חפש מאמרים:
שלום אורח
24.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרצדס מסחריות

מאת: כתיבת מומחיםרכב07/10/2015376 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חברת מרצדס היא מהחברות הגדולות בעולם לייצור מסחריות שנותנת מענה למגוון רחב מאוד של הובלת סחורות ונוסעים. יש לה מספר דגמים מובילים בנישה זאת. ביניהם: מרצדס ויאנו, מרצדס ויטו, מרצדס ספרינטר מסחריות, ובכל אחת מהדגמים יש מפרטים שונים שמאפשרים בחירה ספציפית לכל לקוח. יש רמות גימור שונות כאשר המפרט הבסיסי מבוסס על איכות הייצור של מרצדס בכל מה שנוגע לבטיחות, נוחות, יופי, עיצוב, רמת אבזור ועוד.

מרצדס ויאנו

מרצדס ויאנו הינה מכונית מעולה ומפוארת שיכולה לשמש להובלת נוסעים בנוחיות מרבית. יש בה תשומת לב מיוחדת לנוסע, והדבר ניכר ברמת האבזור שכוללת מערכת רמקולים, מיזוג אוויר מפוצל, מושבים נוחים, ועוד. מערכות הבטיחות במסחרית הזאת מאפשרים בלימה איכותית בתנאי שטח טובים.  בסיס גלגלים רחב שמאפשר יציבות בכביש, מערכת מתלים שמונעת קפיצות בדרכים משובשות ועוד. נוסע במסחרית הזאת יכול לנסוע שעות ארוכות ללא מאמץ גדול, ולנהג יש סביבת נהיגה נוחה ואיכותית במיוחד.

מרצדס ויטו

מרצדס ויטו הינה מסחרית מיוחדת שיכולה להוביל מספר נוסעים מגוון, כאשר יש לה בסיס גלגלים של 3200 מטר שמאפשרים למכונית יציבות גבוהה מאוד בתנאי כביש שונים. יש דגש רב על נוחיות הנוסע והדבר כולל, בין היתר, רצפה איכותית, חלונות כהים, מערכות רמקולים , מיזוג אוויר ותאורה מתקדמות ועוד. הבטיחות של המכונית הינה גבוהה הודות למערכות בלימה משוכללות שכוללות מערכות למניעת החלקה, חלוקת עוצמת בלימה ועוד.גם הנהג נהנה מסביבת נהיגה מעולה.

מרצדס ספרינטר מסחריות

מרצדס ספרינט מסחריות היא ,למעשה, מסחרית אשר מסוגלת להוביל נוסעים בכמות של עד 19 נוסעים + נהג.  היא מעין אוטובוס זעיר שמצויד במערכות טכנולוגיה מתקדמות ביותר ומאפשר נסיעה בטוחה, איכותית ונעימה לכל נוסע. יש דגש על מערכות מיזוג אוויר מעולות, מערכות בטיחות יוצאות מן הכלל, ובסיס הגלגלים הרחב שלה מאפשר נסיעה יציבה בתנאי שטח שונים. אחד היתרונות שלה הוא מערכת ההילוכים האוטומאטית שמשדרגת את יכולת המסחרית. בנוסף היא חסכונית בדלק.

איכות ושירות

מרצדס, כיאה לחברה גרמנית מובילה בעולם, חורטת על דגלה את נושאי האיכות, והשירות ללקוחות. יבואן מרצדס בישראל פועל על פי סטנדארטיים של החברה ויש לו מערכת שירות מובילה שכוללת מחלקת מכירות שמאפשרת פתרונות מימון מגוונים ללקוחות כולל ליסינג, יש פריסה רחבה מאוד של מוסכים בכל רחבי הארץ, כאשר בכל מוסך יש רמת שירות אישי גבוהה. יש דגש על תיקונים וטיפולים איכותיים שכוללים חלפים מקוריים ומאושרים של החברה.

 תגיות המאמר: מרצדס מסחריות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16919 צפיות
כאשר אנו רוכשים טלוויזיה חדשה, רכב חדש או מחשב חדש, אנו יודעים כי אנו צריכים לבצע השוואת מחירים מקיפה ויסודית, וזאת על מנת "שלא יעבדו עלינו"- אנו לא רוצים לשלם יותר ממה שאנחנו באמת צריכים. עם זאת, כאשר זה מגיע לתחום הפיננסי, לא כולם טורחים לבצע את ההשוואה הנדרשת. לעיתים, כאשר אנו זקוקים להלוואה בהקדם האפשרי, אנו לא טורחים לברר את כל המונחים המקצועיים המוצגים לנו על ידי הבנקים או על ידי גופים פיננסיים אחרים, כך שאנו לא תמיד יודעים בפני מה אנו עומדים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161161 צפיות
לעיתים, קורות סיטואציות בחיים בהם יש צורך בסכום כסף מסוים, אך הוא אינו זמין בחשבון העובר ושב. לא תמיד מדובר בסכום כסף גדול- לעיתים גם כמה עשרות אלפי שקלים עשויים להיות מספיקים עבור ארגון החתונה, שיפוץ הבית או לחלופין השבת הלוואות קודמות. בכל מקרה, לעיתים הדבר נראה מסובך מכפי שהוא באמת. נראה כאילו לא קל לקבל הלוואה, בעיקר כאשר קיים קושי מסוים להביא ערבים ובטחונות, כפי שהבנקים דורשים.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16905 צפיות
באילו מצבים כדאי לקחת הלוואה? מתי מומלץ שההלוואה תועבר דרך הבנק ובאילו מקרים הלוואה חוץ בנקאית היא העדיפות הטובה יותר? לכל השאלות הללו ישנן תשובות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר כל אדם הוא לקוח סובייקטיבי עם העדפות, רצונות וצרכים משלו. לכן כל הלוואה נבחנת לגופה. כאן תוכלו לקבל פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/161002 צפיות
החיים מזמנים לנו שפע של הרפתקאות, חוויות והזדמנויות. לפעמים רכב החלומות שלנו נמצא ממש מעבר לפינה, טיול הבר מצווה החלומי כבר ממש כמעט ומתממש ואפילו השיפוץ לבית הוא בדיוק בתזמון הנכון, אבל מה קורה שכחסר לנו קצת מזומנים להגשמת החלום?

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 31/05/16897 צפיות
המציאות הכלכלית בישראל ויוקר המחיה מביאים זוגות רבים, משפחות ואפילו רווקים לסיטואציות כלכליות קשות בהם אין מנוס אלא לקחת הלוואה בריבית מופרזת ביותר מן הבנק, הלוואה המכונה מינוס. המינוס אינו אלא הלוואה בנקאית שאנו רגילים לקחת כמובן מאליו, מה שרובנו לא יודעים זה שהריבית על המינוס היא אחת הגבוהות ביותר במשק וכי אם נחליט לקחת הלוואה אחרת, חיצונית לעתים ולכסות את המינוס נוכל לחסוך מאות שקלים בשנה.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/16902 צפיות
אם תמיד חלמתם על פוטנציאל רווח גדול כמו של תיק מניות או הצמדה למטבע חוץ כל שהוא אבל נרתעתם מלהצמיד את הכסף למסלול בו יש רמת סיכון גבוהה, יש מוצר השקעה מעניין שיכול לתת לכם רווח נאה כמו מסלולים של השקעה במניות אך עם סיכון אפסי לגבי הקרן שלכם. אנשים רבים רואים שהשווקים הפיננסיים משגשגים ואילו הם מושקעים בפיקדונות או בתכניות חסכון עם ריבית אפסית.

מאת: כתיבת מומחיםפיננסים וכספים - כללי 26/05/163908 צפיות
פיקדון מובנה הוא פיקדון מיוחד שיש לו יתרונות מצוינים משלו. אם אתם שוקלים לבחור פיקדון להשקעה או תכנית חיסכון להפקיד בה את הכסף שלכם, כדאי לבחון את היתרונות של פיקדון מובנה. בפיקדון מובנה הקרן שלכם נשמרת כמו במקרה של פיקדון רגיל או כמו במסגרת תכנית חיסכון אך בפיקדון מובנה יש לכם אופציה ליהנות בסוף תקופות החיסכון מרווח גדול ונאה במיוחד.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רונית אלפסירכב20/11/191053 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/191326 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191590 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191773 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/191872 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191891 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/191867 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica