חפש מאמרים:
שלום אורח
22.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהיום, הלוואות ללקוחות כל הבנקים דרך האינטרנט: בנק ירושלים משיק שירות חדש

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות29/06/20144916 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בנק ירושלים הוא אחד הותיקים בישראל, שעה שהוא פועל החל מ-1963. במהלך השנים, הוא עבר לא מעט תמורות: ב-1998, הפך ברישיונו של בנק ישראל לבנק מסחרי, אשר בין תחומי ההתמחות שלו ניתן למנות נדל''ן, שוק ההון ובנקאות בין לאומית. כעת, משיק הבנק שירות חדש, שמתאים כמו כפפה ליד למאפיינים של העת הנוכחית. המדובר הוא בשירות המאפשר ללקוחות כל הבנקים לקבל דרך בנק ירושלים הלוואות, בסכומים גבוהים, בהליך פשוט המבוצע דרך האינטרנט.

כל התנאים של ההלוואות

השירות החדש של בנק ירושלים נועד להקל מאד על הליך בקשה ההלוואות מחד, אך גם להגביר את הסיכויים לקבל אותן מאידך. ברמה הכללית, מדובר על הלוואה בסכומים הנעים בין 5,000 ל-50,000 ש''ח, בריבית משתנה, אשר תקופת ההחזר שלה עשויה להגיע עד לחמש שנים מלאות. מה שחשוב לא פחות הוא שההלוואה ניתנת ללקוחות כל הבנקים, מבלי שיש צורך במעבר בנק או בפתיחת חשבון בבנק ירושלים, וללא צורך בבטחונות מכל סוג. התוצאה היא הלוואה המאושרת ומועברת לחשבון הבנק במהירות גבוהה יחסית, מה שבוודאי עשוי לסייע ללא מעט אנשים.

בנוסף על כך, זוהי הלוואה לכל מטרה, אותה יכול האדם להתאים לצרכים הספציפיים שלו ברגע נתון. נכון, אין המדובר בסדר גודל של הלוואה שמאפשר רכישת דירה או משכנתא, אך הוצאות דוגמת רכישת רכב, שיפוץ דירה, לימודים, טיפולים רפואיים, טיסה לחו''ל, סגירת התחייבויות כלכליות או סיוע משפחתי בהחלט מתקבלות על הדעת. בהליך הגשת הבקשה, כפי שנראה מיד, מגדיר המשתמש בדיוק את הצורך של ההלוואה, וכן מאפיינים נוספים שלה.

הלוואה בשלושה שלבים פשוטים

הלוואות עד 50,000 ש''ח בבנק ירושלים און ליין ניתן לבקש בהליך קצר במיוחד, הנעשה כולו באתר האינטרנט של הבנק, מבלי שיש צורך בשיחות טלפון או בהגעה פיזית לסניפים. השלב הראשוני בהליך הוא זה בו מוגדרת המטרה הספציפית של ההלוואה, וכן המשתמש נדרש למלא את פרטי יצירת הקשר העיקריים עימו, כמו גם סכום ההלוואה המדויק בו הוא חפץ בתוך הטווח שהוגדר.

לאחר מכן, מגיע שלב הכנסת הפרטים האישיים. יהיו אלה פרטים מעט מקיפים יותר מאלה שהוגדרו בשלב הקודם, ובכלל זה מספר תעודת הזהות, תאריך הלידה, מין, מצב משפחתי וכן מקום המגורים, כלומר, האם מגיש הבקשה מחזיק בבעלות על דירה, משכיר דירה או מתגורר בבית הוריו?

השלב השלישי והאחרון הוא זה בו נדרש למלא את המשתנים שמרכיבים את המשוואה הפיננסית, ושבכוחם להגדיר האם ההלוואה תאושר, בסופו של יום. המדובר הוא בפרטים דוגמת:

  • נתוני כרטיס האשראי - לרבות סוג הכרטיס, תוקף וארבע ספרות אחרונות. הכרטיס אינו משמש כאמצעי תשלום, אלא כדרך לעמוד על התקפות שלו (תנאי משמעותי בדרך לאישורה של ההלוואה)
  • נתוני חשבון הבנק- כולל מספר החשבון, הסניף ושם הבנק בו הוא מנוהל, שם החשבון וכן הלאה.
  • משלח ידו של מגיש הבקשה - שם החברה בה הוא עובד, תחום, טלפון ליצירת קשר ועוד.
  • גובה ההכנסות וההוצאות הקבועות.

בנק ירושלים מעמיד מספר תנאי סף להגשת הבקשה, ובכלל זה גיל מינימלי של 21, החזקת חשבון בנק וכרטיס אשראי תקף והכנסה קבועה. בהתאם לכל הנתונים שמולאו, יודיע הבנק תוך פרק זמן קצר למגיש הבקשה האם היא מאושרת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי

מאת: מיכאל רומנסקירכב30/06/144881 צפיות
אחת למספר שנים, זה קורה. דגם משמעותי של אחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם יוצא לשוק, ומציע שורה ארוכה של חודשים שמאפשרים לו להתבלט בו. כזה בדיוק הוא המקרה של דגם אאוטלנדר phev, מבית מיצובישי, אשר נכנס לקטגורייה של כלי הרכב החשמליים ההיברידיים הנטענים. כפי שתראו מיד, מדובר ברכב יעיל, חסכוני, בטיחותי ומאובזר לעילא ולעילא.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144871 צפיות
קבלו את מיצובישי אאוטלנדר phev החדשנית. המכונית, שמגיעה אלינו ומצטרפת אל מכוניות הדור החדש שקשה להתעלם מהן, היא מכונית מיוחדת במינה. מיצובישי זו, שנחשבת למכונית פורצת דרך, מציעה לנו עיצוב מיוחד במינו וגם לא מעט פינוקים, הלוקחים בה חלק.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח רכב29/06/147895 צפיות
לצד לא מעט ביטוחים, המוצעים בשוק הביטוחים כיום, אפשר גם למצוא שלל של פוליסות ביטוח המיועדות לבעלי הרכבים. אילו סוגים של ביטוחי רכב עומדים לרשותנו ומה כולל, במסגרתו, כל אחד מהם? התשובה, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/144936 צפיות
יצרנית הרכב יונדאי, המוכרת היטב לצרכני הרכב בישראל, מספקת מזה שנים ארוכות מבחר כלי רכב חסכוניים ויעילים. לאחר לא מעט שנים שבהן התרחק הנהג הישראלי מכלי רכב קטנים וקומפקטיים, הרי שכיום המצב שונה למדי.

מאת: מיכאל רומנסקירכב29/06/145017 צפיות
חברות הרכבים מעמידות לרשותנו כיום שלל של דגמים, המספקים מענה לצרכים שונים. אפשר למצוא רכבי שטח איכותיים, מכוניות משפחתיות טובות וגם מכוניות מיני נפלאות, הנחשבות לפופולאריות. בחברת יונדאי, אחת החברות המובילות בשוק כיום, מוצעות לכם שתי מכוניות טובות, מכוניות מיני משוכללות, המשלבות במסגרתן את כל מה שצריך להיות במכוניות. בין אם זו יונדאי i10 או אולי יונדאי i20, מדובר במענה מצוין לצרכים שונים. מה מאפיין כל אחת ממכוניות אלו? על כך, לפניכם.

מאת: מיכאל רומנסקיביטוח דירה27/06/148431 צפיות
מבין שלל הביטוחים, שאותם מציעות לנו חברות הביטוח, ישנו ביטוח דירה. ביטוח זה, הכולל במסגרתו, שני ביטוחים שונים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה, מוצע בטווח רחב של מחירים, הנקבעים בהתאם לפרמטרים שונים. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח דירה, הנה, לפניכם, פרטים חשובים ומידע שיעזור לכם בבחירה.

מאת: מיכאל רומנסקיהלוואות27/06/141365 צפיות
מצבם הכלכלי של ישראלים רבים, ודומה כי אין צורך להכביר על כך מילים, הפך לרגיש במיוחד בשנים האחרונות. וכך, כאשר הוצאות המחיה עולות בקצב משמעותי פי כמה מאשר השדרוגים בתלוש המשכורת, נדרש פעמים רבות לחשוב מחוץ לקופסה ולבחור בפתרונות אשראי. אלא שכל ישראלי הניגש לסניף הבנק שלו מכיר את ההליך הבירוקרטי, הבטחונות, הערבונות והקשיים הרבים שעלולים להיות מוערמים עליו.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: יעקבהלוואות11/07/212018 צפיות
טעות נפוצה היום היא שבעלי עסק שרוצים לפתוח עסק חדש או רוצים להרחיבו בסיוע של הלוואות בערבות מדינה שחושבים שהתנאים של ההלוואות הן בריבית פריים אחוז וחצי, ועוד נתונים שאינם קיימים, מומלץ לקרוא

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/202584 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161782 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161729 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161507 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/161635 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/161576 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica