חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

העם דורש שער חשמלי!

מאת: רומה קידוםשיפוצים11/08/2015627 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שערים חשמליים משמשים אמצעי הגנה אמין ויעיל ויכולים לשמש כשער לבית, לחניה או לעסק. השימוש הנפוץ בו ביותר, בו אתמקד, הוא כשער כניסה לחנייה.

החנייה הפרטית בבית

שער חשמלי העשוי מאלומיניום עשוי לשרת אתכם כאן בצורה הצורה ביותר. השער חזק, עמיד, ומכסה את כל הכניסה לחנייה, כך שהוא מונע כניסה לשטח הפרטי שלכם וניסיון לפרוץ לרכב. בנוסף, הוא שומר על פרטיותכם ומסתיר את רכבכם מעיניי העוברים והשבים ברחוב.

אתם יכולים להתאים לעצמכם לפי העדפתכם האישית שער חשמלי מתרומם, נגרר או שער כנפיים. תוכלו גם לבחור לשער שלכם עיצוב מתוך מבחר עיצובים ודוגמאות שונות.

השער מותאם לבית ולחנייה הספציפית שלכם. גם יש להתחשב בעיקול הכביש, וגם לשים לב אם הכניסה לחנייה נמצאת במישור או בשיפוע.

אפשר להתקין בשער מנגון שיקלוט אותות משלט חשמלי קטן, שיפתח ויסגור את השער, או אפילו מאיתות של רכבכם שישלוט על הפתיחה והסגירה של השער.

אלומיניום הוא חומר קל, מה שמקל על המנוע של השער ומשפיע ישירות על אורך החיים שלו. יותר מעם כל חומר אחר, המנוע ישרוד שנים רבות בלי צורך ביותר משימון קל אחת לכמה זמן.
בנוסף, לוחות האלומיניום עוברים טיפולים כימיים ונצבעים בצבעים מיוחדים, היוצרים מוצר איכותי, שלא מחליד ושורד לאורך זמן רב ללא טיפול.

השער החשמלי יורכב בביתכם, ללא עבודות צביעה או ריתוך במקום, כך שתתאפשר לכם ולבעלי המקצוע שירכיבו אותו נוחות מירבית.

חנייה ציבורית גדולה

כולנו מכירים את השערים בצורת קורה ארוכה, המתרוממת עם כניסתו של כל רכב לחנייה הציבורית. מנגנון זה יכול להיות מופעל על ידי שלט רחוק (המחולק לכל דיירי בניין מסויים, למשל), או אפילו על ידי חיישנים מיוחדים, הקולטים את מספר הרכב (לדוגמה, השער נפתח רק כאשר מגיע רכב המנוי לחניון).

גם בעת רכישת והתאמת שער חשמלי לחניון יש כמה שיקולים. ראשית, צריך לחשוב כמה פעמים ביום ייפתח וייסגר השער. זאת אומרת, שער לחניון של 20 מכוניות ושער לחניון של 100 מכוניות, ידרשו מנועים שונים לחלוטין.
השיקול השני, כאמור, הוא באיזה מנגנון פתיחה אתם מעוניינים.

ובאופן כללי:

ישנם מספר חומרים המשמשים לשערים חשמליים במספר מתכונות שונות. האפשרות העדיפה ביותר היא לפנות לחברת שערים חשמליים מומלצת ומקצועית, ולהעזר בהם בהתלבטות ובבחירת שער שיענה על כל הצרכים שלכם. אחרי שייעצו לכם, אנשי החברה יוכלו להתקין עבורכם את השער וכל שנותר לכם לעשות הוא להנות מהשימוש הנוח בו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

טיפים המלצות ועוד דברים טובים בתחום הצרכנות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רומה קידום

מאת: רומה קידוםשיפוצים16/08/15683 צפיות
לאחרונה השימוש באלומיניום כחומר גלם לפרוגלות נהיה פופולארי יותר ויותר. פרגולות העץ והברזל עוד קיימות, ולהן יתרונות מסויימים, אך בכל זאת, פרוגולות אלומיניום מבוקשות ונפוצות יותר כיום בחצרות ובגינות.

מאת: רומה קידוםשיפוצים16/08/15622 צפיות
איטום גגות הוא דבר שמוכרחים לבצע בכל מבנה. ללא איטום ראוי של הגג עלולה להיווצר במבנה רטיבות שתוביל לעובש, שגורמים לסיכונים בריאותיים ובטיחותיים בכל הנוגע ליציבות המבנה.

מאת: רומה קידוםשיפוצים16/08/15775 צפיות
מרתפים הם חללים הנמצאים מתחת לפני האדמה, ולהם שימושים שונים, כגון: מחסנים, חניונים, מגורים ועוד. בידוד ואיטום מרתפים הוא חשוב והכרחי לשמירה על המרתף ועל המבנה כולו. מכיוון שלמעשה אדמה עוטפת את המרתף כמעט מכל הכיוונים, הסיכוי לרטיבות בקירות שלהם הוא גבוה במיוחד, שכן ככל שאדמה עמוקה יותר כך היא רטובה יותר.

מאת: רומה קידוםשיפוצים11/08/15633 צפיות
רבים חושבים שהקבלן שאחראי על בניית הבית שלהם הוא גם זה שאחראי על איטום הבית. וישנם גם מקרים כאלה, אך הם לא רבים מאוד. הקבלן הראשי של הבית לא תמיד יודע מספיק על איטום בתים באופן נכון, והוא עלול לקחת החלטות שגויות שיעלו לכם ביוקר (גם מילולית).

מאת: רומה קידוםשיפוצים11/08/15638 צפיות
פוליאוריטן הוא פולימר נפוץ, שממנו מרכיבים חומר במשרע רחב של תכונות פיזיקליות. החומר יכול להיות צפוף יותר או פחות, קשה יותר או פחות, מוליך תרמי טוב או טוב פחות, וכו'.

מאת: רומה קידוםשיפוצים11/08/15630 צפיות
בין אם אתם גרים בדירה ורוצים למנוע רעש יומיומי של הכביש לידכם, ובין אם אתם רוצים להפוך את אחד מחדרי הבית לחדר מוסיקה, קולנוע, תיאטרון או הקלטה – בידוד מרעש גורם לחיים הרבה יותר שקטים, לכם ולשכנים שלכם.

מאת: רומה קידוםשיפוצים11/08/15578 צפיות
בידוד גגות הוא תהליך חשוב ואף הכרחי בכל מבנה, האחראי למניעת זליגת חום בין החללים (תוך המבנה וחוץ המבנה) וגם לחדירת מים לגג (המים עלולים להרוס את החומר ממנו עשוי הגג, ובכך לסכן את יציבות הגג) וטפטופים בתוך המבנה.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים22/01/22809 צפיות
במסגרת תיקון 101 לחוק התכנון והבניה- ביום 1.8.2014 נכנסו לתוקף תקנות חדשות המאפשרות ביצוע עבודות הפטורות מהיתר בניה, בהתאם לתקנות קבעה הועדה המקומית לתכנון ובניה הנחיות מרחביות משלימות לצורך ביצוע העבודות בתחום שיפוט העיר גבעתיים. כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום לפני ביצוע עבודה מאחר ואי פרוש והבנה נכונה של הנחיות, מדיניות הוועדה יכולים להסתיים בצו הריסה וקנס מנהלי קצוב.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים18/12/21925 צפיות
מבנה מסוכן מוגדר כך על ידי מהנדס בניין בהכשרתו, אשר ביצע בדיקה יסודית והגיע למסקנה כי אותו מבנה ספציפי מהווה סכנה עבור דייריו או עוברי אורח. הגדרת מבנה בתור 'מבנה מסוכן' נעשית באמצעות הוצאת 'צו מבנה מסוכן' על ידי מחלקת הנדסה אזרחית או היחידה למבנים מסוכנים של הרשות המקומית. לאחר הבדיקה המקצועית, ולאחר ביצוע התיקונים והעבודה הנדרשת רק מהנדס בניין רשאי להסיר את צו המבנה מסוכן .

מאת: דוד כהןשיפוצים23/09/21749 צפיות
האם באמת נחוץ לך מנוף הרמה לקומה גבוהה? לאיזה קומה אתה עובר? אילו רהיטים אתה צריך להעביר? כל השאלות שעליך לשאול את עצמך לפני שאתה שוכר שירות מנופי הרמה.

מאת: דוד כהןשיפוצים18/08/21702 צפיות
כשעוברים לדירה בקומה גבוהה, אין מנוס מהזמנת מנוף הרמה לקומות גבוהות. קיראו איך לעשות זאת נכון ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנופים.

מאת: אבי דוידישיפוצים04/10/20938 צפיות
מה חשוב לדעת בכדי לבחור נכון באופן קבוע צבעי מוצרי צריכה לשימוש ביתי?

מאת: yoni romשיפוצים07/09/20670 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

מאת: yoni romשיפוצים12/04/201094 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica