חפש מאמרים:
שלום אורח
13.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרטין בוקסדורף - כשהבנק מסרב לאשר משכנתא ואתה צריך מומחה!

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/20191348 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

למה הבנקים מסרבים למשכנתא?

האמת היא שהרבה מאוד סיבות יכולות להביא לסירוב משכנתא, כאשר הסיבה העיקרית היא בעיות עבר או הווה פיננסיות מול הבנקים. הן מול הבנק שבו מבקשים את המשכנתא. המצב היום הוא שבניגוד להרבה שנים בעבר, כל בעיה פיננסית שהייתה או ישנה- יכולה לחסום את הזכאות למשכנתא.

דוגמה: נניח שבסוף שנת 2018 חזרו לכם כמה צ'קים, האם זה נורא? בהחלט לא. אבל זה לחלוטין יכול לחסום אתכם מקבלת משכנתא. המערכות של הבנקים היום קוראות את כל הנתונים ויודעות לשלוף מידע אחורה. בדיוק במקרים האלו אני נכנס לתמונה כדי להשיג משכנתא למרות הסירוב הראשוני של הבנקים.

מי אני:

כפי שאמרתי, שמי מרטין בוקסדורף והעבודה שלי היא להשיג משכנתאות במקרים של סירוב משכנתא בבנק. כלומר, אם הלכתם לבנק אחד או שניים והם סירבו לאשר לכם משכנתא, אני נכנס לתמונה, כאשר העבודה שלי היא לקחת מכם את הניירת הנדרשת ולהשיג לכם משכנתא בבנקים אחרים.

אני לא קוסם ולא עושה משהו אסור. מה שכן יש לי, זה הרבה מאוד שנים של הכרת המערכת, קשרים בבנקים ובעיקר הידע הנדרש כדי לדעת לאן לפנות על מנת להגביר את הסיכויים לקבל אישור לבקשת המשכנתא. דוגמה: נניח שהבעיה שלכם היא העובדה שחזרו 6 צ'קים בשנת 2018 - אז נניח שבנק א לא מאשר בקשות משכנתא כאלו, אבל אני יכול לדעת שבנק ג יכול כן לאשר בקשת משכנתא כזו. אני אדע במקרה כזה, לפנות לאדם המתאים בבנק המתאים כדי שהוא יאשר את המשכנתא שלנו.

מה עושים במקרים של סירוב משכנתא?

הדבר הראשון שאנחנו רוצים לעשות זה לעצור לרגע ולחשוב איך עושים את הדברים מכאן? הטעות הגדולה ביותר היא להמשיך לרוץ לבנקים אחרים ולהמשיך להגיש בקשות. העניין הוא שכל בנק שבו מגישים בקשה ונדחים, זה למעשה בנק שרוף. כלומר אם היגשתם בקשה ונדחיתם, לא תוכלו להגיש בבנק הזה שוב.

במצב הזה רצוי מאוד לאגור סבלנות ולחשוב איך ממשיכים מכאן? העצה הכי טובה היא להיעזר במומחה למשכנתאות של מסורבים, כדי שידע איך לפתור את הבעיה. אבל גם אם אתם נחושים שלא לשלם על עזרה, לכל הפחות להתייעץ עם מישהו שמבין במשכנתאות.

מה הדברים שיכולים לעזור?

כאשר סוחבים גיבנת של בעיות פיננסיות מהעבר, אנחנו רוצים לפחות להציג דברים אחרים שהם חיוביים. הדברים החיוביים יכולים לעזור לאזן את התמונה. לכל בנק יהיה קשה לסרב ללקוחות שהם טובים, יציבים, עם הכנסות גבוהות.

כלומר אנחנו רוצים להדגיש את הדברים הטובים, שהם יכולים להיות: עבר נקי לחלוטין חוץ מאותה הבעיה שמהווה בעיה כרגע, כלומר אנחנו רוצים להדגיש שנניח בעשר השנים האחרונות לא היו מעולם בעיות חוץ מאותה בעיה.

דבר נוסף הוא שאנחנו רוצים להראות הכנסות גבוהות ויציבות, לכל הפחות הכנסות שהן מעל לממוצע מבחינת גובה ההכנסות ויציבות ההכנסות. למשל: להראות לבנקים שאנחנו עובדים באותה עבודה או מנהלים את אותו העסק במשך תקופה של כמה שנים לפחות.

היציבות התעסוקתית והעבר הנקי הם הגורמים שיכולים לעזור לי לשכנע את הבנקים שהדבר לא מסכן אותם מבחינה פיננסית, היות והלקוחות יציבים ומרוויחים מספיק כדי לשלם את המשכנתא.

מרטין בוקסדורף- 0508116397 או Maratbok@gmail.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/196204 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoצילום16/11/161468 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161915 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/162165 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/162277 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/162110 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/09/162185 צפיות
בערים מרכזיות בעולם ובמרכזי סחר ותרבות בערים מרכזיות כמו ניו יורק, תל אביב, לונדון, פריז ועוד, רבים מבין משתמשי הדרך הם נהגי מונית שמסיעים בכל יום מיליוני נוסעים לפגישות עסקים, לביקורי משפחה, לבילויים או בכל יציאה מהבית.. אותם אנשים שמשתמשים קבוע בשירות של 'טקסי' הם אנשים שמבחינתם המונית היא הרגליים שלהם..

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/162077 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/143706 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142758 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142443 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138837 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138483 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138293 צפיות
עולם האינטרנט מספק הרבה יתרונות, בין השאר באמצעות תכנות חינמית וביניהן תוכנה של הנהלת חשבונות באינטרנט. התכנה מאפשרת ניהול נוח של כל החשבונות שלכם, רישום ההכנסות וההוצאות באופן מסודר ונוח לעין, והוצאה חינמית של חשבוניות מס. בעזרת התכנה של הנהלת חשבונות באינטרנט ניתן להתעדכן בכל זמן ומכל מקום על מצב העסק, היות והיא אינטרנטית וכל שיש לעשות הוא להכניס את שם המשתמש והססמה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica