חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מלגזה יד 2 – הפתרון המוביל למפעל רווחי

מאת: yoni romרכב25/10/2015573 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מתי נעדיף מלגזה יד 2 ומתי לא מומלץ להתפשר על פחות ממלגזה חדשה? כיצד ניתן לזהות עוד בטרם הקנייה את טיבה של המלגזה?

מלגזה יד 2 חוסכת לכם הון רב, הון שהייתם צריכים להשקיע, במידה והייתם קונים מלגזה חדשה. בכך, שוק המלגזות דומה מאד לשוק המכוניות. יחד עם זאת, בתחום המלגזות יש פרמטרים נוספים אותם יש לבחון לפני הקנייה, רובם עוסקים באופן העמסת המוצרים השונים על גוף המלגזה. מהם נתוני המנוע? מהו משקל הנשיאה המקסימלי? באלו דרכים ניתן לאבטח תכולה שמועמסת על מלגזה? ועוד.

בדומה לרכישת מלגזה חדשה, גם קניית מלגזה יד 2 צריכה להיעשות לאחר בחינה מדוקדקת של נתונים אלה.

נתוני המנוע

בעוד אשר במלגזה חדשה נדרשתם לדעת מה הספציפיקציות של המכשיר בספרים, מלגזה יד 2 מחייבת אתכם להכיר את המכשיר לאורכו ולרחובו בהתאם למצבו הפרטיקולרי כך שעליכם לבדוק כמה ק"מ נגרעו במכשיר הספציפי בו אתם מתעניינים. כשהקילומטראז' גבוה, רכישת מלגזה יד 2 הופכת לפחות משתלמת, שכן יש יחס הפוך בין גובה הקילומטראז' לביצועי המנוע (יש לציין כי אלו נעשים טובים פחות ככל שהקילומטראז' גבוה יותר). לעומת זאת, מלגזה יד 2 שלא נגמע מרחק רב באמצעותה (לדוגמה – המלגזה שימשה בעיקר תעשיינים במפעל עצמו ללא הובלה אלא לצורך העמסה בלבד) יכולה להתאים לכם, אולם גם אז, חשוב לבדוק את מנגנון ההעמסה ולוודא שהוא לא נשחק. לעתים תחקורו של המוכר לגבי הסוגיה עשוי לשפוך אור על תמונת המצב הטכנית של המלגזה.

האם משתלם לרכוש מלגזה יד 2 חשמלית?

מלגזה חשמלית היא מלגזה שפועלת על מצבר חשמלי, בדומה לרכבים ירוקים ללא דלק, המסתמכים על מצבר חשמלי. מלגזה חשמלית נחשבת ליקרה, אולם הפער בינה לבין מלגזה יד 2 הפועלת על חשמל אינו גבוה לפי שעה, יחד עם זאת, בהחלט מורגש פער מחירים מסוים (אם כי נמוך) בין מלגזה יד 2 למלגזה חדשה. אנו ממליצים לרכוש מלגזה חדשה וליהנות ממכשיר נקי מבלאי, אבל עסקת מלגזה יד 2 שתחסוך לכם בעלויות בתחום, אינה דבר לא כדאי לכשעצמו (בשונה ממלגזת דיזל משומשת שבה המנוע נשחק מהר יותר ועל כן יש לבדוק תכונות נוספות של המכשיר).

בטרם הקנייה, בדקו את הנתונים הטכניים של כל מלגזה: נפח מנוע, קילומטראז' ובמקרה של מלגזה יד 2 - כושר העמסה (ק"ג), נצירת התכולה המועמסת עם סרטי מתכת, או על המנגנון של המלגזה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת yoni rom

מאת: yoni romרהיטים25/06/20139 צפיות
איך מזמינים רהיטים אונליין? כיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות הרהיט?

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20376 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: yoni romדיני ירושה14/11/19296 צפיות
נקודת ההנחה אומרת כי אדם אשר החליט לכתוב צוואה עשה זאת על מנת להשאיר הוראות התואמות את רצונו. מימוש הצוואה משמעותה לכבד את בקשותיו של אותו אדם. לכן, רוב הצוואות יכובדו כפי שנכתבו. עם זאת לעתים ישנו תהליך של ביטול של הצוואה כאשר האדם עצמו יכול לשנות את דעתו ולהחליט לבטלה או לעדכן אותה.

מאת: yoni romניקיון14/11/19687 צפיות
מהי קרדית האבק ואיפה היא מופיעה? איך מנקים את קרדית האבק?

מאת: yoni romכירופרקטיקה14/11/19943 צפיות
כירופרקטיקה לגב, הינו סוג טיפול כירופרקטיקה, הכולל מעשה את כל אברי הגוף. למעשה, כל עולם הכירופרקטיקה, מתבסס על הגב ועמוד השדרה. הטיפול בגב, מתייחס ל3 חלקים: אזור הגב העליון והשכמות, עמוד השדרה והגב התחתון. כמובן, חשוב בחיי היום יום, לשמור על בריאות הגב.

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/19987 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאת: yoni romאיכות הסביבה 14/11/19404 צפיות
מדינת ישראל מעודדת את ייצור החשמל דרך מערכות סולאריות. פתרון זה הוא פתרון ירוק, ידידותי לסביבה וזמין בבתים פרטיים ושטחים עסקיים. מערכת סולארית עסקית היא מערכת אשר נבנית על גגות בתי עסקים ובכלל זה: שטחים מסחריים, מפעלים, בנייני משרדים ודומיהם.

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: רונית אלפסירכב20/11/19944 צפיות
כב יד ראשונה הוא חלומם של הרבה אנשים אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם כלכלית. רכישת רכב יד שניה נותנת יותר אפשרויות רכב מליסינג או רכב חברה לשעבר. מה עדיף ומהן ההוצאות על רכב יד שניה

מאת: שלום כהןרכב29/09/191214 צפיות
על מנת לדעת כיצד לבחור מוסך לתיקון רכבי סיטרואן בתל אביב, מומלץ לקרוא את השורות שלפניכם. כאן, אנו ננחה אתכם בדיוק כיצד לבחור את המוסך, כך שגם הנסיעות אליו ישתלמו לכם כלכלית וגם תקבלו שירותים באופן יעיל ומקצועי.

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/191481 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/191655 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/191750 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/191785 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/191759 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica