חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

 

עופר וג'יפ מאמרים אחרונים של הכותב

 
   
   
 
חברה: עופר וג'יפ

אתר אינטרנט: www.4on4.co.il/

צור קשר: צור קשר

אודות הכותב:

עופר וג'יפ טיולים היא חברה פרטית המתמחה בארגון טיולי ג'יפים מודרכים וטיולי ג'יפים בנהיגה עצמית בארץ ובחו"ל, הפקת ימי כיף וימי גיבוש מגוונים בשטח - לחברות, ארגונים, קבוצות וועדי עובדים וכן לאוהבי האתגר והטבע. החברה הוקמה בשנת 1999 ע"י עופר ורד, בן כפר יחזקאל, מורה דרך מוסמך, נווט, ואיש שטח מזה שנים רבות ובוגר גדוד 202 בחטיבת הצנחנים.

 
     
 
 
   
  מאמרים אחרונים מאת עופר וג'יפ  
 

האדרנלין לא קופא: טיול אקסטרים בחו"ל בחורף

מאת: עופר וג'יפטיולים בחו"ל06/02/131095 צפיות
אי אפשר להגיד שבישראל אין שלג - יש לנו את החרמון וגם לעיתים הרי ירושלים נצבעים בלבן.. אך אי אפשר גם להגיד שיש לנו מספיק שלג. אם אנחנו רוצים לחוות את החורף כמו שצריך, עלינו לנסוע לחו"ל - אך אם אנחנו לא רוצים עוד סתם טיול שבו בעיקר נסגר במוזיאונים בגלל הקור, עלינו לבחור בטיול אקסטרים. טיול אקסטרים בחו"ל בעונת החורף המושלגת הוא מסע מרהיב של מאות קילומטרים אל תוך המרחבים הלבנים, היערות המושלגים והאגמים הקפואים. זוהי חוויה חורפית אמיתית - שבישראל אנחנו רחוקים מלזכות לכזו.
למאמר המלא...

טיולים לשומרי מסורת - הנאה מושלמת בחו"ל ללא דאגות

מאת: עופר וג'יפטיולים בחו"ל06/02/131054 צפיות
חופשה בחו"ל היא זמן שאמור להיות נטול דאגות וטרדות למיניהם. הזמן שעומד לרשותנו קצר והמלאכה מרובה - וחבל שיתבזבז על סידורים וסיבוכים שנובעים מהרצון לשמור על הטיול שלנו כשר. בדיוק לשם כך נועדו טיולים לשומרי מסורת - חופשות מאורגנות בחו"ל שפוטרות אתכם ואתכן מכל הבירורים המקדימים והסידורים במקום עצמו - פשוט תוכלו להגיע ולהנות, לחוות את הארץ אליה הגעתם באופן מלא ומיטבי ולא להטריד את עצמכם לרגע.
למאמר המלא...

רוץ בן סוסי, רוץ ודהר – בחו"ל!

מאת: עופר וג'יפטיולים בחו"ל06/02/13840 צפיות
רוכבי סוסים מיומנים וגם מתחילים יופתעו לדהור במרחבים פתוחים שבהם טרם נסלל כל כביש, דרך כפרים עתיקים עם בתים ציוריים ואותנטיים במיוחד. באמצעות הסוסים ניתן לחצות מרחבים כשהמאמץ פוחת באופן ניכר מאשר בטיול רגלי, כך שבמהלך טיול סוסים בחו"ל ניתן לחוות הרבה יותר מאשר בטיול רגיל. כמו כן, בניגוד לטיולים שבהם פשוט נוסעים ממקום למקום - שעות "מתות" למדי, באותם טיולי סוסים בחו"ל כל מעבר מכפר לכפר צופן בחובו רגעים קסומים. טיולי סוסים בחו"ל מתאימים לכל מי שרק חפץ בכך - החל ממשפחות, דרך זוגות אוהבים, חברים...
למאמר המלא...

רוץ בן סוסי, רוץ ודהר – בחו"ל!

מאת: עופר וג'יפטיולים בחו"ל06/02/13419 צפיות
רוכבי סוסים מיומנים וגם מתחילים יופתעו לדהור במרחבים פתוחים שבהם טרם נסלל כל כביש, דרך כפרים עתיקים עם בתים ציוריים ואותנטיים במיוחד. באמצעות הסוסים ניתן לחצות מרחבים כשהמאמץ פוחת באופן ניכר מאשר בטיול רגלי, כך שבמהלך טיול סוסים בחו"ל ניתן לחוות הרבה יותר מאשר בטיול רגיל. כמו כן, בניגוד לטיולים שבהם פשוט נוסעים ממקום למקום - שעות "מתות" למדי, באותם טיולי סוסים בחו"ל כל מעבר מכפר לכפר צופן בחובו רגעים קסומים. טיולי סוסים בחו"ל מתאימים לכל מי שרק חפץ בכך - החל ממשפחות, דרך זוגות אוהבים, חברים ..
למאמר המלא...

ללכת בעקבות הנופים – טרקים רגליים בחו"ל

מאת: עופר וג'יפטיולים בחו"ל06/02/13791 צפיות
אחת הדרכים האותנטיות ביותר להתחבר לטבע בו אנחנו מטיילים היא - איך לא - באמצעות הרגליים. טרקים רגליים בחו"ל מאפשרים לנו להכיר את העולם מזווית אחרת, תוך מפגש ישיר עם הנופים המדהימים, עם הסביבה הייחודית ועם האנשים המרתקים. רוב המסלולים של טרקים רגליים בחו"ל עוברים במקומות בהם לא נגעה יד אדם, הרחק מהכבישים הסואנים והמכוניות הדוהרות. רק באמצעות הרגליים נוכל להגיע למקומות קסומים ושכוחי אל, ולהנות מהשלווה האמיתית של הטבע.
למאמר המלא...

ללכת בעקבות הנופים – טרקים רגליים בחו"ל

מאת: עופר וג'יפטיולים בחו"ל06/02/13500 צפיות
אחת הדרכים האותנטיות ביותר להתחבר לטבע בו אנחנו מטיילים היא - איך לא - באמצעות הרגליים. טרקים רגליים בחו"ל מאפשרים לנו להכיר את העולם מזווית אחרת, תוך מפגש ישיר עם הנופים המדהימים, עם הסביבה הייחודית ועם האנשים המרתקים. רוב המסלולים של טרקים רגליים בחו"ל עוברים במקומות בהם לא נגעה יד אדם, הרחק מהכבישים הסואנים והמכוניות הדוהרות. רק באמצעות הרגליים נוכל להגיע למקומות קסומים ושכוחי אל, ולהנות מהשלווה האמיתית של הטבע.
למאמר המלא...

תבשילי מדורה – גם לחובבנים

מאת: עופר וג'יפטיולים בארץ10/01/13692 צפיות
אין דבר שיותר מתאים ממדורה עבור שעת העצירה בטיול חורפי בשטח. לא די במדורה לבדה - כשאנחנו יושבים סביב מול הלהבות הרוקדות ונחים מהחוויות המטריפות שעברנו בדרך, אין כמו מאכל טעים וחמים לשדרוג החוויה - אך רבים חוששים מבישול על גבי מדורה, ומסתפקים בחטיפים או סנדויצ'ים שהביאו מהבית. אין כל סיבה הגיונית לכך - גם לחובבנים יוצאים תבשילי מדורה טעימים ועשירים במיוחד, ומדובר בבישול שיותר פשוט מעבודה במטבח. שכחו ממרשמלו או תפוחי אדמה - תבשילי מדורה מעתה הם עולם קולינרי חדש עבורכם.
למאמר המלא...

שיא הרגש: לתפוס את השטפונות בדרום

מאת: עופר וג'יפטיולים בארץ10/01/13622 צפיות
שטפונות בדרום הם אחת מתופעות הטבע המרגשות והעוצמתיות ביותר שאנו יכולים לחזות בהם בארץ. המדבר החום, שלפתע נמלא מים רבים ששוטפים בשצף קצף את המשטחים הריקים העצומים.. שטפונות בדרום יוצרים מראות עוצרי נשימה, שאנו זוכים לראות רק פעמים ספורות בשנה בחורף הישראלי. כדי לתפוס שטפונות בדרום עלינו לעקוב בקפידה אחר התחזית - וברגע שמדווחים לנו כי הגיעה העת, לנסוע במהרה אל הנגב והרי יהודה. לרוב שטפונות בדרום מתרחשים בעת סערות ברחבי הארץ, כשגשמים שוטפים את ישראל לאורכה ולרוחבה ללא הפסק.
למאמר המלא...

עושים סנפלינג בחורף - איך, איפה ומתי?

מאת: עופר וג'יפאטרקציות10/01/13804 צפיות
סנפלינג הוא האיחוד האידיאלי בין אהבת טיולים רגליים לבין תשוקה לריגוש ואדרנלין. זהו ספורט אתגרי חוויתי שקיים בדרגות קושי רבות, כך שגם משפחות עם ילדים יכולות לשלב בטיוליהן סנפלינג בדרגת קושי נמוכה, ולשדרג את החוויה פי כמה. עם השנים הפך הסנפלינג להיות פופולארי מאוד, ואפשר לספורט אתגרי לא להיות רק נחלתם של ספורטאים מקצועיים. בחורף, סנפלינג הופך לחוויה מרגשת אף יותר במסלולים מסוימים - אך דורש לכך בהתאם הכנה מראש, משום שגם רמת הסיכון עולה. אמנם הדבר מעלה את רמת הריגוש, אך יש להיערך לכך בהתאם.
למאמר המלא...

לינה בשטח - איך עושים את זה?

מאת: עופר וג'יפטיולים בארץ10/01/13502 צפיות
לינה בשטח היא אולי מובנת מאליה עבור מטיילים מנוסים, אך מטיילים רבים מעוניינים לישון בשטח על מנת להאריך ולמקסם את החוויה וההנאה מהטיול - ולא יודעים כיצד להוציא זאת לפועל. במיוחד בארץ ישראל, האידיאלית עבור לינה בשטח (אין כמעט חיות מסוכנות, מזג אוויר נוח בכל ימות השינה), כדאי לכל אחד להתנסות בלינת שטח.
למאמר המלא...

<< 3 2 1 >>
 
     
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica