חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיסכון לילדים – לנהל את הכסף בחברה אמינה

אם גם אתם החלטתם להתחיל ולחסוך כסף עבור הילדים שלכם זה אומר שגם אתם הבנתם את החשיבות הגדולה בכך. לילד יש אירועים במהלך השנים, אירועים כמו בר מצווה, בת מצווה או חתונה, והאירועים הללו הם הוצאה לא מבוטלת. כמה שתהיו ערוכים אליהם מוקדם יותר וכמה שתחסכו יותר עבורם כך יהיה לכם קל יותר לאחר מכן לממן את האירועים הללו. גם אם תשימו עכשיו בצד בכל חודש רק מאה שקלים בסופו של דבר הם יצטברו לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים לאחר כמה שנים ושיגיע האירוע יהיה לכם קל יותר לממן אותו. בנוסף, תוכלו גם לסייע לילד לאחר הצבא או השירות הלאומי וזה אומר שהוא או היא יתחילו את החיים בצורה פשוטה יותר וקלה יותר וזה אומר שתוכלו לסייע להם להתחיל את החיים עם סכום כסף כלשהוא. עם הכסף הזה הם יוכלו ללכת וללמוד לימודים גבוהים, הם יוכלו להתחיל ולחשוב על קניית דירה והם יוכלו גם סתם לקחת את הכסף ולנסוע לטיול הגדול. לא משנה מה הם יעשו אם הכסף, הוא בכל מקרה יסייע להם.

לבחור את החברה המתאימה

חיסכון לילדים מתחיל עם בחירה בחברה מתאימה. יש לא מעט חברות שמציעות חיסכון אצלם, וחשוב ללכת על חברה אמינה. אמינה זה אומר קודם כל שאתם מקבלים את מה שהבטיחו לכם וזה אומר שאם דיברו אתכם על מסלול מסוים ועל דמי ניהול ספציפיים זה מה שיהיה. בנוסף, זה אומר חברה יציבה, חברה חזקה כזו שתהיה קיימת גם עוד עשרות שנים והכסף שלכם יישמר. חברה אמינה זה גם אומר חברה שמספקת שירות לקוחות מקצועי ומהיר וזה אומר שכל שאלה שיש לכם מקבלת תשובה במהירות.

לבחור מסלול גמיש...

מכיוון שיש לא מעט חברות כאלו ומכיוון שיש לא מעט מסלולי חיסכון שמשתנים כל הזמן, אתם צריכים לבחור בתוכנית גמישה. זה אומר תוכנית שוכלו לעבור ממנה בקלות בלי שתשלמו על כך קנס או כל תשלום מיותר אחר. אתם צריכים תוכנית אטרקטיבית אך כזו שמאפשרת נקודות יציאה מנה כך שאם תמצאו משהו טוב יותר תוכלו לעבור אליו.

להתחיל לחסוך עכשיו!

גם אם לא חסכתם עד היום, עשיו זה הזמן התחיל ולעשות את זה. עכשיו זה הזמן להתחיל ולחסוך לילדים שלכם בכדי להבטיח להם עתיד טוב יותר ופשוט יותר ואף פעם לא מאוחר לעשות את זה.

 תגיות המאמר: חיסכון לילדים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20279 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20423 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19493 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19593 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19587 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19671 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19875 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: עוזי פלגפיננסים וכספים - כללי 09/04/20601 צפיות
הקלות והנגישות למקורות מימון, הפותרת את הבעיה לפרק זמן קצר, מרגיעה את צרכני המימון העסקיים והפרטיים, ובמקום לבחון את מבנה ההוצאות וההכנסות, והסיבות לחוסר התזרימי. ממשיכים בדרכם השגויה, והלא אחראית ומחריפים את הבעיה.

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20397 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/191266 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18683 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18890 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171279 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174471 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica