חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפול בעור שמן עם נטייה לסיבוריאה או אקנה, -- דרכי זיהוי והמלצות לטיפול וטיפוח עור שמן ובעייתי

מאת: שי כהןטיפול בעור22/01/20101680 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כיצד נזהה עור שמן עם נטייה לסיבוריאה או אקנה ?

עור שמן מתחיל להופיע מגיל 13 ומעלה, עור בעל נקבוביות מורחבות שבפתחיהן נצבר חלב הנוטה להשחיר כתוצאה מחמצון ומופיע כ "ראשים שחורים" (קומדונים). כאשר באזור הנקבוביות שנחסמו מתפתחת דלקת אנו מגדירים אותה כ"חזזית" (אקנה).

אזורים אחדים בעור עלולים להראות שמנוניים ומבריקים - אך ברוב המקרים העור מתאפיין במראה שעוותי אפרפר, עם אדמומיות מסביב לנקבוביות הבעייתיות או ריכוז של קומדונים (ראשים שחורים) באזורים אופיניים.

כיצד מומלץ לטפל בעור שמן ובעייתי ?

לעור שמן מומלץ להשתמש בתכשירים בעל כושר קילוף והשלה EXFOLIATION על מנת לשפר את ניקוז החלב מהנקבוביות ולמנוע את חסימתו. לדאוג להגיינה טובה על פני העור. להשתמש בתכשירים דלי או נטולי שומן על מנת שלא לחסום את פתחי הנקבוביות ולהחמיר בכך את המצב.

חשיפה לשמש, במידה, מיטיבה בד"כ עם עור מסוג זה. עם זאת יש להמנע מחשיפת יתר, העלולה לגרום לכתמים, בפרט אחרי טיפול בנגעים אקנה. לסוג עור זה אין צורך, בדרך כלל, בתכשירי לחות, אלא אם כן הוא מטופל בתכשירים תרופתיים (כמו רואקוטן וכד') המלווים ביובש חריג. להמנע מתכשירים חריפים מדי או "מייבשים" במיוחד. הללו מעוררים לעתים קרובות תגובה מעין "הגנתית" המתבטאת דווקא בהפרשת חלב מוגברת. עד מהרה נוצר מעגל קסמים של יובש יתר ושמנוניות שקשה להיחלץ ממנו. תחושת יובש יתר זמנית ניתנת לתיקון על ידי תכשיר לחות קל ומאזן.

טיפוח בוקר לעור שמן

לשטוף את שאריות התכשירים שנותרו על הפנים מטיפול הערב במים - או אם דרוש אף במעט סבון פנים מינרלי. לרענן את כל עור הפנים במי פנים להתחדשות העור. לפזר שכבה דקה של מסיכה טיפולית, תרחיף יבוש, או פנאדרם (בהתאם לבעיה) על האזורים הבעייתיים מבלי להסירם. לפזר ביסודיות לחות יומית SPF 20 על כל אזורי הפנים החשופים לשמש.

לשיפור האחידות במראה העור, ניתן להוסיף מעט פודרת יופי על גבי קרם ההגנה לחיזוק ההגנה ולהסתרת פגמים ופצעונים אם ישנם. טיפוח ערב ניקוי: השתמשי (אם דרוש) במסיר מסקרה עדין, להרחקת איפור העיניים.

השלימי את ניקוי יתר אזורי הפנים בתרחיץ להתחדשות העור או סבון פנים מינרלי.

המלצות לטיפולוטיפוח עור שמן

להשלמת פעולת הניקוי בחרי במי פנים להתחדשות העור. טיפול נקודתי: כסי נקודות בהן ניכרת אדמומיות אחרי הניקוי במעט תרחיף יבוש או פנאדרם. אם האיזורים הבעיתיים מפושטים יותר, כסי אותם במסיכה טיפולית למשך הלילה.

* הערה: בגיל 25 ומעלה כאשר עדיין מופיעים מדי פעם פצעונים, ניתן להשתמש בערב או מעת לעת בקרם לילה פעיל כתכשיר לחות המעודד את התחדשות העור (Exfoliation) כתוספת לטיפול הנ"ל. בנוסף ניתן לבחור באחד מתכשירי הטיפוח לאזור העיניים.

טיפול וטיפוח מעת לעת לעור שמן

כטיפול של פעמיים שלוש לפחות בשבוע מומלץ מאד המירוק בפילינג גרגרי. יש להקפיד במיוחד על מירוק אזורי הקומדונים ,נקודות שחורות בכנפות האף וכיו"ב ועל שטיפה מלאה לאחר מכן. עם תום השטיפה מומלץ לכסות את הנקודות או האזורים הבעייתיים בתרחיף יבוש, במסיכה טיפולית או בפנאדרם בפרט אם פתחי הניקוז חסומים.

שימוש במסיכה לטיפוח עור שמן

1-2 פעמים בשבוע ניתן להעניק לעור ניקוי יסודי עם טיפוח מרענן ומרגיע באמצעות מסיכה מכווצת לעור שמן. עם הסרתה יש לחזור ולהשתמש על פני הנקודות או האזורים הבעייתיים בתכשירי הטיפול הרגילים (לפי מצב העור): תרחיף ייבוש, או מסיכה טיפולית, או פנאדרם. *עם התקדמות הגיל (25+), ניתן להוסיף לתכנית הטיפוח, מדי יום או מדי כמה ימים (תלוי בעונה ובמצב העור), תכשירים עם רכיבי לחות מובהקים יותר: קרם לילה פעיל או לחות לעור עדין במיוחד.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שי כהן
מדיקל ביוטי
איילון 1 אלפי מנשה 
09-7947129               
052-4543059

http://ebeauty.co.il/shop

www.medical-beauty.co.il

email: shaycoh@012.net.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שי כהן

מאת: שי כהןטיפול בעור17/09/182093 צפיות
מכשיר סקין קיור לטיפול בצלוליט פועל בטכנולוגיית אולטראסאונד מתקדמת המכשיר יעיל לטיפול בצלוליט אנטי אייג'ינג, שיקום הרקמות, הצרת היקפים וחיטוב הגוף.

מאת: שי כהןקוסמטיקה16/01/13866 צפיות
מכשירים להבהרת פיגמנטציה בפנים - טיפול באור אינפרה אדום מבוסס על הקרנת קרני אור אשר מחדשים ומהדקים את העור. טיפול בעור בעזרת קרני אור אינפרה אדום מעוררים את התגובה הביולוגית הרצויה על ידי הגוף כדי לחדש את שכבות העור באופן מהיר יותר ומוצק יותר, טיפול באור אינפרה אדום יכול להיעשות על רוב חלקי הגוף, הטיפול יעיל למיצוק עור הפנים והגוף, הבהרת כתמי פיגמנטציה וכתמי שמש ולהשגת מראה צעיר יותר.

מאת: שי כהןטיפול בעור25/12/12689 צפיות
Ultrasound Cavitation המסת צלוליט באולטרה סאונד - המסת צלוליט באולטרה סאונד Ultrasound Cavitation הנו תהליך של ליפוליזה (פרוק חומצות שומן) בעזרת גלי קול. גלי אולטרה סאונד מתפשטים בגוף במהירות של קרוב ל1500 מ'/ד' בהתאם לאברי גוף, תאי השומן האדיפוציטים הם קיר דק של תאים שאינו מחובר לתאים אחרים בגוף. גלי האולטרה סאונד שחודרים לגוף יוצרים מיקרו בועות Ultrasound Cavitation שחודרות לתאי השומן ומתפוצצות בתוך תאי השומן ויוצרות זעזוע בלחץ רב, גל הזעזוע גורם לפיצוץ ממברנות האדיפוציטים (תאי השומן) שחרור מיקרו בועיות גז (אדים) אלה נקרא Cavitation. מדידת טמפרטורת העור מצביעה על התחממות באזור המטופל כתוצאה מהתפוצצות בועיות האדים והמסת השומן התת עורי.

מאת: שי כהןקוסמטיקה25/12/12620 צפיות
העלמת קמטים ללא הזרקות - מכשירי קוסמטיקה גלווני לשימוש ביתי מסייעים להמרצת ייצור קולגן על ידי זירוז פעולת סיב תאי האם של שכבת העור, על מנת לשקם את הסיבים האלסטיים, טיפול במיקרו זרם גלווני ממריץ את מחזור הדם ומאיץ את קצב התחדשות העור, הטיפול מעניק מראה זוהר וחיוני לעור, תוצאות הטיפול מידיות.

מאת: שי כהןטיפול בעור10/11/121047 צפיות
אולטראסוניק להעלמת צלוליט הצרת היקפים ומיצוק עור הגוף ועור הפנים. ניתן לטפל בצלוליט בעזרת מכשיר אולטראסוניק ביתי, טיפול העלמת צלוליט באולטראסוניק הוא טיפול נעים ובטוח, גלי אולטראסאונד ממיסים את השומן ממוצק לנוזל, השומן שהומס מתנקז דרך מערכת הלימפה ומתנקה מהגוף. כבר לאחר מספר טיפולים להעלמת צלוליט ניתן להבחין בשיפור מראה הצלוליט, מומלץ לבצע סדרה של כ10-15 טיפולי העלמת צלוליט על מנת להגיע לשיפור ניכר במראה צלוליט ולהמשיך לתחזק את הטיפול מידי פעם לפי הצורך.

מאת: שי כהןיופי וטיפוח - כללי09/11/12826 צפיות
טיפול בקמטים בעזרת מיקרו זרם הינה שיטה להפחתת קמטים בעור על ידי שימוש באלקטרודה להולכת מיקרו זרם דרך פני השטח של הקמט לשכבת הדרמיס שמתחת. המכשיר למילוי קמטים מאמץ טכנולוגית חדשנית, הממריצה הפרשת קו-אנזים, ובכך מאיצה את יכולת הסינתזה של הקולגן לשיקום מבנה הגמישות התומכת כדי להחליק בהדרגה קמטים עמוקים.

מאת: שי כהןקוסמטיקה09/11/12840 צפיות
פילינג לפנים הינו תכשיר מירוק פעיל וטבעי לניקוי ולרענון עור הפנים. פילינג לפנים המבוסס על שילוב מאוזן של שמנים צמחיים, מינרלים ואנזימי פירות. פילינג לפנים מנקה ביסודיות את העור ומעניק לעור חיוניות, רעננות וגמישות. פילינג לפנים עושה את פעולתו תוך דקה ומותיר את העור נעים וחלק למגע. פילינג לפנים מתאים לכל סוגי העור, ובפרט לעור שמנוני ובעייתי.

מאמרים נוספים בנושא טיפול בעור

מאת: שי כהןטיפול בעור17/09/182093 צפיות
מכשיר סקין קיור לטיפול בצלוליט פועל בטכנולוגיית אולטראסאונד מתקדמת המכשיר יעיל לטיפול בצלוליט אנטי אייג'ינג, שיקום הרקמות, הצרת היקפים וחיטוב הגוף.

מאת: רוני הכהןטיפול בעור21/11/171415 צפיות
זקנה היא לא מראה יותר מידי מחמיא בעולם שמקדש עד בלי די את מושג הצעירות. זו הסיבה שטיפולים כמו הזרקת חומצה היאלורונית כה פו פולארים בארץ ובעולם כולו. מה זה חומצה היאלורונית? קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןטיפול בעור08/11/161133 צפיות
עבור כל אלה גם יחד קיים מכשיר אחד אשר בשיטת המזותרפיה מאפשר לבצע העלמת צלוליט מעיק, צלקות ושאר מפגעי עור שפשוט לא מרגישים הכי נעימים למגע ולמבט.

מאת: שרון צרפתיטיפול בעור08/01/161216 צפיות
חשוב לבצע פעולות שמסייעות לעור להיראות במיטבו כמו למרוח קרם הגנה בשעה בה נחשפים לקרני השמש, מפסיקים לעשן, שותים הרבה מים ומורחים קרמים שמסייעים לעור לשמור על רמה טובה של לחות וגמישות, לפי הצורך והגיל.

מאת: שרון צרפתיטיפול בעור20/08/151490 צפיות
שיטה זו קיימת כבר שנים רבות ומשתמשים בה בסלוני יופי בעזרת מכשיר דרמה רולר לשימוש מקצועי בכל רחבי העולם, יש לה הוכחות של מחקרים רבים שמצאו את השיפור במראה של העור מתרחש עבור סוגים רבים של פגמים.

מאת: שרון צרפתיטיפול בעור17/08/15979 צפיות
בעוד אנשים רבים מתכננים את הטיפול אצל כירורג פלסטי, דעו לכם כי ישנו טיפול שמאפשר שמירה על עור בעל מראה חלק וצעיר בצורה פשוטה שאינה מצריכה התערבות כירורגית. בעזרת שימוש במכשיר ביתי קטן בשם דרמה רולר, ניתן לטפל בצלקות, קמטוטים, סימני מתיחה ואפילו בצלקות אשר נוצרו כתוצאה מאותם פצעי אקנה אשר הותירו את סימניהם אצל רבים מאיתנו.

מאת: הכותבטיפול בעור30/06/15824 צפיות
הטכניקה, השיטה, המוכרת ביותר בתחום הקוסמטיקה הפלסטית, לטיפולי אנטי אייג'ינג או הצערת עור הפנים, היא הטכניקה של מזותרפיה והיא כוללת גם שימוש במזרקים ובהזרקות שטחיות של חומרים פעילים, בריאים וטבעיים ישירות אל האזורים הדורשים תשומת לב וטיפול להחלקת העור, למילוי קמטים ולהענקת מראה צעיר

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica