חפש מאמרים:
שלום אורח
01.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אסטמה של העור

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/20148071 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אסטמה של העור

כולנו יודעים שאסטמה זוהי מחלה כרונית אשר מאופיינת בהתקפים של קוצר נשימה, אם כן מהיכן נוצר הביטוי אסטמה של העור ומה משמעותו? הרי לא ייתכן שלעור גופנו יהיה קוצר נשימה והתקפי שיעול כרוניים.

דלקת עור אטופית זהו שמה הרפואי, זהו מצב בו הגוף תוקף את עצמו, וברוב המקרים המחלה מופיעה אצל ילדים, ובמקרים מסוימים היא ממשיכה לגיל הבגרות כמחלה כרונית, הדלקת עלולה להיות חמורה על ידי ליווי אלרגיה, כמו למשל נזלת או תופעות נוספות.

הוכח שילדים להורים עם עבר אסמטי או בעיות נשימה יש סיכוי להיחשף לדלקת עור אטופית וכך יש יחס לגורם הגנטי.

תופעות הלוואי של המחלה באות לידי ביטוי ביובש בעור, גירוי וגירוד בעור, וכתוצאה מכך גם פצעים בעור אשר נוצרים על ידי הגירודים, והאזורים אשר על פי רוב נחשפים למחלה הם הפנים, פנים הברכיים והזרועות, ירכיים וגב, והמחלה אינה מדבקת על פי רוב, ואף אינה מסוכנת, אלא רק מפריעה לשגרת החיים ויוצרת מצב מעיק, מציק ולא נעים.

אסטמה של העור ברפואה הסינית

השם המקצועי של המחלה הוא אטופיק דרמטיטיס ואנו יודעים שהרפואה הסינית מציגה לנו טיפולים אפקטיביים ביותר ל מנת להתמודד עם המחלה ותסמיניה.

ברפואה הסינית אנו ראשית מחפשים את המקור להופעת אטופיק דרמטיטיס וזאת על ידי זיהוי של המאפיינים הדומיננטיים לנגעים, ונטיותיו הפיזיות והנפשיות של המטופל, כשהאבחון מוביל למקור יצירת חום רב מידי, לחות מזוהמת, או יובש.

הטיפול יכלול שימוש בצמחי מרפא להפחתת הגירוד ולצורך זירוז ואפקטיביות הטיפול ניתן לבצע גם דיקור סיני כאשר אמנם הטיפול אורך זמן והתוצאות מופיעות לאחר סדרת טיפולים אך ברפואה סינית אנו יודעים בהתמודדות עם מחלה זו היא אפקטיבית באחוזים גבוהים מאוד.

צמחי המרפא הסינים מהווים א עיקר הטיפול נגד הופעת אטופיק דרמטיטיס כאשר הם מגיעים בתמיסה מרוכזת וניתנים לשימוש בכל גיל, והצמחים מותאמים לכל מקור של התופעה, למשל אם התופעה מקורה בחום רב מידי, נעזרים בצמחי מרפא מקררים ואנטי זיהומיים כמו יערה יפנית או פוסיטיה, אם מקור התופעה היא לחות זיהומית השימוש הוא בצמחי מרפא מייבשי לחות כמו קאפילאריס, וכדומה.

דלקת עור אטופית אצל מטפל סיני

כאשר אנו פונים לטיפול סיני חשוב שנדע להתאים עם המטפל תזונה נכונה לבעיה הרפואית ונשנה את הרגלי האכילה שלנו, למשל במקרה של דלקת עור אטופית רצוי להימנע ממאכלים מתובלים מידי, מטוגנים, פירות ים, בשר בקר, קפה, גבינות מפרות, מתוקים, פירות טרופיים, אלכוהול, מזונות מעובדים או בעלי חומרים משמרים.

יש להתאים עם המטפל את התפריט הנכון עבור ההתמודדות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אוהד הראל - בניית אתרים, קידום, קופירייטינג וכל שירותי האינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד הראל

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146494 צפיות
פעמים רבות אנו חוגגים אירועים במהלך החיים אשר אנו רוצים שייזכרו כחוויות מדהימות לכל חיינו, ותמיד כשניזכר באירועים אלו חיוך רחב יעלה על פנינו כאות לזיכרון חיובי ומהנה, בקרב אירועים אלו אנו יכולים למצוא את מסיבות הרווקים או הרווקות לפני הכניסה בברית הנישואים.

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146427 צפיות
בשנים האחרונות אנו עדים למספר רב של מקומות לאירועים המיועדים למסיבות רווקים, אנו נתקלים בלופטים הפרושים ברחבי הארץ ומספקים שירותים לצורך השכרת מקום דיסקרטי, אינטימי, ויוקרתי לחגיגת האירוע אשר מטרתו ללוות את החתן או הכלה מחיי הרווקות לחיי הנישואים.

מאת: אוהד הראלמסיבות26/03/145281 צפיות
פעמים רבות במהלך חיינו אנו נתקלים בצורך להשכרת מקומות לאירועים פרטיים, ולא בהכרח אולמות אירועים לחתונות, ברי מצווה, בריתות או כל אירוע משפחתי מפואר, ישנם אירועים קטנים ופרטיים אשר עבורם אנו זקוקים למוקומות קטנים יותר, אינטימיים יותר, ושירותיים ברמה אחרת.

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146165 צפיות
כמה זה כייף לחגוג לחבר או חברה את מסיבת הרווקים שלהם?!, וכמה זה מהנה לעזור להם להיכנס בברית הנישואין ולהיפרד עם חוויות מחיי הרווקות?!, המנהג לחגוג את מסיבות הרווקים נחגג בכל העולם, בארצות הברית, במדינות אירופה, ואפילו כאן בישראל.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/148004 צפיות
כחלק מעולם הרפואה הסינית אנו נתקלים בעולם רחב של טיפולים מגוונים וכלים עתיקים לטיפול בגוף ובבעיות הרפואיות שלנו כתוספת לרפואה המתקדמת המערבית ולכן לרפואה הסינית קוראים רפואה משלימה.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/147855 צפיות
כמה פעמים ראינו במהלך שיעור ספורט, או במהלך פעילות מאומצת, את אחד מחברינו עוצר לרגע מתנשף בכבדות ובמהירות, ומוציא איזה מכשיר קטן מהכיס ומכניס אותו לפיו כדי לקבל אספקת חמצן ולהסגיר את נשימה? כנראה שלחבר יש אסטמה וקשה לו לנשום.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/147996 צפיות
בימים אלה כאשר אורח החיים שלנו השתנה לחלוטין, ואנו טוענים לדור שלם של השמנת יתר, המזון שאנחנו צורכים הינו מזון מעובד, מלא בחומרים משמרים וברכיבים כימיים אשר מוציאים ממנו א כל אבני היסוד שגופנו זקוק לצורך קיומו, בתקופה שאנו רובצים ימים שלמים במשרד מול מחשב, או בבית מול הטלוויזיה,ואיננו עושים כל פעילות פיזית, בתקופה כזו שאנו רואים מחדלים רבים ברפואה המערבית המתקדמת, ואנו רואים תעשייה שלמה של תרופות על גבינו, חשוב שנדע שיש לנו פתרונות רפואיים עתיקים, פתרונות רפואיים אשר באים לידי שימוש כבר אלפי שנים, פתרונות של רפואה סינית עתיקת יומין

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: moraleרפואה סינית18/03/20281 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: ורד דינאירפואה סינית24/02/19927 צפיות
פריחת האביב אינה רק פרחים ועצי שקדיה מלבלבים, זוהי התקופה בה העור פורח ובעיקר אסטמה של העור המאופיינת בגרד חזק ועור יבש.

מאת: moraleרפואה סינית21/03/18506 צפיות
סבוריאה זו מחלת עור שתוקפת אנשים בכל הגילאים, ולרוב מצביעה על בעיות פנימיות שמתרחשות בגוף וחוסר תפקוד תקין. בכדי לטפל במחלה הזו באפקטיביות בעזרת טיפול טבעי, חשוב ללכת לפיו הקווים המנחים הבסיסיים ביותר. כך למשל, ההמלצה שלנו תהיה לשנות את התפריט התזונתי ולעשות שימוש במגוון דרכי טיפול טבעיות.

מאת: moraleרפואה סינית29/11/17992 צפיות
לא מעט ילדים מתמודדים עם בעיות עיכול מסוגים שונים. בעיות אלו נובעות מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שהמערכת החיסונית עדיין לא בנויה כראוי ולכן הם רגישים למאכלים ומרכיבי מזון שונים, יש מקרים בהם מערכת העיכול לא התפתחה לגמרי ולכן קשה להתמודד עם מזונות מסוימים, בפרט כאלה שהם מעולם לא צרכו, דברים חדשים ולכן הם מתקשים לעכל אותם.

מאת: moraleרפואה סינית24/10/173272 צפיות
אנשים רבים בגילאים שונים, נאלצים להתמודד עם מחלת פסוריאזיס, מדובר על נשים וגברים בגילאים שונים. מחלה זו נוצרת כתוצאה מכך שהמערכת החיסונית תוקפת את העור במקום להגן עליו ויוצרת תאי עור חדשים על גבי תאי עור ישנים, עוד בטרם היא נושרים..

מאת: עידן שלומןרפואה סינית15/05/171311 צפיות
מחקרים אחרונים מראים כי הלחץ שהחברה המערבית מעבירה לילדים, מתבגרים ומבוגרים רבים משפיע עליהם בצורה ישירה וגורם לחרדות, פחדים ומחסומים רגשיים חמורים.

מאת: דרוררפואה סינית04/07/16811 צפיות
הרבה פעמים אנחנו תוהים בינינו לבין עצמנו, האם מצב נפשי מסוים משפיע על מצב פיזי ולהיפך, כלומר האם העובדה שאנחנו מתמודדים עם כאב פיזי משפיע על מצב רוחנו והאם העובדה שאנחנו מתמודדים עם מצב נפשי לא מוכר לנו, משפיע גם על מצב פיזי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica