חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הלוואה בלי לזוז- שירותים חדשים בבנקאות

מאת: כתיבת מומחיםהלוואות15/03/2015504 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לעיתים אדם נקלע למצב של מצוקה ויש צורך שהוא יקח הלוואה באופן דחוף, על מנת לכסות חוב כזה או אחר, או על מנת לא להכנס לחובות. לפעמים מדובר במינוס בבנק שלוחץ, ויש צורך לקחת הלוואה על מנת לכסות אותו ובמקביל לעשות חושבים מחדש בכל התחום של ההתנהלות הכלכלית בבית.יש מקומות רבים מהם ניתן לקחת הלוואה וביניהם הבנק, המעביד או בני משפחה, וקיימים עוד גורמים אחרים שנותנים הלוואות.

ניתן לקחת הלוואה מגורמים רבים, אך חשוב לדעת מול מי אנו מבצעים את העסקה הזו וחשוב לוודא כי מדובר בגורם אמין.חשוב לדעת כי היום תוכלו לקבל הלוואה מגורמים רבים. למשל תוכלו לקבל הלוואה מבנק שאינכם שייכים אליו כלל, מבלי שתצטרכו לעבור אליו.דבר זה יכול להיות יתרון גדול עבורכם ולחסוך כאבי ראש מיותרים בהחלט.

בנוסף קיימים עוד גורמים שאפשר לקבל מהם הלוואות כמו למשל המעסיק שלך או גורמים אחרים המציעים הלוואה לכל מטרה. הלוואות הן אמנם דבר פשוט היום והרבה מאוד אנשים בארץ ובעולם בוחרים לקחת הלוואה בסכומים כאלו ואחרים, אך חשוב לדעת ממי לקחת את ההלוואה ולעשות אותה באופן הנכון ביותר.

הלוואה בלי לזוז

הלוואה בלי לזוז היא בעצם הלוואה שנוחה מאוד עבורך, ישנן הלוואות שניתנות לך מבלי שתצטרך לעבור לבנק אחר, ויכולה לחסוך לך הרבה בלאגנים מיותרים והרבה טרחה מיותרת. הלוואה היום היא בהחלט דבר שבשגרה וכדאי לדעת איפה לבצע אותה, על מנת שהיא תהיה חיובית וטובה עבורכם ולא תכניס אתכם לצרות מיותרות.

בנוסף, ישנן הלוואות שתוכלו לאשר דרך הטלפון או דרך האינטרנט, מבלי שתצטרכו לעשות שום דבר. אך אלה סוגים של הלוואות שעשויות להראות נוחות מאוד אך לא תמיד כדאי לעשות זאת. חשוב לקחת הלוואה לאחר שקילת העניין בכובד ראש ומול גורמים רשמיים יותר. בנוסף, הלוואה דרך הטלפון או האינטרנט פעמים רבות תגרום לכך שתשלמו ריבית יותר גבוהה ממה שתקבלו במקומות אחרים הנותנים הלוואה.

לבדוק היטב

לא משנה איפה תקחו את ההלוואה בסופו של דבר, חשוב לא להתפתות לכל מיני הבטחות ותנאים לא הגיוניים לפני שבדקתם טוב טוב לפני.  יש כמובן גם הלוואות שאינן חוקיות כמו הלוואות בשוק השחור, שחשוב מאוד לא להסתבך איתם. הלוואות הינן דבר שצריך לשקול בכובד ראש ולבצע מול גורמים אמינים וישרים. ובכל מקרה, לפני כל הלוואה יש לבדוק אותה ואת תנאיה היטב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16842 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161078 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16818 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16924 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16825 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16823 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163036 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161020 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16911 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16775 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16837 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16788 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16792 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

מאת: golan seoהלוואות11/09/151909 צפיות
הלוואה לרכב- כן או לא.....eloan הלוואה חברתית שכמה לתת מענה נגד הבנקים ונגד העמלות הגבוהות שמקום המדינה פשוט דורסים את האזרח הפשוט, אז למה אתם מחכים כנסו לעזור לנו להלחם בבנקים צמאי דם צמאי כסף

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica