חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ללמוד בכיף למבחן תיאוריה

טיפ ראשון: הגדירו מועד לבחינה

לפני שאתם בכלל ניגשים ללימוד החומר לתיאוריה, חשוב להחליט מראש מתי אתם רוצים לגשת למבחן תיאוריה. כך, כאשר יש לכם תאריך יעד, תוכלו לבנות מסגרת זמן מסודרת ללימודי התיאוריה, ותדעו כי לא משנה מה - אתם חייבים ללמוד ולהיות מוכנים עד תאריך היעד שלכם. דבר זה יעורר בכם מוטיבציה ללמוד ויאתגר אתכם לעמוד במטרה שהצבתם לעצמכם.

טיפ שני: שעה ביום ללמוד

אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר לילך תיאוריה וללמוד בו. חומר הלימוד באתר מסודר לפי נושאים וזה עוזר מאוד ללמוד בסדר ובהיגיון.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות שעה אחת ביום - רצוי לא בלילה, אז רמת הריכוז נמוכה ייחסית. הקדישו את השעה ללימוד החומר ותרגולו. באתר לכל נושא יש את התרגול שלו, כך שבמקביל לקריאת החומר תוכלו לתרגל ולבחון את הזיכרון שלכם.

חשוב לדעת - כל השאלות באתר לילך תיאוריה לקוחות ממאגר השאלות של משרד התחבורה. המאגר כולל 1,800 שאלות שמהן בונים את מבחני התיאוריה. בעצם תרגול השאלות באתר לילך תיאוריה, אתם נחשפים לשאלות שייתכן ויופיעו במבחן התיאוריה האמתי שלכם.

טיפ שלישי: למדו כל פעם נושא אחד

אנו ממליצים ללמוד כל נושא בנפרד ואז לתרגל אותו ולהיבחן עליו. ככה, לא תתבלבלו ולא תעמיסו על עצמכם יותר מידי חומר. באתר תמצאו תחת כל נושא את חומר הלימוד שלו ואת השאלות הרלוונטיות. הדבר יקל עליכם ללמוד ולתרגל במקביל.

טיפ רביעי: בחנו את עצמכם לפני שאתם ניגשים

השלב האחרון בלימוד תיאוריה הוא תרגול מבחני תיאוריה מלאים. באתר יש אינספור מבחני תיאוריה שתוכלו לעבור כדי לבדוק עד כמה אתם מוכנים באמת לגשת למבחן תאוריה. ככל שתתרגלו יותר – כךיגדלו הסיכויים שלכם להצליח במבחן.

בסוף כל מבחן תאוריה תקבלו טבלה של כל השגיאות שעשיתם במבחן ולידן תמצאו את התשובות הנכונות, וגם את הנושאים שעליכם לחזור עליהם כדי לענות על השאלה נכון.

שיהיה בהצלחה!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טובה שטייג - מנהלת אתר ללימוד תיאוריה - "לילך תיאוריה" ומנכ"לית לילך הוצאה לאור המוציאה ערכה ללימוד תיאוריה - הערכה הטובה ביותר הנמכרת בחנויות וברשתות הספרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת טובה שטייג

מאת: טובה שטייגתחבורה ורכב - כללי05/01/14795 צפיות
רשות הרישוי היא גוף ממשלתי מטעם משרד התחבורה האחראי על מתן רישיונות רכב ורישיונות נהיגה. תפקידה חשוב ביותר, מכיוון שללא רישיון נהיגה ורישיון רכב אסור לנהוג. הרשות נוהגת להזמין את בעל רישיון נהיגה להשתלמות בתקופה של חמש שנים מיום שקיבל לראשונה את רישיון הנהיגה. היא רשאית לעכב או לבטל את רשיון הנהיגה של אדם מטעמי כושר נהיגה או כושר רפואי. לא ניתן לשנות פרט ברישיונות שהנפיקה, אלא באישורה בלבד. כל הכנסת שינויים במבנה הרכב או בסוגו מותרת רק באישור מוקדם ובכתב מרשות הרישוי.

מאת: טובה שטייגהפרעות קשב וריכוז17/12/134374 צפיות
לימוד למבחן תיאוריה כרוך בלימוד פרטים רבים - כללים, חוקים, תמרורים וסמלים. חומר הלימוד רב ודורש ריכוז והבנה. התמרורים דורשים זיכרון - מה משמעות התמרור ואיך נוהגים כשתמרור מסוים מופיע. כל זאת אנו פשוט, במיוחד לאלו מבינינו הסובלים מקשיי קשב וריכוז. אז איך בכל זאת עושים את זה? איך לומדים ומצליחים בתיאוריה?

מאת: טובה שטייגתחבורה ורכב - כללי19/11/13703 צפיות
כל מה שרציתם לדעת על תיאוריה - איפה נבחנים, כמה זה עולה, מה לומדים וכמה מותר לטעות... אספנו בשבילכם את התשובות לכל השאלות.

מאת: טובה שטייגתחבורה ורכב - כללי15/10/13602 צפיות
הפעם, ריכזנו בשבילכם כמה מיתוסים לגבי בחינת התיאוריה. נאשר חלק מהם וחלק מהם ננפץ. לכם נשאר רק להתעדכן!

מאת: טובה שטייגתחבורה ורכב - כללי13/06/13786 צפיות
החל מ-1 ביולי 2013 ייכנס לתוקפו חוק הרישיון המדורג. מה זה אומר לגביכם הלומדים לקראת רישיון נהיגה?

מאת: טובה שטייגתחבורה ורכב - כללי05/05/13783 צפיות
כאשר אנו נעים בכבישים אין באפשרותנו לתקשר באמצעות שפת הדיבור, תנאי הדרך פשוט אינם מאפשרים זאת. כדי לתקשר זה עם זה במהלך הנסיעה עלינו להשתמש במערכת מוסדרת ומוסכמת של כללי התנהגות ברורים של מה מותר ומה אסור, מתי וכיצד. לדוגמה: כדי להודיע לשכניי על הכביש כי ברצוני לעבור לנתיב השמאלי - אפעיל את מחוון הכיוון השמאלי לפני הסטייה, ושותפיי לנסיעה בכביש יבינו מה בכוונתי לעשות.

מאת: טובה שטייגתאונות דרכים25/04/13706 צפיות
חוק רישיון הנהיגה המדורג, ייכנס לתוקפו ככל הנראה ביולי 2013. עפ"י חוק זה נהג המקבל רישיון נהיגה וגילו מתחת לגיל 24 מוגדר בחוק "נהג חדש צעיר". הוא מקבל תחילה רישיון נהיגה לחצי שנה, ובמהלך תקופה זו הוא יהיה חייב בתכנית ליווי. במשך שלושת החודשים הראשונים לתקופת הליווי ייאסר על הנהג החדש הצעיר לנהוג בלא ליווי ביום ובלילה. במשך שאר התקופה (3 חודשים נוספים) מותר לו לנהוג ללא מלווה בשעות היום אולם אסור לו לנהוג בלא ליווי בין תשע בערב לשש בבוקר.

מאמרים נוספים בנושא תחבורה ורכב - כללי

מאת: עידן שלומןתחבורה ורכב - כללי24/05/20167 צפיות
במידה ואתם תושבי קרית מלאכי ואתם מעוניינים להתנייד בקלות אתם מוזמנים לעשות זאת באמצעות מונית ספישל שניתן להזמין 24 שעות ביממה.

מאת: SEONET קידום אתריםתחבורה ורכב - כללי07/03/191707 צפיות
רכישת רכב יד 2 היא הוצאה גדולה שרובנו חוסכים כסף לקנית הרכב. כיום סוכנות הרכב אוטוקאר מאפשרים לכם לבחור בין צבחר של דגמי רכבים וכל זאת במימון מלא של הקניה. לא תבואו?

מאת: רוני הכהןתחבורה ורכב - כללי18/11/18599 צפיות
רכבים שמגיעים כמו קיה הקוריאנית עם מחיר בהישג יד, כאשר מעבר לכך מדובר ברכב שקורא נכון את השוק ומביא את הפתרון בכל שנה מחדש.

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי28/09/18646 צפיות
חלפים לרכב

מאת: עופר שלותחבורה ורכב - כללי27/08/18722 צפיות
חלפים לרכב לא בכל מקום

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18766 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: נטלי הרוש תחבורה ורכב - כללי31/07/18755 צפיות
מתי תצטרכו להיעזר בשירותם של מגרשי הפירוק השונים? האם כל אחד יכול לפנות אליהם? בואו ננסה להבין קצת מתי האדם הפרטי יוכל להיעזר בשירותים מסוג זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica