חפש מאמרים:
שלום אורח
15.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוללות תחליפיות למחשב נייד

מאת: שירי פלגטכנולוגיות חדשות17/04/20131407 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל מחשב נייד זקוק לסוללה. רכישת סוללות תחליפיות למחשב נייד עולה על הפרק כאשר הסוללה הקיימת כבר לא מתפקדת כראוי או כאשר יש צורך בסוללות נוספות. סוללה נוספת למחשב תאפשר עבודה ממושכת ללא חיבור למקור כוח חיצוני. הסוללות התחליפיות שנמכרות כיום מתחלקות לשתי קבוצות : סוללות מקוריות וסוללות תחליפיות כלליות שמתאימות לכמה סוגי מחשבים.

איך בוחרים סוללה חדשה למחשב?

הסיבה בשלה החלטתם לרכוש סוללה חדשה למחשב אינה רלוונטית. כאשר רוכשים אביזר חדש למחשב יש לבחון את התאמתו לסוג המחשב ומערכת ההפעלה. ללא התאמה מלאה לא תוכלו ליהנות מתפוקה מלאה, ייתכן גם כי לא תוכלו להפעיל את המוצר כלל. ההתאמה ואיכות המוצר חשובים לאין שיער. אל תמהרו לרכוש סוללות תחליפיות במחירים זולים בצורה חשובה. הקפידו לבחון את איכות המוצר וטיב היצרן. סוללות תחליפיות למחשב נייד מאיכות גבוהה מאוד נמכרות בישראל, צריך רק לדעת לפנות אל הספקים המתאימים ולזהות אותן.

איך מבדילים בין סוללה מקורית ותחליפית?

על גבי סוללות מקוריות של היצרן תוכלו תמיד למצוא את לוגו החברה. פרט לכך, חפשו הצהרה מפורשת כי מדובר בסוללה מקורית. כאשר לא כתוב במפורש כי מדובר בסוללה מקורית, ככל הנראה שמדובר בסוללה תחליפית. סוללה מקורית היא סוללה זהה לזו שרכשתם יחד עם המחשב הנייד במעמד הקנייה. יש הטוענים כי היא גם האיכותית ביותר והטובה ביותר בעבור המחשב. אל מולם ישנם לא מעט אנשי מקצוע הטוענים כי סוללות תחליפיות למחשב נייד אינן נופלות באיכותן מהסוללות המקוריות.

מה אפשר לעשות עם הסוללה הישנה?

מחזור סוללות מכל סוג חיוני לשמירה על איכות הסביבה. הסוללות מכילות חומרים מסוכנים שמחלחלים את מי התהום ומזהמים אותם. בכדי למנוע נזקים לסביבה חשוב להשליך אותן רק בפחים מיוחדים או למסור אותן למחזור. בחנויות למכירת סוללות ואביזרים למחשבים ניתן יהיה למסור סוללות ישנות למטרת מחזור. אחת לחודש או מספר חודשים מועברות הסוללות שמצטברות אל אתרים לסילוק פסולת רעילה.

שימוש ראשוני בסוללת מחשב חדשה

לא ניתן להשתמש בסוללה החדשה מיד עם פתיחת האריזה. תחילה יהיה עליכם להטעין את הסוללה במלואה. תהליך הכנת הסוללה לשימוש ראשוני דורש טעינה של מספר שעות. אין להשתמש בסוללה לפני השלמת תהליך הטעינה במלואו. נדגיש כי ישנם מקרים בהם הסוללה החדשה זקוקה לכמה טעינות ושימושים עד השגת תפוקה מקסימלית. חשוב לזכור כי גם במקרים בהם הנורה מעידה על טעינה מלאה לאחר 15 דקות בלבד, יש להמשיך בתהליך הטעינה.

הוראות שימוש ראשוניות מצורפות לכל מוצר על ידי היצרן. בכדי ליהנות מאחריות על המוצר חשוב לעקוב אחר הוראות השימוש בקפידה. פרט לכך, נמליץ גם שלא להפיל את הסוללה, להגן עליה מפני רטיבות או סביבה חמה ולעשות כל מאמץ למנוע קצרים חשמליים. כאשר ישנה הפסקת חשמל בבית או סופת ברקים כדאי לנתק את המחשב משקע החשמל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מתעניינת ברפואה אלטרנטיבית על גווניה השונים כמו גם במדעם, פסיכולוגיה ועוד.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירי פלג

מאת: שירי פלגעיצוב11/05/141568 צפיות
המאמר הזה מיועד להורים שמעוניינים לעצב את החדר של ילדיהם ומחפשים רעיונות איך לעשות זאת באופן שישיווה לחדר מראה חם נעים וגם ייחודי ומקורי. הרשו לנו לשתף אתכם בפתרון מעולה חסכוני ואחד הפופלארים הקיימים היום בשוק והוא עיצוב חדרי ילידם באמצעות מדבקות קיר. מדבקות קיר הן ללא ספק הפתרון האידיאלי להורים שלא מעונייניפם להשקיע אלפי שקלים בציור קיר מקורי או בטפטים שילוו את החדר לשמך שנה שנתים שכן הילד גדל ואיתו משתנה הטעם ה

מאת: שירי פלגעיצוב פנים07/03/141343 צפיות
עיצוב נכון לבית הוא כזה אשר מייצג אתכם בורה הטובה ביותר. אם אתם אוהבים אלמנטים מיוחדים ומקוריים, מדבקות קיר לוח גיר, תשתלבנה נהדר בביתכם. את הכתוב על לוח הגיר שבמדבקה תוכלו לבחור ולשנות בהתאם לרצונכם. המדבקות משמשות לרישום הודעות לצד הטלפון, תזכורות לרשימת הקניות במטבח ושאר שימושים בכל חדרי הבית. מדבקות לוח גיר תהיינה מתנה נהדרת בעבור כל בית. הן מאוד שימושיות ומומלצות. הקפידו לרכוש מדבקות קיר איכותיות ותוכלו ליהנות מהן למשך זמן רב. גירים לרישום על לוח הגיר ניתן לרכוש בכל חנות למכשירי כתיבה או מו

מאת: שירי פלגעיצוב פנים21/01/141184 צפיות
כל הורה יודע כי הילדים הקטנים שלנו גדלים מאוד מהר. בכל שנה, הילדים צומחים בכמה סנטימטרים ומשתנים. מדובר בתהליך טבעי. אנו מעודדים את הילדים לאכול בריא, לשאוף אוויר צח ולצמוח לגובה. מדבקות קיר מד גובה תהיינה מזכרת נהדרת בעבור המשפחה כולה.

מאת: שירי פלגגינון12/09/131252 צפיות
המעבר לדשא סינטטי הינו מגמה שהלכה וגדלה בעשור האחרון בארץ בפיגור של כעשור אחרי מובילת החידושים הצרכניים, ארה"ב. הפופולאריות שלו נובעת בין היתר בגלל המגמה הירוקה ששטפה את העולם והעלתה את המודעות למוצרים ידידותיים לסביבה.

מאת: שירי פלגלימודי שפות09/05/131359 צפיות
אם הגעתם לכאן אתם בוודאי שואלים את עצמכם איך אפשר ללמוד אנגלית אונליין? בעבור אלו שעדיין לא מכירים את כל היתרונות שמביאה עמה רשת האינטרנט נסביר כי אפשר ללמוד אנגלית במתכונת של קורסים מקוונים תוך צפייה בסרטונים, שימוש בעזרי למידה והדרכה צמודה של מורה מוסמך.

מאת: שירי פלגצרכנות28/04/131285 צפיות
הקיץ כבר בפתח ועמו מגיעות מחשבות על בגדי הים, שמלות קיץ, מכנסים קצרים ושאר בגדים קצרים. את הקילוגרמים המיותרים שהוספנו בעונת החורף עם גלידות ושאר מאכלים חמים ומפנקים כדאי למהר להשיל במכון הכושר או כמה שיעורים של אירובי.

מאת: שירי פלגאופנה25/04/131330 צפיות
הביקיני זוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות, אך בכל זאת ישנן נשים שעדיין מעדיפות בגדי ים שלמים. כמעט בכל קולקציה תמצאי גם דגמים מיוחדים של בגד ים שלם. ננפץ את הסטיגמה ונבהיר כי בגדי הים הללו מתאימים לצעירות ומבוגרות כאחד.

מאמרים נוספים בנושא טכנולוגיות חדשות

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/162039 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: Droxitטכנולוגיות חדשות16/06/161932 צפיות
הגינה היא כמו עוד חלל בבית, שהוא אומנם חיצוני לו, אבל הוא חלק בלתי נפרד ממנו. לכן, עלינו להשקיע בה בדיוק כפי שאנחנו משקיעים בבית שלנו, כדי שתהיה יפה, מרשימה ותוסיף ללוק החיצוני של הבית.אם אתם רוצים גינה מהממת, קבלו רשימה כל כמה אביזרים שאתם חייבים שיהיו בה.

מאת: sharondan80טכנולוגיות חדשות23/02/161663 צפיות
אנו אולי לא מודעים לכך או חושבים על זה, אבל חיישנים, המכונים גם "רגשים", נמצאים בהרבה מאוד מקומות ובהרבה מאוד תחומים בחיי היום יום שלנו.

מאת: רותם וובזטכנולוגיות חדשות01/09/143412 צפיות
המאה העשרים הייתה מוצפת בהמצאות וחידושים בתחום הטכנולוגי אחד מהם היה המצאת המחשב האישי. המחשב באישי שהתחיל לתפוס תאוצה החל משנות ה- 80 המוקדמות, והתחיל להיות מצרך הכרחי כמעט בכל עסק.

מאת: יזמותטכנולוגיות חדשות03/08/142699 צפיות
אם עד שנה שעברה היה תחום הסלולאר עמק הסיליקון של ענף היזמות, הרי ששנת 2013 הביאה עמה ניחוחות חדשים של טרנד רענן.

מאת: רוני הכהןטכנולוגיות חדשות24/06/144404 צפיות
מיתוג מודרני מצריך שימוש בכלים טכנולוגיים שונים על מנת להגיע לחשיפה גדולה ביותר אל מול קהל היעד הפוטנציאלי.

מאת: עידן עסיסטכנולוגיות חדשות08/12/138371 צפיות
האפשרות וההצלחה בחימום בריכת השחיה שלכם באמצעות קרני השמש משתנות בהתאם לכמות החשיפה לשמש, גודלה של הבריכת שחיה, האם היא קרה במיוחד?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica