חפש מאמרים:
שלום אורח
13.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כך תבחרו שירותי תמלול משפטי

לעיתים בשל הסכמות עסקיות או בשל סכסוך עולה הצורך בשירותי תמלול משפטי מהיר ומקצועי.
בין שמדובר בדיון בבית משפט שבו נצטרך להציג ראיות מוקלטות ומתומללות באופן מקצועי, ובין שמדובר בצורך לשמור תיעוד סדור של ישיבות ודיונים עסקיים של חברות או של מועצות - בחירה נכונה של חברה העוסקת בשירותי תמלול היא מרכיב חשוב בהצלחת ההגשה. בפוסט מקצועי הבנו את השיקולים שאמוריםלהנחות אתכם בבחירה של חברת שירותי תמלול לבית המשפט.

 

כיצד תבחרו בשירותי תמלול משפטי המתאימים ביותר לצרכים שלכם?

ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון טרם ההתקשרות עם חברה שתספק עבורכם שירותי התמלול המצקועיים.

מקצוענות בביצוע בתמלול

תמלול משפטי לא עושים כלאחר יד.
על מנת להצליח ולהשלים תהליך של תמלול הקלטות בצורה הטובה ביותר, נדרשת חברה המספקת שירותים אלו להתמקצעות בתחום. האם התמלולים כוללים את דברי הנוכחים בדיון בלבד או שמא גם את רעשי הרקע? האם יש להפסיק את התמלול בעקבות הוראה של גורם מוסמך להפסקת ההקלטה? כיצד מתמודדים עם בעלי מבטא כבד? מהו הנוהג לגבי משתתפים בדיון אשר הנמיכו את קולם? במהלך פעולת התמלול עולות סוגיות מקצועיות רבות, וליכולת של החברה להתמודד עם מצבים שונים יש בהחלט מקום ראוי בשיקולים שלכם האם להתקשר עמה.

 

ציוד טכנולוגי

כדאי מאוד יהיה לוודא כי החברה המספקת עבורכם שירותי תמלול עושה שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום. מאחר שבמקרים רבים תמלול גובל בדיני נפשות, אין מקום לפשרות בנוגע לאיכות ציוד ההקלטה, בידוד רעשי הרקע, ויצירת תשתית טכנולוגית שתאפשר לצוות המקצועי להשלים את עבודתו בצורה איכותית.

 

ניסיון בתמלול לבית המשפט

אין תחליף לניסיון בתחום. חברה מנוסה תדע לזהות את מקרי הכשל בהם איכות ההקלטה והתמלול עלולה להיפגע, ולמנוע מקרים אלו מראש. חברה מנוסה תדע לצוות אל פעולת התמלול אנשים מדיסציפלינות שונות, שיאפשרו הבנת המשמעות שמאחורי הדברים המתומללים, על מנת למנוע טעויות מביכות.

 

מחיר

אין כל ספק, שאם אתם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בהקלטה ותמלול של שיחות לאורך זמן, למחיר ישנה השפעה מכריעה על כדאיות ההתקשרות. בחנו היטב את סעיפי ההתקשרות עם חברת התמלול עימה אתם יוצרים קשר, וודאו שאתם מבינים את שיטת התמחור, ותקרת התמחור.

 

זמן אספקה

במקרים מסוימים, תירצו לוודא שהתמלולים המסופקים לכם יהיו מוכנים וערוכים היטב במועד ידוע מראש. ליכולת של החברה עימה אתם מתקשרים לספק תוצרים איכותיים בפרק זמן מוגדר מראש, ישנה חשיבות גדולה, והיא יכולה להיות פקטור מרכזי בהחלטה האם ליצור התקשרות עם החברה.

 

קיבולת

למשתמשים שונים בשירותי תמלול ישנם צרכים שונים. אין פעילות תמלול של דיונים בבתי משפט דומה לתמלול של דירקטוריון המתכנס אחת לרבעון. נסו להבין האם חברת התמלול ערוכה לספק לכם את השירות בתדירות שבה אתם מעוניינים? האם יש ברשותה כוח האדם המתאים והמיומן לכך? האם יש לה ציוד מתאים?

 

לסיכום

לפני שאתם מבצעים התקשרות מול חברת תמלול, קחו בחשבון פרמטרים כמו מקצועיות החברה, הציוד הטכנולוגי שבו היא משתמשת, הניסיון שלה, המחיר אותו היא מציעה, זמן האספקה הצפוי של השירותים וכן את היכולת בפועל של החברה לספק את השירות בתדירות הנחוצה לכם.

חברת מילים מילים מתמחה בתמלול משפטי של הקלטות ושיחות לבית משפט

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

יעקב רוזן הינו המנכ"ל והבעלים של חברת גלובוס גיוס גלובאלי – המייצגת באופן בלעדי את חברת Antal International – אחת החברות המובילות בעולם גיוס והשמת הבכירים (Executive Search) וההד-הנטינג (Head Hunting).

החברה מתמחה בליווי חברות ישראליות  בגיוס עובדים בחו"ל ובניהול תהליכי הד הנטינג –( Head Hunting) בישראל.

בנוסף, מדריך יעקב ארגונים ומנהלים על הדרכים לשימוש לינקדאין לקידום העסק.

יעקב מביא איתו 15 שנות ניסיון בניהול ועבודה בתחומי התפעול, יצור ושרשרת אספקה בארגונים  כגון אינטל, HP-Indigo, אלתא ועוד.
ליצירת קשר עם יעקב:מייל: yrozen@antal.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יעקב רוזן

מאת: יעקב רוזןעסקים - כללי27/09/102111 צפיות
כיצד לבלוט בשטח בכדי שאנשי השמת הבכירים ישימו לב אליך

מאת: יעקב רוזןעסקים - כללי27/09/10778 צפיות
הכלים והעקרונות לניהול תהליך הד הנטינג והשמת בכירים בצורה אפטיבית

מאת: יעקב רוזןעסקים - כללי27/09/10726 צפיות
סקירה ממוקדת על מצב התעסוקה בעולם למי שעוסק ב גיוס עובדים בחו"ל

מאת: יעקב רוזןעסקים - כללי27/09/10758 צפיות
העיתון הכלכלי TheMArker הגדיר את הגיוס ברשת כאחד ממקצועות העתיד. במאמר קצר זה נביא את 10 הנוקודות העיקריות לבניית תהליך נכון.

מאת: יעקב רוזןעסקים - כללי27/09/101108 צפיות
לינקדאין (Linkedin) הפכה לרשת העסקית המובילה בישראל. במאמר קצר זה נביא את 10 העקרונות למינוף נכון של לינקדאין לקידום המטרות המקצועיות והעסקיות שלך

מאמרים נוספים בנושא שירותים לעורכי דין

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין14/04/20328 צפיות
האדריכל שלך הגיש בקשה להיתר בניה בתל אביב ואתה מעוניין לדעת מה קורה בתיק? השכן שלך הגיש בקשה לשימוש חורג? גן ילדים אולי? קלינגר שמחה להציג בפנכם את המערכת המקוונת למידע על בקשות להתרי בניה בתל אביב. משרדנו מקדם בקשות להתרי בניה ולא מעט נעזר במערכת חדשה זו.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין30/04/17947 צפיות
א. חוק סדר הדין הפלילי (מס') (הסדר מותנה - תשלום לוועדות מקומיות), התשע"ג-2013 ב. מטרת החוק ביום 2 באוגוסט 2012 פורסם ברשומות חוק סדר הפלילי (תיקון מס' 66), התשע"ב-2012, אשר עניינו סגירת תיק בהסדר (להלן – חוק הסדר מותנה או החוק). תחילתו של חוק הסדר מותנה הוא תשעה חודשים מיום פרסומו, ב - 2 במאי 2013. חוק הסדר מותנה מסמיך תובע לערוך, בתנאים מסוימים, הסדר עם חשוד, במסגרתו מודה חשוד בעובדות, ומסכים לקיים תנאים מתוך רשימה של תנאים המנויים בחוק.

מאת: בנימין קלינגרשירותים לעורכי דין11/01/17960 צפיות
במה עוסק קונסטרוקטור? עבודתו של הקונסטרוקטור (מהנדס בניין) היא תכנון הנדסי של מבנים כאשר בהגדרה של מבנה נכללות גם קונסטרוקציות לתעשייה, מבני מסחר, מפעלים, מבני ציבור וכדומה. מהנדסים רבים בוחרים להתמחות בחתך מסוים בשוק כגון : בתי מגורים, גורדי שחקים, מבנים תת קרקעיים, קונסטרוקציות פלדה ועוד. בפועל, קונסטרוקטור מתכנן את המבנה לאור תוכנית ארכיטקטונית ורצונותיו של הלקוח. בעבודת התכנון המהנדס לוקח בחשבון את תנאי השטח, הכוחות הפיסיקליים הפועלים על המבנה, תקנות בנייה וחוקי בנייה ופרמטרים נוספים. מהנדס

מאת: אופירשירותים לעורכי דין02/09/161297 צפיות
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין27/04/161069 צפיות
אחד הדברים העיקריים שמאפיינים את הנוטריון אל מול עורכי דין אחרים שלא קבלו הרשאה מהמדינה לספק שירותים משפטיים מיוחדים יותר, הוא זה שמציג אותו כאיש מקצוע שיכול ליצור אישורים שונים בהתאם למצבים משפטיים ולדרישות רלוונטיות של כל לקוח שלו.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/12/151069 צפיות
זקוקים לתעודות מזהות, תארים ודיפלומות מתורגמות? מעוניינים לתרגם חוזה עסקי הזקוק לאישור תרגום נוטריוני? נוטריון בתל אביב יתרגם עבורכם את המסמכים הנדרשים, או יבחן תרגומים קיימים בטרם אישור המסמכים. לידיעה, בחלק לא קטן מהתנהלותכם עם מסמכים רשמיים – תידרש חותמת אפוסטיל נוטריונית לשם ווידוא נכונותם.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין30/11/151496 צפיות
שירותי הנוטריון הינם נחוצים כמעט לכל אחד מאיתנו, כיוון שלנוטריונים יש סמכות בלעדית לאשר את תוקפם של מסמכים משפטיים מסוגים שונים, וכן לאשר תרגומים משפטיים. למסמך רשמי שלא אושר על ידי נוטריון אין תוקף משפטי, ולכן הוא לא יוכל לשמש כראיה בהליך משפטי או לכל צורך רשמי אחר. עם זאת, כמו בכל תחום, קיימים בעלי מקצוע מתאימים יותר ומתאימים פחות. מאמר זה יספק לכם מידע אודות בחירה נבונה של נוטריונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica