חפש מאמרים:
שלום אורח
26.06.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אודות פנסיה

אנשים חכמים מסתכלים קדימה, אנשים מסודרים פועלים היום למרות שניתן לדחות למחר ואנשים שמבקשים להבטיח שגרת חיים נעימה גם בעתיד לאחר גיל לפרישה עושים קרן פנסיה. האדם הממוצע עשוי למצוא את עצמו עומד מול מגוון סימני שאלה בתחום, וגם לאחר שהוא קורא על כך, הוא עשוי להמשיך להיות מבולבל, ולו כי יש לא מעט להבין בתחום, ויש מגוון פרמטרים שעשויים להשפיע לשלילה (או לחיוב) על גובה הפנסיה לה תהיו זכאים. לאור כל זאת רבים מהאנשים מעדיפים לשלם עוד כמה שקלים עבור יועץ פנסיוני, וזאת על מנת להימנע מהסברים מעייפים ולאפשר לבעל מקצוע לקבל עבורכם את ההחלטה הנבונה ביותר. אותם אנשים פועלים בחוכמה, וניתן לראות לכך הוכחה מדי יום.

בחירה משכילה

לצד פנייה אל בעל מקצוע איכותי, גם טוב לדעת שניתן לבחור חברת ביטוח מקצועית בתחום, כך שניתן לסמוך על החברה שהיא כבר תתאם בינכם לבין יועץ מקצועי, כך ששוב ניתן להיות בידיים טובות. עם זאת יש לבחון היטב אל מי ניגשים ועל מי סומכים, ופה אין כמו ניסיון ורזומה חיובי.

הטבות מס

מדוע רבים מהאנשים בוחרים לעשות קרן פנסיה ולא מסתפקים בתוכנית חיסכון רגילה? ובכן לא מדובר רק בתשואות יותר מרשימות (ברוב המקרים), אלא גם מדובר בעובדה שאין צורך לשלם מס, ופה מדובר ביתרון כלכלי. כמו כן כאשר עושים פנסיה גם ניתן להיות מבוטחים לגבי אובדן יכולת עבודה, כך ששוב ניתן להיות רגועים, אם עבור העתיד הרחוק, ואם עבור העתיד היותר קרוב.

קופת גמל

ממש כשם שניתן לבחור לעשות פנסיה, כך גם ניתן לבחור לבחון קופת גמל. מהי אותה קופת גמל? ובכן מדובר גם כן באותה האופציה לחסוך וליהנות מהכנסה מבטיחה לאחר גיל פרישה, רק שבמקרה זה אין מדובר בסכום חודשי אותו ניתן לקבל באופן קבוע, אלא מדובר בסכום חד פעמי. רבים מהאנשים בוחרים לעשות קופת גמל במקביל לתוכנית הפנסיה, ולעומתם יש אנשים שבוחרים לעשות אך ורק פנסיה, מדוע? ובכן כי עבור כל אדם נכונה סיטואציה כלכלית שונה, ועל כן שוב נחזור ונציין שיש להתייעץ עם דמות מקצועית בטרם מקבלים החלטה.

לשמור על רמת החיים

באופן כללי נציין שגובה התשלום מקרן הפנסיה הוא ביחס ישר לגובה החיסכון שנצבר. מכאן שיש להתחיל לחסוך כמה שיותר מוקדם ובחברה שיודעת להניב תשואות כמה שיותר גבוהות, וכל זאת על מנת שתוכלו גם בעוד כמה עשרות שנים להמשיך לשמור על אותה רמת חיים לה אתם רגילים.

 תגיות המאמר: פנסיה, קופת גמל, קרן פנסיה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20660 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20749 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19834 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/191087 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19863 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/191171 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/193427 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: nirפיננסים וכספים - כללי 29/08/21923 צפיות
מנכ"לית הבורסה מינתה וועדה שבחנה את נושא קיצור שעות המסחר, לאחר מספר דיונים הוחלט לקצר את שעות המסחר.

מאת: עוזי פלגפיננסים וכספים - כללי 09/04/204748 צפיות
הקלות והנגישות למקורות מימון, הפותרת את הבעיה לפרק זמן קצר, מרגיעה את צרכני המימון העסקיים והפרטיים, ובמקום לבחון את מבנה ההוצאות וההכנסות, והסיבות לחוסר התזרימי. ממשיכים בדרכם השגויה, והלא אחראית ומחריפים את הבעיה.

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/202533 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/192696 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/181031 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/181273 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171657 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica