר בחצר הבית, בגן הציבורי הקרוב או בשכיית חמדה כלשהי בחיק הטבע. לעתים לאירוע שלנו אין דרישות רבות ומורכבות ואנו עשויים להזדקק רק לציוד משלים שיסייע לנו בארגון האירוע החביב שלנו. במקרים כמו זה, תוכלו לפנות לחברה העוסקת בהשכרת ציוד לאירועים.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/01/192161 צפיות
הרשימה הבאה תעשה לכם סדר בכל מה שאתם צריכים לארגן לימי השבעה, מסוכות אבלים להשכרה ועד פתרונות חימום וקירור.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים22/07/181405 צפיות
אוהלים להשכרה | מסוככים עליכם בכל תנאי אוהלים יכולים לשמש למטרות שונות, לפניכם מספר מדדים שיוכלו לסייע לכם לבחור את האוהל הטוב והמתאים ביותר עבורכם. אין ספק שמשפחת האוהלים עברה תמורות במהלך ההיסטוריה, האוהלים הקדמונים ששימשו למגורים הפכו למבנים ארעיים לאנשים הנודדים בדרכים ונראה כי עד השנים האחרונות אנשים הכירו בעולם המערבי רק את אוהלי הקמפינג, אבל היום זה נראה אחרת אוהלים של היום הינם מבנים שיכולים לשמש כמבני קבע בגני אירועים או במסעדות, אנשים נהנים מאוהלים להשכרה לעריכת אירועים או למטרה של מפ

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים17/06/18710 צפיות
אוהלי אבלים הם מוצר נפוץ בקרב היושבים שבעה, כבר הורגלנו לראות את האוהלים כאשר אנו הולכים לנחם מכרים, מחיר אוהלי אבלים הם טווח רחב וחשוב להתמצא.

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים03/06/18710 צפיות
הסוכה שאתם שוכרים תשמש אתכם ותענה על הצרכים שלכם. כדי שכך יקרה ואתם תהיו מרוצים עליכם לזכור מספר נקודות חשובות. כאשר עומדים לשכור סוכות אבלים להשכרה יש לזכור מספר נקודות חשובות. וזאת כדי שתוכלו להפיק תועלת מקסימלית מהשירות ותהיו מרוצים מהמוצר שקבלתם. קראו להלן על הנקודות המשמעותיות שיעזרו לכם לכוון את עצמכם לחברה המומלצת, ולקבלת השירות ההולם והרצוי לכם.

מאת: tiloniהפקות אירועים08/04/18632 צפיות
הפקת לוויות זהו תהליך הדורש הקפדה על פרטים טכניים מרובים. לפני הכל, יש להעביר את גופת המת אל בית הלוויות, תוך תיאום ההלוויה עם חברה קדישא. בנוסף, צריך לתקשר עם הגורמים הרלוונטיים ולסדר עניינים של רישיון קבורה, פרסום מודעות אבל ועוד

מאת: עידן אברהמיהפקות אירועים13/02/18852 צפיות
חשבם לשכור סוכות אבלים להשכרה? עליכם לברר על החברה לפני שאתם סוגרים עסקה. כדי שתקבלו מענה מתאים לצורך שלכם ותהיו מרוצים. כאשר שוכרים מוצר, חשוב מאוד להיות בטוחים שאתם מתנהלים מול משכיר אמין והוגן. כך שאתם תקבלו את המוצר הרצוי לכם, ותהיו מרוצים משירות מתאים שעונה על הצורך שלכם. קראו להלן על הפרטים שצריך לברר אודותיהם לפני שפונים לשכור מוצר מחברה. כך תדעו כיצד להתנהל ולהשיג את התוצאה המקסימלית והמתאימה לכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica