חפש מאמרים:
שלום אורח
06.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הלוואות

בעולם שבו העתיד הכלכלי של כולנו איננו ברור ומחייב אותנו להיות ערניים ומוכנים למאבק זה טוב שיש לנו הלוואות, בנק ירושלים  למקרים שונים אשר עשויים לפקוד אותנו במהלך החיים. כולנו רוצים ליהנות מהדברים הטובים שיש לחיים להציע לנו. יחד עם זאת, בין אם מדובר ברכישת דירה, קניית רכב, חתונה של הילד, מעבר דירה, טיפול רפואי יקר שנדרש לא עלינו או מגוון אירועים אחרים, לעיתים עלינו להיות מוכנים להוציא סכום כסף גדול באופן לא צפוי. זוהי הסיבה שבגינה הלוואות, בנק ירושלים הינן מצרך פיננסי מבוקש כל כך - הן מספקות לנו גישה לסכום כסף גדול אשר בעזרתו נוכל לרכוש את אותם דברים אנו מעוניינים בהם אך שאיננו יכולים לרכוש בכוחות עצמנו על סמך הון עצמי בלבד. אך גם עבור מי שמעוניין לקחת הלוואה ישנם כללי יסוד אשר חשוב לדעת אותם בטרם ניגשים לפגישה עם בנקאי או יועץ הלוואות מטעם הבנק. הקפדה על כללים פשוטים אלו יכולה לחסוך לנו כסף רב בעלויות המימון ואף להגן עלינו מפני נפילה להתחייבות כלכלית שגדולה על מידתנו. קיבצנו עבורכם כמה טיפים בסיסיים שכל לוקח הלוואה חייב לדעת אותם בטרם תדרוך כף רגלו בתוך הבנק.

1. הגדירו את הסכום שאותו תרצו ללוות - לא משנה מה המטרה שלשמה אתם לווים כסף, עליכם לבצע סקר שוק מעמיק ויסודי כדי לחשב את עלות המוצר או השירות שאותו אתם מתכוונים לרכוש. לאחר מכן חשבו בהתאם למצב ההון הכספי שלכם כמה כסף נחוץ לכם. מאחר ואשראי הוא מוצר יקר אל תיקחו יותר ממה שאתם באמת צריכים  וכמובן שלא פחות מדי.

2. חשבו החזר חודשי סביר - עליכם למצוא נתון שייצג בצורה מדויקת ונאמנה את גובה ההחזר החודשי שבו תוכלו לעמוד. כאשר אתם מחשבים נתון זה חשוב לקחת בחשבון את עלות ההלוואה אשר איננה מסתכמת אך ורק בריבית. עשויות בהחלט להיות עלויות של ביטוח אשר הבנק עלול לדרוש מכם לעשות, עלויות של שכר טרחה לעורך דין. במידה ומדובר ברכישת רכב תרצו לבטח אותו ואולי אף להשאיר סכום כסף לתיקונים. אם מדובר ברכישת דירה הרי שלפניכם קשת של הוצאות צפויות החל ממס רכישה ודרך מס שבח, שמאות, ניירת ועוד.

3. הוצאות צפויות ובלתי צפויות - בחישוב גובה ההחזר החודשי הסביר יש לקחת בחשבון הוצאות צפויות שיהיו לכם לאורך חיי ההלוואה. עלייה ביוקר המחיה, טיפול שיניים צפוי, נסיעה לחוץ לארץ או חופשה וכיו"ב. בנוסף יש לקחת בחשבון תמיד מצב של פיטורין או הוצאה בלתי צפויה כגון תאונת דרכים לא עלינו או כל דבר אחר.

4. גמישות ההלוואה - לעיתים ישנם מצבים שבהם נפל בחלקנו סכום כסף לא צפוי כתוצאה מירושה או זכיה למשל ואז נרצה לסגור את ההלוואה באופן חלקי או מלא. חשוב לברר מהי מדיניות הבנק במקרה כזה. על פי רוב תאלצו לשלם קנס בגין סגירה מוקדמת אך הקנס הזה יכול להיות גבוה מאוד או סביר וחשוב לברר זאת מבעוד מועד.

הלוואות, בנק ירושלים הן המענה האיכותי והמקצועי עבור צורכי האשראי שלכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ חינם וקביעת פגישה.

 תגיות המאמר: הלוואות, בנק ירושלים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20143 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20287 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19431 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19533 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19530 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19595 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19581 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/2098 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/19971 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18627 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18829 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171216 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174413 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171091 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica