חפש מאמרים:
שלום אורח
23.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מדבקות קיר מד גובה

מאת: שירי פלגעיצוב פנים21/01/20141185 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל הורה יודע כי הילדים הקטנים שלנו גדלים מאוד מהר. בכל שנה, הילדים צומחים בכמה סנטימטרים ומשתנים. מדובר בתהליך טבעי. אנו מעודדים את הילדים לאכול בריא, לשאוף אוויר צח ולצמוח לגובה. מדבקות קיר מד גובה תהיינה מזכרת נהדרת בעבור המשפחה כולה. יחד תוכלו לעקוב אחר הצמיחה משנה לשנה. יש הנהוגים לסמן על גבי המדבקה את גובהו של הילד בכל פעם. אחרים מעדיפים להשאיר את המדבקה ריקה מסימנים.

אם אתם עדיין מסמנים את הגובה של הילדים על הקיר או על המשקוף, הרשו לנו להציג בפניכם את מדבקות מד הגובה לילדים. המדבקות מיועדות לילדים קטנים עד גיל 10. ניתן לשלב אותן בחדר הילדים, בפינת הכניסה אל הבית, במטבח ועוד. קיימים היום מספר דגמים של מדבקות קיר מד גובה. יהיה עליכם לבחור מדבקה מתאימה בהתאם למיקום בו תרצו להציב אותה. שימו לב, מדבקות קיר לא ניתן להעביר ממקום למקום. הציבו את המדבקה במיקום נגיש ונוח.

נדגיש כי מדבקות קיר מד גובה יש להדביק בהתאם להנחיות. כאשר מדובר במדבקות אשר אינן מודבקות לאורך הקיר כולו, יהיה עליכם למדוד בצורה מדויקת את המרחק בין הרצפה והמדבקה. כך למשל, קיימות מדבקות אשר יש למקם במרחק של 50 ס"מ מהרצפה. אם לא תמקמו אותם במיקום הנכון, תוצאות המדידה תשתבשנה לחלוטין.

מדבקות קיר משעשעות לחדר ילדים

לצד מדבקות קיר ניתן יהיה לשלב בעיצוב חדר הילדים והבית כולו גם מדבקות נוספות. אם תרצו לשלב הומור ילדותי בעיצוב החדר, ניתן יהיה לספר סיפור באמצעות המדבקות. אפשרות נוספת היא בחירת מדבקות מצחיקות. אין כל ספק כי מדבקות קיר הן דרך נפלאה להכניס אל החדר צבעים, אווירה ילדותית והמון קסם מיוחד. הבחירה במדבקות מאוד פשוטה. בתוך שעה אחת תוכלו לסיים את מלאכת ההדבקה וליהנות מהתוצאות.

קיימים סטים של מדבקות לחדרי ילדים אשר כוללים גם מד גובה להדבקה. הסטים הללו משתלבים נהדר בחדרי פעוטות. על גבי המדבקות תוכלו לסמן בכל פעם את גובה הילד ולעקוב יחד עמו אחר הצמיחה. בעוד מספר שנים, כאשר הילדים כבר יגדלו, תוכלו להתרפק על אותם זיכרונות.

מדבקות עמידות לטווח הארוך

מדבקות קיר מד גובה הם מדבקות אשר תרצו לעשות בהן שימוש במשך מספר שנים. בהתאם לכך, יש להקפיד לבחור במדבקות איכותיות עשויות נייר מובחר, דבק עמיד וצבעים מתאימים. פרט לכך, כדאי יהיה לבחור גם מדבקות עמידות בפני רטיבות ונוחות לניקוי. כאשר מדובר בבתים עם ילדים, יש לנקות את הקירות אחת למספר שבועו. אם בחרתם מדבקות בעלות דבק עמיד, תוכלו לנקות גם את המדבקה ללא כל חשש.

היכן ניתן להדביק מדבקות קיר מד גובה?

1. חדרי ילדים/משחקים.

2. גני ילדים, מעונות, משפחתונים.

3. מטבח הבית.

4. על גבי הדלת של ארון הבגדים ניתן גם כן להדביק את המדבקה. נבהיר כי מדבקות קיר אפשר להדביק גם על גבי משטחים חלקים אחרים.

לkלצפיה במדבקות קיר נוסופת, תוכלו להיכנס לאתר www.kitty.co.il

 


 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מתעניינת ברפואה אלטרנטיבית על גווניה השונים כמו גם במדעם, פסיכולוגיה ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירי פלג

מאת: שירי פלגעיצוב11/05/141569 צפיות
המאמר הזה מיועד להורים שמעוניינים לעצב את החדר של ילדיהם ומחפשים רעיונות איך לעשות זאת באופן שישיווה לחדר מראה חם נעים וגם ייחודי ומקורי. הרשו לנו לשתף אתכם בפתרון מעולה חסכוני ואחד הפופלארים הקיימים היום בשוק והוא עיצוב חדרי ילידם באמצעות מדבקות קיר. מדבקות קיר הן ללא ספק הפתרון האידיאלי להורים שלא מעונייניפם להשקיע אלפי שקלים בציור קיר מקורי או בטפטים שילוו את החדר לשמך שנה שנתים שכן הילד גדל ואיתו משתנה הטעם ה

מאת: שירי פלגעיצוב פנים07/03/141349 צפיות
עיצוב נכון לבית הוא כזה אשר מייצג אתכם בורה הטובה ביותר. אם אתם אוהבים אלמנטים מיוחדים ומקוריים, מדבקות קיר לוח גיר, תשתלבנה נהדר בביתכם. את הכתוב על לוח הגיר שבמדבקה תוכלו לבחור ולשנות בהתאם לרצונכם. המדבקות משמשות לרישום הודעות לצד הטלפון, תזכורות לרשימת הקניות במטבח ושאר שימושים בכל חדרי הבית. מדבקות לוח גיר תהיינה מתנה נהדרת בעבור כל בית. הן מאוד שימושיות ומומלצות. הקפידו לרכוש מדבקות קיר איכותיות ותוכלו ליהנות מהן למשך זמן רב. גירים לרישום על לוח הגיר ניתן לרכוש בכל חנות למכשירי כתיבה או מו

מאת: שירי פלגגינון12/09/131255 צפיות
המעבר לדשא סינטטי הינו מגמה שהלכה וגדלה בעשור האחרון בארץ בפיגור של כעשור אחרי מובילת החידושים הצרכניים, ארה"ב. הפופולאריות שלו נובעת בין היתר בגלל המגמה הירוקה ששטפה את העולם והעלתה את המודעות למוצרים ידידותיים לסביבה.

מאת: שירי פלגלימודי שפות09/05/131362 צפיות
אם הגעתם לכאן אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך אפשר ללמוד אנגלית אונליין? בעבור אלו שעדיין לא מכירים את כל היתרונות שמביאה עמה רשת האינטרנט נסביר כי אפשר ללמוד אנגלית במתכונת של קורסים מקוונים תוך צפייה בסרטונים, שימוש בעזרי למידה והדרכה צמודה של מורה מוסמך.

מאת: שירי פלגצרכנות28/04/131287 צפיות
הקיץ כבר בפתח ועמו מגיעות מחשבות על בגדי הים, שמלות קיץ, מכנסים קצרים ושאר בגדים קצרים. את הקילוגרמים המיותרים שהוספנו בעונת החורף עם גלידות ושאר מאכלים חמים ומפנקים כדאי למהר להשיל במכון הכושר או כמה שיעורים של אירובי.

מאת: שירי פלגאופנה25/04/131331 צפיות
הביקיני זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות, אך בכל זאת ישנן נשים שעדיין מעדיפות בגדי ים שלמים. כמעט בכל קולקציה תמצאי גם דגמים מיוחדים של בגד ים שלם. ננפץ את הסטיגמה ונבהיר כי בגדי הים הללו מתאימים לצעירות ומבוגרות כאחד.

מאת: שירי פלגטכנולוגיות חדשות17/04/131408 צפיות
כל מחשב נייד זקוק לסוללה. רכישת סוללות תחליפיות למחשב נייד עולה על הפרק כאשר הסוללה הקיימת כבר לא מתפקדת כראוי או כאשר יש צורך בסוללות נוספות. סוללה נוספת למחשב תאפשר עבודה ממושכת ללא חיבור למקור כוח חיצוני. הסוללות התחליפיות שנמכרות כיום מתחלקות לשתי קבוצות : סוללות מקוריות וסוללות תחליפיות כלליות שמתאימות לכמה סוגי מחשבים.

מאמרים נוספים בנושא עיצוב פנים

מאת: בנימין קלינגרעיצוב פנים06/09/222580 צפיות
ברור כי כדי לקבל היתר בנייה, יש להגיש בקשה להיתר בנייה לוועדה המקומית, וככל שזו תחליט לאשר את הבקשה להיתר בנייה, ניתן יהיה להפיק את היתר הבנייה מכוחה של אותה החלטה, כל עוד היא בתוקף. מועדי תוקפה של החלטה ליתן היתר בנייה, ואפשרויות הארכת תוקפה, קבועים ב-תקנות התכנון והבנייה (רישוי בנייה), תשע"ו-2016 (להלן: "התקנות").

מאת: בנימין קלינגרעיצוב פנים09/04/222827 צפיות
עיריית תל אביב – יפו חוק התכנון והבניה התשכ"ה 1965 מינהל ההנדסה 1 'עמ 22-0283 פרוטוקול החלטות רשות רישוי דיין משה 151 בצרון 34 בקשה מספר: 0283-22 גוש: 6150 חלקה: 392 תאריך בקשה: 2022/02/20 שכונה: ביצרון ורמת ישראל תיק בניין: 151-0758 סיווג: מסלול מקוצר/הוספת מרחב מוגן דירתי בקשת מידע: 201900843 שטח: 1766 מ"ר תא' מסירת מידע: 2019/06/12 מבקש הבקשה: דווידוביץ אמיר בצרון 34 , תל אביב - יפו 6789481 שיר דווידוביץ אוראל בצרון 34 , תל אביב - יפו 6789481 עורך הבקשה: פרמן אריאל שדה יצחק 57ב, תל אביב - יפו 6706630 תוכן הבקשה ע"י עורך הבקשה

מאת: דוד כהןעיצוב פנים27/11/202920 צפיות
עיצוב חלל הבית יכול להעשות באמצעות שילוב תמונות יפות לחדרי השינה והסלון. אפשר לבחור תמונות מסוגים שונים וזה המקום לעשות סדר.

מאת: אבי דוידיעיצוב פנים20/11/202762 צפיות
המלצה על מיטה זוגית עם ארגז מצעים לשמירה על חדר שינה מסודר. מיטה זוגית עם ארגז מצעים היא רהיט עם ערך מוסף.

מאת: גיא רונאלעיצוב פנים14/05/202826 צפיות
הדפסה על זכוכית הינה טרנד עולה בעולם עיצוב הבית והמשרד. בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות המאפשרות שימושים רבים שלא התאפשרו קודם להדפסות מסוג זה. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות ומכאן את השימושים המומלצים עבורה

מאת: דוד כהןעיצוב פנים02/04/202287 צפיות
הבאנו לכם כמה טיפים איך לתחזק את השטיח שלכם בצורה הנכונה כדי שתישמר לאורך זמן במראה המקורי

מאת: דוד כהןעיצוב פנים11/03/202279 צפיות
גם היום בעידן המודרני או הפוסט המודרני, בעידן בו אנחנו מחפשים עיצובים מינימליסטיים, עיצובים שמתאימים יותר לרוח התקופה ובוודאי למאה ה-21, הרי שיש תחומים מסוימים בהם אנחנו דווקא מעדיפים להיצמד לעיצובים קלאסיים, עיצובים ישנים וטובים, כאלה שאנחנו מכירים וכמו שטיחים קלאסיים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica