חפש מאמרים:
שלום אורח
21.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו מנעולן ומדוע חשוב מאד לעמוד בקשר עם איש מקצוע שכזה

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/2018316 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מנעולן הוא איש שירות שתפקידו לפרוץ מנעולים. בשונה מפורץ פלילי, שמטרתו לשדוד בתים, מנעולן הוא בעל תפקיד רשמי שניתן לו על ידי המכללה בה למד, באישור משטרת ישראל. עליו להציג את התעודות שמעידות על כך לכל דורש, כמובן שלשוטרים ולניידות פיקוח עירוניות.

אם אני יודע כיצד לפרוץ מנעול, או בטוח בעצמי בסבירות גבוהה, האם זה אפשרי? מבחינה חוקית זה לא אפשרי. שוטר שתפס פורץ מנעולים לא מורשה, גם אם זה הבית שלו, עלול לשאת עמו עונשי קנס ואף עונשי מאסר בפועל. במאמר מוסגר, ניתן לומר כי גם במצב היפותטי, בו שוטרים לא יאכפו את החוק הזה, לא מומלץ לך לפרוץ לבד, משום שמנעול זה לא כמו שיפוצים, עבודות מתח נמוך וצביעת קירות. זה שירות שדור שמוטוריקה עדינה: טעות הכי קטנה ואתם עלולים לשלם ביוקר על נזק למנעול שלכם. לכן, הכי בטוח והכי יעיל לקרוא לאיש שירות כמו מנעולן לביצוע משימת הפריצה.

באלו מצבים נזדקק לפורץ מנעולים? כאשר נתקענו מחוץ לבית, כאשר נתקענו מחוץ למשרד, כאשר נתקענו מחוץ לרכב, כאשר מפתח נשבר בסוויץ' של חור המנעול, ובכל מצב אחר בו אנו מנועים מלפתוח דלת, או לתפעל אותה כמו שצריך. חשוב לדעת: מנעולן, חייב לפעול על פי חוק, ורק על פי חוק. פריצה לדלת בית שמנעולה עומד בתקן – ללא קידוח אינה חוקית בסיכוי גבוה ביותר. רק קידוח ימנע את ידיעת קוד המנעול על ידי המנעולן וישחרר אתכם מדאגה שמא הוא יודע כיצד להכין מפתח לדלת. לעומת זאת, בפריצה לרכב ההיפך הוא הנכון: כל השיטות חוקיות (למעט העתקת פרופיל), אבל מומלץ לפרוץ ללא קידוח, בשל כך שתיקון או החלפת מנעול רכב זה עסק יקר. קיימת שיטה נפוצה של דגדוג המנעול באמצעות סרגל וכרית, וכך גם לא התבצעה העתקת פרופיל וגם נמנע נזק למנעול.

כיצד נדע שהשירות לא יקר? בכלי רכב – הפריצה ברוב המקרים תהיה מהירה. אם אינכם בטוחים שהרכב שלכם לא חריג בעניין, מומלץ לקרוא את ספר הרכב שקיבלתם מהיצרן או ממי שקניתם את הרכב, או לברר במוסך שמטפל בכם על יכולת הכרעת מנעול רכבכם. ברוב המקרים זה לא אמור להימשך זמן רב. לעומת זאת, במנעולי דלתות פלדלת, רב בריח, שריונית חוסם, ודלתות כניסה תקניות נוספות משך הפריצה יהיה רב, וייקח לפחות 40 דקות. המנעול היחיד שהוא ממתכת ולא לוקח זמן רב להכריעו הוא מנעול סהר ללא קופסת רתק, ומספר מנעולים ישנים שלרוב בלאו הכי משמשים כמנעולי פנים ולא כניסה, כמו למשל פאבלוק אמריקאי עגול. כמו בשירותים רבים אחרים, זמן הוא כסף, ולכן ככל שהשירות צפוי להיות ארוך יותר, הוא גם יהיה יקר יותר. ילד עם זאת, מנעולן יתמחר את שירותיו גם על פי זמני הקריאה. קריאה בלילה תהיה יקרה יותר מאשר ביום העסקים, למשל.

צרו קשר עם מנעולן בחיפהבכל פעם שנתקלתם בבעיית דלת או מנעול בבית או ברכב!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בנייה וקידום אתרים באינטרנט, אתרים לדוגמה

אלגנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת yoni rom

מאת: yoni romנדל"ן ומקרקעין04/08/19374 צפיות
התחום המשפטי בכלל - והתחום המשפטי בנושאי משפחה בפרט - הוא מרתק ומעניין, אך במידה ואינכם מבינים בו לעומק רצוי מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה ומקצועי.

מאת: yoni romניקיון22/07/19419 צפיות
מחפשים שירות ניקוי ספות בכפר סבא? מומלץ לכם להכיר מעט יותר את עולם הטקסטיל. חשוב גם להכיר את סוגי הכתמים והריחות שנוצרים על הספות. כאשר תכירו את סוגי הבדים השונים, תדעו מה לצפות מצוות הניקיון.

מאת: yoni romדיני ירושה03/07/19458 צפיות
כשאדם קרוב אלינו נפטר זו בשורה לא נעימה במיוחד, לפעמים אפילו מכאיבה מאוד במידה ומודבר בבן משפחה קרוב או בן משפחה שנפטר בטרם עת. בנוסף לכאב הגדול על האובדן עצמו לעיתים מתעוררות בעיות נוספות שגורמות לכאב נוסף - בעיות הירושה שהותיר אחריו המנוח.

מאת: yoni romיבוא ויצוא15/07/18275 צפיות
המפעלים של היום הם לא המפעלים של פעם, היום המפעלים נראים יותר טוב, עובדים בשיטות יותר מתקדמות,  איכות העובדים גבוהה יותר וכפועל יוצא מכך גם המכונות שאנו משתמשים בהן צריכות להיות חזקות ועוצמתיות יותר.

מאת: yoni romניקיון11/07/18841 צפיות
נוחות, עיצוב, שלווה. מה עוד אפשר לבקש מהספה העומדת בסלון? פעמים רבות איננו מתייחסים לספה שלנו בהגינות. בעוד היא מאפשרת לנו להתרפק עליה בסיומו של עוד יום עבודה עמוס, הרי שאנחנו נוטים לזלזל מעט בניקיונה

מאת: yoni romניקיון25/06/18540 צפיות
ניקוי הבית נחשב לאחד המשימות המורכבות ביותר המצריכות שימוש בשואב אבק איכותי. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי אשר חל במוצרים לניקיון הבית .

מאת: yoni romיעוץ פנסיוני25/06/181279 צפיות
מלגזה נחשבת לאחד מהכלים המשמעותיים ביותר איתה אנחנו יכולים לעבוד. זהו כלי רכב המהווה כלי עבודה חשוב ביותר.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19702 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18690 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18359 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17908 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17724 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

מאת: orya peryאבטחת הבית01/06/17719 צפיות
כשאר אתם מתחילים לתכנן בנייה אם של בית פרטי או אם מיזם גדול של בניין מגורים או של בנייני משרדים, הנוכחות של קונסטרוקטור היא חשובה. יש כאלה שמתמחים במבני תעשייה, מבנים למגורים ועוד.

מאת: נדב מנוראבטחת הבית22/05/17601 צפיות
כשאנו רוצים למגן וליצור נוחות במקום בו אנו נמצאים, כגון בית, משרד, מפעל ועוד, המנעול החשמלי הוא פתרון מצויין לשליטה על כניסת האנשים למתחם ללא צורך בהימצאות של שומרים במקום. את המנעול החשמלי ניתן להפעיל מרחוק וכך למעשה נוצרת שליטה על הדלת מהרחוק. כמובן שזה תלוי במכשיר אליו מחובר המנעול, כגון, אינטרקום, שלט, קודן ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica