חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנה להפקת חשבוניות חוסכת עלויות לעסק

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות04/11/2013781 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תוכנה להפקת חשבוניות הינה תוכנה הניתנת להורדה באינטרנט בחינם, והיא מאפשרת להנפיק חשבוניות ממוחשבות ללא כל עלות. יתרונותיה של תוכנה להפקת חשבוניות הינם רבים והתועלת לעסק שלך ממנה היא גדולה. הפקת החשבוניות הממוחשבות חוסכת לך הרבה כסף וזמן, ומעבר לכך התוכנה עוזרת לך בכל מה שקשור בייעול העסק, ובמעקב אחרי ההוצאות וההכנסות באופן ברור ומסודר.

מהי חשבונית מס?

אחד מהכלים הבסיסיים ביותר בכל עסק הוא חשבונית המס, שהיא מסמך המשמש לתיעוד של עסקאות. באמצעות חשבונית המס הלקוח יכול להוכיח שהוא שילם עבור המוצר או השירות שהוא קיבל, והספק יכול לדווח למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי על העסקה.

תוכנה להפקת חשבוניות – חוסכת לעסק הרבה ומייעלת אותו

יש כיום שתי דרכים להפקת חשבוניות מס. הדרך הראשונה להפקת חשבוניות מס היא באמצעות פנקס חשבוניות הכולל את פרטי העסק, המספר הסידורי של החשבונית, מספר העוסק המורשה, פרטי העסקה ומהותה, הסכום ששולם, הסכום כולל מע"מ ופרטי הלקוח.

הדרך השנייה היא באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות הניתנת להורדה בחינם באינטרנט, ואינה עולה כסף. החיסכון שבעל העסק חוסך באמצעות תוכנה זו הוא גדול, ומדובר בחיסכון בזמן ובכסף. ראשית, אין כל צורך לרכוש פנקס חשבוניות. שנית, אין צורך לשלוח את החשבונית בדואר, היות ובתוכנה זו החשבונית נשלחת למייל. כך שמעבר לעלויות הכרוכות ברכישת בולים ומעטפות, שנחסכות מהספק, החשבונית מגיע ללקוח מיד, לשביעות רצונו. החיסכון הגדול ביותר של תוכנה להפקת חשבוניות הוא שכאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים, אין צורך ברואה חשבון, כיוון שבאמצעות תוכנה זו כל החשבוניות נשמרות במחשב וניתן לשלוח אותם ישירות למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, וכל זאת בפעולה פשוטה ביותר הכרוכה בסך הכול בלחיצות כפתור, וגם מתבצעת באופן הרבה יותר מהיר מהאופן בו היא מבוצעת בשיטה הישנה.

אין צורך בידע מוקדם בהנהלת חשבונות

לסיכום, תוכנה להפקת חשבוניות טומנת בחובה יתרונות גדולים לבית העסק שלך. בעזרתה אתה יכול לנהל את העסק שלך באופן מסודר ולשלוט היטב בצד החשבונאי שלו, וכל זאת ללא צורך בשום ידע מוקדם בהנהלת חשבונות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בן 33 גר בגבעתיים. נשוי 8 חודשים. בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה מאוניברסיטת בר אילן. מתעסק כיום בתחום הביטוח בסוכנות מבטח סיימון ולומד קידום אתרים במכללת האקר יו . שפת האם שלי היא אנגלית .אימי עלתה מארה"ב כשהיתה בת 17 .נושא אזרחות אמריקאית (וישראלית כמובן) . נושא החינוך ו"העברת השרביט לדור הבא " מעניין אותי מאוד על אף שלא עסקתי בו רבות בעבר . הניסיון הצנוע שלי כולל הדרכת ילדים בטיסנאות (תחום אותו אהבתי מאוד כילד ) . והדרכת טיולים. יש לי 3 אחים הגדולה בת 36 האמצעי בן 33 (תאום) והצעירה בת 24

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד ז.

מאת: אוהד ז.בית חכם20/12/151208 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

מאת: אוהד ז.אדריכלות פנים17/12/151957 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

מאת: אוהד ז.צרכנות13/11/1410429 צפיות
המסור השולחני המשוכלל של דיוולט מדגם DEWD27107 הוא מסור מקצועי ביותר החותך מגוון רב של חומרים, ומשמש נגרים, בתי מלאכה קבלנים ועוד. מסור שולחני זה מתגאה במנוע שיש לו הספק אדיר של 2000 וואט ומהירות סיבוב להב מקסימלית של 4000 סל"ד.

מאת: אוהד ז.צרכנות26/10/141508 צפיות
מברגה בוש מדגם Bosch PSR 14.4 היא מברגה נטענת במתח עבודה של 14.4 VOLT, וכמו כן מברגה בוש חזקה זו מגיעה עם סוללה במתח של 14.4 VOLT, ומעולה עבור עבודות לבית.

מאת: אוהד ז.צרכנות23/10/141290 צפיות
אם קיבלת החלטה לעבוד בגינתך ואתה רוצה לבצע את העבודה של הגינון בעצמך, אתה צריך כלי עבודה טובים. יש מספר כלי עבודה שיכולים להפוך את עבודתך בגינה לנוחה וטובה, ואחד מכלים אלה הוא מסור שרשרת. במאמר הבא נרחיב על האופן שבו מומלץ לרכוש מסור שרשרת בנזין או חשמלי.

מאת: אוהד ז.צרכנות19/10/141934 צפיות
אטמי אוזניים נגד רעש מדגם 1271 הם בעלי איכות הגנת שמיעה ברמה גבוהה ובנוסף הם גם נוחים, קלים, ומתאימים לשימוש בעבודות מסחריות ותעשייתיות. דגם מצוין זה של אטמים לאוזניים מומלץ לשימוש בעוצמה בינונית של רעש ברמת עד 95 דציבל.

מאת: אוהד ז.צרכנות15/10/141236 צפיות
בשונה מחברות אחרות של כלי עבודה, מתמקצעת מקיטה כלי עבודה בהרבה תחומים, ושלל כליה מגיע לאלפי דגמים של כלי עבודה. כלי עבודה מקיטה מיוצרים בארבעה מפעלים גדולים בעולם הנמצאים בסין, ארצות הברית, יפן וברזיל, והם מופצים ע"י יבואנים מקומיים.

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/191386 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/162090 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/143715 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142767 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142454 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138850 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138493 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica