חפש מאמרים:
שלום אורח
05.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הכוח המניע את שם האדם-סוד הצליל והניקוד

מאת: יצחק אהרוןקבלה03/01/2010986 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

על דעת חכמת הקבלה האותיות המרכיבות את שם האדם מחברות בין העולם הגשמי והעולם הרוחני. העוצמה הטמונה בשם הפרטי מתקבלת מכמה מסלולים היונקים ממוקדי כוח שונים. אותה עוצמה גולמית מקורה בשילוב ובצירוף האותיות לכדי צליל זיהוי ברור הנקרא שם האדם, אשר מקבל ביטוי ותוקף מעשי באמצעות אופן הכתיבה, ההגיה ,הצליל והתדר בו הוא נקרא. רוב האנשים אינם יודעים כלל כי לסימני הניקוד (סוד הצליל) וההטעמה (מלעיל ומלרע)  קיימים משמעויות רבות העשויות להשפיע בצורה מכרעת על בעל השם. לכן חלה חובה לדעת כי סימני הניקוד אינם באים לחינם ומהווים עולם שלם של ידע שמעטים מאוד נחשפים אליו. לכן גמלה בליבי ההחלטה לקבץ במאמר זה מספר משמעויות כלליות אודות שמות פופולאריים וניקודם מן ההיבט הקבלי. יובן למעיין כי כל האמור הינו על " קצה המזלג" ונועד להאיר את עיניכם במעט. מי שמבקש לבחור לעצמו או לילדיו שם איכותי חייב להתחשב בסוד הצליל, הוא הניקוד .

האותיות א , מ , ש  -  הן אמות היסוד,  דהיינו שלושה יסודות –אויר, מים, אש. אותיות מעצימות עם " מנוע רוחני" אדיר. לפיכך מי שבשמו מופיעה אות אחת או יותר ( לדוגמה: שאול, משה, אהרון) יהיה לאדם השואף תדיר לגדולה ולעשייה מרובה. הוא לא ינוח וישקוט עד אשר ישיג מטרותיו. חסר שקט נפשי ועלול להימצא בתושת תיסכולים, פחדים וחוסר סיפוק. באם אחת האותיות ניצבת בראש השם האדם יהיה גלוי לב ויומר את כל אשר על ליבו

מי שמופיעים בשמו שני חיריקים (לדוגמא: ריקי, נילי, גילי) יהיה אדם חומרי וארצי מאוד. היציבות הכלכלית והמעמד חשובים לו מאוד וידאג כדי לבסס את מעמדו. בעל נטייה למצבי רוח קוטביים. מחד עשוי להיות רך ונעים ומאידך עלול להיות תוקפני וחסר סבלנות עד כדי נטייה להיסטריה. רואה את התמונה הכללית עם קושי לרדת לפרטים העמוקים. בטחון עצמי טעון שיפור עם היתכנות להערכה עצמית נמוכה.  בעל תאווה מינית מפותחת ורגישות עדינה ומיוחדת. טואטלי מאוד בתחושותיו וייתמסר בצורה עיוורת אחר מושא אהבתו, אפילו אם הדבר עלול לגרום לו לסבל .

לרוב, השמות המסתיימים באות ת' (לדוגמא: סיגלית , שרית ): עלולים להצביע על תקיעות וחסימה בענייני זיווג ופרנסה. מחד גיסא האדם עלול להימצא בתחושת כבדות עם הסתכלות תמידית אל העבר ופחות לעתיד. מאידך כל סיום הוא התחלה חדשה ולכן האות ת' עשויה להיות בעלת השפעה חיובית , תלוי בשם האם. יש לשים לב לדרכי נשימה ועיכול, לחולשה גופנית ולנטייה לחולי בקלות יחסית. 

מי שבשמו מופיעה  ב' רפה (לדוגמא: אביב, חביב, אבי ) היה הססן מיתאפיין בבלבולים, קושי בקבלת החלטות ובצורך עז לחום ולרגש. אינו מגובש בחוסנו הנפשי בשל חסכים רגשיים.  

כל אדם שבסיום שמו נמצאת האות ן' (לדוגמא : אלון, שרון) יהי בעל כושר עמידות אישית נהדרת . אדם עם עוצמה נפשית הבוקעת במיוחד בשעות קשות ולכן ייחלץ ממצבים קשים שאחרים ייתקשו לעמוד בהם. מי שהאות נ' מופיעה בשמו , ללא קשר לסדר הופעתה בתבנית, יהיה במצב דואלי כלומר: אהוב על הזולת או מושא לקנאה בשל אישיות כובשת.   

 אדם שבשמו מופיעה המילה גל ( סיגל, גלית, גליה) בתחילת התבנית יהיה חסר מנוחה ושקט נפשי עם היתכנות למצבי רוח הפכפכים. לעומת זאת יוכל להתגבר על מיכשולים ולנווט את עגלת חייו בהצלחה יתרה. מי ששמו מסתיים במילה גל יהיה אדם סוער ומלא תהפוכות המתקשה להחזיק בדעה אחת יציבה. 

מי ששמו מתחיל באות ס'  ( סמי, סיון, סמדר) יתאפיין בקשיים ובעיכובים בפרנסה ובזיווג. האות ס' מבטאת מחד את כוח השמירה ששבריאה. צורתה כחומה סגורה המגנה ושומרת את פנימיותה. מאידך עלולה לגרום לסיבוכים,לקשיים ולחסימות קשות בכוח המזל. מי ששמו מסתיים באות ס' ( עמוס, אליס) עלול לרוב להימצא בתחושת תקיעות הגורמת לתיסכולים ולחוסר סיפוק. היא יחוש כי "משהו" בלתי מוסבר רציונאלית עומד בינו ובין יכולתו להצליח וכי הוא אינו מממש את הפוטנציאל החבוי בעמקי נפשו. 

אותיות אהו"י מהוות צינורות שפע רוחני גבוהה מאוד ולכן לא מומלץ לקרוא לאדם בשם הבנוי מכל האותיות הללו. משום הסכנה שהוא עלול לקרוס תחת העוצמה המשודרת בהן .

מי שבשמו מופיעה המילה  "אור"  לדוגמה: (אורה, אורי, אור , אורית) עלול להימצא במצב של קושי ניכר בזיווג ( שלום בית) או חוסר בזיווג מתאים. המילה "אור" מתאימה לחלק קטן מאוד מהאוכלוסיה ( אלה שמבנה נפשם יציב חסון) הואיל והיא מושכת שפע רוחני עצום ורב העלול להיות מעמסה כבדה על כתפי האדם דבר העלול להקרין באופן שלילי על כוח המזל.

 

מוגש בברכה
www.kabalah.co.il
יצחק אהרון ראש מרכז "חכמה" מייעץ חוקר ומרצה של תורת הקבלה.מפרסם מאמרים שבועיים בעיתונות המקומית בפריסה ארצית. עורך את ערוץ הקבלה באתר Y NET של ידיעות אחרונות. משדר תוכנית יעוץ בקו המומחים של רדיו 103FM ובימי שישי ברשת ב' בתוכנית "מה יהיה" עם יואב גינאי. טלפון 03-9220784

© כל הזכויות שמורות•החומר באתר זה מוגש בברכה מטעם יצחק אהרון ו/או "חכמה" המרכז לקבלה למען הגברת המודעות ולשיפור איכות החיים של כל אחד ואחת. בשל כך הוא מותר לשימוש והפצה ללא הגבלה ובתנאי שתוכנו לא ישונה ויצויין מקורו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מוגש בברכה
www.kabalah.co.il
יצחק אהרון ראש מרכז "חכמה" מייעץ חוקר ומרצה של תורת הקבלה.מפרסם מאמרים שבועיים בעיתונות המקומית בפריסה ארצית. עורך את ערוץ הקבלה באתר Y NET של ידיעות אחרונות. משדר תוכנית יעוץ בקו המומחים של רדיו 103FM ובימי שישי ברשת ב' בתוכנית "מה יהיה" עם יואב גינאי. טלפון 03-9220784

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יצחק אהרון

מאת: יצחק אהרוןקבלה06/02/121028 צפיות
הנפש האנושית מלאה פחדים, מודעים ושאינם מודעים. חלקם נצברים ונאספים במהלך חיינו כחלק מהשפעות חברתיות וסביבתיות, וחלקם מולדים. יובן כי קשת האמונות והסממנים לשמירה והגנה מפני עין הרע כמוהם כים הגדול. אך מעל לכולם שוכנת לה בבטחה החמסה. על משמעותה ומקורה של החמסה במאמר שלפניכם.

מאת: יצחק אהרוןקבלה06/02/12870 צפיות
לצערי הרב החברה המודרנית עם כל הישגיה הרבים לא השכילה להפנים את העובדה כי יש להתייחס אל האישה כשווה בין שווים, ועדיין עינינו הרואות את מקרי ההתעללות הרבים אותם האישה חווה הן בתא המשפחתי ,במקומות העבודה ואפילו ברחוב, שם מייחדים לנשים מסלול נפרד להליכה ונסיעה בתחבורה ציבורית ועד כדי השפלה ביריקה על ילדה רכה בשנים, שהיורקים השפלים מיטיבים לבטא את מידתם הרעה והלא מתוקנת הרואה בילדה קטנה כמעוררת את היצרים רחמנא לצלן.

מאת: יצחק אהרוןקבלה06/02/12989 צפיות
מאז ומעולם הנושא הבוער ביותר בקרב בני האדם היה תחום הזוגיות והאהבה. מי אינו רוצה למצוא את בן/בת הזוג המתאים לו ביותר? מי אינו רוצה למצוא זוגיות חיובית שתמלא את עולמו ותשלים אותו? מי אינו רוצה מערכת זוגית נכונה ותקשורתית? בדברים הבאים אגיש לכם הקוראים כלי בסיסי לבדיקת ההתאמה הזוגית באמצעות חישובי גורלות. אציין כי אין לראות בכך גורל זיווגים מלא אלא לכל היותר זיהוי נקודות החולשה או החוזק בקשר שלכם.

מאת: יצחק אהרוןקבלה06/02/12829 צפיות
תקופת ימי ט"ו בשבט נושאים עימם ריחות של שינוי באוויר. תחילתה של תקופה חדשה בפתח הטבע משנה פניו, השמים מתבהרים וקרני השמש פורצות מבעד לעננים, מאירות ומלטפות בחמימות עדינה כיד מלטפת. שירת ימי החורף כמעט בסיומה וניתן להבחין בבואו של האביב המתקרב. עתה הבשילו התנאים להתחדשות ולפריחה מחודשת שבסופם האילנות יצמיחו פירותיהם.

מאת: יצחק אהרוןקבלה13/12/11872 צפיות
אחד הדיברות אוסר על עבודה זרה, יצחק אהרון מחבר בין עבודה זרה לסקרנות ומסביר על הקשר ביניהם לתחושת הריקנות שאנו עלולים לחוש בחיינו

מאת: יצחק אהרוןקבלה13/12/11902 צפיות
חכמת הקבלה מלמדת כי לכל דבר גשמי שקורה לנו יש מקורות רוחניים וכל פעולה שאנו מבצעים מושפעת מהמזל המלווה אותנו. יצחק אהרון מלמד על כוחותיה של עין רעה ועל מה נוכל לעשות כדי לבטל את השפעתה

מאת: יצחק אהרוןקבלה17/07/111075 צפיות
מאז ימי עולם לימדו חכמי הקבלה כי לאותיות השפה העברית, בהצטרפותן לתיבה הנקראת "שם האדם", כוח רוחני עצום ורב המסוגל להשפיע על המזל ועל מאורעות החיים הנעשה עד לפרטי פרטים. לכן אין זה פלא שחכמת הקבלה עוסקת בכך רבות ומקדישה לנושא ספרות ענפה

מאמרים נוספים בנושא קבלה

מאת: בתיה כץקבלה15/05/1935282 צפיות
מעשה בזוג, בעל ואישה שחיו להם באושר ובשלום, גם פרנסה היתה להם ברווח אך דבר אחד העיב על אושרם, הם לא זכו להיפקד בילדים

מאת: בתיה כץקבלה15/05/1923100 צפיות
ביום ל"ג בעומר מציינים את יום הילולת רבי שמעון בר יוחאי כאשר הספר המזוהה איתו ביותר הוא ספר הזוהר הקדוש, ספר יסודי בתורת הקבלה.

מאת: בתיה כץקבלה08/05/1918483 צפיות
"רבי שמעון הצדיק, באתי לציון במיוחד לכבודך על מנת לספר את שערות בני יחיד אשר נתן לי האלוקים בזכותך, קיימתי את נדרי, אתמול הבאתי אותו חי וגזזתי את שיער ראשו בשירה ובזמרה, איך עתה אוכל לסוע מכאן בלעדי בני יחידי.

מאת: בתיה כץקבלה08/05/1927893 צפיות
ידוע ומפורסם שלהחזיק את ספר הזוהר בבית זה מעין כלי מחזיק ברכה, כמו קמע שמסוגל לישועות רבות ולכן אנשים רבים מכל המגזרים מחזיקים בביתם את ספר הזוהר הקדוש, יתרה מכך ישנם גם הלומדים בספר הזוהר כיוון שהלימוד ב...

מאת: בתיה כץקבלה25/02/19616 צפיות
כל אחד חשוף לעין הרע בפרט תינוקות יפים, אנשים בעלי כישרונות, עושר, מעמד מיוחד ועוד. הדברים הטובים האלה מושכים איתם עין הרע כיוון שהם גורמים לקנאה ולצרות עין, ובמקום שיש צרות עין וקנאה בא עין הרע על האדם.

מאת: בתיה כץקבלה25/02/19519 צפיות
שתשעים ותשעה אחוז מהמתים מתו מחמת עין הרע, ורק אחוז אחד מת בדרך ארץ, דהיינו משום שהגיע זמנו. הנה יוצא מדברי הגמרא, שיש מציאות של עין הרע בעולם.

מאת: בתיה כץקבלה07/01/19824 צפיות
גם לאחר פטירה של אדם קרוב ניתן להועיל לו ולשמח אותו על ידי שנעשה לו תיקון לנפטר, אותו תיקון שמביא לנשמתו נחת רוח גדולה, גורם למירוק עוונות של הנפטר ועושה עילוי נשמה גדול בעולמות עליונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica