חפש מאמרים:
שלום אורח
18.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

"מתאווה לאהבה"קורס טנטרה מסורתית להעצמת הזוגיות ויחסי האהבה

הקורס המבוקש והמצליח של הטנטרה המסורתית ממשיך! אני מזמינה אותך להצטרף ל- 8 מפגשים מרתקים החל מה 16.9.14 בתל -אביב

בהם נלמד:

  • עבודה אישית ומסע רוחני בעקבות האנרגיה המינית שלך
  • לימודי תיאוריה והסברים על הטנטרה
  • תרגול השיטה בנפרד באמצעותמדיטציות בתנועה, מדיטציות דינמיות ומודרכות.
  • נצלול למעמקי עולם הזוגיותוהמיניות המקודשת
וכל זה כדי שנלמד להעיר ולנתב את האנרגיה שבנו בכדי לחוות איחוד ועונג. כל המפגשים מלווים בתרגול ולימוד טנטרה יוגה, חומר עיוני ותרגולי בית למי מתאים הקורס?
  • זוגות שרוצים לשפראת חיי האהבה שלהם ולהגיע לאיחוד ממקום שלם יותר.
  • ליחידים שרוצים להגיע עםמיומנויות לזוגיות הבאה ושלמים יותר עם עצמם.
  • למי שרוצה לשלוט באנרגיההמינית שלו ולא להישלט על ידה.
  • לאנשים המעריכים את מעשההאהבה ורוצים בעזרתה להגיע לרבדים גבוהים ונסתרים.
שימו לב – זהו קורס של טנטרה מסורתית ולכן
לא יהיה שום עירום או מגע מיני בין משתתפים במהלך הקורס!
זהו לא קורס להכשרת מורים או מטפלים לטנטרה!


אנחנו מקבלים לקורס את מי שרוצה להתפתח אישית בדרך ולשפר את מעשה האהבה בחייו.
הקורס בהדרכת נעמה הנגבי
מתרגלת ותיקה ומורה של טנטרה יוגה מסורתית.מנחת טקסים, קורסי טנטרה וסדנאות נשים, יוגה ומדיטציה. למדה וחיה עם מורים ממסורות שונות בעולם ובארץ במשך 11 שנה ומלמדת ומשנת 2005.  נעמה מקיימת בכל חודש, בירח החדש ובירח המלא, טקסים מעולם הטנטרה המסורתית.ומשלבת מסורת וטכניקות מודרניות ונהנת מהחיים.עוד פרטים על נעמה http://shaktihood.com/?page_id=44
חוויות משתתפים בקורס ״מתאווה לאהבה״
“לאחר שהשתתפתי בקורס של נעמה הנגבי, אני ממליץ לכם מכל הלב לתת לעצמכם מתנה יפה להשתתף בקורס הזה.
אני מכיר את עולם הטנטרה בארץ, והקורס של נעמה הינו משהו אחר לגמרי, ללא קיצורי דרך, אמיתי, נוגע ברבדים העמוקים של הוויתנו.
מקצועי ביותר, מניע אתך לעשות עבודה פנימית, אשר מביאה אותי להתפתחות אישית, רוחנית, ואינטימית,אשר מאפשרת לי להכיר את עצמי ומיניותי ממקומות חדשים ומרגשים.
מרגיש שזכיתי במתנה גדולה ללמוד בקורס מעורר השראה, וזכיתי להיות תלמיד של נעמה,הינה פורצת דרך בגישה המעמיקה, הרגישה, המכבדת והמקצועית שלה.
עבורי זהו תהליך אישי מדהים של התפתחות פנימית ורוחנית,ושמח על האפשרות שיש לי לעשות קורס באיכות גבוהה שכזו בישראל,
ממליץ לכם בכל הלב לעשות להשתתף בכל קורסים שנעמה עושה בתחום חשוב ואינטימי זה. "(עופר פרידמן)
"הקורס היה מצוין, וחידש לי הרבה. הופתעתי לטובה מהכל – גם החצי התיאורטי היה מחדש ומרתק, בחלק של התרגול התפעלתי מהחוכמה שבתרגילים לעירור הצ'קרות, ומכך שבאמת מרגישים אחריהם את זרימת האנרגיה. משהו בגוף באמת נפתח.
וכמובן שמעבר לזה המורה – נעמה, יצרה אוירה טובה ופתוחה בקבוצה, ויש לה ידע רחב ועמוק בנושא, והיא מסבירה אותו באופן ברור ומעמיק, ורואים שהיא מעבירה אותו באהבה ומכל הלב." (יוסי לב)
“קורס מרתק המאפשר תרגול ולימוד מהיר. באופן ״מסתורי״ החיים הסתנכרנו בסיטואציות ללימוד ובכל שבוע יכלתי לציין אירוע דומיננטי בחיים אשר הושפע ממנו. האווירה בכיתה ייחודית ואינטימית… ובעצם הכיתה מקבלת חומר ייחודי מניסיונה העשיר של המדריכה – נעמה, אשר הופכת כל מפגש לחוויה מרתקת”פירוט השעורים
שיעור 1: מבוא לטנטרה וברמצ'ריה: נלמד מה היא טנטרה מסורתית ומה הקשר של הטנטרה למיניות, נגלה את הסוד הגדול על השפיכה ואיבוד האנרגיה המינית . שיעור 2: הגוף כמקדש: העמקה להכרות מבנה האדם והיקום על פי תורת הטנטרה יוגה, חמשת הגופים, הצ'אקרות והקשרם לאורגזמות וחשיבות הבריאות בתרגול הטנטרה . שיעור 3: מיניות, אורגזמות וחסימות במיניות: נצלול אל תוך הלימוד המרתק של המיניות על פי ההשפעות שלהן מהצ'אקרות. נגלה את מגוון האורגזמות השונות, ונדבר על חסימות מיניות ופתרונות להן . שיעור 4: רגשות ותקשורת זוגית: נלמד את הנושא הכל כך חשוב בזוגיות שכולל תקשורת חומלת– איך לזהות ולהתמודד עם רגשות. נדבר על חשיבות התקשורת הזוגית כבסיס למערכת יחסים בריאה. ונקבל כלים לעבודה בנושא . שיעור 5: טרנספיגורציה: "לראות מעבר". נגלה איך לראות מעבר למסכות, מעבר לפנים, מעבר לצורה, לראות את המהות - יפים כפי שנוצרנו. נבין שמעבר לאני – יש אותך, מהות מדהימה. כשאני יכול לראות אותי- אני יכול לראות אותך. וכאשר ראיה אמתית מתרחשת – ישנה אמת, הרמוניה וקסם.
שיעור 6: מעשה האהבה : הדובדבן שבקצפת. השיעור שכל הקורס בונה אליו. מבוסס על הספר "מתאווה לאהבה" של בארי לונג. נשוחח על אהבת אמת, כבוד הדדי ונלמד על מעשה אהבה מקודש. ואיך להפוך יחסי מין רגילים למעשה אהבה אמיתי . שיעור 7: מפגש נפרד לנשים וגברים: ניפגש לחוד בכדי לדבר על הכול בפתיחות. כל מה שהגברים רוצים לדעת על עצמם ועל הנשים וכל מה שהנשים רוצות לגלות על עצמן ועל הגברים.
מפגש 8: טקסי הטנטרה: נגלה את העולם המופלא של הטקסים הטנטרים, נלמד איך לקיים טקסים ויחד נחווה טקס עוצמתי משותף.

להרשמה ופרטים נוספים
פנו לאונור המקסימה שתשמח לענות על כל שאלה
054-9707096
leonorg10@gmail.com 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי10/10/21567 צפיות
כנס מארג מתקיים הסתיו הקרוב בפעם השישית בכפר הנופש של קיבוץ כפר רופין . במהלך שלושת ימי הכנס מתרכזים טובי מנחי הטנטרה של מארג בהובלת סוג'יי ומורן מייסדי מארג. בסופשבוע קסום מציע הכנס מגוון רחב של סדנאות בתחומי הטנטרה ומיניות המועברים על ידי מנחים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום, תוך כדי שמירה על בריאות המשתתפים והחלת התו הירוק על כל באי הכנס.

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור25/07/213859 צפיות
עסקים קטנים יכולים לייצור לעצמם יחסי ציבור בדיוק כמו כל עסק גדול ! באמצעות שליחת הודעות לעיתונות ושיווק אינטרנטי יעיל, גם אתה יכול להשיג פרסום חינם לעסק שלך. בעיתונות כל הזמן ! כל יום כל שבוע מחפשים סיפורים ומוצרים מעניינים לפרסם !

מאת: לילה בן הרוש יחסי ציבור19/07/213822 צפיות
יחסי ציבור למעשה הן פעולות שנעשות על ידי איש יחסי ציבור שמטרתן להשפיע על דעת הקהל באמצעות תקשורת המונים עיתונות( כתובה אינטרנטית ומודפסת ), רדיו , טלוויזיה ואינטרנט בערוצים השונים. היום בניגוד לעבר רוב המידע שלנו מגיע מערוצי התקשורת השונים ולכן פעולות יחסי הציבור של כל חברה או עסק ישנה השפעה רבה. יחסי ציבור בניגוד לפרסום ולשיווק היא פעולה ארוכת טווח ואיננה יעילה אם היא מתבצעת באופן חד פעמי. איש יחסי הציבור תפקידו להעביר מידע לעיתונאי וביחד לייצור אייטמים וכתבות.

מאת: לילה בן הרוש עסקים קטנים ובינוניים12/07/211392 צפיות
דווקא ברגעי ההצלחה חייבים להמשיך ! פרסום , שיווק ויחסי ציבור הם אינם פעולות חד פעמיות שעושים רק שהעסק זקוק להחייאה ויש ביומן יותר ימים ריקים מאשר מלאים , הפעולות האלו הם חלק שוטף מניהול העסק ודווקא בתקופות שופעות וטובות יותר של העסק שיש תזרים כספים יותר נזיל , שם זה בדיוק הזמן שבו אפשר וצריך להמשיך לחזק את המותג או, את העסק בנוסף להתחדשות בלתי פוסקת.

מאת: לילה בן הרוש העצמת נשים16/07/204997 צפיות
אני מזמינה אותך לגלות יחד איתי, איך אפשר לחוות חיבור ועוצמה פנימית גם בימים אלה, כשהאפשרות להיפגש מאתגרת יותר מהרגיל. אנחנו בשאקטי בי, יצרנו ספריית תכנים עשירה ומרתקת שתוציא אותך למסע עמוק ומשמעותי דרך מגוון סדנאות ומפגשים עם נשים מעוררות השראה, בנושאים שנוגעים לחיי ולחייך: זוגיות, הורות, תקשורת, עסקים, מודעות, פריון, התפתחות אישית ועוד.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/191317 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/192339 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאמרים נוספים בנושא רוחניות - כללי

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי12/11/191330 צפיות
בעת שהספינה היקרה בעולם טבעה בים, לא היה בכוחו של שום כסף שבעולם להציל חיי אדם. עשירים לא קבלו יחס מועדף. עשירים ועניים פלסו דרכם יחד, ונדחפו יחד לסירות ההצלה ללא הבחנה.

מאת: בתיה כץרוחניות - כללי29/04/19104961 צפיות
כתיבת ספר תורה הינה מצווה נעלה וחשובה עד מאד, מצווה זו הינה מצוות עשה מהתורה, האחרונה במניין תרי''ג המצוות. מי שזוכה לקיים את המצווה הזו, מעלה עליו הכתוב כאילו קיבל את התורה בהר סיני.

מאת: עופר שלורוחניות - כללי02/10/182263 צפיות
ספרי חומש

מאת: רוני הכהןרוחניות - כללי01/07/181939 צפיות
כולם מחפשים אחר הכוונה, והדת היא כבר לא הכלי היחיד אשר זמין על מנת להגיע אל איזון הנפש מלבד רפואה.

מאת: SEOMANרוחניות - כללי22/01/181519 צפיות
אם תמיד רציתם לדעת איך לאזן את הגוף בקלות ולהתחיל להכניס יותר שפע אל חייכם, הרי כי עכשיו גם אתם תוכלו לעשות זאת בעצמכם. כל שעליכם לעשות זה לאמץ לכם את אחת מהשיטות עתיקות היומין אשר הגיעו אלינו היישר מן המזרח. על מנת שאנרגיית הצ'י תוכלו לזרום בחייכם, תוכלו להתחיל ולהתאמן בטאי צ'י, צ'י קונג, סו ג'וק ,מדיטציות, רייקי, הילינג, יוגה ושיטות נוספות. היום נדבר על הדרכים האפקטיביות ביותר לריפוי הגוף והנפש אשר יתחילו לגרום לכם להרגיש שינוי משמעותי בחייכם ולאורך זמן.

מאת: דוד דרומררוחניות - כללי14/08/162459 צפיות
הכותל המערבי (בקיצור: הכותל) הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה,

איך לקבל אנרגיה למכור, איך למכור עם חשק, איך להרגיש טוב למכור, למה עבודה במכירות שוחקת, איך לאהוב למכור, איך ליהנות לעבוד במכירות, תמיכה נפשית, מאמן אישי מומלץ: וכאן תתבאר עוד נקודת מבט, לאיך וכיצד איש המכירות אמור לקבל אנרגיה למכור את המוצר שלו ללקוחות. והדרך לכך היא, על ידי זה שאיש המכירות ישאל את עצמו, האם הייתי מוכר את המוצר הזה לאנשים, גם אם לא היית מרוויח מכך כסף?! ז"א שעל איש המכירות לדמיין לעצמו מצב, שבו הוא כאיש מכירות לא צריך כסף, משום שיש לו מספיק כסף, אבל מצד שני ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica