חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דיקור אוזניים ברפואה הסינית

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/20148487 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

דיקור אוזניים ברפואה הסינית

כחלק מעולם הרפואה הסינית אנו נתקלים בעולם רחב של טיפולים מגוונים וכלים עתיקים לטיפול בגוף ובבעיות הרפואיות שלנו כתוספת לרפואה המתקדמת המערבית ולכן לרפואה הסינית קוראים רפואה משלימה.

עולם הרפואה הסינית מורכב מכלים רבים עתיקים ושיטות עתיקות לטיפולים בגוף כמו עיסויים, דיקור סיני, שימוש בצמחי מרפא וכדומה, ואחת מן הטכניקות הידועות בעולם נרחב זה היא השיטה של דיקור אוזן אשר מהווה תורה שלמה בפני עצמה.

דיקור אוזניים הוא תחום בולט מאוד בימינו בכל הקשור בטיפולים במגע במסגרת הרפואה הסינית, ואנו מודעים לצוקה זו כבר אלפי שנים, ודרכה אנו יכולים לשלוט בכאבים ומחלות נפוצות אשר אנו נתקלים בהם גם בימינו.

האוזניים כראי לגוף

בעולם הרפלקסולוגיה אנו רואים בכף הרגל כשיקוף של מבנה הגוף כולו, וכך אנו יכולים לפי טיפול במקומות שונים בכף הרגל להגיע לטיפול בגוף כולו, כך גם כאשר אנו מבצעים דיקור אוזניים אנו יכולים לטפל בגוף כולו דרך חלל האוזן.

כל נקודה בחלל האוזן מתאפיינת בלחצים שונים ובמידות שונות, וכל נקודה בחלל האוזן שולטת על בעיה רפואית אחרת בגוף האדם, כאשר שיטת הטיפול של דיקור אוזן כיום נחשבת לאפקטיבית ביותר ונדרשת בכל רחבי העולם כחלק משיטת הרפואה הטבעית.

אנשים רבים נעזרים בדרך של דיקור אוזן על מנת לטפל במחלות, כאבים, הפסקת עישון, דיאטה, ובעיות רפואיות נוספות רבות, אשר מטופלות על ידי מגע בחלל האוזן לפי נקודות שונות באיבר זה ולחיצה על כל נקודה לצורך יצירת זרמים ואיזון הגוף.

קצת על היסטוריה

תיעוד ראשון לטיפול על ידי דיקור באזור האוזניים אנו רואים כ- 2500 לפנה"ס בספר הדרכה לדיקור, אשר מקורו בסין, ואף היפוקראטס אשר נחשב לאבי הרפואה המודרנית ונולד ב- 460 לפנה"ס נהג לדמם את האוזן כחלק מטיפולים, וראה יחס ישר בין הגוף לאוזניים.

לפי התיאוריה הסינית כל נקודה בגוף או באוזן בפרט אשר מגלה רגישות למגע או ללחץ אנו יכולים להיעזר בה כנקודת דיקור בשל הרגישות, והרעיון העומד מאחורי התורה הזו הוא שכל שינוי אשר נעשה באוזן יכול להשפיע על האיבר הקשור למקום השינוי, להחמרת המצב באיבר או אף להחלמתו מבעיה רפואית.

יש לציין שכחלק מהאבחון של הנקודות הרגישות באוזן אנו מייחסים חשיבות למוליכות החשמלית ולזרמים החשמליים המצויים בכל נקודה ונקודה, וגם לנושא זה המטפל הסיני מתייחס כאשר הוא מגיע לבצע דיקור על חלל האוזן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אוהד הראל - בניית אתרים, קידום, קופירייטינג וכל שירותי האינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד הראל

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146860 צפיות
פעמים רבות אנו חוגגים אירועים במהלך החיים אשר אנו רוצים שייזכרו כחוויות מדהימות לכל חיינו, ותמיד כשניזכר באירועים אלו חיוך רחב יעלה על פנינו כאות לזיכרון חיובי ומהנה, בקרב אירועים אלו אנו יכולים למצוא את מסיבות הרווקים או הרווקות לפני הכניסה בברית הנישואים.

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146892 צפיות
בשנים האחרונות אנו עדים למספר רב של מקומות לאירועים המיועדים למסיבות רווקים, אנו נתקלים בלופטים הפרושים ברחבי הארץ ומספקים שירותים לצורך השכרת מקום דיסקרטי, אינטימי, ויוקרתי לחגיגת האירוע אשר מטרתו ללוות את החתן או הכלה מחיי הרווקות לחיי הנישואים.

מאת: אוהד הראלמסיבות26/03/145635 צפיות
פעמים רבות במהלך חיינו אנו נתקלים בצורך להשכרת מקומות לאירועים פרטיים, ולא בהכרח אולמות אירועים לחתונות, ברי מצווה, בריתות או כל אירוע משפחתי מפואר, ישנם אירועים קטנים ופרטיים אשר עבורם אנו זקוקים למוקומות קטנים יותר, אינטימיים יותר, ושירותיים ברמה אחרת.

מאת: אוהד הראלמסיבות רווקים ורווקות26/03/146518 צפיות
כמה זה כייף לחגוג לחבר או חברה את מסיבת הרווקים שלהם?!, וכמה זה מהנה לעזור להם להיכנס בברית הנישואין ולהיפרד עם חוויות מחיי הרווקות?!, המנהג לחגוג את מסיבות הרווקים נחגג בכל העולם, בארצות הברית, במדינות אירופה, ואפילו כאן בישראל.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/148239 צפיות
כמה פעמים ראינו במהלך שיעור ספורט, או במהלך פעילות מאומצת, את אחד מחברינו עוצר לרגע מתנשף בכבדות ובמהירות, ומוציא איזה מכשיר קטן מהכיס ומכניס אותו לפיו כדי לקבל אספקת חמצן ולהסגיר את נשימה? כנראה שלחבר יש אסטמה וקשה לו לנשום.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/148488 צפיות
כולנו יודעים שאסטמה זוהי מחלה כרונית אשר מאופיינת בהתקפים של קוצר נשימה, אם כן מהיכן נוצר הביטוי אסטמה של העור ומה משמעותו? הרי לא ייתכן שלעור גופנו יהיה קוצר נשימה והתקפי שיעול כרוניים.

מאת: אוהד הראלרפואה סינית22/01/148339 צפיות
בימים אלה כאשר אורח החיים שלנו השתנה לחלוטין, ואנו טוענים לדור שלם של השמנת יתר, המזון שאנחנו צורכים הינו מזון מעובד, מלא בחומרים משמרים וברכיבים כימיים אשר מוציאים ממנו א כל אבני היסוד שגופנו זקוק לצורך קיומו, בתקופה שאנו רובצים ימים שלמים במשרד מול מחשב, או בבית מול הטלוויזיה,ואיננו עושים כל פעילות פיזית, בתקופה כזו שאנו רואים מחדלים רבים ברפואה המערבית המתקדמת, ואנו רואים תעשייה שלמה של תרופות על גבינו, חשוב שנדע שיש לנו פתרונות רפואיים עתיקים, פתרונות רפואיים אשר באים לידי שימוש כבר אלפי שנים, פתרונות של רפואה סינית עתיקת יומין

מאמרים נוספים בנושא רפואה סינית

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/03/222666 צפיות
דיקור סיני לכאבי גב מתבצעים בקליניקה באמצעות מחטים דקות מאוד, חד פעמיות וסטריליות. אלו הן מחטים שמיוצרות במיוחד בעבור דיקור סיני. את המחטים מציבים בנקודות הדיקור שתואמות את המצב הרפואי והנפשי.

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית28/01/222926 צפיות
על מנת לקבל את הטיפול המדויק ביותר נחוץ מטפל עם ניסיון ספציפי בטיפולי דיקור סיני לדיכאון וחרדה. חפשו מטפל מנוסה שמציע המלצות עדכניות ואותנטיות

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית22/12/212972 צפיות
מחקרים רבים הוכיחו מעל לכל ספק את היעילות של הרפואה הסינית עם דגש על דיקור סיני. טיפולי דיקור סיני להרזיה אינם מלווים בכאב או תופעות לוואי

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית17/10/213170 צפיות
רוצים לדעת איך מתבצע טיפול דיקור סיני לפוריות?

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית24/08/213366 צפיות
איך בוחרים מטפל דיקור סיני בראשון לציון?

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית11/07/213618 צפיות
טיפולי דיקור סיני חשוב לבצע באמצעות מטפל מנוסה ומוסמך. עליכם לבחור נכון את המטפל ולא למהר להתפשר על פחות מהטוב ביותר. מקצועיות של מטפל תבוא לידי ביטוי בתוצאות טובות יותר

מאת: רפאל רוזנסקירפואה סינית18/05/213661 צפיות
הרפואה הסינית ממליצה על שילוב של טיפולי דיקור סיני למחלת כרוהן יחד עם שינויים תזונתיים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica