חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנית חיסכון – לשקט הנפשי שלכם...

בעידן המודרני מאופיין בלא מעט דברים. אחד מהם הוא הלחץ התמידי בו אנו חיים. אנו קמים בבוקר ונכנסים ישר ללחץ של היום וזה אומר לארגן את הילדים ולצאת לעבודה. את יום העבודה אנו מסיימים בשעות הערב בדרך כל ואז מתחילים מרוץ שקשור לבית. מעבר לכך יש היום הרבה יותר דאגות מה שהיו בעבר, וחלק ניכר מאותן דאגות הן דאגות כלכליות. היום קשה הרבה יותר להסתדר כלכלית ממה שהיה בעבר ולא מעט אנשים מוטרדים איך הם יסיימו את החודש. אך מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים להמעיט את הדאגות הכלכליות שלכם? מה אם יש דרך לישון טוב יותר? הדרך הזו פשוטה והיא נקראת תוכנית חיסכון..

למה כל אחד חייב אותה?

היום בעידן המודרני יש כפי שציינו הרבה יותר הוצאות ממה שהיו בעבר. היום יש את ההוצאות השוטפות ותמיד יש גם את ההפתעות. אם נדע שיש לנו בצד סכום כסף כלשהוא נהיה רגועים יותר לגבי מה יהיה אם מצטרך פתאום כסף, וחשוב שכבר היום נדאג שיהיה לנו את הסכום הזה בצד. חשוב שנפריש בכל חודש סכום כלשהוא ועדיף כמובן כמה שיותר גבוה, סכום שבבוא היום נוכל לעשות בו שימוש. גם אם מדובר על מאה שקלים או כמה מאות שקלים בודדים זה יהיה עדיף אל פני אי חיסכון, ויפה שעה אחת קודם.

לבחור מסלול גמיש

בחירת תוכנית חיסכון היא כאב ראש בפני עצמו. יש כל כך הרבה חברות היום שמציעות לחסוך דרכן ויש כל כך הרבה מסלולים שאותן חברות מציעות. הדבר הנכון ביותר יהיה לבחור תוכנית חיסכון גמישה, כזו שאנו יכולים "לשחק" עם סכום ההפרשה החודשי אליה. זה אומר שאם יש לנו חודשים טובים נוכל להגדיל את סכום ההפרשה החודשי בשאיפה כמובן שנוכל להמשיך ככה, וזה אומר שאם יש לנו תקופה פחות טובה נוכל להקטין את הסכום אך עדיין להמשיך ולחסוך. חשוב בכל חודש להפריש סכום מסוים ולהגדיל את החיסכון עד כמה שאפשר.

איפה לחסוך?

איפה לחסוך זו כבר שאלה בפני עצמה. כפי שציינו החברות השונות מציעות לנו שלל מסלולים ויש כמובן גם את הבנקים. אלו מציעים גם הם היום תוכניות טובות בעיקר בגלל התחרות הרבה שיש בתחום. בחברות הביטוח פוליסת חיסכון נחשבת בדרך כלל כמו פוליסת ביטוח חיים מה שנוגע לכמה יתרונות בכל מה שקשור למיסוי.

 



תגיות המאמר: תוכנית חיסכון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20279 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20423 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19493 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19593 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19586 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19671 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19875 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: עוזי פלגפיננסים וכספים - כללי 09/04/20601 צפיות
הקלות והנגישות למקורות מימון, הפותרת את הבעיה לפרק זמן קצר, מרגיעה את צרכני המימון העסקיים והפרטיים, ובמקום לבחון את מבנה ההוצאות וההכנסות, והסיבות לחוסר התזרימי. ממשיכים בדרכם השגויה, והלא אחראית ומחריפים את הבעיה.

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20397 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/191266 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18683 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18890 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171279 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174471 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica