חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חוות דעת לעורכי דין ולבתי המשפט

אני אלי אייל - רואה חשבון משפטן וכלכלן, בורר ומגשר, עוסק בהכנת חוות דעת מומחה אקטואר לבתי המשפט ולעורכי הדין. הנני רואה חשבון עצמאי במשך שנים רבות, בעל ניסיון רב ומומחיות בתחום העסקי, כולל ניתוח פיננסי, הערכת שווי חברות, חישוב מוניטין אישי ועסקי והכנת חוות דעת מומחה אקטואר. במשך 4 שנים הנני יועץ מיסוי של מנהל הפרישה בצה"ל, לפורשי שירות קבע, כולל היוון פנסיה וחישובים אקטואריים, תיאומי מס הכנסה וביטוח לאומי, החזרי מס ופריסת מענק פיצויים, פריסת פדיון ימי מחלה ומענק התארגנות, וחישוב השכר נטו לגמלאים המתחילים קריירה שניה, ייעוץ לגבי פתיחת תיק עצמאי במס ערך מוסף, מס הכנסה וביטוח לאומי, ובכלל זה על ההבדלים בין עוסק פטור לבין עוסק מורשה במע"מ.          הנני נכלל במאגר המומחים של בית המשפט בתחומים: אקטואריה - חוות דעת מומחה, ראיית חשבון, חשבונאות ומיסים, בוררויות, גישור ועוד. הנני בעל ניסיון רב במתן חוות דעת לבתי משפט, בהכנתם, בהגשתם ובהגנה על חוות דעת מטעמי, בתוך פרק זמן קצר יחסית, ביעילות ובמיומנות. חוות הדעת המוגשת על ידי לבית המשפט מחולקת לפרקים וסעיפים, עם מבנה פנימי / רצף הגיוני, תמציתית ועניינית. סיום חוות הדעת כולל פרק סיכום המתמצת את מסקנותיי וכן את סכום הכסף אליו הגעתי. חוות הדעת נתקבלו עקב היותן איכותיות, מפורטות ומקצועיות. רק במקרים מעטים נדרשה עדותי בבית המשפט, ובמקרים אלו עדותי הייתה מקצועית ומשכנעת. חוות הדעת אושרו כולן בבתי המשפט והתקבלו על פני חוות דעת אחרות, עקב היותן איכותיות, מפורטות ומקצועיות.

הצורך בחוות דעת מקצועית ואיכותית : שופטים נאלצים לקרוא במסגרת עבודתם עשרות אלפי מסמכים. לכן על חוות הדעת להיות עניינית תמציתית, עם מבנה פנימי, ולא טכסט מיותר אשר יתפרש על ידי השופט כמריחה וגזילת זמנו. לשופט אין מומחיות בעצמו בנושא חוות הדעת. על המומחה לנסח חוות דעתו באופן ככל האפשר שאדם סביר יוכל להבין, ואיך מבחינה רציונאלית דבר נובע מדבר ובשפה ברורה ופשוטה. המומחה אינו צריך להיכנס לשיקולים משפטיים שאינם כלל מתחום סמכותו. אני נוהג לציין במפורש בחוות הדעת כי נושא זה מועבר לשיקול בית המשפט.

הנני שמח לשתף פעולה בהכנת חוות דעת לעורכי דין ולבתי המשפט, ולצורך כך הנני מגיע, לפי תיאום מראש, לאחד הסניפים של משרדיי - בירושלים, בתל אביב ובנהריה. דברי הדואר נשלחים לת"ד 6800 נהריה 22220 .     

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רואה החשבון אלי אייל

מאמרים נוספים בנושא שירותים לעורכי דין

מאת: יעקב רוזןשירותים לעורכי דין20/04/20276 צפיות
לעיתים בשל הסכמות עסקיות או בשל סכסוך עולה הצורך בשירותי תמלול משפטי מהיר ומקצועי. בין שמדובר בדיון בבית משפט שבו נצטרך להציג ראיות מוקלטות ומתומללות באופן מקצועי, ובין שמדובר בצורך לשמור תיעוד סדור של ישיבות ודיונים עסקיים של חברות או של מועצות - בחירה נכונה של חברה העוסקת בשירותי תמלול היא מרכיב חשוב בהצלחת ההגשה. בפוסט מקצועי הבנו את השיקולים שאמוריםלהנחות אתכם בבחירה של חברת שירותי תמלול לבית המשפט.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין14/04/20311 צפיות
האדריכל שלך הגיש בקשה להיתר בניה בתל אביב ואתה מעוניין לדעת מה קורה בתיק? השכן שלך הגיש בקשה לשימוש חורג? גן ילדים אולי? קלינגר שמחה להציג בפנכם את המערכת המקוונת למידע על בקשות להתרי בניה בתל אביב. משרדנו מקדם בקשות להתרי בניה ולא מעט נעזר במערכת חדשה זו.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין30/04/17945 צפיות
א. חוק סדר הדין הפלילי (מס') (הסדר מותנה - תשלום לוועדות מקומיות), התשע"ג-2013 ב. מטרת החוק ביום 2 באוגוסט 2012 פורסם ברשומות חוק סדר הפלילי (תיקון מס' 66), התשע"ב-2012, אשר עניינו סגירת תיק בהסדר (להלן – חוק הסדר מותנה או החוק). תחילתו של חוק הסדר מותנה הוא תשעה חודשים מיום פרסומו, ב - 2 במאי 2013. חוק הסדר מותנה מסמיך תובע לערוך, בתנאים מסוימים, הסדר עם חשוד, במסגרתו מודה חשוד בעובדות, ומסכים לקיים תנאים מתוך רשימה של תנאים המנויים בחוק.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין11/01/17955 צפיות
במה עוסק קונסטרוקטור? עבודתו של הקונסטרוקטור (מהנדס בניין) היא תכנון הנדסי של מבנים כאשר בהגדרה של מבנה נכללות גם קונסטרוקציות לתעשייה, מבני מסחר, מפעלים, מבני ציבור וכדומה. מהנדסים רבים בוחרים להתמחות בחתך מסוים בשוק כגון : בתי מגורים, גורדי שחקים, מבנים תת קרקעיים, קונסטרוקציות פלדה ועוד. בפועל, קונסטרוקטור מתכנן את המבנה לאור תוכנית ארכיטקטונית ורצונותיו של הלקוח. בעבודת התכנון המהנדס לוקח בחשבון את תנאי השטח, הכוחות הפיסיקליים הפועלים על המבנה, תקנות בנייה וחוקי בנייה ופרמטרים נוספים. מהנדס

מאת: אופירשירותים לעורכי דין02/09/161295 צפיות
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין27/04/161067 צפיות
אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את הנוטריון אל מול עורכי דין אחרים שלא קבלו הרשאה מהמדינה לספק שירותים משפטיים מיוחדים יותר, הוא זה שמציג אותו כאיש מקצוע שיכול ליצור אישורים שונים בהתאם למצבים משפטיים ולדרישות רלוונטיות של כל לקוח שלו.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/12/151067 צפיות
זקוקים לתעודות מזהות, תארים ודיפלומות מתורגמות? מעוניינים לתרגם חוזה עסקי הזקוק לאישור תרגום נוטריוני? נוטריון בתל אביב יתרגם עבורכם את המסמכים הנדרשים, או יבחן תרגומים קיימים בטרם אישור המסמכים. לידיעה, בחלק לא קטן מהתנהלותכם עם מסמכים רשמיים – תידרש חותמת אפוסטיל נוטריונית לשם ווידוא נכונותם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica