חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הטרנד הטכנולוגי – מינגלינג בין היסטוריה לעתיד

יום ראשון 06:00 בבוקר, שעת יקיצה ונקודת השיגור ליום.


מרגע זה הכל מתחיל אצלנו בבית להיכנס לקצב. מתארגנים, מכינים אוכל לילדים, מסיעים לבתי ספר, הולכים לעבודה, מדברים, מתלבטים, מתווכחים, בדרך חזרה עושים כמה סידורים לבית, אוספים את הילדים, מקווים לעשות ספורט, מגיעים הביתה סחוטים ועוד ועוד. במהלך היום עסוקים בתיעוד, שיתוף בפייסבוק אינסטגרם, טוויטר, פינטרסט זה מה שלבשנו, זה מה שאכלנו ואותו דבר קורה אצל הקרובים לנו.


אנחנו כל הזמן חיים את הכאן ועכשיו, ריאליטי של החיים שמתועד ומצויץ על כל דבר שזז.
אבל לפעמים קורה, שאנחנו תופסים רגע של אמת עם עצמנו ותוהים: האם רק הכאן ועכשיו מעניין אותנו? מה עם מה שהיה בעבר והשפיע עלינו? מה עם מה שיהיה בעתיד ונוכל להשפיע עליו?
למה שלא נסתכל על החיים מנקודה של השפעה ורלבנטיות ולא רק כמירוץ של כאן ועכשיו?

חיים עם משמעות משאירים חותם
על הצורך הזה, או כפי שמגדיר אותו יורם קראוס המייסד של רשת אינפיבונד, "הצורך האנושי ברלבנטיות ובמשמעות" נותנת מענה אינפיבונד הרשת לתיעוד סיפורי חיים.
"בבסיס הפיתוח של הרשת מונח הרעיון, שאנשים מחפשים להיות רלבנטיים ובעלי משמעות לנצח"
אינפיבונד היא רשת לתיעוד סיפורי חיים, הנותנת לכל אחד במה לתעד את
החוויות המשמעותיות והמכוננות בחייו בעזרת טקסט, תמונה, וידאו. הכל נשזר לכדי היסטוריה פרטית שתישאר לעד כמורשת לדורות הבאים.
יש אירועים ורגעים בחיינו שהם בלתי נשכחים. מכוננים. מעצבים אותנו כאנשים, משפיעים על תפיסת עולמנו, השקפותינו, הערכים שלנו, על מי שאנחנו.
לא נרצה לשכוח אותם וחשוב לשמר אותם. יש בהם אנרגיית חיים, שמפרה ומעוררת השראה בכל  הזמנים.       
החיים שחיינו היום, הם אוצר של חוויות, רגשות, ידע וחוכמה שלעד יעשיר ויעצים לכן חשוב שיהיה מתועד ויועבר לדורות הבאים.

איך מצטרפים? פשוט מאד. פותחים עמוד באינפיבונד ומתחילים לתעד בטקסט, תמונה, וידאו,  ומשתפים את הקרובים שגם הם יכולים להוסיף ולהעשיר את החוויות שהעלינו. כך מתפתח דיאלוג חיים על הדברים שחשובים לנו בחיים.

הסקנר של החיים
החיים של היום נמצאים לא מעט ברשת. בכדי ליצור את סיפור החיים האישי והמלא
פותח באינפיבונד אלגוריתם, המאפשר לשאוב את כל המידע שנמצא על כל אחד ברשת, לייבא אותו לאינפיבונד ולהוסיף אותו לתיעוד שקיים. הכל מסודר לפי שנים על הטיים ליין בעמוד האישי.

טכנולוגיה מגשרת בין היסטוריה לעתיד
תיעוד החיים ברשת אינפיבונד מעלה את החיים של כולנו לדרגת הרלבנטיות הגבוהה מכל – נצח.
לפי יורם קראוס " הפיתוח של הבינה המלאכותית הגיע לדרגת שיא חדשה. באינפיבונד סורקים
את דפי התיעוד והזיכרונות האישיים ומחברים אותם עם דפי זכרונות פרטיים אחרים וקולקטיביים. ההצלבות הללו יוצרות מפגשים חדשים בין אנשים ותמונת חיים גדולה יותר, ללא תלות במרחבי הזמן והמקום." מה שאנחנו תיעדנו היום, מתחבר עם תיעוד של משפחה וחברים, שממשיכים להתחבר במעגלי חברים נוספים וכך הלאה. מכפר גלובלי אחד, נהפוך לרקמה אנושית אחת, שמדברת על פני כל הזמנים.


זה לא מדע דיוני זה החיים
גולת הכותרת של אינפיבונד לפי יורם קראוס טמונה ביכולת של המערכת, לנבא התנהגות עתידית של כל אחד מאיתנו בזכות פיתוח אלגוריתם של בינה מלאכותית. המידע שמתעדים לאורך השנים נסרק באינפיבונד ויכול לזהות דפוסי התנהגות וחשיבה, המאפיינים כל אחד. על סמך דפוסים אלה נוכל דרך אינפיבונד להמשיך  להשיב, לענות ולהיות בדיאלוג גם אחרי החיים.
"תארו לעצכם, אומר יורם קראוס, "שהנכדים של הנינים שלנו יוכלו לדבר איתנו. ממש לדבר. את תביעת הקול נשאיר מוקלטת באינפיבונד. הנכדים של הנינים יוכלו לגשת לדף האישי שלנו לשאול שאלות לדבר ולשוחח ואנחנו נוכל להמשיך לענות בזכות הבינה המלאכותית"

ואם תרצו מקצה קיצוני עוד יותר, מוסיף קראוס, גם אנחנו נוכל לדבר עם עצמנו כשהיינו צעירים יותר.
מה היינו ממליצים לעצמנו לעשות? האם היינו מקבלים החלטות אחרת?
התיעוד של אירועים מכוננים בחיים באינפיבונד פותח לנו הרבה יותר אפשרויות וחיבורים של החיים שנשארים מעבר לזמן.

ההיסטוריה של כל אחד תדבר עם העבר, תחיה את ההווה ותשפיע על המחר.
כך תיווצר מעגליות חיים אינסופית המוקירה, מאדירה ונוצרת את ההיסטוריה כנכס אנושי אינסופי.
ההסתכלות על ההיסטוריה משתנה. היא כבר מזמן לא עבר אלא נכס אמיתי שמתקיים בהווה ובעתיד.
אז מחר בבוקר שאתם קמים, תחשבו רגע לא רק על המטלות של החיים אלא על הרגעים המשמעותיים שלכם,ותתחילו לתעד כדי שתהיו תמיד מחוברים לחיים באינסוף מעגלים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

infibond.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יגל עמר לגיסמו

מאמרים נוספים בנושא רשתות חברתיות

מאת: יוסי לוירשתות חברתיות09/04/162446 צפיות
תמיד רציתם להשיג המון עוקבים באינסטגרם לעסק שלכם או סתם לכיף? לרשותכם מידע מלא על איך לקנות עוקבים באינסטגרם במחיר מוזל בלי להוריד את התחתונים.

מאת: רונית אלפסירשתות חברתיות07/05/152355 צפיות
קידום עסק, מותג או מוצר ברשתות החברתיות קיבל תאוצה משמעותית בשנים האחרונות. הרשת שוקקת בלקוחות פוטנציאליים והרשתות החברתיות מספקות מגוון הולך וגדול של אפשרויות פרסום, החל מיצירת פרופילים עסקיים, דפי נחיתה שיווקיים וקמפיינים ממומנים.

מאת: יובל לויזוןרשתות חברתיות22/02/148061 צפיות
קרה לכם פעם שדיברתם עם בן אדם כלשהו על הרשת החברתית - פייסבוק והוא לא ידע שום דבר עליה? או שאין לו חשבון? לפי דעתי יש תשובה חד משמעית והיא לא! בגלל הפופולאריות שפייסבוק תפסה, אנשים התחילו לנצל אותה למען שיוווק, קידום ופרסום בנוסף לסטטוסים מצחיקים, סטטוסים על אהבה, סטטוסים יפים וכו'.

מאת: יובל לויזוןרשתות חברתיות19/02/147696 צפיות
מאמר זה בא לפרט על התופעה פייסבוק, וללמד את הגולשים ערכים חדשים

מאת: יובל לויזוןרשתות חברתיות16/02/147511 צפיות
כיום, שסטטוסים לפייסבוק תפסו תאוצה, ויותר ויותר אנשים מגלים את הפוטנציאל של סטטוסים לפייסבוק. לכאורה, אנשים רבים חושבים שהם סתם משפטים חסרי כל תועלת חוץ מהבעת רגש. אך אם תחקרו את זה תוכלו לגלות תופעה רחבה ותופתעו לגלות מספר דברים.

מאת: יובל לויזוןרשתות חברתיות05/02/147751 צפיות
סטטוסים לפייסבוק בדרך כלל משקפים את המצב הרגשי שלנו וכיום, בעצמאותם אנו מביעים את הרגשות שלנו לחברינו בפייסבוק.

מאת: איציקרשתות חברתיות23/01/147651 צפיות
ניהול דף עסקי בפייסבוק נועד בשביל לקיים קשר רציף עם הלקוחות הקיימים ובשביל לצרף לקוחות נוספים פוטנציאליים לדף הזה מה שיגרום להם להרגיש שהגיעו למקום אמין

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica