חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פנסיה ללא מחויבות

אין לטעות, לא תישארו צעירים לנצח, וגם אם נדמה שהפנסיה רחוקה מכם שנות אור, עדיין יש להתנהל באופן חכם על מנת להבטיח את מצבכם הכלכלי בעוד כמה עשורים, כי מי מאתנו לא רוצה להתעורר בבוקר לצד הידיעה שאין לו מחויבויות שנוגעות לפרנסה, ובנוסף הוא יכול לעשות כל שיחפוץ, ואף ליהנות מרמת חיים נוחה. ובכן יש לתאר שבשלב זה יש לא מעט ידיים מורמות, ועל כן נציין שעל מנת להגיע לרגע הזה יש לפעול כיום,  יש לעשות פנסיה עבור עתיד הרבה יותר ורוד וכלכלי.

במיוחד עבורכם

ראשית יש לקבל החלטה האם מסתפקים בחיסכון פנסיוני, או שמא אתם גם מעדיפים שהפנסיה שלכם תכלול ביטוח עבור אובדן כושר עבודה וביטוח שאירים. כמו כן יש לבחון היכן ניתן להרוויח הכי הרבה הטבות מס, איזו חברת ביטוח בעלת תשואות מרשימות, איזן קרן  הכי נכונה עבורכם, איזו קרן מאפשרת גמישות מרבית וכדומה. כלומר יש מגוון אופציות בהן ניתן לבחור, ומראש יש להבין שסביר להניח שרובן אינן אידאליות במיוחד עבורכם, אך אם מעט משקיעים מאמץ, ניתן למצוא את קרן פנסיה הנכונה ביותר עבורכם, ולשם כך מומלץ להיעזר ביועץ מקצועי בתחום.

תחושת מחויבות

הרבה אנשים מפחדים מתחושת המחויבות שהפנסיה מכתיבה. כלומר מצד אחד הם כן מבקשים לחסוך היום עבור המחר, אך מצד שני לא בהכרח אוהבים את הרעיון שסכום כסף משמעותי ששייך להם בלתי ניתן לשימוש. על כן טוב לדעת שכיום המצב שונה וכן מאפשר חופש תמרון יותר גדול. כך למשל טוב לדעת שניתן לעשות קופת גמל, אך למשוך את הכסף לאו דווקא בגיל פרישה- כלומר ניתן להחזיק בשליטה מלאה בנוגע למועד המשיכה. עם זאת מי שכן ייבחר לשמור את הסכום סגור (במסגרת קופת גמל), ירוויח מהטבות מס משמעותיות, כאשר הטבה אחת קשורה לרווחי השקעות ואילו הטבה שנייה קשורה לקצבת פנסיה.

אינטרס דו כיווני

לאור הנאמר, ניתן לראות שהמדינה מעניקה תמריצים חיוביים עבור אנשים שכן בוחרים לעשות קרן פנסיה וכן בוחרים לא לגעת בה עד לגיל פרישה, וזאת מתוך הבנה שמדובר באינטרס דו כיווני. כלומר מצד אחד המשקיע מרוויח שקט נפשי ורמת חיים נוחה לאחר גיל פרישה, ומצד שני גם המדינה מרוויחה אוכלוסייה יותר חזקה ושפחות נשענת על תמיכת המדינה. מכאן שמומלץ לעשות קרן פנסיה או קופת גמל, ומומלץ לשמור על התוכנית סגורה עד לגיל פרישה. מה נותר לעשות? לבחון נכונה את התוכנית בה משקיעים. שיהיה בהצלחה.

 תגיות המאמר: פנסיה, קופת גמל, קרן פנסיה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20123 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20268 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי30/12/19414 צפיות
רוצים להתקבל לעבודה בחברת הייטק מסויימת? מחפשים גישה אל חברות ההייטק הגדולות והמובילות בישראל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי01/12/19516 צפיות
עומדים לפני גיוס עובדים משמעותי לחברה שלכם? רוצים לפרסם מודעות דרושים הייטק במקומות אשר יובילו אתכם לקבלת קורות חיים ממועמדים איכותיים אשר באמת מתאימים למה שאתם מחפשים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי28/11/19524 צפיות
רוצים לחזק את השיווק והפרסום של העסק שלכם ולהזמין רולאפ איכותי וייחודי שיסייע לכם בכך? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במקום הטוב ביותר ממנו אתם מבצעים את ההזמנה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי21/11/19575 צפיות
עומדים לרכוש מגהץ קיטור חדש? רוצים להכיר קצת יותר את הטכנולוגיות השונות בתחום בכדי שתוכלו לבחור את מגהץ הקיטור הטוב והנכון ביותר בשבילכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: שלום כהןבר ובת מצווה17/11/19561 צפיות
עומדים לחגוג לילד שלכם בר מצווה? התקציב שלכם מוגבל? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון ביותר.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/2079 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/19951 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18624 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18827 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171213 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174411 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

מאת: amirdadon90פיננסים וכספים - כללי 01/02/171088 צפיות
אין ספק כי תחום הרכישות באינטרנט הינו תחום שהפך להיות נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica