חפש מאמרים:
שלום אורח
04.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיבותו של ביגוד מגן ליצירת סביבת עבודה בטוחה לעובד

מאת: אורי בינהתעשייה21/03/2016805 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ביגוד מגן

חשיבות לבישת ביגוד מגן מצד עובדים לא תסולא בפז, אך ניכר כי החשיבות, לעיתים, נופלת על אוזניים ערלות מצד מעסיקים, אשר כל רצונם הוא לחסוך עלויות על גבם של עובדם ותוך כדי סיכון ידוע של בריאותם והעמדתם במצב של סכנה. לא אחת נתקלים במהדורות החדשות במקרים בהם עובדים, אשר לא היה ברשותם ציוד מגן מתאים, נכוו במקום עבודתם כתוצאה של רשלנות מצד הממונה עליהם. במהלך מאמר זה נפרוט בפניכם את פריטי המגן הנפוצים ביותר, אך כמובן שאלו הינם כלליים וכי ישנם רבים נוספים אשר נעים ומשתנים בהתאם למקצועו ותחום התמחותו המדויק של העובד.

קסדה: ללא ספק אמצעי הבטיחות הנפוץ ביותר, וזה אשר בכוחו למנוע נזק משמעותי לעובד. יש לבחור בקסדה איכותית אשר נושאת תן תקן אירופאי \ אמריקאי, חזקה ובעלת רתמה המאפשרת אחיזה איתנה. חשוב לא לנסות ולחסוך בעלות הקסדה, ובכלל באשר לביגוד מגן, אלא לבחור בכזאת איכותית, חזקה, המיוצרת תחת החברות המובילות בתחום.

חליפות מגן: ביגוד מגן בדמות חליפה הינה בין אביזרי הבטיחות הפופלריים ביותר. הנפוצות ביותר מבין החליפות הינן אלו החסינות אש \ מעכבות בערה – נפוצות בעיקר בצד כבאים אך גם עובדים אשר נמצאים בסביבת חומרים דליקים וכאלה בעלי נטיית התלקחות. בנוסף לכך, תחת תחום ביגוד מגן ניתן לרכוש גם חליפות לשימוש חד פעמי, אשר מיודעות בעיקר למניעת זיהומים.

נעליים: נחשבות בהחלט כפריט חובה הנמצא תחום תחום ביגוד מגן. הבחירה המתאימה בסוג הנעליים \ מגפיים מתבצעת כמובן בהתאם לסוג עבודתו של העובד, ומחייבות את השאלות; האם עליהן להיות חסינות אש? חסינות לחומרים כימיים מסוימים וכו'.

משקפי מגן: מיותר לציין את חשיבתו של פריט זה, אך מעניין לראות כי עובדים לא מבוטלים, לצד מעסיקים, נמנעים מלעשות בהם שימוש, שכן נכלל תחת קטגורית ביגוד מגן. יש לבחור במשקפיים מתאימות לעובד בהתאם לעבודתו, מידת עמידותן וחוזקן הנדרשות של העדשות.

חשוב להבין כי אין להקל ראש במלאכת הבחירה של ביגוד מגן מתאים לעובד הנמצא תחתיכם, וכי משמעותה של בחירה מושכלת הינה פשוטה כמשמעה – הצלת חיים. הישמרו לא לנסות ולחסוך בעלויות ציוד המגן עבור עובדיכם, ולהקפיד לבחור אך ורק בציוד תקני ובזה שביכולתו לספק לכם ולעובדים את ההגנה המקסימלית ולה הוא ראוי.

 תגיות המאמר: ביגוד מגן


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מרכז הלל בהדרכת סנדרה אליאש. מרכז הלל הוקם ביישוב נופית כמרכז להנחיה, יעוץ, הדרכה, הכוונה, וקבלת כלים מעשיים ורוחניים להגשמת מטרות. וזאת, מתוך רצון לעזור לאנשים להתמודד עם מצבי לחץ והתמודדות עם מצב חריג בתוך המשפחה.

במרכז נערכים טיפולים הוליסטיים, סדנאות, קורסים, ערבי העשרה ומדיטציות.

מצאתי כי המרכז הוא מקום בו כל אחד יוכל למצוא את השקט הפנימי, להתחזק, להרגיש בנוח לבכות ולצחוק, למצוא את הכוחות הטמונים בכל אחת ואחד על מנת להמשיך ולהתמודד עם "ההפתעות" שמזמנות לנו החיים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אורי בינה

מאת: אורי בינהאומנות - כללי06/09/161547 צפיות
עולם הקעקועים הישראלי פורץ גבולות בשנים האחרונות, מאות מכוני קעקועים פזורים ברחבי הארץ ונראה בהחלט כי התחום רק הולך ומתרחב באופן עוצר נשימה. רבים מהאנשים אשר בוחרים לעשות קעקוע כלל אינם לחשיבות הטיפול בקעקוע, ובמיוחד בימים הראשונים שלאחר עשייתו. בעוד חשוב ביותר כמובן להמשיך ולשמור על הקעקוע גם בשבועות, בחודשים, ובשנים שלאחר עשייתו, את עיקר הדגש יש לשים על הימים הראשון שלאחר ביצועו, ימים אשר הקפדה על הוראות הטיפול הינה קריטית.

מאת: אורי בינהאומנות - כללי03/08/162070 צפיות
מדהים לחשוב עד לפני עשר שנים היו בישראל 15 מכוני קעקועים בלבד, בכל רחבי המדינה. וכיום, לעומת זאת ישנם מעל ל-300 מכונים פעילים מצפונה ודרומה של המדינה, נתון אשר גדל משבוע משבוע עם פתיחה של עסקים חדשים בתחום. השינוי אשר חל בארץ תחת תחום הקעקועים הוא הרבה מעבר למספר העסקים הפועלים בה. מרתק לראות את השינוי אשר חל במדינה מבחינת התפיסה, דרך ההסתכלות של הישראלים אל עולם הקעקועים.

מאת: אורי בינהבתים משותפים21/03/16953 צפיות
בשנת 2005 החלה ממשלת ישראל בשיווקה של תכנית חדשנית בשם תמ"א 38, אשר הדליקה את דמיון של מאות אלפי בעלי דירות ונכסים ברחבי הארץ. הרעיון אשר עליו התבססה התכנית הוא חיזוק מבנים ישנים אשר דורשים תחזוקה, ובפירוט – בניינים אשר הוקמו טרם לשנת 1980, בה הוחל תקן בנייה לבנייני מגורים אשר כולל הגנה מפני רעידות אדמה.

מאת: אורי בינהבניית אתרים21/03/161744 צפיות
בעולם רווי טכנולוגיה וריחוק, בו ניכור אינה מילה זירה, ניכר כי תחושת הבדידות הינה בין המתגברות והחזקות מבין אלו אשר בני האדם חווים בתקופה האחרונה. תחושות אלו קיימות גם במסגרות ארגונים גדולים וכן במקומות עבודה, שכן במקומות אלו מתקיים מדרג, חיץ, ברור בין העובדים לבין החברים בהנהלה \ מנהלים, אשר מגביר באופן מובן את תחושת הריחוק מצד העובד.

מאת: אורי בינהקוסמטיקה20/11/101010 צפיות
כיום רבות פונות אל מכוני הקוסמטיקה השונים, בעיקר לצורך הסרת שיער בשיטות שונות. המחיר לעיתים מציק לכיס וגם לא כולנו אוהבות או סתם מתביישות להראות את איברי גופנו המוצנעים, בפני אנשים זרים. כיום כל אחת יכולה להעניק לעצמה טיפול פרטי ואישי בעזרת מכשיר להורדת שיער ביתי.

מאת: אורי בינהקוסמטיקה20/11/101005 צפיות
מי מאיתנו לא לפעמים מתעצלת להוריד את השיער המיותר מהאיברים, בעיקר בחודשי החורף אז חלקי גופנו יחסית מוגנים ומוסתרים. אך אם את שיער הרגליים, הידיים וכל השאר ניתן להסתיר, משיער הפנים אין שום דרך להימלט מלא להוריד. שפם , סנטר ולחיים, חייבים להוריד מיידית בלי לחשוב פעמיים. קיימות שיטות רבות של הסרת שיער פנים, החל מלבד בבית ועד במכון.

מאת: אורי בינהקוסמטיקה20/11/101024 צפיות
בעבר הלא רחוק, המראה השעיר נחשב לסמל הגבריות והכוח הגברי, כיום לא כך הדבר ויותר ויותר גברים מעדיפים להיפטר משיער הגוף שלהם ופונים לעשות הסרת שיער לגברים. בגב, בבטן, ובכתפיים. ויש המגדילים לעשות גם בידיים וברגליים. הסרת שיער לגברים היא כבר לא מילה גיסה וכיום ניתן למצוא עוד ועוד מכונים הפותחים את שעריהם בפני גברים ומאפשרים להם לקבל טיפולי הסרת שיער לגברים. לראות גברים בתור במכון זה כבר דבר די שכיח ורגיל.

מאמרים נוספים בנושא תעשייה

מאת: ניב אבןתעשייה07/05/19969 צפיות
מה היתרון של צבע אפוקסי עבור רצפה

מאת: ליאורתעשייה07/08/18866 צפיות
מכונות שרינק למפעלים שונים, מבצעות אריזה מהירה. מכונות השרינק, עוטפות את המוצר ביריעת ניילון. אחר כך, הן מלחימות את הניילון, ומקררות את פס ההלחמה.

מאת: SEOMANתעשייה26/02/18496 צפיות
מנוף הרמה הוא ללא ספק הכלי המקצועי ביותר עבור כל חברת בנייה אשר זקוקה למשאית מנוף הרמה לגובה.

מאת: shlomy תעשייה27/12/17514 צפיות
הספקה טכנית שוטפת לעסקים היא כמו הדלק שמניע את הגלגל, הידיעה שחומרי הגלם מסופקים באופן יעיל ומקצועי מייעלת את העובדה ומגדילה את התפוקה בכמה רמות

מאת: ליאורתעשייה03/08/17728 צפיות
מלגזות דרושות, במפעלי ייצור, בבתי אריזה של תוצרת חקלאית, ובמחסנים לוגיסטיים. הן משנעות סחורות בעזרת מזלג קדמי, שבעזרתו הן מעלות ומורידות את הסחורה.

מאת: Shiraתעשייה22/06/171941 צפיות
כספות לבנקים הם מהכספות המפורסמות ביותר. מי לא ראה סרטי שוד נועזים בהם צוות שודדים מיומן מגיע לבנק הומה באדם, מוציא כמה אקדחים, יורה באוויר ולוקח את כך הכסף גם מהלקוחות וגם מהבנק

מאת: ניב אבןתעשייה18/06/17837 צפיות
עד כמה שונה גם הדפסה דיגיטלית על בד מכל מה שאנחנו מכירים מן התחום עד כה? אולי ההבדל לא יהיה בולט מידי עבור הלקוח הסופי שמקבל את המוצר המוגמר אל מול עיניו, אבל עבור בתי עסק רבים מדובר בשינוי משמעותי שהופך את הבחירה של הדפסות על סוגים שונים של בדים ליותר רלבנטית מאי פעם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica