חפש מאמרים:
שלום אורח
30.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהו מנעולן ומדוע חשוב מאד לעמוד בקשר עם איש מקצוע שכזה

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/2018535 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מנעולן הוא איש שירות שתפקידו לפרוץ מנעולים. בשונה מפורץ פלילי, שמטרתו לשדוד בתים, מנעולן הוא בעל תפקיד רשמי שניתן לו על ידי המכללה בה למד, באישור משטרת ישראל. עליו להציג את התעודות שמעידות על כך לכל דורש, כמובן שלשוטרים ולניידות פיקוח עירוניות.

אם אני יודע כיצד לפרוץ מנעול, או בטוח בעצמי בסבירות גבוהה, האם זה אפשרי? מבחינה חוקית זה לא אפשרי. שוטר שתפס פורץ מנעולים לא מורשה, גם אם זה הבית שלו, עלול לשאת עמו עונשי קנס ואף עונשי מאסר בפועל. במאמר מוסגר, ניתן לומר כי גם במצב היפותטי, בו שוטרים לא יאכפו את החוק הזה, לא מומלץ לך לפרוץ לבד, משום שמנעול זה לא כמו שיפוצים, עבודות מתח נמוך וצביעת קירות. זה שירות שדור שמוטוריקה עדינה: טעות הכי קטנה ואתם עלולים לשלם ביוקר על נזק למנעול שלכם. לכן, הכי בטוח והכי יעיל לקרוא לאיש שירות כמו מנעולן לביצוע משימת הפריצה.

באלו מצבים נזדקק לפורץ מנעולים? כאשר נתקענו מחוץ לבית, כאשר נתקענו מחוץ למשרד, כאשר נתקענו מחוץ לרכב, כאשר מפתח נשבר בסוויץ' של חור המנעול, ובכל מצב אחר בו אנו מנועים מלפתוח דלת, או לתפעל אותה כמו שצריך. חשוב לדעת: מנעולן, חייב לפעול על פי חוק, ורק על פי חוק. פריצה לדלת בית שמנעולה עומד בתקן – ללא קידוח אינה חוקית בסיכוי גבוה ביותר. רק קידוח ימנע את ידיעת קוד המנעול על ידי המנעולן וישחרר אתכם מדאגה שמא הוא יודע כיצד להכין מפתח לדלת. לעומת זאת, בפריצה לרכב ההיפך הוא הנכון: כל השיטות חוקיות (למעט העתקת פרופיל), אבל מומלץ לפרוץ ללא קידוח, בשל כך שתיקון או החלפת מנעול רכב זה עסק יקר. קיימת שיטה נפוצה של דגדוג המנעול באמצעות סרגל וכרית, וכך גם לא התבצעה העתקת פרופיל וגם נמנע נזק למנעול.

כיצד נדע שהשירות לא יקר? בכלי רכב – הפריצה ברוב המקרים תהיה מהירה. אם אינכם בטוחים שהרכב שלכם לא חריג בעניין, מומלץ לקרוא את ספר הרכב שקיבלתם מהיצרן או ממי שקניתם את הרכב, או לברר במוסך שמטפל בכם על יכולת הכרעת מנעול רכבכם. ברוב המקרים זה לא אמור להימשך זמן רב. לעומת זאת, במנעולי דלתות פלדלת, רב בריח, שריונית חוסם, ודלתות כניסה תקניות נוספות משך הפריצה יהיה רב, וייקח לפחות 40 דקות. המנעול היחיד שהוא ממתכת ולא לוקח זמן רב להכריעו הוא מנעול סהר ללא קופסת רתק, ומספר מנעולים ישנים שלרוב בלאו הכי משמשים כמנעולי פנים ולא כניסה, כמו למשל פאבלוק אמריקאי עגול. כמו בשירותים רבים אחרים, זמן הוא כסף, ולכן ככל שהשירות צפוי להיות ארוך יותר, הוא גם יהיה יקר יותר. ילד עם זאת, מנעולן יתמחר את שירותיו גם על פי זמני הקריאה. קריאה בלילה תהיה יקרה יותר מאשר ביום העסקים, למשל.

צרו קשר עם מנעולן בחיפהבכל פעם שנתקלתם בבעיית דלת או מנעול בבית או ברכב!

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת yoni rom

מאת: yoni romשיפוצים07/09/2080 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

מאת: yoni romרהיטים25/06/20261 צפיות
איך מזמינים רהיטים אונליין? כיצד חוסכים בהוצאות בלי להתפשר על איכות הרהיט?

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20498 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: yoni romדיני ירושה14/11/19318 צפיות
נקודת ההנחה אומרת כי אדם אשר החליט לכתוב צוואה עשה זאת על מנת להשאיר הוראות התואמות את רצונו. מימוש הצוואה משמעותה לכבד את בקשותיו של אותו אדם. לכן, רוב הצוואות יכובדו כפי שנכתבו. עם זאת לעתים ישנו תהליך של ביטול של הצוואה כאשר האדם עצמו יכול לשנות את דעתו ולהחליט לבטלה או לעדכן אותה.

מאת: yoni romניקיון14/11/19712 צפיות
מהי קרדית האבק ואיפה היא מופיעה? איך מנקים את קרדית האבק?

מאת: yoni romכירופרקטיקה14/11/19993 צפיות
כירופרקטיקה לגב, הינו סוג טיפול כירופרקטיקה, הכולל מעשה את כל אברי הגוף. למעשה, כל עולם הכירופרקטיקה, מתבסס על הגב ועמוד השדרה. הטיפול בגב, מתייחס ל3 חלקים: אזור הגב העליון והשכמות, עמוד השדרה והגב התחתון. כמובן, חשוב בחיי היום יום, לשמור על בריאות הגב.

מאת: yoni romמחשבים וטכנולגיה - כללי14/11/191111 צפיות
מה הם שירותי IT - ולמי הם מתאימים? איך מנהלים מידע עסקי במאה ה-21?

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19606 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191022 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18883 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18538 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171100 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17898 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

מאת: orya peryאבטחת הבית01/06/17887 צפיות
כשאר אתם מתחילים לתכנן בנייה אם של בית פרטי או אם מיזם גדול של בניין מגורים או של בנייני משרדים, הנוכחות של קונסטרוקטור היא חשובה. יש כאלה שמתמחים במבני תעשייה, מבנים למגורים ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica