חפש מאמרים:
שלום אורח
20.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיחות הוואטסאפ נמחקו? לא לדאוג ניתן לשחזר

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים25/09/20181902 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

וואטסאפ היא אפליקציה פופולרית למסרים מיידיים ולשיחות טלפון שמותקנת במכשירים ניידים. האפליקציה כוללת אפשרות לשמירה על היסטוריית ההודעות שבוצעו וכך אפשר לשמור על תוכן ההודעות לאורך זמן.

למה לשחזר הודעות וואטסאפ?

שחזור וואטסאפ מאפשר להציג שוב הודעות שנשמרות במכשיר הנייד, אבל מסיבות שונות אין אפשרות להציג אותן יותר. גם במקרים אלה, נתוני ההודעות עדיין נשמרים במטמון המכשיר, ולכן, באמצעות טכניקות מתקדמות, אפשר לשחזר את ההודעות ובמקרים רבים גם את הקבצים המצורפים אליהן.

שחזור הודעות וואטסאפ שנמחקו נובע ברוב המקרים מהחשיבות של המידע. מכיוון שהאפליקציה משמשת להעברת מגוון רב של הודעות חברתיות, אישיות ורשמיות ומסרים ממקומות עבודה ולימודים, מחיקה של ההודעות יכולה לגרום לאיבוד מידע חשוב.

כיום, ברוב המקרים אפשרי לבצע שחזור מידע מטלפונים סלולריים באמצעות טכנולוגיה משוכללת. חלק מהכלים לשחזור הודעות עומדים לרשות כלל המשתמשים, אבל רצוי לא לנסות פעולות חובבניות שעלולות לפגוע במידע הקיים שעדיין נשמר במכשיר. כמו כן, אף על פי שהודעות וואטסאפ יכולות להישמר במכשיר למשך זמן רב רצוי לשחזר אותן בהקדם וזה מכיוון שהעדכונים שמתבצעים במכשיר הנייד יכולים לשבש שחזור וואטסאפ.

הסיבות למחיקת הודעות וואטסאפ

הודעות ווטסאפ נמחקות מסיבות שונות, אם בשוגג ואם בכוונה תחילה. מחיקה לא רצונית של הודעת וואטסאפ מתרחשת כאשר לוחצים בעל כפתור המחיקה, וכך אפשר למחוק בשוגג גם הודעה חשובה. כאמור, גם כאשר ההודעה נמחקת מהצג, היא עדיין נשמרת במכשיר באופן שמאפשר לבצע שחזור. עם זה, בדרך כלל לא מדובר בשיחזור הודעת וואטסאפ אחת אלא בשיחזור היסטוריית הודעות שנמחקו בשל תקלה או פגיעה פיזית במכשיר הסלולרי.

בין המצבים שיכולים לגרום למחיקה שמחייבת שחזור וואטסאפ: תקלות במכשיר שפוגעות בתפעול האפליקציה. פגיעות חיצוניות כגון מים או חבטה יכולות אף הן לפגוע בתצוגת ההודעות. הפעלת מכשיר נייד חדש ללא גיבוי ההודעות, מחיקה מכוונת של הודעות, או הודעות שנמחקות בשוגג, כשאין אפשרות להעלות אותן שוב.

שחזור הודעות וואטסאפ האם אפשרי בכל מצב?

מכיוון שהודעות וואטסאפ נשמרות במטמון המכשיר הנייד, במרבית המקרים אפשרי לבצע שחזור מידע מטלפון סלולרי. עם זה, עלולים להיות מקרים שבהם פגיעה פיזית פוגמת באפליקציה ובאפשרות לשחזור הנתונים. באמצעות בדיקה מקצועית של המכשיר הסלולרי אפשר לאמוד את מידת הפגיעה ואת האפשרויות לביצוע השחזור.

שחזור וואטסאפ יכול להיות חיוני אם עוברים להשתמש במכשיר נייד חדש. האפליקציה מותקנת במכשירים סלולריים באמצעות הורדה וכאשר מחליפים את המכשיר, יש להתקין אותה במכשיר החדש. במצבים אלה קיימת אפשרות (עבור חלק ממערכות ההפעלה) להעברת תיקיית גיבוי שיחות מהמכשיר הסלולרי הישן לחדש. כדי לוודא העברה חלקה של ההודעות, גם פעולה זו כדאי לבצע בעזרת מומחה. כאמור, ביצוע חובבני לא מומלץ, מכיוון שפעולות לא נכונות עלולות למחוק את המידע או לפגום באפשרות לביצוע שחזור וואטסאפ.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Daniel.B

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19360 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bרכב22/04/191050 צפיות
ניווט כלי רכב באזורים לא מוכרים מתאפשר כיום הודות למכשירי GPS לרכב, שבעזרתם מגיעים לנקודות יעד מסומנות באמצעות מערכת מתוחכמת שכוללת מכשיר המותקן ברכב ומכוון באמצעות אותות לוויין. על צג המכשיר מוצגת מפה אינטראקטיבית עם פרטים שמסייעים לנהג לקבל מידע נוסף, כגון מיקום משך זמן משוער של הנסיעה או אתרים חשובים בקרבת מקום.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19886 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/191065 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: Daniel.Bלימודי שפות30/01/191040 צפיות
בעידן הגלובלי שבו אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי להתקדם מקצועית מבלי ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה ביותר. תכניות הטלוויזיה שבהן אנו צופים, משחקי המחשב שאנו משחקים וכמובן, האינטרנט שבו אנו גולשים חלק ניכר משעות היממה משפרים באופן משמעותי את האנגלית שלנו - אך לא מספיק כדי לשדרג אותה לרמה שתאפשר לנו להתחרות בדוברי אנגלית כשפת אם במשרות המחייבות כישורים מסוג זה.

מאת: Daniel.Bבגידות25/09/181926 צפיות
בדיקות האזנה לטלפון מאפשרות לזהות פעולות ציתות אלקטרוניות למכשירי טלפון נייחים ולמכשירים ניידים. לרשות מי שרוצים לבצע מעקב אחר שיחות טלפון עומדים אמצעים משוכללים שמופעלים במגוון שיטות, החל בהתקנת רכיב זעיר במכשיר הטלפון ועד למעקב מרחוק באמצעים אלחוטיים.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18407 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאמרים נוספים בנושא טלפונים סלולריים

מאת: Daniel.Bטלפונים סלולריים22/04/191065 צפיות
כולנו מוקפים בהמון מידע. הרשת המקוונת מכילה מידע עצום והמון פרטים שעשויים להיות מעניינים ומשמעותיים עבורנו. אך אין ספק שמה שהכי רלוונטי לכל אחד מאתנו זה התכתובת האישית שהוא מנהל וההודעות שהוא שולח ומקבל.

מאת: נינה כהןטלפונים סלולריים15/01/18682 צפיות
בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען למחשב נייד? היכן מומלץ לרכוש מטענים לא מקוריים למחשבים ניידים? מי מוכר

מאת: shmolikטלפונים סלולריים23/10/162279 צפיות
הטכנולוגיה מתפתחת במהירות ופעם בכמה זמן אנו טועמים מיצירותיה המופלאות. אחת מהן הינה הסמארטפון - יצירתו הייתה נקודת מפנה בעולם הטכנולוגי ובמהירות התפתח ותפס חלק ניכר בחיינו. אך מה מניע את הסמארטפון? מה הופך אותו לכל כך מיוחד מלבד ממערכת ההפעלה המופלאה שלו השונה מכל פלאפון רגיל?

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים14/09/161396 צפיות
תקלת מסך באייפון 6..? קראו את המאמר הבא

מאת: אוריטלפונים סלולריים11/09/162771 צפיות
אם יש לך חיבה לטכנולוגיה, לגדג'טים ובעיקר למכשירים ניידים, למה לא להפוך תחום מעניין למקצוע מבוקש ומכניס. כדי להשיג את המטרה צריך להשתתף בקורס טכנאי סלולר וטבלטים במכללת אינטלקט אקדמון, שיקנה לך בתקופה קצרה את כל הכלים הנחוצים.

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים31/08/161337 צפיות
קורה למרביתנו שהסמארטפון מתחמם בעת טעינה או שימוש רגיל בו מאילו סיבות זה קורה

מאת: נטלי הרוש טלפונים סלולריים25/08/161458 צפיות
תופעה נפוצה היא רכישת מכשיר מחודש או יד שנייה אך חוב לבצע את הרכישה הזאת בצורה נכונה.. מבלי להיפגע כלכלית או במילים אחרות ליפול בפח..כל זאת ועוד במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica