חפש מאמרים:
שלום אורח
15.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסעות עובדים – לא רק הסעות

מאת: articlestbdרכב14/04/2016639 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לאחרונה חברות רבות מבצעות שינויים בתחום ניהול ציי הרכב שלהם.
השינויים הנ"ל מתבצעים לא רק בעקבות שינויים כלכליים כאלה או אחרים, המהווים ללא ספק נקודה חשובה בעניין, אלא גם שינויים "ירוקים" מתבקשים. בעוד העולם צועד מיום ליום לעבר נקודת עתיד שבה שינויים אקלימיים, זיהומיים, אוזון ועוד נושפים בעורף של כולנו, גם בעלי חברות גדולות וגם חברות המיוחסות כחברות "ירוקות" נדרשות בשינוי שורשי בתחום הרכב.

השינויים באים לידי ביטוי לא רק בהגבלת קילומטרז' לרכבי הליסינג של חברות רבות אלה גם בפתרונות מקוריים שמטרתם להפחית גם את כמות כלי הרכב שהחברה מחזיקה.
בחברות הייטק רבות מגיעים עובדים לימי עבודה ברכב הליסינג שלהם. רבים מהעובדים נמצאים באזורים שונים בארץ ומגיעים לבד, דבר היוצר כמות כמעט מקבילה של עובדים אל מול כלי רכב (כמות העובדים אשר ברשותם רכב ליסינג). לאחרונה מונהגת גישה מבורכת שבה אותם עובדי חברות שונות באזורי הייטק, לוקחים חברים אחרים הגרים בסביבתם או במהלך הדרך כטרמפ עד לאזור עבודתם. בדרך זו מקומות הישיבה הפנויים ברכב מנוצלים על מנת להקל על אחרים להם אין רכב וגם כדי לתמוך בהורדת כמות משמעותית של כלי רכב הנוסעים על הכביש.

פתרון נוסף מצוי המהווה פתרון יעיל במיוחד עבור חברות יצרניות בתחום האלקטרוניקה, תעשיה וחקלאות הוא פתרון הסעות עובדים. הדרך המוכרת משכבר הימים שבעבר היוותה את אחת הדרכים המוכרות יותר כשירות לעובדים המגיעים למקומות עבודה מרוחקים, או לעובדים שנהנו משירות מקיף כדי להגיע ליום העבודה ובחזרה ממנו לביתם. הסעת עובדים מהווה פתרון מעולה, מהיר ומסודר התומך בסדר עבודה, ניהול משמרות ובטיחות עובדים. הזיהום מהווה גם הוא פקטור רציני במשוואה – אולם, כפי המפורט לעיל הוא אינו מהווה את היחיד במערכה.

חברות הסעה רבות עובדות קבוע עם חברות הסעה המציעות שירותי הסעות איכותיים, צי רכבים חדיש ומפנק דוגמת הסעות מיניבוסים ועוד על מנת להציע לעובדיו איכות חיים והנאה גם מהנסיעה ליום העבודה.
זהו ללא ספק פתרון שעדיין לא נס לחו ובפרט עובר עובדים הנדרשים בהגעה ליום עבודה בשעות לילה מאוחרות או בוקר מוקדמות מאוד.

בסופו של יום, הרווח הוא של כולם. אנו משתדלים לצמצם עד כמה שניתן את זיהום האוויר ע"י צמצום כמות הרכבים הנוסעים לעבודה, נהנים מסדר עבודה וזמני הסעות לייעול ואופטימיזציה של שעות עבודה וכן נהנים מבטיחות גבוהה של נהג מקצועי והימנעות מנסיעה בשעות לא שעות.

פתרון מנצח – ללא צל של ספק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת articlestbd

מאת: articlestbdאקטואליה20/08/171083 צפיות
איך כל אחד מאיתנו יכול להתמודד ולדעת כיצד לנהוג במקרה של פיגוע (ולא באמצעות אימוני אומנות לחימה)? שיטת רמזור - לכל אחד, בפשטות - ללא כושר, ידע מקדים או הגבלת גיל. כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171341 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: articlestbdדיני משפחה20/08/171044 צפיות
מדוע הגישור מתאים במיוחד לזוגות המתגרשים בשלום ולא רק לאלו שאינם מסדרים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מאת: articlestbdיעוץ פנסיוני20/08/171949 צפיות
מה המרכיבים העיקריים של כל עסק ולמה צריך לשמור על כולם.

מאת: articlestbdרכב20/08/171685 צפיות
אחריות על נסיעה, נהיגה, ותקינות רכבי הסעות - מהוות חשיבות עליונה בכל הקשור להסעות.

מאת: articlestbdרכב20/08/171611 צפיות
כיצד נוהגים להגיע ממקום למקום בצורה בטיחותית. מקבלים שירות מחברת הסעות המקפידה בצורה יתרה על נושא הבטיחות.

מאת: articlestbdאטרקציות27/07/171311 צפיות
איך תשדרגו משמעותית את הנופש או הבילוי המשולב הקבוצתי שלכם? תשובות במאמר שלפניכם

מאמרים נוספים בנושא רכב

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/19323 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/19470 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/19575 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/19626 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: SEONET קידום אתריםרכב31/03/19633 צפיות
בין אם אתה בוחר רכב חדש או רכב יד שנייה, משתנה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, טויטה או רנו, הונדה או יונדאי, מאזדה או סוזוקי? סוג הרכב בא לידי ביטוי גם במחיר, רכב טויטה ורכב רנו מאותו שנתון יהיו מחירים שונים ולעיתים הפרש גדול בין המחירים. מעבר למחיר אנשים רבים בעת בחירת רכב חושבים על אמינות של הרכב לאורך השנים, האם הרכב יהיה חזק ויחסוך לנו ביקורים במוסך וגם חשיבה על יום שבו נרצה למכור את הרכב, האם בחרנו ברכב שנמכר בקלות או שנתקשה למכור אותו.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/19771 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/19986 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica