חפש מאמרים:
שלום אורח
02.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טכנאי מחשבים בישראל

טכנאי מחשבים בישראל

בשנים האחרונות אנו רואים שפע של טכנאי מחשבים בישראל אך מהו באמת טכנאי מחשבים וממי כדי לחשוש? מהו טכנאי מחשבים אמין ומקצועי?

בישראל אלפי אנשים המתיימרים להיות טכנאי מחשבים אך בבעיות מורכבות נוכל להצביע מי הוא טכנאי מחשבים מקצועי ומי הוא חובבן, לא מספיק לדעת להתקין מערכת הפעלה כדי לתקן בעיות מורכבות ואפילו בעיות קלות. אם כל ילד מתקין מערכת הפעלה ( WINDOWS ) וחושב שהוא טכנאי מה היה קורה לרופאים בארץ אם כל אחד היה נותן תרופה לצינון וחושב שהוא רופא? התשובה היא ירידת ערך למקצוע והמון כאבי ראש לחולים.

מי הוא טכנאי מחשבים?

נתחיל מהמקור הכי מוכר לנו שזה התוכנית יצאת צדיק, יכולנו לראות בדיקה של טכנאי מחשבים בישראל שרובם יצאו צדיקים אך עם זאת גם ראינו חאפרים שאינם אלה יותר מנוכלים שמתיימרים לתקן מחשבים. בתוכנית מנתקים את כבל הדיסק הקשיח במכוון ורואים כיצד הטכנאי מגיב כאשר הוא מגיע לבית הלקוח, הפתרון הוא מאוד פשוט  וצריך לחבר את הכבל בחזרה אך ממה שראינו יכולנו להבין שגם הטכנאי מחשבים שכן תיקנו את הבעיה היו חובבנים ואינם מקצועיים מספיק. בתוכנית ראינו טכנאי מחשבים שהוא צדיק אחד בסדום. הטכנאי חיבר את הכבל והמחשב חזר לעבוד בצורה תקינה.

ושלא יעבדו עליכם- תקלות נפוצות

תקלה- מחשב מצפצף ואין תצוגה במסך

הבעיה ב90 אחוז מהמקרים היא מזיכרון המחשב. כאשר אנו מדליקים את המחשב הפעולה הראשונה והבסיסית היא קריאת זיכרונות המחשב וכאשר הלוח אינו מזהה זיכרונות הוא מתוכן להשמיע צפצוף דרך הרשמקול הפנימי שעל הלוח אם. מחיר זיכרון למחשב נע בין 100- 350 ₪ תלוי בגודל ובסוג התקלה-

מערכת הפעלה אינה עולה- בעיה זו יכולה לנבוע משני סיבות עיקריות

1. מערכת הפעלה פגומה בשל וירוס ומרגלים- במקרה זה דרוש טכנאי מחשבים שיתקין מערכת הפעלה ( WINDOWS ) והמחיר נע בין 150 ₪ ל- 650 ₪, המחיר תלוי בכמה פרמטרים: האם יש ללקוח מערכת הפעלה ברישיון, אם כן אז הוא לא זקוק לקניית מערכת הפעלה ואז ישלם רק על התקנה. אם ללקוח אין מערכת הפעלה עם רישוי יזדקק הלקוח לרכוש רישיון חוקי.

2. דיסק קשיח פגום ויש צורך להחליפו- במקרה זה מחיר התיקון לא יהיה הכי פשוט ויש לבדוק האם ניתן לשלוף נתונים מהדיסק הקשיח שנפגם. במידה ואין צורך במידע שיש על הדיסק מחיר התיקון יהיה נמוך ויהיה צורך גם בדיסק קשיח וגם בהתקנת מערכת הפעלה, המחיר  נע בין 550 ל 750 ₪.

תקלה- המחשב אינו נדלק לאחר הפסקת חשמל

כאשר יש הפסקת חשמל בבית או במשרד ולאחר מכן המחשב אינו נדלק יש צורך בהחלפה של הספק כח במחשב ע"י טכנאי מחשבים מוסמך, הפסקות חשמל ידועות בתור רוצחי ספקי כוח של מחשבים וגם איתם יש דרך להתמודד, כדי למנוע נזק למחשב יש צורך ברכישת אל פסק ( סוללה נטענת שממשיכה להפעיל את המחשב אחרי שאין חשמל למשך 30ד ), בדרך כלל משרדים וחברות גדולות רוכשות אל פסק לכל מחשב כדי למנוע נזקים ואיבוד של מידע חשוב.

מחיר החלפת ספק כח נע בין 150 ₪ ל 350 ₪ וזה תלוי בדגם הספק, מחשב שהיה לו ספק כח של 500W לא יעבוד טוב עם ספק כל של 350W לכן ההספק מאוד חשוב.

מחיר אל פסק למניעת נזק וכנגד הפסקות חשמל נע בין 350 ל- 650 ₪ וזאת בהתאם להספק שנדרוש. אל פסק איכותי יהיה עם הספק לפחות של 600W.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אשר אינסטלציה

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בן חיים

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי21/06/15834 צפיות
כאשר אנו רוכשים מחשב נייד חדש אנו מקבלים איתו סוללה למחשב נייד, הסוללה מאפשרת לנו לטייל עם המחשב ללא צורך בחיבור קבוע לשקע החשמל ולעבוד עם המחשב בצורה ניידת. הסוללה שאנו נקבל תמיד תהייה מקורית של מותג המחשב אותו שרכשנו. החברות המוכרות של סוללות למחשבים ניידים הם:

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי21/06/15503 צפיות
כאשר אנו קונים מחשב נייד אנו מקבלים אותו עם כמה תוספות שבניהם מטען למחשב נייד. המטען הוא החלק שאנחנו הכי פחות שומרים ותמיד הוא יהייה זה שנזרק ומתקפל בתוך התיק של המחשב.

מאת: בן חייםניקיון21/06/15543 צפיות
שיפצתם את הבית לא מזמן? עוברים לבית חדש שעבר שיפוץ? קודם כל אברך אתכם ואגיד מזל- טוב! אין דבר משמח יותר מהתחלות חדשות ומבית חדש או מחודש. חסכתם הרבה עד שהגעתם לרגע הזה, השקעתם זמן ומחשבה בכל מלאכת השיפוץ וסבלתם לא מעט מרעש ולכלוך. כעת כשכל התהליך הזה מאחוריכם אפשר לחשוב שניתן להישען לאחור ולנוח על זרי דפנה, אז זהו שלא!

מאת: בן חייםניקיון21/06/15426 צפיות
חברת ניקיון או מנקה? מה עדיף? זאת שאלה לא פשוטה ולא קלה למענה אבל ננסה במספר שלבים לעזור לכם להחליט מה יותר מתאים לכם- חברת ניקיון או מנקה. תחילה לפני שנתחיל לענות לכם על כל השאלות נפתח בכמה שאלות כלפיכם, שאלות אלו חשובות מאוד ולכן רצוי שתדעו את המענה עליהן לפני שתעברו לקרוא את שאר המאמר.

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי19/06/15568 צפיות
תל אביב היא העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל ולכן הצפיפות היא הבעיה המרכזית כאשר אנו זקוקים לאיש מקצוע מהיר שיגיע לטפל בנו. תל אביב היא מרכז הטכנולוגיה של ישראל ולכן הצורך של טכנאי מחשבים מהיר ואמין הוא עצום, יש דרישה ענקית לשירותי מחשבים וקשה להשיג אחד כזה.

מאת: בן חייםמחשבים וטכנולגיה - כללי19/06/15667 צפיות
בעבר הרחוק תיקון מחשבים היה מקצוע נרכש וכאשר היינו זקוקים לשירותיו של טכנאי מחשבים זה גם לא היה זול, אך ככל שעוברים השנים כך גם המכללות והאינטרנט מתרחבים וגדלים ומאגרי המידע חשופים לכולם. היום כבר כל ילד יודע להתקין WINDOWS, תוכנות נלוות והרבה אנשים מתיימרים לתקן את המחשב בעצמם. לא פעם אנו שומעים על מקרים בהם אדם גרם לעצמו נזק גדול יותר כאשר בחר לא להזמין טכנאי מחשבים ולחסוך.

מאת: בן חייםניקיון08/06/15542 צפיות
הרבה בעלי עסק בארץ תוהים פעמים רבות מה עדיף להם לעשות להעסיק מנקה או לפנות לחברת ניקיון מקצועית. הנושא אינו כה פשוט ויש לו היבטים רבים, אין ספק שלא כל משרד או עסק יתאים לו אותו הדבר כמו לשכנו ולכן רצוי לקחת את כל הדברים בהתאמה לצרכים שלכם.

מאמרים נוספים בנושא מחשבים וטכנולגיה - כללי

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/19801 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: nirמחשבים וטכנולגיה - כללי28/10/183766 צפיות
מה הם החסרונות והיתרונות של טכנאי מחשבים, האם כדי בכלל להתחיל להתעסק בזה?, כל התשובות בפנים

מאת: אשר אלבזמחשבים וטכנולגיה - כללי11/05/182176 צפיות
כיום קשה מאד לתאר את החיים שלנו ללא מחשב- המחשב הפך לחלק מאיתנו- החל מהעבודה ועד לחיים האישיים שלנו. אותן תקלות המתרחשות במחשב מזמינות איש מקצוע כגון טכנאי מחשבים לצורך תיקון המחשב- בין אם מדובר בירושלים או בין אם מדובר באזור אחר.

מאת: נריה שמואלימחשבים וטכנולגיה - כללי25/02/181028 צפיות
מידע על ספקי כוח

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17784 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר מטען למחשב נייד בזול? כיצד מומלץ לבחור מטען למחשב נייד?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17793 צפיות
האם מומלץ לרכוש מטענים אשר לא מיוצרים על ידי החברה של המחשב הנייד שלך? היכן ניתן לרכוש מטענים למחשבים ניידים במחירים טובים? כיצד ניתן למצוא ספק איכותי ואמין של מטענים למחשבים ניידים?

מאת: נינה כהןמחשבים וטכנולגיה - כללי24/12/17771 צפיות
מהי טכנולוגיית ג'ל בהקשר של ייצור מצברים לרכב? איזה יתרונות יש למצברים החדשים? מה אפשר לעשות עם המצברים השונים?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica