חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החשיבות של התייעצות מקצועית בנושא של קרן השתלמות

הנושא של חיסכון לפנסיה הוא נושא שכל עובד - שכיר או עצמאי - צריך לחשוב עליו מבעד מועד ולהתכונן לקראתו ככל האפשר. העניין שעלול להיות בעייתי הוא שמדובר בנושא כלכלי שלא לכל אחד יש מספיק ידע על מנת לקבל החלטות בעצמו ועליו לקבל ייעוץ מקצועי, מהימן ומעודכן על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות לו אודות השקעות כמו קרן השתלמות או כל אפיק השקעה אחר, לצורך כספים לאחר הפרישה מהעבודה או גם כחסכונות שיעמדו לרשותו במרוצת השנים.

איזה מידע חשוב לדעת על אפיקי חיסכון והשקעות?

כאשר אדם או עובד עומד בפני ההחלטה על נקיטת פעולה הקשורה לתחום הפיננסי של אפיקי חיסכון עבור עצמו - עליו לקבל לצורך כך את מלוא המידע. מידע אודות קרן פנסיה למשל עשוי להשתנות מעת לעת ולכן קריאת מדריכים או עלונים אינה מספיקה. את המידע צריך לקבל מיועץ השקעות או מי שעוסק באופן יומיומי בתחום זה ויידע בדיוק מה להציע, איך להציג את הנתונים והדברים ואיך להתאים את המידע היבש והכללי לנתונים האישיים של כל אדם או עובד.

המידע שצריך לדעת בנוגע לאפיקי השקעה כמו קרן השתלמות הוא מה הייעוד של הקרן, אילו סוגים של קרנות קיימים, כיצד מתבצעת הלכה למעשה הפקדת הכספים, מהי התשואה הצפויה, כלומר מה סכום הכסף שצפוי להצטבר לזכות העובד בתום תקופת הפעילות של הקרן, מה ההבדלים בין הפקדות של עובד שכיר להפקדות של עובד עצמאי ועוד. חשוב להבין איך להשתמש בקרן השתלמות כבאפיק חיסכון לפנסיה וכך להרוויח סכום כסף לא מבוטל שיגיע לידי העובד בסמיכות לגיל הפרישה שלו ממקום העבודה או מהעבודה שלו בתור עצמאי.

ממי מקבלים את הייעוץ המתאים?

קרן השתלמות היא אפיק השקעה שעומד לרשותם של עובדים שכירים וגם של מי שעובד כעצמאי. עובדים שכירים יכולים להתייעץ עם הגורם במקום העבודה שלהם האמון על מתן מידע אודות קרן פנסיה ועל התכוננות לקראת הפרישה כבר במשך שנות השלושים או הארבעים של העובד לחייו. עובד עצמאי יכול להתייעץ עם חברת ייעוץ עצמאית אודות פתיחת קרן השתלמות ובאיזו קרן הוא יכול וכדאי לו לבחור כדי ליהנות מסכום כסף גבוה בתום תקופת ההפקדות, סכום שיעזור לו לבסס את עצמו ואת החיים שלו ובני המשפחה שלו לאחר שייצא לפנסיה ולא יקבל יותר שכר חודשי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20279 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20423 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19493 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19593 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19586 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19671 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19875 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: עוזי פלגפיננסים וכספים - כללי 09/04/20601 צפיות
הקלות והנגישות למקורות מימון, הפותרת את הבעיה לפרק זמן קצר, מרגיעה את צרכני המימון העסקיים והפרטיים, ובמקום לבחון את מבנה ההוצאות וההכנסות, והסיבות לחוסר התזרימי. ממשיכים בדרכם השגויה, והלא אחראית ומחריפים את הבעיה.

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20397 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/191266 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18683 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18890 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171279 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174471 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica