חפש מאמרים:
שלום אורח
02.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מי מפחד מקרן פנסיה?

מי מאתנו לא חושב על לעשות פנסיה, אך באותה נשימה מחליט לדחות משימה זו עבור מחר, ולו כי כיום העניין לא מספיק ברור, ואף הוא אינו יודע מהיכן להתחיל. בנוסף לחוסר הידע, רבים גם עשויים לחוש מאוימים, ולו כי הם מתבקשים להשקיע סכום ניכר מההכנסה החודשית שלהם בצד, מבלי יכולת להשתמש בה בשנים הקרובות. מכאן שרבים עשויים לחשוש שמא חברת הביטוח חוגגת על חשבונם, שמא התשואות לא מספיק גבוהות ואילו דמי הניהול יותר מדי גבוהים, שמא זכויות הפנסיה לא מנוצלות עד תום, שמא תאלצו לשלם מבלי לדעת על אופציות ביטוח לא רצויות וכדומה.

שקט נפשי

לצד כל סימני השאלה, טוב לדעת שניתן למצוא לא מעט שקט נפשי- אם רק בוחרים להתנהל באופן מסודר ואחראי. במה דברים אמורים? ובכן  אי למהר לקפוץ על אופציית קרן הפנסיה הראשונה שמוצעת ואין לבטוח בכול סוכן פנסיוני, אלא יש לבחון היטב את סיטואציה, כאשר יש להתחיל עם המסננת של הרזומה. חברת ביטוח שמציעה קרן פנסיה ובעלת שם טוב, היא כזו שעברו אצלה מאות לקוחות מרוצים שזכו לתשואות יפות. כמו כן אצל חברה גדולה תמצאו גב כלכלי, כך ששוב ניתן להיות רגועים שאין שום סיבה לבהלה.

רזומה

לאחר שמוצאים חברת ביטוח בעלת רזומה חיובי וששמה הולך לפניה, יש לבחון היטב מה היא מציעה. עם זאת, פה כבר שוב ניתן לחזור להיות רגועים, וזאת כיוון שמדובר בחברה מקצועית, וככזו ניתן לסמוך עליה שהיא תדע לנווט אתכם אל עבר התוכנית המתאימה ביותר. מכאן שייתכן שההמלצה עבורכם תהיה לבחור בתוכנית קופת גמל, ולחלופין ייתכן וההמלצה עבורכם תהיה לעשות קרן פנסיה. בכול אופן ניתן להיות רגועים שאתם בדרך הנכונה, ניתן להיות רגועים שאתם מתחילים כמה שיותר מוקדם לחסוך פנסיה עבור עתיד טוב יותר.

שקיפות

לצד רזומה חיובי ותשואות מרשימות, גם יש לבחון את נושא השקיפות והאמינות. מדוע? ובכן כיוון שתחום הפנסיה כה מסועף, טוב לדעת שהחברה פתוחה לספק מידע בכל רגע נתון, כי בכל זאת גם אם אינכם רשאים להשתמש כיום בכסף שנחסך, אין זה אומר שאינכם זכאים לדעת בכל רגע נתון במה דברים אמורים. על כן יש לעשות שני דברים על מנת לוודא שקיפות: הראשון הוא להתקשר אל נציג שירות ולראות כיצד הוא מגיב בעת התעניינות לגבי התיק ושנית יש לעבור על הדוחות התקופתיים, ובמקרה של שאלה, לפנות לקבל הסבר מנומק מפי יועץ החברה.

 תגיות המאמר: פנסיה, קופת גמל, קרן פנסיה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20128 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20273 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19420 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19522 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19529 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19580 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19566 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/2084 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/19955 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18624 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18828 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171213 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174411 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171088 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica