חפש מאמרים:
שלום אורח
25.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

מאת: בן חייםניקיון21/06/2015541 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

שיפצתם את הבית לא מזמן? עוברים לבית חדש שעבר שיפוץ? קודם כל אברך אתכם ואגיד מזל- טוב! אין דבר משמח יותר מהתחלות חדשות ומבית חדש או מחודש. חסכתם הרבה עד שהגעתם לרגע הזה, השקעתם זמן ומחשבה בכל מלאכת השיפוץ וסבלתם לא מעט מרעש ולכלוך. כעת כשכל התהליך הזה מאחוריכם אפשר לחשוב שניתן להישען לאחור ולנוח על זרי דפנה, אז זהו שלא!

עם סיום עבודת השיפוצים המקום נראה כאילו עברה עליו מלחמה, בכל מקום יש אבק ופסולת של עבודת בניין, והמקום כלל לא נראה ראוי למגורים. אין מה להיבהל לצורך כל זה יש חברת ניקיון, בטלפון אחד אתם פותרים לכם את כאב הראש. תוך מספר שעות מגיע צוות מיומן שיטפל בכל במהירות.

תהליך הזמנת חברת ניקיון:

כמובן שאין חברת ניקיון שיושבת בלא מעש ורק מחכה שתתקשרו בהיסטריה לאחר סיום עבודות השיפוץ ויענו לקריאה הנואשת שלכם (באותה העת). לכן על מנת למנוע המתנה מיותר רצוי לקבוע עם חברת הניקיון מראש, הרבה לפני תום העבודה. גם אם לא ידוע לכם תאריך סיום העבודה חברות ניקיון רבות יכולות לשריין לכם מקום בתקופה מסוימת ואז רק לקראת סיום התהליך תוכלו לקבוע לתאריך מדויק.

הרבה לפני תחילת העבודה חשוב לסכם חוזה מסודר בו אתם יודעים בוודאות על ההתחייבויות של אותה חברת ניקיון. לא שמדובר בחברות זדוניות שמנסות לעשות את הרווח שלהן על גבכם אך בכל זאת רצוי לעגן את כל משאלותיכם בנוגע לעבודות ניקיון על גבי חוזה החתום על ידי שני הצדדים. במקרה בו החברה לא התחייבה לכם על אחד מסוגי שירותי הניקיון בו הייתם חפצים (כמו פינוי פסולת בניין, ניקיון מרצפות בפוליש), כל תוספת כזאת תהיה כרוכה בהעלאת המחיר.

ניקיון תוך כדי השיפוץ:

לפעמים שיפוץ של בית אשר עדיין מתגוררים בו אנשים נעשה בשלבים, תחילה משפצים חדר או אזור אחד בבית ואח"כ ממשיכים לשאר החלקים. במקרה כזה ניתן גם להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון. לפני תחילת העבודה ניתן לסגור חוזה בו חברת ניקיון מתחייבת למספר מועדים בהם תגיע לביתכם ותסייע בניקיון החללים השונים אשר עברו שיפוץ ולא צריך לגעת בהם יותר.

אזהרה:

חשוב לדעת שלצערנו קיימים גם לא מעט שרלטנים בתחום. אנשים שמבטיחים לכם הרים וגבעות בעת בה צריך לבצע את העבודה או שהיא מתבצעת על הצד הרע ביותר שלה או שפשוט חברת הניקיון נעלמת כלא הייתה. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים שכאלו רצוי תחילה לפנות לחברת ניקיון שנראית לכם רצינית ובעלת ניסיון ועבודה של שנים רבות בתחום. לאחר שווידאתם שהחברה אכן פעילה שנים רבות בתחום כדאי לכם לפנות למקורות אחרים כדי להשוות מחירים והצעות. עם כל זה עבר כשורה כעת ניתן לפנות לאנשים אחרים שימליצו לכם על החברה, כאלה שנעשתה עבודה בביתם והם מרוצים ממנה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אשר אינסטלציה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בן חיים

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי21/06/15831 צפיות
כאשר אנו רוכשים מחשב נייד חדש אנו מקבלים איתו סוללה למחשב נייד, הסוללה מאפשרת לנו לטייל עם המחשב ללא צורך בחיבור קבוע לשקע החשמל ולעבוד עם המחשב בצורה ניידת. הסוללה שאנו נקבל תמיד תהייה מקורית של מותג המחשב אותו שרכשנו. החברות המוכרות של סוללות למחשבים ניידים הם:

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי21/06/15501 צפיות
כאשר אנו קונים מחשב נייד אנו מקבלים אותו עם כמה תוספות שבניהם מטען למחשב נייד. המטען הוא החלק שאנחנו הכי פחות שומרים ותמיד הוא יהייה זה שנזרק ומתקפל בתוך התיק של המחשב.

מאת: בן חייםניקיון21/06/15423 צפיות
חברת ניקיון או מנקה? מה עדיף? זאת שאלה לא פשוטה ולא קלה למענה אבל ננסה במספר שלבים לעזור לכם להחליט מה יותר מתאים לכם- חברת ניקיון או מנקה. תחילה לפני שנתחיל לענות לכם על כל השאלות נפתח בכמה שאלות כלפיכם, שאלות אלו חשובות מאוד ולכן רצוי שתדעו את המענה עליהן לפני שתעברו לקרוא את שאר המאמר.

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי19/06/15566 צפיות
תל אביב היא העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל ולכן הצפיפות היא הבעיה המרכזית כאשר אנו זקוקים לאיש מקצוע מהיר שיגיע לטפל בנו. תל אביב היא מרכז הטכנולוגיה של ישראל ולכן הצורך של טכנאי מחשבים מהיר ואמין הוא עצום, יש דרישה ענקית לשירותי מחשבים וקשה להשיג אחד כזה.

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי19/06/15521 צפיות
בשנים האחרונות אנו רואים שפע של טכנאי מחשבים בישראל אך מהו באמת טכנאי מחשבים וממי כדי לחשוש? מהו טכנאי מחשבים אמין ומקצועי? בישראל אלפי אנשים המתיימרים להיות טכנאי מחשבים אך בבעיות מורכבות נוכל להצביע מי הוא טכנאי מחשבים מקצועי ומי הוא חובבן, לא מספיק לדעת להתקין מערכת הפעלה כדי לתקן בעיות מורכבות ואפילו בעיות קלות. אם כל ילד מתקין מערכת הפעלה ( WINDOWS ) וחושב שהוא טכנאי מה היה קורה לרופאים בארץ אם כל אחד היה נותן תרופה לצינון וחושב שהוא רופא? התשובה היא ירידת ערך למקצוע והמון כאבי ראש לחולים.

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי19/06/15663 צפיות
בעבר הרחוק תיקון מחשבים היה מקצוע נרכש וכאשר היינו זקוקים לשירותיו של טכנאי מחשבים זה גם לא היה זול, אך ככל שעוברים השנים כך גם המכללות והאינטרנט מתרחבים וגדלים ומאגרי המידע חשופים לכולם. היום כבר כל ילד יודע להתקין WINDOWS, תוכנות נלוות והרבה אנשים מתיימרים לתקן את המחשב בעצמם. לא פעם אנו שומעים על מקרים בהם אדם גרם לעצמו נזק גדול יותר כאשר בחר לא להזמין טכנאי מחשבים ולחסוך.

מאת: בן חייםניקיון08/06/15540 צפיות
הרבה בעלי עסק בארץ תוהים פעמים רבות מה עדיף להם לעשות להעסיק מנקה או לפנות לחברת ניקיון מקצועית. הנושא אינו כה פשוט ויש לו היבטים רבים, אין ספק שלא כל משרד או עסק יתאים לו אותו הדבר כמו לשכנו ולכן רצוי לקחת את כל הדברים בהתאמה לצרכים שלכם.

מאמרים נוספים בנושא ניקיון

מאת: yoni romניקיון31/05/18439 צפיות
האם הגיע הזמן לקנות ספה חדש או שאפשר עדיין ל"הציל" אותה? ואם כבר, איך בוחרים חברה מקצועית לניקוי ספת הבד?

מאת: רוני הכהןניקיון13/05/18456 צפיות
אחד מן הדברים שמאוד חשובים הוא שמירה על המקום של העבודה נקי ומסודר

מאת: רוני הכהןניקיון12/11/17830 צפיות
מה קורה כשאר הניקיון הזה הוא דבר אשר צריך להישמר באופן יציב גם במקום של העבודה שאליו מגיעים המוני אנשים כל יום מחדש ושם הם נמצאים לטווח של שמונה שעות ואף יותר מכך בממוצע? את הפעולה של הניקיון חלק ניכר מבצעים על ידי חברות ניקיון משרדים בתל אביב שם יש ריכזו גבוה של בתי עסק בצורה בולטת.

מאת: נריה שמואליניקיון21/08/171112 צפיות
מה חברות ניקיון יכולות לעזור לאדם הפשוט?

מאת: שלום כהןניקיון02/08/17855 צפיות
יש לא מעט דברים בחיינו שכולנו יודעים שעלינו לעשות אך לא נוח ולא נעים לנו להתעסק בהם. לדוגמה: ניקיון. מי לא היה רוצה שהבית שלו יהיה נקי יותר? ומי לא היה רוצה שהמשרד שלו יהיה מרשים מבחינת הניקיון והסדר? עם זאת, לא קל לענות על השאלה כיצד נוכל לשמור על הסדר ועל הניקיון בכל המרחבים שבהם אנחנו נמצאים כך שאתם ממש לא היחידים שמוטרדים מהעניין הזה. אפשרות טובה יכולה להיות הזמנת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית כי חברה כזאת יכולה לעשות עבורכם את כל העבודה. חברת ניקיון מובילה תוכל להגיע לביתכם או לכל נכס אחר

מאת: רוני הכהןניקיון02/12/16854 צפיות
צריכים להתמודד עם שלבים לא פשוטים החל מבחירת איש מקצוע לעבודת השיפוצים, להתמודד עם השיפוצים עצמם שכוללים רעש ולכלוך שמצליחים להגיע לכל חדר מחדרי הבית, ולבסוף לחזור אל השגרה רק על מנת לגלות כי הבית פשוט מאוד מלוכלך. איך מנקים?

מאת: רוני הכהןניקיון30/11/16837 צפיות
כאשר מחפשים אחר חברת ניקיון מחפשים למעשה את המכלול השלם של כל אלה, כדי לקבל את השירות הכי מקצועי שיש, ללא כל פשרות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica